Találatok a Novak Djokovics címkére

Találatok száma: 976

Tenisz: továbbra is Djokovics a világranglista-1., Fucsovics a 37.

2018-11-19 19:02:08

A vasárnap világbajnoki címet nyerő német Alexander Zverev egy helyet előrelépve a negyedik a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a vb-döntős szerb Novak Djokovics vezet.

tenisz Novak Djokovics Fucsovics Márton ATP-világranglista

ATP-vb: Zverev a világbajnok, legyőzte Djokovicsot

2018-11-18 20:36:19

Némi meglepetésre a 3. kiemelt Alexander Zverev két sima szettben legyőzte a világelső Novak Djokovicsot a Londonban zajló ATP-világbajnokság férfi egyesének döntőjében. Zverev ezzel Boris Becker és Michael Stich után a harmadik német férfiteniszező lett, aki megnyerte a világbajnoki címet.

Novak Djokovics Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Federer kiesett, Djokovics Zverevvel játssza a döntőt

2018-11-17 16:34:08

A hatszoros bajnok Roger Federer két játszmában, 7:5, 7:6-ra kikapott a német Alexander Zverevtől a londoni ATP-világbajnokság elődöntőjében, így a 21 éves német teniszező jutott be a vasárnapi fináléba. Ellenfele a világelső Novak Djokovics lesz, aki 75 perc alatt elintézte a dél-afrikai Kevin Andersont.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Kevin Anderson Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Zverev a négy között, Djokovics hibátlanul csoportelső

2018-11-16 16:48:41

A német Alexander Zverev két játszmában, 7:6, 6:3-ra legyőzte az amerikai John Isnert a londoni ATP-teniszvilágbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, ezzel biztossá tette továbbjutását a legjobb négy közé. A Gustavo Kuertenről elnevezett kvartett élén Novak Djokovics végzett, aki Isner és Zverev után Marin Cilicet is megverte (7:6, 6:2).

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic John Isner Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Djokovics ismét nyert és bejutott az elődöntőbe

2018-11-14 17:38:26

Második mérkőzését is megnyerte Novak Djokovics a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságán.

ATP-vb: Djokovics magabiztos győzelemmel kezdett

2018-11-12 18:36:30

A londoni ATP-világbajnokság Gustavo Kuerten-csoportjának 1. fordulójában a férfi teniszezők világranglistáján 5. helyen álló német Alexander Zverev 7:6, 7:6-ra legyőzte a horvát Marin Cilicet (7.). A nap másik meccsén a világelső szerb Novak Djokovics magabiztosan legyőzte az amerikai John Isnert (10.).

Tenisz: Fucsovics új csúcsa, Djokovics maradt az élen

2018-11-12 19:12:29

Fucsovics Márton egy helyet javítva, egyben karriercsúcsot elérve 37. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelynek élén a már biztos év végi világelső Novak Djokovics található.

ATP-vb: Djokovics Zverevvel, Federer Thiemmel egy csoportban

2018-11-05 21:12:46

A világelső Novak Djokovics Alexander Zverevvel, Marin Ciliccsel és a Rafael Nadal helyett induló John Isnerrel került egy csoportba a vasárnap rajtoló tenisz ATP-világbajnokságon.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic Kevin Anderson

ATP-vb: Nadal visszalépett, Djokovics az év végi világelső

2018-11-05 18:23:47

Rafael Nadal visszalépett a vasárnap kezdődő férfi tenisz ATP-világbajnokságtól, ezzel eldőlt, hogy Novak Djokovics lesz az év végi világelső.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics ATP-vb

Tenisz: Djokovicsot meglepte a fiatal orosz a párizsi döntőben

2018-11-04 17:20:31

Azok után, hogy a szombati elődöntőben több mint háromórás csatában felülmúlta Roger Federert, elveszítette a párizsi Masters-torna döntőjét Novak Djokovics, aki az év utolsó ATP 1000-es versenyének fináléjában Karen Hacsanovtól kapott ki (7:5, 6:4). A 22 éves orosz pályafutása eddigi legnagyobb sikerét könyvelte el, és hétfőtől a 11. helyet foglalja a férfi teniszezők világranglistáján.

tenisz Novak Djokovics Karen Hacsanov

Tenisz: a svájci is nyert, jöhet a 47. Federer–Djokovics ütközet!

