Találatok a Olasz Kupa címkére

Találatok száma: 299

Olasz Kupa: simán elverte a Roma harmadosztályú ellenfelét

2019-01-14 22:56:40

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjének utolsó párosításán a Roma hazai pályán simán, 4–0-ra győzött hazai pályán a harmadosztályú Virtus Entella ellen.

Virtus Entella Roma Olasz Kupa Adorján Krisztián

Olasz Kupa: az utolsó percekben jutott tovább az Atalanta

2019-01-14 19:30:18

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az Atalanta az utolsó percekben szerzett két góllal jutott tovább a legjobb nyolc közé a Cagliari otthonában.

Olasz Kupa Cagliari Atalanta

Olasz Kupa: hatot szórt az Inter második ligás ellenfelének

2019-01-13 17:06:32

A Fiorentina 2–0-ra legyőzte a Torinót a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, így továbbjutott a legjobb nyolc közé, ahol a Roma–Virtus Entella összecsapás győztese lesz az ellenfele. Az Internazionale 6–2-re kiütötte a másodosztályú Beneventót, a Napoli a Sassuolo ellen vívta ki a negyeddöntőt.

olasz foci Torino Olasz Kupa Fiorentina

Olasz Kupa: Douglas Costa pompás kötényt osztott ki – videó

2019-01-13 11:10:46

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Juventus idegenben 2–0-ra legyőzte a sérült Nagy Ádámot nélkülöző Bolognát. A torinói drukkerek a továbbjutás mellett egy pazar megmozdulásnak is tapsolhattak: Douglas Costa pimasz kötényt osztott ki a hazaiak játékosának, Roberto Sorianónak. Íme!

Olasz Kupa Juventus Douglas Costa Bologna

Olasz Kupa: a Juve Nagy csapatát is kapott gól nélkül intézte el

2019-01-12 22:44:38

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Juventus idegenben 2–0-ra legyőzte a sérült Nagy Ádámot nélkülöző Bolognát.

Olasz Kupa Nagy Ádám Juventus Bologna

Olasz Kupa: Cutrone a hős, tovább él a Milan elképesztő sorozata

2019-01-12 16:54:20

Elsőként a Serie A 4. helyén álló Lazio jutott be a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjébe, a nyolcaddöntőben 4–1-re legyőzte a harmadosztályú Novarát. A római együttest a Milan is követte, amely Patrick Cutrone ráadásban szerzett duplájával 2–0-ra legyőzte idegenben a Sampdoriát.

Sampdoria Olasz Kupa Novara Milan Lazio

Bologna: Nagy Ádám megsérült, nem játszik a Juve ellen

2019-01-11 16:58:26

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna magyar játékosa, Nagy Ádám nem lesz ott a hétvégi, Juventus elleni Olasz Kupa-mérkőzésen – erősítette meg a Nemzeti Sportnak a középpályás.

légiósok Olasz Kupa Nagy Ádám Juventus Bologna olasz labdarúgás

Légiósok: csak egy jobb volt Nagy Ádámnál a Bolognában

2018-12-07 12:18:32

Mint ismert, a Nagy Ádámot végig a soraiban tudó Bologna hazai pályán 3–0-ra legyőzte a másodosztályú Crotonét a labdarúgó Olasz Kupában, így bejutott a legjobb tizenhat közé. A magyar válogatott középpályás teljesítményét a szurkolók is elismerték a meccs után.

légiósok Olasz Kupa Nagy Ádám Bologna

Olasz Kupa: Adorján lett a hős, csapata kiejtette a Genoát

2018-12-06 19:50:34

A rendes játékidőben Krzysztof Piatek, a hosszabbításban Adorján Krisztián volt a hős a Genoa–Virtus Entella Olasz Kupa-mérkőzésen, ahol 90 perc után 2–2, 120 után 3–3 állt az eredményjelzőn. Végül a szétlövés Adorjánéknak kedvezett: ő maga a nyolcadik párban értékesítette a saját tizenegyesét és ezzel kiharcolta a továbbjutást a harmadosztályú Entella. A Torino komolyabb izgalmak nélkül lépett a tizenhat közé a Südtirollal szemben.

Virtus Entella Olasz Kupa Krzysztof Piatek Genoa Adorján Krisztián

Olasz Kupa: két hazai, egy vendégsiker – igazi meglepetés nélkül

2018-12-05 22:25:22

A Novara és a Sassuolo pályaválasztóként jutott a legjobb tizenhat közé, míg a Cagliari Veronában győzött az Olasz Kupában.

