Találatok a Odense címkére

Találatok száma: 49

Légiósok: Kocsmárék a hajrában bukták el győzelmi sorozatukat

2018-08-19 22:04:59

A dán bajnokság 6. fordulójában a Midtjylland Kocsmár Zsolttal a soraiban 1–1-es döntetlent játszott az Odense otthonában. Korcsmár végig a pályán volt a mérkőzésen, amelyen a hazaiak a 94. percben egyenlítettek. Ezzel véget ért a Midtjylland három meccse tartó győzelmi sorozata. A horvát élvonalban a Hajduk Split hazai pályán szenvedett 2–0-s vereséget a Goricától. Gyurcsó Ádám a szünetben állt be csereként, Futács Márkót nem nevezték.

Odense Midtjylland Korcsmár Zsolt

Női kézi: sokkolta a norvég kapust, hogy a nyakára hozták Westert

2018-04-06 16:23:42

A német Bietigheimet a szezon végén elhagyó Tess Wester a dán Odense női kézilabdacsapatában folytatja pályafutását, három szezonra kötelezte el magát. A 24 éves holland válogatott kapus érkezése miatt elképzelhető, hogy Emily Sandónak távoznia kell, a még több évre érvényes szerződéssel rendelkező norvég hálóőrt teljesen sokkolta a hír.

női kézilabda kézilabda átigazolás Tess Wester Odense Jan Pytlick Emily Sando

Eurofutball: Vanczákék kiesés elleni hadjárata sikerrel zárult

2014-04-27 00:19:50

A svájci élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában a Vanczák Vilmost végig a soraiban tudó Sion hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Aaraut, így tízpontnyi előnyre tett szert a Lausanne-nal szemben, vagyis biztossá tette a bennmaradását, hiszen a sereghajtónak már csak három meccse van hátra.

eurofutball Vanczák Vilmos Vadócz Krisztián Sion Serie B Padova

Légiósok: Vadócz Krisztián semmi jóra nem számított

2014-03-19 18:00:49

Már a téli szünetben is szó volt arról, hogy Vadócz Krisztián a több játéklehetőség reményében távozik a dán Odensétől. Végül maradt, de már a meccskeretbe sem fér be. A középpályás egy interjúban elmondta, nem érte váratlanul ez a helyzet, de továbbra is dolgozik azért, hogy lehetőséget kapjon.

légiósok Vadócz Krisztián Odense

Fahéjfürdőt kapott a szülinapjára Vadócz csapattársa - videók

2014-02-15 10:10:13

Kellemes születésnapja lehetett Jeppen Hansennak, az Odense BK futballistájának, aki különleges ajándékot kapott a csapattársaktól a beleki edzőtáborban. Az edzés vége felé mintegy négy kiló fahéjjal lepték meg a 25. születésnapját ünneplő srácot, bár lehet, hogy erről szívesen lemondott volna. Állítólag dán hagyomány, hogy aki 25 éves korában még nem házas, annak jár a fahéjfürdő. Ebben azért némileg kételkedünk, de ki tudja?! És még ez sem volt elég, később Hansen lehúzott nadrággal várta, hogy csapattársa, Martin Spelmann labdával fenéken rúgja. Hansen azt mondta, hogy vesztett a kártyán, ezért lett ez a „jutalma”. Remek buli lehetett...

vicces videó Vadócz Krisztián Odense Jeppen Hansen

Dánia: Vadóczék 2-0-ra vezettek a Köbenhavn ellen - hiába

2013-10-31 00:00:16

A labdarúgó Dán Kupa nyolcaddöntőjében a Vadócz Krisztiánt végig a kispadon tartó Odense 2–0-ra és 3–2-re is vezetett a Köbenhavn otthonában, végül azonban 4–3-as vereséget szenvedett, így búcsúzott a további küzdelmektől.

Dán Kupa Dánia Odense Vadócz Krisztián dán foci

Videó: Vadócznak „robbantania” kell a nagyobb karrierért

2013-10-03 18:22:19

Bár az elmúlt időszakban Vadócz Krisztián kevesebbet futballozott a dán Odensében, a legutóbbi játéknapon kezdőként számított rá a vezetőedző. A 40-szeres magyar válogatott meghálálta a bizalmat, góljával csapata pontot mentett a Midtjylland ellen. Szakértőnk szerint nem ártana neki egy erősebb liga, mert ha újra válogatott szeretne lenni, akkor nívósabb bajnokságba kell szerződnie. Erre a nyáron lehet a legnagyobb esély.

videó Vadócz Krisztián Odense Midtjylland

Légiósok: Bizonyítani kell, hogy az edző téved - Vadócz

2013-09-30 18:21:36

Mint beszámoltunk róla, a dán labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának vasárnapi mérkőzésén az Odense 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a listavezető Midtjyllanddal. A hazai csapatban hosszú idő után újra kezdőként lépett pályára Vadócz Krisztián, és csapata az ő góljával egyenlített az 52. percben.

