Találatok a ONLIVE! címkére

Találatok száma: 297

Elképesztő mérkőzésen lett BL-induló az Inter

2018-05-20 09:09:19

Fordítani tudott az Inter a Lazio otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) utolsó, 38. fordulójában, ezzel a milánóiak – éppen a legyőzött riválist leszorítva – befutottak a tabella negyedik, még éppen Bajnokok Ligája-indulást érő helyére.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Szenad Lulics Serie A Patric

A Videoton nyerte meg a Honvéd és a Fradi rangadóját…

2018-05-19 14:48:26

A bajnoki címre törő Ferencváros nem tudott nyerni a címvédő Budapest Honvéd otthonában, az egy egyre végződő rangadó győztese így az éllovas, a 31. fordulóban a maga bajnokiját megnyerő Videoton lett.

onlive! közvetítés NB I 31. forduló NB I Miha Blazic Honvéd

Nagyon fontos győzelmet aratott a Diósgyőr

2018-05-19 13:26:52

A Paks öngólt vétett, de a Lipták kiállítása miatt tíz emberre fogyatkozó DVTK így is otthon tartotta a három pontot a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Paks NB I 31. forduló NB I

Sorozatban hetedszer is bajnok a Juventus!

2018-05-13 16:08:36

Teljesítette a tervet, azaz nem kapott ki a Roma otthonában a Juventus, ezzel megvédte bajnoki elsőségét, hiába nyert fő üldözője, a Napoli a Sampdoria vendégeként.

onlive! közvetítés Serie A Sampdoria Roma Raúl Albiol

Videoton–Haladás: sokkal simább a vártnál

2018-05-12 12:17:17

A bajnoki címre hajtó Videoton 3–0-s győzelmet aratott Felcsúton a vártnál sokkal gyengébb futballal kirukkoló Haladás ellen a labdarúgó NB I 30. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Videoton Pátkai Máté NB I 30. forduló

A Juventus és Donnarumma szétfoszlatta a Milan aranyálmait

2018-05-09 20:31:13

A Juventus 4–0-ra legyőzte a Milant az Olasz Kupa döntőjében, ezzel a torinóiak sorozatban negyedszer lettek Coppa Italia-aranyérmesek, és ha megvédik a bajnoki címüket, negyedszer duplázhatnak.

onlive! közvetítés Olasz Kupa Nikola Kalinic Milan Mehdi Benatia

Történelmi siker kapujában a Puskás Akadémia

2018-05-08 18:24:43

A Puskás Akadémia a hazai pályán elért négygólos előnyéből csak kettőt adott le Debrecenben, így a felcsúti labdarúgócsapat készülhet történelme első Magyar Kupa-döntőjére.

onlive! közvetítés Puskás Akadémia PAFC Magyar Kupa Debrecen

El Clásico újratöltve: négy gól, kiállítás, lesérült Ronaldo

2018-05-06 13:28:52

Kettő kettőre végződött a szokásos módon felspannolt hangulatban zajló Barcelona–Real Madrid rangadó a La Liga 36. fordulójában.

onlive! közvetítés el Clásico Real Madrid Luis Suárez Lionel Messi

Videoton–Ferencváros: csak a lelátói hangulat volt szuper

2018-05-05 15:33:49

A szurkolók kitettek ugyan magukért Felcsúton a Videoton és a Ferencváros szuperrangadóján, azonban sem gólt, sem élvezetes futballt nem láthattak a két bajnokaspiráns meccsén.

onlive! közvetítés Videoton NB I 29. forduló NB I Ferencváros

Balmazújváros–Újpest: a döntetlennek tényleg nincs nyertese

2018-05-05 16:04:50

Egy egyre végzett egymással a kiesés ellen hadakozó Balmazújváros és a dobogóért harcoló Újpest a labdarúgó NB I 29. fordulójában.

