Találatok a Novothny Soma címkére

Találatok száma: 162

Légiósok: Hidi Patrikék négyet kaptak, Novothnyék győztek

2019-07-13 18:36:50

Szombaton két magyar légiós futballista lépett pályára bajnoki mérkőzésen. A Hidi Patrikkal és a Ferencváros kölcsönjátékosával, Dejan Georgijeviccsel felálló Irtis Pavlodar 4–0-ra kikapott a Zsetiszu vendégeként a kazah élvonalban, míg a dél-koreai másodosztályban a Puszan IPark FC Novothny Somával a soraiban 1–0-ra győzött a Szuvon City ellen.

légiósok Novothny Soma Hidi Patrik

Légiósok: Novothny-gól az 1. percben, sima vereség a végén

2019-06-30 14:48:55

Novothny Soma már az első percben gólt szerzett, csapata, a Puszan IPark azonban 4–2-re kikapott vasárnap hazai pályán az Aszan Mugunghvától a dél-koreai labdarúgó-bajnokság másodosztályának (K League 2) 17. fordulójában.

légiósok Novothny Soma

Légiósok: kellett hozzá a kapus is, de Novothny ismét betalált

2019-06-17 16:04:28

Megszerezte ötödik gólját a dél-koreai másodosztályban Novothny Soma, a Puszan IPark FC magyar támadója, aki hétfőn az Anjang vendégeként 3–1-re megnyert mérkőzésen talált be a bajnokság 15. fordulójában.

légiósok Puszan IPark FC Novothny Soma Dél-Korea

Légiósok: Egész Dél-Koreát megrendítette a tragédia – Novothny

2019-06-05 12:37:19

A legutóbbi gólját az áldozatoknak ajánló Novothny Soma csak másnap értesült a budapesti hajókatasztrófáról, és ahogyan az egész országot, őt is megrázta.

Légiósok: Novothny a budapesti hajótragédia áldozatainak ajánlotta gólját

2019-06-04 14:10:38

Novothny Soma, a dél-koreai labdarúgó-bajnokság másodosztályában szereplő Puszan IPark FC magyar támadója a budapesti hajókatasztrófa áldozatainak ajánlotta legutóbbi találatát, s részvétét fejezte ki az áldozatok hozzátartozóinak.

Légiósok: Novothny gólt szerzett a rangadón – videó

2019-06-01 18:09:57

Novothny Soma csapata, a Puszan 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán a harmadik helyen álló Szuvonnal a dél-koreai labdarúgó-bajnokság másodosztályában; a szombati rangadó első gólját a magyar légiós szerezte.

légiósok Puszan IPark FC Novothny Soma

Légiósok: Szoboszlaiék főtáblások a BL-ben; Nagy Dominik pontot mentett

2019-05-12 18:59:49

Mivel a BL idei két döntőse, a Tottenham és a Liverpool a Premier League-ben kiharcolta a Bajnokok Ligája-csoportkörös szereplést, a Szoboszlai Dominiket is foglalkoztató Red Bull Salzburg főtáblás lesz a BL következő idényében.

légiósok Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Puszan IPark FC Novothny Soma Nagy Dominik

Légiósok: Szoboszlaiék újra bajnokok; Kalmár duplázott

2019-05-05 17:40:01

A már biztosan szlovák bajnok Slovan Bratislava 3–2-re kikapott Rózsahegyen a Ruzomberok vendégeként a felsőházi rájátszás 7. fordulójában. A pozsonyiaknál Guzmics Richárd és Holman Dávid is kezdőként lépett pályára, utóbbi a 7. percben vezetéshez is juttatta a csapatát, a 48. percben sárgát kapott, majd a 68. percben lecserélték.

légiósok Slovan Bratislava Novothny Soma Kalmár Zsolt Holman Dávid Guzmics Richárd

Légiósok: Novothny megtalálta a góllövő cipőjét Dél-Koreában

2019-05-05 14:09:58

Novothny Soma két góljával szerzett vezetést, majd fölényes, 5–0-s győzelmet aratott a Puszan IPark FC a Tedzson vendégeként a dél-koreai labdarúgó-bajnokság másodosztályának vasárnapi játéknapján.

