Találatok a ONLIVE! címkére

Találatok száma: 355

Messi újabb rekordot döntött, de elmaradt a Barca-győzelem

2018-09-23 20:26:38

Nagy meglepetésre nem tudta legyőzni az FC Barcelona odahaza a Gironát, sőt a címvédőnek kellett egyenlítenie a La Liga 5. fordulójában rendezett mérkőzésen.

rekord onlive! közvetítés Lionel Messi La Liga Girona

Ezért piros lapot? C. Ronaldo valenciai rémálma

2018-09-19 20:53:49

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának első fordulójában a Juventus Miralem Pjanic duplájával idegenben legyőzte a Valenciát. A Manchester United a Young Boys otthonából vitte el a pontokat.

onlive! közvetítés Wojciech Szczesny Valencia Juventus Jeison Murillo

Egy nagyon Nagy-gól döntött az Újpest javára

2018-09-15 15:10:19

Nagy Dániel bombagóljával az Újpest legyőzte hazai pályán a lila-fehérek ellen mostanában nem remeklő Debrecent a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

Újpest onlive! közvetítés Nagy Dániel NB I 8. forduló NB I

Végre! Két szép góllal, olykor jól futballozva győzött válogatottunk

2018-09-11 20:11:48

A magyar labdarúgó-válogatott Görögország ellen javított a Nemzetek Ligájában: Sallai Roland első válogatott találatával vezetést szerzett, amire ugyan Konsztantinosz Manolasz gyorsan válaszolt, ám Kleinheisler László bombagóljára már nem volt reakció. Ezzel a magyar válogatott az idei első győzelmét aratta.

onlive! magyar-görög magyar válogatott közvetítés görög válogatott Sallai Roland

Marco Rossi vereséggel kezdett, kikaptunk Finnországban (is)

2018-09-08 17:25:48

Nem sikerült a rajt a Nemzetek Ligájában, a magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra kikapott Finnországban, az egyetlen találatot Teemu Pukki szerezte, még a 7. percben. Új szövetségi kapitányunk,  Marco Rossi tehát vereséggel kezdett.

onlive! magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott közvetítés finn válogatott Teemu Pukki

NB I: nagy csatában döntetlen született a Fradi–Vidi rangadón

2018-09-02 19:59:58

Hiába vezetett két góllal a Ferencváros a labdarúgó NB I 7. fordulójában a Vidi ellen, végül döntetlennel kellett megelégednie az Üllői úton, ahol három látványos bombagól is esett.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Mol Vidi FC NB I 7. forduló NB I

Tíz gól esett a Barcelona–Huesca bajnokin!

2018-09-02 18:03:03

A La Liga 3. fordulójában a címvédő FC Barcelona gólzáporos, 8–2-es győzelmet aratott odahaza az újonc Huesca felett.

Álex Gallar onlive! közvetítés Ousmane Dembélé Luis Suárez Lionel Messi

Kétgólos hátrányból állt fel a Vidi a Ferencváros elleni rangadón

2018-09-02 17:05:07

Nem megy a Puskás Akadémiának, Mezőkövesden is kikapott

2018-09-01 16:55:26

Két góllal, megérdemelten verte meg odahaza a sokkal lelkesebben, összeszedettebben futballozó Mezőkövesd a nehéz helyzetbe kerülő Puskás Akadémiát a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

onlive! közvetítés Sztefan Drazsics Puskás Akadémia PAFC NB I 7. forduló

Elszórakozta a győzelmet a Loki, kis szerencsével ikszelt a Hali

2018-09-01 16:40:01

Egy ponttal (1–1) távozott a Haladás a helyzetek garmadáját elpazarló Debrecen otthonából a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén.

onlive! közvetítés Takács Tamás Priskin Tamás NB I 7. forduló NB I

Milan–Roma: két gólt elvett a VAR, de a 95. percben minden eldőlt

2018-08-31 19:21:22

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A harmadik fordulójának nyitó mérkőzésén a házigazda Milan a csereként beálló Patrick Cutrone 95. percben esett góljával legyőzte a Romát.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Roma Patrick Cutrone

