Találatok a ONLIVE! címkére

Találatok száma: 716

Fortuna Liga: Szenice–Dunaszerdahely élőben az NSO-n!

2020-09-20 18:12:23

A Fortuna Liga 7. fordulójában a Szenice otthonába látogat a Dunaszerdahely a hétközi kupabravúr után, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!

onlive! közvetítés Senica Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Sallai góllal és gólpasszal járult hozzá csapata győzelméhez

2020-09-19 15:04:37

A német Bundesligában Sallai Roland együttese, a Freiburg 3–2-re megverte idegenben az újonc VfB Stuttgartot a nyitó fordulóban.

onlive! közvetítés VfB Stuttgart Sallai Roland Freiburg Bundesliga

Nem ment a Honvédnak, két góllal kikapott a Malmőtől

2020-09-17 18:28:22

Az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában a Budapest Honvéd 2–0-ra kikapott odahaza a sokkal jobb erőkből álló és sokkal jobban is futballozó svéd Malmőtől.

onlive! közvetítés Ola Toivonen Malmö El-selejtező El

Kis szerencsével, de továbbjutott Máltán a Mol Fehérvár

2020-09-17 18:04:48

Csütörtökön az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában a máltai Hibernians otthonában 1–0-ra nyert, és továbbjutott a Mol Fehérvár FC. Márton Gábor csapata a következő körben a francia élvonalbeli Reims-mel találkozik hazai pályán.

onlive! közvetítés koronavírus Mol Fehérvár Hibernians El-selejtező

A hajrá döntött a Mol Fehérvár és a Puskás Akadémia rangadóján

2020-09-12 14:16:07

A Mol Fehérvár 3–1-re legyőzte odahaza a Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 4. fordulójában, és ezzel a sikerrel a fehérváriak a tabella élére ugrottak.

onlive! közvetítés Puskás Akadémia PAFC NB I 4. forduló NB I

A Ferencváros meg sem állt öt gólig a Paks ellen

2020-09-11 19:46:59

A válogatott szünet után a 4. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, a kör nyitó mérkőzésén a Ferencváros 5–0-ra nyert odahaza a koronavírus által megtépázott Paks ellen.

onlive! közvetítés Szélpál Norbert Paks Nguen Tokmac NB I 4. forduló

NL, B-liga: döntetlent ért el Szerbiában Törökország

2020-09-06 22:50:16

A Nemzetek Ligájában egyaránt vereséggel rajtoló Szerbia és Törökország Belgrádban találkozott, és nem túl színvonalas találkozón gól nélküli döntetlenre végzett egymással. A szerbek lényegében egy félidőt emberhátrányban játszottak Kolarov kiállítása miatt.

török válogatott szerb válogatott onlive! közvetítés Törökország Szerbia

Nem bírt egymással a két nyeretlen a csoportunkban

2020-09-06 19:24:50

Nem ment eléggé a mumus ellen: kikaptunk a Puskás Arénában az oroszoktól

2020-09-06 17:12:06

Habár a háromgólos hátrányba kerülő magyar válogatott egy gólra felzárkózott Oroszországhoz, nem jött össze az egyenlítés, így Marco Rossi együttese 3–2-es vereséget szenvedett a Nemzetek Ligája B-ligájának 2. fordulójában.

orosz válogatott onlive! magyar válogatott közvetítés Szoboszlai Dominik Sallai Roland

A Honvéd hosszabbításban verte ki az Inter Turkut

2020-08-27 17:20:58

A Budapest Honvéd, ha nehezen is, de nyerni tudott a finn Inter Turku ellen az Európa-liga selejtezőjének első fordulójában: Boubacar Traoré 91. percben esett góljára Liliu azonnal válaszolni tudott, így hosszabbításban dőlt el a mérkőzés – Jusso Hämäläinen öngóljával (2–1).

onlive! közvetítés Inter Turku Európa-liga El-selejtező Budapest Honvéd

Megszenvedett a Fehérvár, csak tizenegyesekkel jutott tovább az El-ben

2020-08-27 17:09:05

A labdarúgó Európa-liga selejtező 1. fordulójában Márton Gábor vezetőedző csapata, a Mol Fehérvár FC 1–1-es döntetlen után 11-esekkel győzött az ír Bohemians ellen.

onlive! közvetítés Mol Fehérvár Európa-liga El-selejtező Bohemians

Remek mérkőzést játszott egymással a Mol Fehérvár és a Paks...

