Találatok a Orlando City címkére

Találatok száma: 44

MLS: Ibrahimovic-parádé a hétgólos meccsen – videó

2018-07-30 06:53:47

Zlatan Ibrahimovic mesterhármasára építve a Los Angeles Galaxy 4–3-ra legyőzte vendégét, az Orlando Cityt az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) hétfő hajnali mérkőzésén.

Zlatan Ibrahimovic Orlando City MLS Los Angeles Galaxy

Videó: egy meccsen két döbbenetes színészkedés az MLS-ben

2018-05-14 19:38:38

Elképesztő színészi teljesítményeket láthattunk az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) az Orlando City–Atlanta United mérkőzésen. Mindkétszer hazai játékos került a földre, Will Johnson és Mohamed el-Munir is alaposan kitett magáért…

videó színészkedés Orlando City MLS Atlanta United

Játékossors: az ikon szívesen visszatérne a Milanhoz

2017-11-17 13:52:55

Kaká, a Milan, a Real Madrid és az Orlando City legendás brazil labdarúgója még nem döntötte el, hogy befejezi-e aktív pályafutását – ezt maga a világbajnok játékos árulta el.

olasz foci játékossors Serie A Real Madrid Orlando City Milan

MLS: Hiányozni fogtok, srácok! – Kaká elbúcsúzott Orlandótól

2017-10-16 13:14:31

Elbúcsúzott a hazai közönségtől Kaká, az Orlando City 92-szeres brazil válogatott játékosa, aki már korábban bejelentette, hogy a szezon végén távozik klubjától. A floridaiak a Keleti főcsoport utolsó előtti helyén állnak, azaz lemaradtak a playoffról. Az alapszakasz utolsó fordulójában Kaká már nem utazik el csapatával a Philadelphia Union elleni mérkőzésre.

amerikai foci Orlando City Orlando MLS Kaká

Bayern: James már a télen távozhat, magyarok ellen is játszhat!

2017-10-16 10:06:38

Carlo Ancelotti menesztése után láttak napvilágot a hírek, melyek szerint James Rodríguez már a télen távozhat a Bayern Münchentől.

Real Madrid Orlando City New York City FC James Rodríguez Bayern München

MLS: Kaká fontos bejelentése – tényleg visszavonul?

2017-10-11 20:13:15

Mint azt korábban jeleztük, az Orlando City játékosa, Kaká nemrégiben azt nyilatkozta, már nem élvezi annyira a játékot, mint korábban, illetve fizikai fájdalmai is vannak – gyakorlatilag kilátásba helyezte visszavonulását. Most újabb erre utaló információt jelentett be sajtótájékoztató keretében.

visszavonulás Orlando City MLS Kaká

Videó: az ellenfél könyörgött, ne állítsák ki Kakát a poén miatt

2017-08-13 08:29:16

Minden idők talán legbizarrabb kiállítását láthatták azok, akik figyelemmel követték a 3–1-re végződő New York Red Bulls–Orlando City találkozót az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS).

videó kiállítás Orlando City New York Red Bulls MLS Kaká

Videó: Kakának még mindig megy, óriási gólt rúgott!

2017-07-30 16:21:50

Egyértelmű, hogy Kaká már nincs pályafutása csúcsán, de a brazil aranylabdás ismét bemutatta, nem felejtett el futballozni. A 35 esztendős középpályás az Orlando City Atlanta United elleni mérkőzésén rúgott óriási gólt, ám a győzelemhez ez sem volt elég: a találkozó 1–1-es döntetlennel zárult.

videó gólvideó Orlando City MLS Kaká Atlanta United

MLS: sosem látott csere Kansasben – Sallói Dániel örülhet?