légiósok dán foci Vadócz Krisztián Odense

Dánia: Vadócz gólja pontot ért az Odensének az éllovas ellen

2013-09-29 21:41:34

A dán labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának vasárnapi mérkőzésén az Odense 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Midtjyllanddal. A hazai csapatban Vadócz Krisztián kezdőként lépett pályára, és csapata az ő góljával egyenlített az 52. percben.

dán foci Vadócz Krisztián Odense

Dánia: balszerencsés fordulat Vadócz becserélése után

2013-09-22 21:22:07

Vadócz Krisztián csapata, az OB Odense idegenben hosszú ideig vezetett, de végül 2–1-re kikapott a címvédő FC Köbenhavntól a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Dánia: hiába az új érkező, Vadócz marad és küzdeni fog

2013-09-02 17:50:33

A jelek szerint Vadócz Krisztián nem vált klubot az átigazolási időszak utolsó óráiban. A dán élvonalbeli OB Odense labdarúgócsapatának magyar légiósát hírbe hozták a Rayo Vallecanóval, ám menedzsere szerint marad jelenlegi együttesénél – annak ellenére is, hogy az Odense átigazolta Conor O'Brient épp a 28 éves magyar posztjára.

Dánia: Vadóczék 2-0-ra vezettek, 6-3-ra kikaptak

2013-08-30 20:45:37

A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Superliga) 7. fordulójának nyitó mérkőzésén Vadócz Krisztián együttese, a találkozót második helyen váró Odense hazai pályán 6–3-ra kikapott az őt így megelőző AGF-től.

Dánia: ezúttal Vadóczéknak kedvezett a hajrá

2013-08-25 15:08:43

A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Superliga) 6. fordulójában Vadócz Krisztián együttese, az Odense hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Nordsjaellandot.

Vadócz Krisztián Odense

Dánia: Vadóczék a hajrában bukták el a győzelmet

2013-08-18 16:01:14

A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában a Vadócz Krisztiánt az 58. percig soraiban tudó Odense a 94. percig vezetett, végül azonban csak 1–1-es döntetlenre végzett a Vestsjaelland otthonában, ám így is megőrizte veretlenségét. A magyar középpályást is foglalkoztató egyesület négy döntetlennel és egy győzelemmel pillanatnyilag a harmadik helyen áll.

dán bajnokság Vadócz Krisztián Odense

Dánia: Vadócz már fél óra után beállt, nyert az Odense

2013-08-04 17:28:59

Vadócz Krisztián a kispadon kezdett az Odensében a dán labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a Viborg ellen, de egy sérülés miatt már a 27. percben pályára küldték. Csapata ezután indult be, és két percen belül két gólt szerezve került előnybe, bár a szünet előtt még szépítettek a vendégek. A második félidő szintén 2–1-es részeredményt hozott, így végül biztosan nyertek Vadóczék.

Videó: Vadócz remek góllal indította a szezont Odensében

2013-07-22 13:29:10

Vadócz Krisztián góljával sokáig vezetett az Odense, de végül be kellett érnie 1–1-es döntetlennel a SönderjyskE ellen a dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójának vasárnapi játéknapján. A magyar légiós a 9. percben szerezte meg az OB vezető gólját, miután fantasztikusan játszott össze Darko Bodullal. A folytatásban a SönderjyskE futballozott veszélyesebben, a második félidőben egyenlített is, és főképp a meccs emberének megválasztott Jesper Christiansen kapusnak köszönhető, hogy az OB nem kapott ki.

videó Vadócz Krisztián Odense Dánia

Dánia: remek Vadócz-góllal kezdte a szezont az Odense

2013-07-21 16:04:23

Vadócz Krisztián góljával az Odense sokáig vezetett, de végül be kellett érnie 1–1-es döntetlennel a SönderjyskE ellen a dán labdarúgó-bajnokság 1. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Felkészülés: Vadócz betalált, Sáfárék legyőzték a Hamburgot

2013-07-06 00:16:57

Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a Vadócz Krisztiánnal a kezdőcsapatában felálló Odense 5–1-es győzelmet aratott a német negyedosztályban szereplő Goslarer ellen. Szabics Imre csapata, a Sturm Graz kétgólos vereséget szenvedett a Kaiserslauterntől, ellenben a Sáfár Szabolcsot is foglalkoztató Innsbruck legyőzte a Bundesligában érdekelt Hamburgot.

felkészülés Vadócz Krisztián Sáfár Szabolcs Szabics Imre Sturm Graz Odense

Dánia: Vadóczék háromszor vezettek, mégsem nyertek

2013-05-20 19:11:26

A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Superliga) 33., utolsó fordulójában Vadócz Krisztián együttese hiába vezetett háromszor is a már biztosan kieső, utolsó helyen álló Silkeborg ellen, végül csak 3–3-as döntetlenre futotta erejéből. A magyar légiós végigjátszotta a találkozót, amelyen a 84. percben még 2–1 volt az állás, de a hajrábeli adok-kapok végén mindkét fél csak egy ponttal gazdagodott.