Találatok a Novak Djokovics címkére

Találatok száma: 825

Tenisz: Djokovics hatodszor döntős, először nyerhet

2018-08-18 21:04:26

A tizedik helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nagy csatában legyőzte a hetedikként rangsorolt horvát Marin Cilicet a Cincinnatiben zajló férfi tenisztornán szombaton.

tenisz Petra Kvitová Novak Djokovics Marin Cilic Kiki Bertens

Tenisz: Federer és Djokovics is elődöntős Cincinnatiben

2018-08-18 12:45:41

Roger Federer és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Roger Federer Novak Djokovics ATP Cincinnati

Tenisz: Stephens győztes kezdése, Zverev kiesett

2018-08-15 22:59:21

A US Open-címvédő Sloane Stephens győzelemmel kezdett az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Sloane Stephens Novak Djokovics Cincinnati

Tenisz: Djokovics és S. Williams kétszettes győzelemmel kezdett

2018-08-14 10:56:53

Novak Djokovics, valamint a szintén volt világelső Serena Williams is győzelemmel mutatkozott be a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz Serena Williams Novak Djokovics

Tenisz: Cicipasz búcsúztatta Djokovicsot Torontóban

2018-08-09 22:53:51

A negyedik kiemelt Kevin Anderson és az ötödiknek rangsorolt Grigor Dimitrov is bejutott a legjobb nyolc közé az 5.9 millió dollár (1.6 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás torontói férfi tenisztornán, nem úgy a kilencediknek kiemelt korábbi világelső, Novak Djokovics, akit a görög Sztefanosz Cicipasz búcsúztatott.

Sztefanosz Cicipasz Novak Djokovics

Tenisz: Djokovics a legjobb, Dzumhur és Nadal dobogós még

2018-07-30 23:08:43

Hiánypótló statisztikával állt elő a férfi teniszezőket tömörítő szervezet, az ATP: Novak Djokovics teljesít a legjobban, amikor fogadóként 40:0 állással szembesül.

tenisz Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Damir Dzumhur

Tenisz: nem nézhette élőben apja döntőjét Djokovics fia

2018-07-17 10:59:09

Az elmúlt hétvégén véget ért az idei wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság, amelyet a férfiak mezőnyében – immár negyedszer – Novak Djokovics nyert meg. A 31 éves szerb az első Grand Slam-döntőjét játszotta lánya, Tara tavaly decemberi születése óta, és most extra motivációt jelentett számára a Kevin Anderson elleni fináléban, hogy győzelme esetén először láthatta a fia, Sztefan, ahogy átveszi a trófeát a mérkőzés után.

Wimbledon Novak Djokovics

Wimbledon: Djokovics negyedszer nyerte meg a tornát

2018-07-15 16:53:06

A 12. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nyerte meg az idei angol nyílt teniszbajnokság férfi egyesét, miután a fináléban 140 perc alatt 6:2, 6:2, 7:6-ra felülmúlta a 8. helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont. Djokovics ezzel már 4. alkalommal nyerte meg a tornát, összességében pedig pályafutása 13 Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

tenisz Wimbledon 2018 Wimbledon Novak Djokovics Kevin Anderson

Simának indult, küzdelmes lett – Djokovics újra Wimbledon trónján

2018-07-15 13:14:56

A 12. helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nyerte meg az idei Angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesét, a fináléban 140 perc alatt 6:2, 6:2, 7:6-ra múlta fölül a 8. helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Andersont. Djokovics ezzel már 4. alkalommal nyerte meg a tornát, összességében pedig pályafutása 13 Grand Slam-torna-győzelmét aratta.

Vb 2018: a horvát játékosok együtt szurkoltak Djokovicsnak

2018-07-14 17:23:34

A vasárnapi világbajnoki döntőre készülő horvát labdarúgó-válogatott játékosai együtt szurkoltak a wimbledoni teniszbajnokságon elődöntőt játszó szerb Novak Djokovicsnak.

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 Novak Djokovics Horvátország

Wimbledon: micsoda meccs! Djokovics döntő szett 10:8-ra verte meg Nadalt

2018-07-14 15:44:38

A háromszoros bajnok Novak Djokovics kétnapos, 5 óra 17 perces csatában 6:4, 3:6, 7:6, 3:6, 10:8-ra megverte a kétszeres győztes Rafael Nadalt a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének második elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a dél-afrikai Kevin Anderson lesz az ellenfele.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Novak Djokovics

Wimbledon: 2 óra 54 perc után Djokovics–Nadal 2:1 – folytatás szombaton

2018-07-14 00:31:12

A háromszoros bajnok Novak Djokovics három szett után 2:1-re vezet a kétszeres győztes Rafael Nadal ellen a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének második elődöntőjében. A mérkőzés helyi idő szerint 23 óra után félbeszakadt, a találkozót szombaton magyar idő szerint 14 órától folytatják.

Wimbledon: Djokovicsnak nem volt szerencsétlen a 13.

2018-07-11 16:50:01

A szerb Novak Djokovics jutott be elsőként az Angol nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe azzal, hogy négy szettben legyőzte a japán Nisikori Keit. A háromszoros wimbledoni bajnok legutóbb 2015-ben jutott a legjobb négy közé, akkor megnyerte a viadalt.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics Nisikori Kei

Wimbledon: Federer, Djokovics és Nadal is 3:0-ra nyert

2018-07-09 15:59:49

A címvédő Roger Federer, a világelső Rafael Nadal és a háromszoros bajnok Novak Djokovics is 3:0-s győzelemmel jutott be a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntőjébe. A nőknél kiesett a világelső Simona Halepet búcsúztató Hszie Szu-vej és a hetedik kiemelt Karolína Plísková is, Serena Williams viszont továbbment.

tenisz Wimbledon Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Karolína Plísková

Wimbledon: Nadal és Djokovics is három szettben nyert

2018-07-05 17:05:10

A világelső spanyol Rafael Nadal második meccsét is magabiztosan nyerte meg az Angol nemzetközi teniszbajnokságon.

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Cilic legyőzte Djokovicsot a londoni döntőben

2018-06-24 17:44:21

Marin Cilic szetthátrányból fordítva legyőzte Novak Djokovicsot a londoni a Queen's Clubban rendezett füves pályás tenisztorna döntőjében.

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Federer két meccslabdát hárítva nyert Halléban

2018-06-21 21:05:40

A világelső svájci Roger Federer két mérkőzéslabdát hárítva győzte le a francia Benoit Paire-t a 2.1 millió euró összdíjazású füves pályás hallei tenisztorna nyolcaddöntőjében csütörtökön.

Roger Federer Novak Djokovics Grigor Dimitrov Garbine Muguruza ATP Halle

Tenisz: Federer és Djokovics nyert, Murray vereséggel tért vissza

2018-06-19 17:31:48

A világelső Roger Federer a hallei, míg Novak Djokovics a londoni Queen’s Clubban zajló füves pályás tenisztornán jutott be a második fordulóba: a svájci a szlovén Aljaz Bedenét, a szerb pedig az ausztrál John Millmant intézte el két szettben.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios John Millman Andy Murray

Tenisz: szabadkártyával indul Djokovics a Queen’s Clubban

2018-06-11 21:34:18

Novak Djokovics elfogadta a szervezők által felkínált szabadkártyát a wimbledoni teniszbajnokság londoni felvezető tornájára, a Queen's Clubban jövő héten sorra kerülő füves pályás viadalra.