Találatok a ONLIVE! címkére

Találatok száma: 473

A szlovákok öt gólt rúgtak idegenben az azerieknek

2019-06-11 17:44:28

Az azeri labdarúgó-válogatott a magyar után a szlovák válogatottól is vereséget szenvedett odahaza a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőin.

szlovák válogatott onlive! közvetítés azeri válogatott Szlovákia Stanislav Lobotka

Orbán-dupla, Holman-bomba, irány az első hely!

2019-06-08 17:23:28

A magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re legyőzte idegenben Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének harmadik fordulójában. Marco Rossi csapata az első félidőben Willi Orbán góljával került előnybe, majd a fordulás után növelni tudta azt a hazaiak szépítő találata ellenére is.

onlive! magyar válogatott közvetítés azeri válogatott Magyarország Baki

Kapitányuk nélkül is négy gólig jutottak a spanyolok

2019-06-07 20:23:58

Most sem ülhetett le a spanyol válogatott kispadjára a hivatalosan családi okok miatt otthon maradó kapitány, Luis Enrique, de választottjai nélküle is simán elintézték Feröert a labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének harmadik fordulójában.

spanyol válogatott onlive! közvetítés feröeri válogatott Spanyolország Feröer

A Chelsea egy félidőnyi szenvedés után kiütötte az Arsenalt

2019-05-29 19:22:29

A tizedik Európa-liga-döntőt Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezték meg, ahol a gól nélkül lejátszott első félidő után a másodikban a Chelsea négy gólt lőtt az Arsenalnak (4–1), így megnyerte a trófeát.

onlive! közvetítés angol labdarúgás Európa-liga El-döntő El

Kupaarannyal búcsúzott a Bayerntől a Robben, Ribéry, Rafinha trió

2019-05-25 19:42:25

Volt pár helyzete a Leipzignek a Bayern München elleni Német Kupa-döntőben, de gólja nem, így a bajnokságot is megnyerő bajorok három gólt szerezve újabb trófeát nyertek. A Bayernben most lépett utoljára pályára Arjen Robben és Franck Ribéry, és búcsúzott Rafinha is.

onlive! német labdarúgás közvetítés Willi Orbán Robert Lewandowski Rafinha

Diósgyőr: háromgólos sikerrel biztos bennmaradás

2019-05-19 15:41:01

A kiesés ellen hajtó Diósgyőri VTK hazai pályán 3–0-ra megverte a bronzéremre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 33. (utolsó) fordulójában.

Újpest onlive! labdarúgó NB I közvetítés kiesés bronzérem

Győzött a Ferencváros az idénybeli utolsó hazai mérkőzésén

2019-05-11 11:43:02

A bajnoki címet már korábban megszerző Ferencváros 2–1-re legyőzte odahaza a bronzéremért harcoló Debrecent a labdarúgó NB I 32., utolsó előtti fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Varga Roland Pávkovics Bence NB I

Puskás Akadémia: egy góllal kettőt egy csapásra

2019-05-11 11:16:01

Legyőzte idegenben az Újpestet a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I utolsó előtti, 32. fordulójában, így biztossá vált, hogy a felcsútiak a következő idényben is az élvonal tagjai lesznek.

Újpest onlive! labdarúgó NB I közvetítés Puskás Akadémia PAFC

Kísért a múlt: csodát tett a Liverpool, kiütötte a Barcelonát

2019-05-07 20:41:49

A Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így az első mérkőzésen összeszedett háromgólos hátrányát ledolgozva bejutott a fináléba. Az angol csapat ellenfélre vár, a másik ágon az Ajax és a Tottenham küzd a döntőbe kerülésért.

onlive! közvetítés Liverpool Barcelona Bajnokok Ligája BL-elődöntő

Remek hangulat, telt ház, Fradi-siker a derbin

2019-05-04 10:31:38

A már bajnok Ferencváros remek hangulatú derbin 2–1-re legyőzte odahaza az Újpestet a labdarúgó NB I 31. fordulójának záró mérkőzésén.

Újpest onlive! labdarúgó NB I közvetítés Varga Roland Nagy Dániel

Fontos győzelmet aratott a DVTK a Mol Vidi ellen

A kiesés elől menekülő Diósgyőr legyűrte odahaza a már biztos ezüstérmes Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Szabó Bence Stopira NB I 31. forduló

A Liverpool csak erőlködött, fél lábbal döntőben a Barcelona!

2019-05-01 18:23:53

Fél lábbal a Bajnokok Ligája fináléjában van a Barcelona, mivel a Liverpool elleni elődöntő első felvonásán otthon 3–0-ra győzni tudott. A vendégek erejéből csak egy kapufára futotta a mérkőzésen.

Rayo–Real Madrid: sima győzelem, ahogyan azt várni lehetett

2019-04-28 08:11:11

Nagy meglepetésre kikapott a Real Madrid a La Liga a forduló előtti sereghajtójától, a Rayo Vallecanótól a La Liga 35. fordulójában.

onlive! közvetítés Zinédine Zidane Real Madrid Rayo Vallecano La Liga

Bajnok lett a Fradi, de kikapott a Honvédtól

2019-04-27 12:06:50

A Bp. Honvéd 3–2-re legyőzte az ettől függetlenül a bajnoki címet már korábban megszerző Ferencvárost a labdarúgó NB I 30. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Tokmac Nguen NB I Ihor Haratin Honvéd

Döntött a Mol Vidi és a Puskás Akadémia: bajnok lett a Ferencváros!

2019-04-27 11:53:34

A Mol Vidi FC nem bírt odahaza a Puskás Akadémiával a 30. fordulóban, így az 1–1-es döntetlennek köszönhetően a Ferencváros már megnyerte a 2018–2019-es NB I-es labdarúgó-bajnokságot!

onlive! közvetítés bajnoki aranyérem. bajnokavatás Puskás Akadémia NB I

Mané és Szalah villogott, a Pool gálázott

2019-04-26 20:32:52

A Liverpool 5–0-ra nyert odahaza az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójának nyitó mérkőzésén a már kiesett Huddersfield ellen.

onlive! közvetítés angol labdarúgás Sadio Mané Premier League Naby Keita

Mire Messi beállt, már el is dőlt a Barcelona bajnokija

2019-04-23 11:20:33

A bajnoki cím felé menetelő katalánokat a Deportivo Alavés sem tudta megállítani: a Barcelona 2–0-s sikere azt jelenti, hogy szerdán máris bajnok lehet a csapat, ha kikap a Valencia ellen a második helyen álló Atlético Madrid.

spanyol labdarúgás onlive! közvetítés Luis Suárez Lionel Messi La Liga

Benzema megdöntötte Puskás Ferenc egyik rekordját

2019-04-21 15:51:44

A Real Madrid Karim Benzema mesterhármasával megverte odahaza az Athletic Bilbaót (3–0) a spanyol élvonalbeli bajnokság, a La Liga 33. fordulójában.

onlive! közvetítés Santillana Real Madrid Puskás Ferenc La Liga

A Mol Vidi legyőzésével lélektanilag már bajnok a Ferencváros

2019-04-20 13:34:52

Nem is lépést, hanem hétmérföldes ugrást tett a bajnoki cím felé a Ferencváros, amely odahaza 4–1-re legyőzte a címvédő Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 29. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Nguen Tokmac Mol Vidi FC Loic Nego

Immár hivatalos: a Kisvárda az MTK mumusa

2019-04-20 13:16:36

Roppant fontos három pontot szerzett a pocsék tavaszt futó MTK otthonában a kiesés elől menekülő Kisvárda a labdarúgó NB I 29. fordulójában.