Légiósok: Eppel és Novothny betalált – utóbbi győzelemnek is örülhetett

2019-05-01 15:33:12

Megszerezte első bajnoki gólját Dél-Koreában Novothny Soma. Az Újpestről kölcsönadott támadó a Szöul E-Land FC ellen talált be, csapata, a Puszan IPark 4–1-re győzött a K League 2. 9. fordulójában. Eppel Márton a kazah Kajrat Almati színeiben talált a kapuba, lövése után a labda a keresztléc érintésével vágódott a gólvonal mögé; csapata viszont kikapott, a Kajszar a második félidőben fordított és nyert 2–1-re.

Novothny Soma Kazahsztán Eppel Márton Dél-Korea

Légiósok: Novothny nélkül fordított és már harmadik a Puszan

2019-04-07 11:09:28

Novothny Soma lecserélése után fordított és győzött 2–1-re a Puszan IPark FC a Tedzson ellen a dél-koreai másodosztályú labdarúgó-bajnokság (K League 2) ötödik fordulójában, ezzel feljött a táblázaton a harmadik helyre.

Novothny: A csapattársaimnál csak tippelgetem, miről beszélgetnek

2019-04-02 08:22:42

Remekül érzi magát Dél-Koreában Novothny Soma, aki saját szobában öltözködhet, a klub szakácsa pedig külön menüt állít össze neki.

légiósok Puszan Ipark FC Novothny Soma

Légiósok: Novothny hatgólos meccsen debütált a bajnokságban

2019-03-30 08:15:17

Az Újpestről két hete kölcsönbe a dél-koreai Puszan IPark FC-hez kerülő Novothny Soma a hétközi, vesztes kupameccs után a bajnokságban is debütált új csapatában.

Légiósok: Novothny bemutatkozott Dél-Koreában, csapata kiesett a kupából

2019-03-28 13:55:31

Novothy Soma először lépett pályára új klubjában, a dél-koreai másodosztályban szereplő Puszan IPark FC-ben. Az Újpesttől kölcsönbe érkező csatár csapata 1–0-ra kikapott a kupában.

légiósok Puszan IPark Novothny Soma

Újpest: Nem négy-öt csapat közül választhattam – Novothny

2019-03-16 10:39:18

Üdítővel és pizzával búcsúzott társaitól Novothny Soma, az Újpest FC 24 esztendős támadója, akinek imponál, hogy a feljutásért küzdhet a dél-koreai másodosztályban, ám tudja, visszaigazolást csak néhány hónap múlva kaphat.

Újpest légiósok Puszan IPark FC Novothny Soma NB I

Újpest: Novothny Soma távozik, a dél-koreai másodosztályba igazol

2019-03-14 12:41:32

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC a hivatalos honlapján bejelentette, Novothny Soma kölcsönbe a dél-koreai másodosztályú Puszan IPark FC-hez szerződik.

Újpest magyar átigazolás Puszan IPark FC Novothny Soma NB I

Öt éve nem látott különbséggel nyert odahaza az Újpest

2019-02-23 10:14:01

A dobogóért harcoló Újpest FC 5–0-ra legyőzte odahaza a kiesés elől menekülő Diósgyőrt a labdarúgó NB I 22. fordulójában.

Újpest onlive! labdarúgó NB I közvetítés Zsótér Donát Nwobodo Obinna

Saját (kölcsön)játékosa babrált ki az emberelőnyben lévő Újpesttel

2018-12-15 12:18:17

A hajrában egyenlített a Bp. Honvéd az Újpest FC ellen a labdarúgó NB I 18. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén, a gólt a lila-fehérektől kölcsönkapott Tischler Patrik szerezte. Ennek a döntetlennek köszönhetően megőrizte harmadik helyét a tabellán a Debreceni VSC.

Újpest onlive! labdarúgó NB I közvetítés Tischler Patrik Novothny Soma

Ködbe vesztek a kisvárdai győzelmi remények

2018-11-10 13:54:29

Hiába vezetett a Kisvárda az Újpest ellen odahaza, Novothny Soma vezérletével négy góllal válaszoltak a vendégek a labdarúgó NB I 14. fordulójában rendezett mérkőzésén (1–4).