2017-07-26 10:51:19

Meglepő cserét hajtott végre az amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Sporting Kansas City.

csere al-Garafa Sporting Kansas City Sallói Dániel Peter Vermes Orlando City

Játékossors: a korábbi Fradi-védő visszatérne Európába

2017-06-30 10:37:32

A korábban a Ferencváros labdarúgócsapatában is futballozó David Mateos szerződést bontott az észak-amerikai profiligában (MLS) szereplő Orlando Cityvel. A Nemzeti Sport információja szerint visszatérne Európába, illetve Magyarországon is szívesen játszana.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Orlando City Ferencváros FTC David Mateos

MLS: kettős emberelőnyben sem tudott nyerni a Chicago Fire

2017-06-05 06:50:55

Sorozatban hatodik mérkőzésén maradt veretlen a Nikolics Nemanjával felálló Chicago Fire, amely gól nélküli döntetlent játszott az Orlando City otthonában az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) legutóbbi mérkőzésén. A magyar válogatott csatár egész mérkőzésen pályán volt.

légiósok Orlando City Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

MLS: Kaká keres a legjobban, Nikolics az élmezőnyben

2017-04-26 11:24:12

Sorozatban a harmadik idényben Kaká az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legjobban fizetett játékosa, míg a magyar válogatott Nikolics Nemanja 16. a listán.

MLS: a Fradi korábbi védőjének nincs jövője klubjánál

2017-02-03 23:14:33

Az észak-amerikai profiliga (MLS) 2017-es szezonjára készülő Orlando City vezetőedzője, Jason Kreis leszögezte, néhány játékosnak, köztük a Ferencváros korábbi középhátvédjének, David Mateosnak, nincs jövője a klubnál.

Orlando City MLS Fradi Ferencváros FTC David Mateos

Képek: gyönyörű brazil modellel randizik Kaká

2016-12-30 10:59:12

Kakának, az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Orlando City csapatkapitányának tíz évig tartó házassága 2015-ben ért véget. A 34 éves labdarúgó jelenleg a brazil modell Carolina Diasszal randizik, legutóbb Lucas Moura esküvőjén tűntek fel együtt Sao Paulóban.

Orlando City Kaká Carolina Dias

Videó: történelmi pillanat, először használták a videobírót!

2016-08-13 10:53:51

Eddig még sosem látott jelenet történt az észak-amerikai harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (USL) rendezett Orlando City II–New York Red Bulls II mérkőzésen. A 34. percben a New York-i támadót, Junior Flemmingset buktatták a tizenhatos vonalánál. A játékvezető úgy döntött, hogy él a lehetőséggel, és visszanézi a felvételeket, mielőtt döntést hozna.

videobíró játékvezetés amerikai labdarúgás Orlando City New York Red Bulls MLS

Videó: a volt Barca-kedvenc pompás gólja után erre senki sem számított

2016-05-31 09:50:37

Hős lehetett volna az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő New York City FC csatára, David Villa az Orlando City elleni bajnokin. A Barcelona korábbi játékosa a 66. percben a másik klasszis, Andrea Pirlo remek passza után egy pompás emeléssel 2–0-ra növelte csapata előnyét, azonban négy perccel később borzalmasan végzett el egy büntetőt. És milyen a futball! A 3–0-s és a szinte biztos győzelem helyett a New Yorknak meg kellett elégedni az egy ponttal (2–2).

Orlando City New York City FC MLS David Villa

Brazília: Kaká utazik a Copára – lemarad a Bayern-klasszis

2016-05-27 11:07:12

Mégsem marad le Kaká a Copa Américáról, Douglas Costa, a Bayern München támadója ugyanis kénytelen kihagyni a tornát. Dunga, a brazil labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a korábbi aranylabdást hívta be a keretébe.

Orlando City Kaká Copa América Brazília Bayern München

MLS: Kaká csapattársa lett a Real Madrid korábbi brazilja

2016-03-23 22:14:18

Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Orlando Cityben folytatja pályafutását a 34 éves, 47-szeres brazil válogatott Júlio Baptista, aki legutóbb a Cruzeiro játékosa volt.

Orlando City MLS Júlio Baptista

MLS: újra Kakával játszhat együtt a korábbi Milan-középpályás

2016-02-19 13:54:15

Antonio Nocerino a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Orlando Citynél folytatja pályafutását.

Orlando City Milan Kaká Antonio Nocerino

Spanyolország: Kaká a Real után most a Barcelonánál köthet ki

2015-11-07 16:38:13

Olasz lapértesülés szerint Kakát felajánlották a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Barcelonának.