2018-11-02 21:57:58

Novak Djokovics továbbra is megállíthatatlan, a hétfőtől újra világelső szerb teniszező a párizsi negyeddöntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a horvát Marin Cilicet, így egymást követő 21. mérkőzését nyerte meg. Ellenfele a japán Nisikori Keit két szettben legyőző Roger Federer lesz, akivel pályafutása során a 47. alkalommal nézhet farkasszemet.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic

Tenisz: Nisikori lesz Federer negyeddöntős ellenfele

2018-11-01 14:50:55

A négyszeres bajnok Novak Djokovics 53 perc játék után bejutott a párizsi Masters-torna negyeddöntőjébe, mivel a bosnyák Damir Dzumhur a második szett elején feladta ellene a küzdelmet a harmadik fordulóban.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Marin Cilic Fabio Fognini Dominic Thiem

Tenisz: „Nem így szerettem volna befejezni az évet” – Fucsovics visszalépett

2018-10-31 17:08:53

Kiújuló combsérülése miatt Fucsovics Márton visszalépett a párizsi kemény pályás Masters-tornától és idén már nem versenyez – erről a magyar sportoló a Facebook-oldalán számolt be. A világelső Rafael Nadal szintén visszalépett az év utolsó ATP 1000-es versenyétől, így hétfőtől ismét Novak Djokovics nevével kezdődik a férfi teniszezők világranglistája. Mindeközben Roger Federer játék nélkül bejutott a harmadik fordulóba, mivel Milos Raonic is megsérült.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Fucsovics Márton Fabio Fognini

Tenisz: Djokovics a legjobb 16 között Párizsban

2018-10-31 07:56:20

A szerb Novak Djokovics kedden legyőzte a portugál Joao Sousát az 5.4 millió euró összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában.

Tenisz Novak Djokovics

Tenisz: Federer visszautasított egy szaúd-arábiai meghívást

2018-10-30 21:35:39

Roger Federer korábbi világelső teniszező visszautasított egy szaúd-arábiai bemutató mérkőzésre szóló meghívást.

tenisz Szaúd-Arábia Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics

Novak Djokovics: Nem szégyellem a törékenységemet

2018-10-20 12:10:11

Amikor a korábbi világelső szerb teniszező május végén lecsúszott a világranglista 22. helyére, kevesen fogadtak volna arra, hogy Novak Djokovicsnak öt hónap múlva már csak 215 ponttal lesz kevesebbje, mint az éllovas spanyol Rafael Nadalnak. Aztán a szezon második felében győzött Wimbledonban, Cincinnatiben, a US Openen és Sanghajban, és már második a rangsorban.

tenisz Novak Djokovics

Tenisz: A botrány felspannolt a Djokovics elleni mérkőzésre – Fucsovics

2018-10-16 11:32:19

Sajtótájékoztatón jelentették be, hogy mostantól a legeredményesebb aktív magyar teniszező, Fucsovics Márton is a Mol Csapat tagja. A világranglista 41. helyén tanyázó játékos az eseményen nemcsak pályafutása legjobb évéről beszélt, hanem arról is, hogyan hatott a Novak Djokovics elleni mérkőzésére a konfliktusa a szövetséggel, illetve láthatjuk-e jövőre játszani a magyar válogatottban a Davis-kupában?

videó tenisz Sávolt Attila Roger Federer Novak Djokovics NSO Tv

Tenisz: Djokovics újabb sikerével már Nadal nyakán

2018-10-14 12:53:19

Novak Djokovics karrierje során negyedszer nyerte meg a sanghaji ATP 1000-es teniszversenyt, a vasárnapi döntőben két szettben (6:3, 6:4) legyőzte Borna Coricot.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Borna Coric

Tenisz: nincs álomdöntő, Coric újra megtréfálta Federert

2018-10-13 15:29:37

A horvát Borna Coric lesz Novak Djokovics ellenfele a sanghaji férfi tenisztorna döntőjében, mivel két szettben legyőzte a svájci Roger Federert.