Hiába volt több helyzete, nem tudott nyerni a Kisvárda

2018-08-25 14:37:19

Az ismét hazai pályán szereplő Kisvárda a Diósgyőr ellen sem tudta megszerezni első NB I-es győzelmét, a több Várda-helyzetet is megúszó vendégek az 1–1 után egy ponttal tértek haza az élvonalbeli bajnokság 6. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Vári Barnabás NB I 6. forduló NB I

És akkor jött Böde... – és kicsikarta Rebrov első győzelmét

2018-08-25 15:26:45

Bár sokáig úgy tűnt, hogy a Mezőkövesd Zsóry pontot szerez a Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 6. fordulójában, és mezőnyben egyenrangú ellenfélnek is mutatkozott, amikor már senki sem számított rá, jött Böde, és góljával győzelemhez juttatta a Ferencvárost Szerhij Rebrov első mérkőzésén.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés NB I 6. forduló NB I Mezőkövesd

Danilo duplázott, N'Gog góllal debütált, nyert a Honvéd

2018-08-25 14:40:42

Danilo duplájával, valamint a most debütáló David N'Gog találatával a Budapest Honvéd 3–0-ra legyőzte a Debrecent átmeneti otthonában, a Hidegkuti-stadionban a labdarúgó NB I 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Nagy Sándor NB I 6. forduló NB I

NB I: a végén mentett pontot az Újpest a Mezőkövesd ellen

2018-08-18 21:22:56

Nyolcvanöt percig vezetett az egy félidőt emberhátrányban játszó Mezőkövesd az Újpest ellen, és már-már úgy tűnt, sikerül elvinnie a három pontot Budapestről. A lila-fehérek azonban Zsótér révén egyenlíteni tudtak, így legalább egy pontot megmentettek.

Újpest onlive! közvetítés NB I 5. forduló NB I Mezőkövesd

Lucas lőtte a Kisvárda első NB I-es gólját, pontot szerzett az újonc Felcsúton

2018-08-18 18:23:50

A labdarúgó NB I 5. fordulójában jól sikerült Dajka László bemutatkozása a kisvárdai kispadon, az újonc szabolcsi együttes 1–1-es döntetlent ért el a Puskás Akadémia otthonában. Horváth Zoltán büntetőjével már az első játékrészben előnyhöz juthattak volna a vendégek, ám Danilovics hárított. A hajrában a várdaiak álltak közelebb a három pont megszerzéséhez.

onlive! közvetítés Puskás Akadémia PAFC NB I 5. forduló NB I

Majdnem kihúzta a Mezőkövesd Újpesten, de Zsótér a végén egyenlített

2018-08-17 20:18:27

DVSC–MTK: őrült kezdés, őrült hajrá, hatgólos mérkőzés

2018-08-17 19:19:43

Őrült kezdés után izgalmas mérkőzés és őrült hajrá: a gyűrűmizéria után sokáig jobban játszott az MTK, de a 95. percben egyenlített a házigazda Debreceni VSC a labdarúgó NB I 5. fordulójának nyitó mérkőzésén.

onlive! közvetítés gyűrűmizéria gyűrű Takács Tamás Szatmári Csaba

A gól nélküli döntetlennel is csoportkörös a Mol Vidi FC

2018-08-14 19:40:16

Az idegenbeli 1–1 után Felcsúton a gól nélküli döntetlen is elég volt a Mol Vidi FC-nek a Malmö elleni Bajnokok Ligája-selejtező visszavágóján. A következő körben a görög AEK Athén vár a magyar csapatra, amely ha akkor is továbbjut, a BL, míg ha kiesik, az Európa-liga csoportkörében folytatja.

onlive! közvetítés Videoton Mol Vidi FC Malmö FF Danko Lazovics

Pontot szerzett mumusa ellen az Újpest

2018-08-12 16:44:41

Hamar vezetést szerzett mumusa, a Paks ellen az Újpest a labdarúgó NB I 4. fordulójában, de aztán egyenlíteni tudtak a hazaiak még a szünet előtt, a második félidő meg már helyzetet sem hozott.