Sassoulo Olasz Kupa Novara Chievo Cagliari

Olasz Kupa: Nagy Ádámék nyertek, jutalmuk a Juventus

2018-12-04 20:57:40

A Nagy Ádámot végig a soraiban tudó Bologna hazai pályán 3–0-ra legyőzte a másodosztályú Crotonét a labdarúgó Olasz Kupában, így bejutott a legjobb tizenhat közé.

légiósok Olasz Kupa Nagy Ádám Juventus Inter Crotone

Televízió: a Sport Tv is közvetít olasz mérkőzéseket

2018-10-15 11:52:59

A 2018–2019-es szezontól a Sport Tv közvetíti az Olasz Kupa, azaz a Coppa Italia küzdelmeit – adta hírül a csatorna hivatalos oldala.

televízió olasz labdarúgás olasz Szuperkupa Sport Tv Olasz Kupa

Olasz Kupa: Az eredmény nem tükrözi a teljesítményt, de... – Gattuso

2018-05-10 10:56:37

A Juventus 4–0-ra legyőzte a Milant az Olasz Kupa döntőjében. Lássuk, hogyan értékelték a találkozót a vezetőedzők!

Olasz Kupa Milan Massimiliano Allegri Juventus Gennaro Gattuso

A Juventus és Donnarumma szétfoszlatta a Milan aranyálmait

2018-05-09 20:31:13

A Juventus 4–0-ra legyőzte a Milant az Olasz Kupa döntőjében, ezzel a torinóiak sorozatban negyedszer lettek Coppa Italia-aranyérmesek, és ha megvédik a bajnoki címüket, negyedszer duplázhatnak.

onlive! közvetítés Olasz Kupa Nikola Kalinic Milan Mehdi Benatia

Olaszország: a Juve négy nap alatt két trófeát nyerhet Rómában

2018-05-09 10:55:21

A címvédő Juventus szerdán az AC Milannal csap össze az Olasz Kupa döntőjében Rómában. De ez csak az egyik trófea, amelyet a torinói sztárcsapat ezen a héten megnyerhet a Stadio Olimpicóban.

olasz foci Serie A Roma Olasz Kupa Milan Juventus

Serie A: radikális reformok jönnek a következő idénytől

2018-03-05 21:10:26

Az olasz labdarúgó-bajnokságban bevezetik az ünnepi menetrendet, ezért például karácsony másnapján is rendeznek mérkőzéseket.

olasz foci Serie A Olasz Kupa

Több pontot átlagol, mint Mourinho – Gattuso gatyába rázta a Milant

2018-03-01 21:46:44

Nem lehet nem észrevenni, hogy az elmúlt hetekben lényegesen szebb arcát mutatja a hétszeres BEK/BL-győztes Milan, mint a szezon korábbi szakaszában, vagy éppen az elmúlt években. Vajon beérett a november végén kinevezett Gennaro Gattuso munkája, vagy szimplán csak ennyi időre volt szüksége a nyáron hatalmas pénzekből megerősített keretnek, hogy összeálljon? Kicsit elmélyedtünk a Lazio elleni kupaelődöntőt sikerrel megvívó együttes teljesítményében – egyelőre azért ne jelentsük azt ki, hogy ismét régi fényében tündököl a gárda...

Serie A Olasz Kupa Milan Gennaro Gattuso Európa-liga

Olasz Kupa: drámai szétlövés után döntős a Milan

2018-02-28 23:44:07

A Milan lesz a Juventus ellenfele a labdarúgó Olasz Kupa döntőjében, miután a gól nélküli 120 percet követően tizenegyesekkel 5–4-re legyőzte a Laziót.

Olasz Kupa Milan Lazio Juventus

Olasz Kupa: a Juventus zsinórban negyedszer nyerhet

2018-02-28 19:28:42

A Juventus Bergamo után Torinóban is 1–0-ra legyőzte az Atalantát, így 2–0-s összesítéssel bejutott az Olasz Kupa döntőjébe.

Olasz Kupa Juventus Atalanta

Olasz Kupa: két nulla a Milan és a Lazio mellett

2018-01-31 22:43:08

A labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjének első mérkőzésén a Milan 0–0-s döntetlent játszott a Lazióval.