Találatok a ONLIVE! címkére

Találatok száma: 212

Chelsea–AS Roma: rangadónak indult, futballünnep lett

2017-10-18 20:16:35

Elképesztően jó és izgalmas mérkőzést vívott egymással a Chelsea és az AS Roma, a vége 3–3-as döntetlen lett. Az Atlético Madrid örülhet ennek leginkább, ugyanis a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának harmadik gigásza csak ikszelt a Qarabag otthonában.

onlive!  közvetítés  Roma  Chelsea  Bajnokok Ligája  BL C-csoport

Csodarajttal indult a City, későn ébredt a Napoli

2017-10-17 20:34:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának 3. fordulójában a Manchester City Raheem Sterling és Gabriel Jesus góljának köszönhetően 2–1-re legyőzte a tizenegyest is hibázó Napolit, így őrzi a hibátlan mérlegét. A kvartett másik meccsén a Sahtar Doneck már a 8. percben hátrányba került a Feyenoord otthonában, ám Bernard duplájának köszönhetően végül mind a három pontot megszerezte.

onlive!  közvetítés  Raheem Sterling  Napoli  Manchester City  Gabriel Jesus

Derby della Ma(uro)donnina: Icardi mesterhármasával nyert az Inter

2017-10-15 20:13:31

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnapi rangadóján az Internazionale 3–2-re legyőzte a Milant.

onlive!  olasz labdarúgás  közvetítés  kínai labdarúgás  Serie A  Milan

Pintér csapata ismét pontot szerzett a Fradi ellen

2017-10-14 16:45:47

A Puskás Akadémia a bajnokság első fordulójában és most, a 12. körben is 1–1-es döntetlenre végzett a Ferencvárossal.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Puskás Akadémia  PAFC  NB I

Csak nagy szerencsével szerzett egy pontot az Újpest

2017-10-14 15:33:01

Egy, illetve három helyzetig jutott Újpesten a hazai lila-fehér alakulat és vendége, a Paks, de mindannyit kihagyták, így nem lett győztese a labdarúgó NB I 12. fordulójában rendezett mérkőzésnek. A győzelemhez a véghajrában a kapufát kétszer is megdöngető vendégek álltak közelebb (0–0).

Újpest  onlive!  közvetítés  Paks  NB I 12. forduló  NB I

Kifütyült győzelem: egy Böde-góllal nyertünk Feröer ellen, de a játék…

2017-10-10 19:00:11

A magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte hazai pályán Feröert az európai vb-selejtezők csoportszakaszának utolsó fordulójában. A mieink gólját a csereként beálló Böde Dániel szerezte a 81. percben.

onlive!  magyar válogatott  közvetítés  foci vb 2018  feröeri válogatott  Magyarország

A Hertha kétgólos hátrányból is felállt a Bayern München ellen

2017-10-01 13:13:48

Kétgólos hátrányból is felállt odahaza a Hertha BSC a Bayern München ellen a labdarúgó Bundesliga 7. fordulójában, így a berliniek egy pontot szereztek az edzőváltáson átesett címvédő ellen. Dárdai Pál csapata a Bayern elleni előző 12 találkozójából tizenegyet elveszített, döntetlenre is csak egyszer futotta a Hertha erejéből, azaz igencsak elégedettek lehetnek ezzel az iksszel a kék-fehérek.

onlive!  közvetítés  Willy Sagnol  Salomon Kalou  Robert Lewandowski  Mats Hummels

Remili háromig, a Vasas négyig jutott: gödörben a Honvéd

2017-09-30 09:16:25

Továbbra sem megy a címvédőnek, amely sorozatban ötödször is győzelem nélkül maradt, most a Vasas vitte el négy rúgott góllal a három pontot a Budapest Honvéd otthonából, a labdarúgó NB I 11. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Vasas  Remili Mohamed  NB I

A 94. percben nyerte meg a Chelsea az Atlético elleni rangadót

2017-09-27 20:30:41

A Chelsea-t erősítő Álvaro Morata csak egyet értékesített az öt helyzetéből, de a csereember Michy Batshuayi 94. percben lőtt góljának köszönhetően így is három ponttal távoztak a londoniak Madridból a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának rangadóján. A hazaiaktól Antoine Griezmann volt eredményes, büntetőből, míg a csoport másik mérkőzésén az AS Roma ugyancsak 2–1-re nyert idegenben.

Álvaro Morata  onlive!  közvetítés  Qarabag  Diego Costa  Chelsea

Megtörte a Real a dortmundi átkot, CR duplázott

2017-09-26 20:15:36

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Real Madrid történelme során először tudott nyerni a Borussia Dortmund otthonában, míg a németeket két hete legyőző Tottenham szintén három góllal jutott három ponthoz idegenben.

onlive!  közvetítés  Real Madrid  Borussia Dortmund  Bajnokok Ligája  BL H-csoport

Videoton–Honvéd: egy-egy gól, egy-egy pont a rangadón

2017-09-22 20:30:09

Az előző bajnokság ezüst- és aranyérmese 1–1-re végzett Felcsúton: a Videoton és a Budapest Honvéd egy-egy góllal egy-egy pontot szerzett a labdarúgó NB I 10. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive!  közetítés  focibajnokság  Videoton FC  NB I 10. forduló  NB I

Most sem ment a Diósgyőrnek a Fradi otthonában

2017-09-22 20:23:56

Újabb kori szokása szerint most sem ment a Diósgyőrnek a Ferencváros otthonában: a zöld-fehérek 2–0-ra győztek ellene a labdarúgó NB I 10. fordulójában, betalált a remek formában lévő Varga Roland is.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Varga Roland  Sztefan Szpirovszki  NB I 10. forduló

Dárdai 100. „mesteri” meccsét fontos győzelemmel ünnepelte a Hertha

2017-09-20 20:21:43

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) ötödik fordulójában a Borussia Dortmund folytatta jó sorozatát, most a Hamburg otthonában nyert 3–0-ra. A Hertha Dárdai Pál vezetőedzőként játszott 100. tétmeccsén 2–1-re legyőzte odahaza a Bayer Leverkusent, a Mainz pedig hiába vezetett két góllal is a Hoffenheim ellen, a vendégek fordítottak.

onlive!  közvetítés  Vedad Ibisevic  Salomon Kalou  Mathew Leckie  Hertha BSC

Betalált Dárdai új középcsatára, nem kapott ki idegenben a Hertha

2017-09-17 13:03:31

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC egy góllal és egy ponttal tért haza a Hoffenheim otthonából a labdarúgó Bundesliga 4. fordulójában. A hazaiaknál a sérült Szalai Ádám nem léphetett pályára.

onlive!  német labdarúgás  közvetítés  Szalai Ádám  Sandro Wagner  Hoffenheim

A Videoton elveszítette a veretlenségét, Nego és Lazovics a fejét is

2017-09-16 16:51:16

Elveszítette bajnoki veretlenségét az NB I 9. fordulójában a Vasas átmeneti otthonába látogató Videoton: ugyan a fehérváriak a mérkőzés elején megszerezték a vezetést, de a mumusuknak számító angyalföldiek három góllal válaszoltak. A végére a Vidi pár játékosa elveszítette a fejét, ketten is piros lapot kaptak a bajnoki címre törő együttesből.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Videoton  Vasas  Pátkai Máté

Hertha–Bilbao: a vártnál sokkal kevesebb néző és gól

2017-09-14 20:20:25

A labdarúgó Európa-liga J-csoportjában Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC gól nélküli döntetlenre végzett odahaza az Athletic Bilbaóval.

Östersund  onlive!  közvetítés  Zorja Luhanszk  Hertha  Európa-liga

Ronaldo duplázott, Ramos ollózott – a Real Madrid simán nyert

2017-09-13 20:09:01

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első 15 perc három gólt hozott, a végeredmény pedig 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

onlive!  közvetítés  Sallai Roland  Real Madrid  Bajnokok Ligája  BL H-csoport

Messi kétszer is betalált Buffonnak, kikapott a Juventus

2017-09-12 20:25:05

A vártnál sokkal kisebb csatát hozott a Bajnokok Ligája csoportkörének nyitányán a Juventus barcelonai fellépése, a hazaiak Lionel Messi vezényletével magabiztos, 3–0-s győzelmet arattak. A csoport másik mérkőzésén a Sporting CP idegenben jutott el három gólig, a csak „kéttalálatos” Olympiakosz nagy bánatára.

onlive!  közvetítés  Sporting CP  Olympiakosz  Lionel Messi  Kassai Viktor

A Puskás Akadémia véget vetett az Újpest elleni nyeretlenségének

2017-09-09 12:52:29

Zárt kapus mérkőzésen kapott ki odahaza az Újpest a helyzeteivel jobban sáfárkodó Puskás Akadémiától a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A felcsútiak még soha nem nyertek korábban a lila-fehérek ellen.

Újpest  onlive!  közvetítés  focibajnokság  Ulysse Diallo  Puskás Akadémia

A City öt góllal küldte haza a Liverpoolt, miután Mané arcon rúgta Edersont

2017-09-09 12:48:36

Sadio Mané kiállításáig is vezetett Manchesterben a City a Liverpool ellen, emberelőnyben pedig még négyszer voltak eredményesek Pep Guardiola emberei.