2020-08-22 17:44:30

A 92. percben mentett pontot a házigazda Mol Fehérvár FC a 80. percben vezetést szerző Paks ellen a labdarúgó NB I 2. fordulójában rendezett izgalmas, hajtós mérkőzésen.

onlive! közvetítés Szélpál Norbert Paks NB I Mol Fehérvár FC

Ollózós mozdulat döntött, hatodszor Európa-liga-győztes a Sevilla!

2020-08-21 20:38:24

A labdarúgó Európa-liga döntőjét a sorozat modern kori specialistája, a Sevilla nyerte, amely 3–2-re megverte a kölni fináléban az Internazionalét. A Sevilla hatodik alkalommal hódította el az UEFA-kupát, illetve az El-t!

onlive! közvetítés Sevilla Romelu Lukaku Luuk de Jong Inter

Átviharzott az Inter a Sahtaron, öt gólig meg sem álltak Lukakuék

2020-08-17 20:41:11

A Sevilla és az Inter vívja a finálét a labdarúgó Európa-ligában pénteken, az olaszok a második elődöntőben 5–0-ra elverték az ukrán Sahtar Donecket.

onlive! közvetítés Sahtar Doneck Romelu Lukaku Lautaro Martínez Internazionale

Örömfutball Dunaszerdahelyen, hat góllal nyert a DAC a Nyitra ellen

2020-08-15 18:46:59

A Fortuna Liga 3. fordulójában a DAC 6–0-val küldte haza a Nyitra együttesét.

onlive! közvetítés Nitra Dunaszerdahely DAC

Gulácsiék legyőzték az Atléticót, Lőwékkel csapnak össze a BL-döntőért!

2020-08-13 19:49:18

Újra pályára léptek a magyarok a labdarúgó Bajnokok Ligájában, Gulácsi Péter és Willi Orbán együttese, az RB Leipzig ráadásul a negyeddöntőben megverte a korábban a címvédő Liverpoolt búcsúztató Atlético Madridot, és az elődöntőben a PSG-vel találkozik.

onlive! közvetítés RB Leipzig Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő BL

Dráma Lisszabonban: a PSG az utolsó percekben fordítva BL-elődöntős

2020-08-12 20:22:53

A labdarúgó Bajnokok Ligájában az abszolút újonc Atalanta nagyon sokáig vezetett a negyeddöntőben a sorozat egyik esélyese, a PSG ellen, de a hajrában fordítottak a párizsiak (1–2), ezzel bejutottak az elődöntőbe.

onlive! közvetítés PSG Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő BL

Tovább menetel a Sevilla, a fináléért a Manchester Uniteddel vív meg

2020-08-11 20:25:47

A labdarúgó Európa-liga elődöntőjébe jutott a Sevilla a Wolverhampton legyőzésével, a spanyol csapatra a Manchester United vár.

onlive! közvetítés Wolverhampton Sevilla Raúl Jiménez Lucas Ocampos

Bődületes hibák okozták a Real vesztét, Guardiola Cityje BL-negyeddöntős

2020-08-07 20:03:13

A Manchester City jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután hazai pályán – is – 2–1-re nyert a Real Madrid ellen, így kettős sikerrel, összesítésben 4–2-re jobbnak bizonyult Zinédine Zidane alakulatánál. Pep Guardiola csapata a legjobb nyolc között a Lyonnal csap össze, amely bravúros továbbjutást könyvelhetett el a Juventus ellen.

onlive! közvetítés Real Madrid Raphaël Varane Manchester City Bajnokok Ligája

El-specialista: simán továbbjutott a Sevilla a Roma ellen

2020-08-06 18:38:16

A Sevilla bejutott az Európa-liga negyeddöntőjébe azzal, hogy a duisburgi egymeccses ütközetben Reguilón és en-Nesziri találatával 2–0-ra legyőzte a Romát. A másik 18.55-ös meccsen a Leverkusen otthon is megverte a Rangerst, így magabiztosan került a nyolc közé.