Nem ment a Honvédnak, két góllal kikapott a Malmőtől

Az Európa-liga-selejtező 2. fordulójában a Budapest Honvéd 2–0-ra kikapott odahaza a sokkal jobb erőkből álló és sokkal jobban is futballozó svéd Malmőtől.

onlive! közvetítés Ola Toivonen Malmö El-selejtező El

El: a Malmö BL-győztes edzője szerint Gazdag kiváló labdarúgó

2020-09-16 18:09:46

Ismert nevek a Malmö sajtótájékoztatóján: a vezetőedző az AC Milannal Bajnokok Ligája-győztes Jon Dahl Tomasson, míg a csatár Ola Toivonen, aki még Dzsudzsák Balázs csapattársa is volt a PSV-ben. A svédek a csütörtöki, Budapest Honvéd elleni Európa-liga-selejtezőre készülnek, és kemény meccsre számítanak.

Ola Toivonen Malmö Jon Dahl Tomasson Európa-liga-selejtező Budapest Honvéd

Vb 2018: a svédek gólszerzőjét meghatották kislánya könnyei

2018-06-24 13:27:41

Svédország drámai mérkőzésen, a 95. percben, emberelőnyben kapott góllal szenvedett 2–1-es vereséget a címvédő Németországtól a labdarúgó-világbajnokságon. A svédek gólját Ola Toivonen szerezte, akinek kislánya is ott ült a lelátón, és nagyon sírt Toni Kroos találatánál.

vb 2018 svéd válogatott foci vb 2018 Svédország Ola Toivonen

Joachim Löw a lovak közé dobta a gyeplőt – és nyert!

2018-06-24 07:41:39

Németország válogatottja a szünetben még vesztésre állt, ám a gyors kiesés veszélyétől fenyegetve a második félidőben fordított, és a 95. percben szerzett Toni Kroos-góllal 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó-világbajnokságon. Megpróbáltuk megvilágítani, hogyan. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

vb 2018 svéd válogatott német válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Svédország

PL: a Spurs dél-koreai, a Sunderland svéd támadót igazolt

2015-08-28 12:24:49

Az angol élvonalbeli Tottenham hivatalos honlapján bejelentette, hogy Szon Hung Min, a német Bayer Leverkusen dél-koreai labdarúgója a klubnál folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Tottenham Szon Hung Min Sunderland Premier League

Videó: aljas húzás - izomból a férfiasságán ütötték a csatárt

2015-02-07 20:36:07

Nem futballpályára való jelenet játszódott le a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 24. fordulójában rendezett Rennes–Olympique Marseille (1–1) mérkőzésen. A 84. percben a hazai gólszerző, Ola Toivonen és Mario Lemina küzdött a labdáért, amikor a svéd támadó váratlanul összeesett. A felvételeken jól látható, ahogy a francia középpályás kíméletlenül ellenfele férfiasságába ütött. A játékvezető azonnal kiállította.

francia labdarúgás Rennes Olympique Marseille Ola Toivonen Ligue 1

Ligue 1: a ghánai csatárnál csak Ibra termékenyebb

2014-03-15 22:17:34

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a kiesés ellen küzdő Valenciennes egy góllal nyert az Evian otthonában. A vendégek győztes gólját a ghánai Majeed Waris nevéhez fűződik, aki idén már a hatodik gólját szerezte a Ligue 1-ben – nála csak Zlatan Ibrahimovic talált többször (8) a kapuba.

francia foci Valenciennes Rennes Ola Toivonen Ligue 1 Evian

Ligue 1: a Lyon bánta a csodás debütálást

2014-02-02 19:19:27

A Rennes hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Olympique Lyont a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 23. fordulójában. A házigazdánál a debütáló Ola Toivonen (a támadó a PSV-től érkezett a télen) első kapura lövéséből gólt szerzett, a vendégek Samuel Umtiti kiállítása miatt egy félidőt emberhátrányban játszottak.

Rennes Olympique Lyon Ola Toivonen Ligue 1

A nagy téli transzferlamúr: egymásba „cabaye-odás” Párizsban

2014-01-30 19:01:30

Januári tél, hideg, hó és fagy ide vagy oda, az élet megy tovább a labdarúgásban, az átigazolás világában pedig különösen nincs leállás. A szokásoknak megfelelően heti transzfersorozatunkat a Ligue 1 történéseinek felelevenítésével folytatjuk.

ébastien Corchia nemzetközi átigazolás francia átigazolás francia labdarúgás Toulouse Stade Rennes

Ligue 1: Dzsudzsák korábbi célpontjával erősítenek

2014-01-20 15:37:51

Ola Toivonennel erősíti meg támadósorát a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) a bennmaradásért küzdő, a 15. helyen álló Rennes.

nemzetközi átigazolás Rennes Ola Toivonen

PSV: a svéd válogatott támadót angol klubnak adják el

2013-06-11 15:32:53

Minden bizonnyal eligazol a holland élvonalbeli PSV labdarúgócsapatától Ola Toivonen. A svéd válogatott támadó szerződése jövő nyáron lejár, s már jelezte a távozási szándékát az eindhoveni klub vezetőinek, akik tárgyalnak az eladásáról. Marcel Brands technikai igazgató a Voetbal Internationalnak megerősítette: vannak ajánlatok Toivonenért, több ligából is.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás PSV Ola Toivonen Norwich

PSV: Toivonen szerint indokolatlanul magas a kivásárlási ára

2012-08-14 15:38:16

Ola Toivonent, a PSV svéd támadóját számos európai csapat szerződtetné, de a magas kivásárlási árának köszönhetően elképzelhető, hogy marad az eindhoveni labdarúgóklubnál.

PSV Ola Toivonen

Válogatott: Toivonen örül, hogy nincs Dzsudzsák; Ibra lába rendben van

2011-08-30 10:33:05

A Magyarország elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő svéd labdarúgó-válogatott támadója, Ola Toivonen az Expressennek elmondta: megkönnyebbülve hallotta, hogy volt PSV-s csapattársa, Dzsudzsák Balázs nem léphet pályára a Puskás Ferenc Stadionban.

labdarúgás Zlatan Ibrahimovic Svédország Ola Toivonen Magyarország Euro 2012

Eredivisie: Toivonent négy mérkőzésről eltiltották könyöklésért

2011-03-02 09:33:37

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A Holland Labdarúgó-szövetség négy bajnokira szóló eltiltással sújtotta Ola Toivonent. A PSV játékosa az Ajax elleni hétvégi találkozón – amely 0–0-ra végződött – könyökölte le Jan Vertonghent, és bár a játékvezető nem látta az esetet, a felvételeken tisztán látható a svéd csatár sportszerűtlensége.

Anglia: a Liverpool Dzsudzsák csapattársát, Toivonent figyeli