Újpest onlive! közvetítés Nemanja Andrics NB I 29. forduló NB I

El-döntőben a Marseille, kis segítséggel

2018-05-03 10:03:53

Bejutott az Európa-liga döntőjébe az Olympique Marseille is, amely ugyan kikapott Salzburgban, hosszabbításban, de összesítésben 3–2-vel továbblépett.

onlive! közvetítés Salzburg Rolando Marseille Európa-liga

A Roma eljutott négy gólig, de a Liverpool játssza a finálét

2018-05-02 20:03:02

A Liverpool lesz a Real Madrid ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében, mivel fölényes (5–2) hazai sikerét követően idegenben csak 4–2-re kapott ki a Romától. Az angol csapat 11 év után jutott be ismét az elitsorozat fináléjába, ahol legutóbb 2005-ben léphetett pályára. A 12-szeres BEK/BL-győztes Real és az ötszörös bajnok Liverpool korábban egyszer döntőzött egymással, 1981-ben az angolok nyertek.

onlive! közvetítés Roma Liverpool Bajnokok Ligája BL-elődöntő

A Barcelona visszavette a bajnoki címet a Real Madridtól

2018-04-29 14:41:22

Lionel Messi főszereplésével az FC Barcelona biztosította a bajnoki címet a Deportivo otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 35. fordulójában. A hazaiak számára az újabb vereség azt jelentette, hogy biztosan kiesnek az első osztályból.

onlive! közvetítés Philippe Coutinho Lucas Pérez Lionel Messi La Liga

Arsene Wenger vereséggel búcsúzott az Old Traffordtól

2018-04-29 14:36:52

A ráadásban szerzett Marouane Fellaini-góllal nyert odahaza a Manchester United az Arsenal ellen a Premier League 36. fordulójában.

onlive! közvetítés Premier League Paul Pogba Marouane Fellaini Manchester United

Őrült hajrában fordított a Juventus az Inter otthonában

2018-04-28 16:53:06

Roppant izgalmas és fordulatos mérkőzésen győzött a bajnoki címre törő Juventus a Bajnokok Ligáját megcélzó Inter otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának nagy rangadóján.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Milan Skriniar Mauro Icardi

Hiába dobták ki a kanapét: kikapott a Diósgyőr Újpesten

2018-04-28 13:58:03

Az Újpest hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t a labdarúgó NB I szombaton megrendezett 28. fordulójában.

Újpest onlive! közvetítés NB I 28. forduló NB I DVTK

Kézzel-lábbal harcolt a győzelemért a Marseille

2018-04-26 11:00:31

Kétgólos előnyre tett szert odahaza az Olympique Marseille a Salzburg ellen a labdarúgó Európa-liga elődöntőjének első felvonásán.

onlive! közvetítés RB Salzburg Marseille Florian Thauvin Európa-liga

Jobban akarta a győzelmet a Napoli, ráfázott a Juventus

2018-04-22 20:07:32

Nagy lépést tehetett volna a bajnoki címe megvédése felé a Juventus, de kikapott odahaza legfőbb üldözőjétől, a Napolitól a Serie A 34. fordulójában. A torinóiak előnye ezzel egy pontra olvadt.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Napoli Kalidou Koulibaly

Sokat ért a Loki elleni „szokásos” siker a Videotonnak

2018-04-21 19:04:17

Marko Scsepovics találatával legyőzte Felcsúton a Videoton a Debrecent a labdarúgó NB I 27. fordulójának záró mérkőzésén, és a Ferencváros döntetlenjének köszönhetően a tabella élére ugrott.

onlive! közvetítés Videoton NB I 27. forduló NB I Marko Scsepovics

Szakály-gól döntött a Diósgyőr ellen

2018-04-21 16:42:33

Szakály Péter találatával nyert Mezőkövesden a házigazda Diósgyőr ellen a Puskás Akadémia a labdarúgó NB I 27. fordulójának kiesési helyosztóján. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE