Találatok a Nimes címkére

Találatok száma: 16

Ligue 1: tizenkét éve nem rajtolt ilyen rosszul a Monaco

2018-09-21 22:12:14

Továbbra is kínlódik a Monaco: a hercegségbeliek hazai pályán 1–1-re zártak az újonc Nimes-mel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Nimes Monaco Ligue 1 Bese Barnabás

Ligue 1: három gólt szerzett, mégsem nyert a Bordeaux

2018-09-16 18:56:05

Ugyan megduplázta első négy fordulóban szerzett góljai számát, mégsem tudott győzni a Bordeuax labdarúgócsapata a francia élvonal vasárnapi mérkőzésén: a legutóbbi kiírás hatodik helyezettje 3–3-as döntetlent játszott otthon a Nimes-mel, és továbbra is az utolsó előtti, 19. helyen szerénykedik. A Marseille 4–0-ra kiütötte a sereghajtó Guingampot, és a második helyre lépett előre.

francia foci Nimes Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: ellökte az ellenfelét, 3 meccsre eltiltották Mbappét

2018-09-05 22:50:43

Mint ismert, a címvédő Paris Saint-Germain 4–2-re győzött a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójában a Nimes otthonában. A párizsiak öröme nem lehetett felhőtlen, hiszen egyik legjobbjukat, Kylian Mbappét a játékvezető a 94. percben kiállította – ráadásul a fegyelmi bizottság három mérkőzésre eltiltotta a 19 éves játékost.

francia labdarúgás francia bajnokság Téji Savanier Paris Saint-Germain PSG Nimes

Videó: Neymart hergelték a szurkolók, parádésan reagált a brazil

2018-09-02 11:53:10

Mint arról korábban beszámoltunk, a PSG szombaton idegenben 4–2-re legyőzte a Nimes-et a francia labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában. A párizsiak vezető gólját Neymar szerezte, aki azonnal az ellenfél szurkolóihoz rohant.

PSG Nimes Neymar Ligue 1

Ligue 1: a jó hajrája mentette meg a Paris Saint-Germaint

2018-09-01 18:56:27

Hiába vezetett a félidőben két góllal a Paris Saint-Germain, a 77. percben úgy tűnt, pontot veszít a Nimes otthonában. Ám Kylian Mbappé és Edinson Cavani is betalált, így a címvédő 4–2-re győzött a francia labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

francia foci Paris Saint-Germain PSG Nimes Ligue 1

Ligue 1: Di María szögletből szerzett gólt – videó

2018-09-01 17:58:04

Három siker után a Nimes otthonában is győzelemre áll a Paris Saint-Germain labdarúgócsapata, amely Neymar révén a 36. percben szerzett vezetést, négy perccel később pedig Ángel Di María szögletből (!) növelte az előnyt.A mérkőzést végül a vendégek 4–2-re megnyerték.

Ángel Di María francia foci Paris Saint-Germain PSG Nimes Ligue 1

Ligue 1: két meccs után hibátlan az újonc, most a Marseille-t verte

2018-08-19 23:02:13

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának utolsó mérkőzésén az újonc Nimes legyőzte az előző idényben Európa-liga-döntős Olympique Marseille-t, és így két forduló után hat ponttal a második helyen áll a tabellán.

Olympique Marseille Nimes

Férfi kézi: Franciaországba igazol a Vác kapusa

2017-11-18 11:40:07

A francia élvonalban szereplő USAM Nimes férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását 2018. január 1-től Teodor Paul, a Váci KSE szlovák kapusa.

kézilabda átigazolás kézilabda Vác kézilabda Teodor Paul Nimes

Videó: abszurd – a mentő a sárban ragadt, a női focisták tolták meg

2016-10-21 09:40:41

A heves esőzés miatt már-már futballra alkalmatlanná vált a francia női másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Nimes pályája a Toulouse elleni mérkőzésen. A vendégek játékosa, Cloé Faillant egy rossz mozdulat miatt olyan sérülést szenvedett, hogy mentővel kellett volna kórházba szállítani, de az autó elakadt a sárban. Ekkor a két csapat futballistái együtt segítettek a bajba jutott járművön.

női labdarúgás mentő Toulouse Nimes

Franciaország: villant a piros, kiállították a labdaszedőket

2016-02-04 10:28:32

Felmutatta a piros lapot a játékvezető a labdaszedő fiúknak, miután úgy ítélte meg, hogy túl lassan végezték feladatukat a francia másodosztályú Ajaccio–Nimes (2–0) labdarúgó-mérkőzésen.

piros lap labdaszedő labdarúgás kiállítás játékvezető gyerek

Videó: Coulibaly a 85. percben döntött, újra második a Lens

2013-10-20 08:56:10

A francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 11. fordulójában a Lens 1–0-ra nyert a Nimes ellen, és a második helyen áll a tabellán. Adamo Coulibaly a hajrában lecsapott a labdára, majd kilőtte a bal alsó sarkot, ezzel megszerezte a harmadik bajnoki találatát. Íme!

videó Nimes Lens Adamo Coulibaly

Videó: bevállalta a szögletet a kapuba - a léc is segített

2013-01-11 23:45:02

Érdekes gólt szerzett Ahmed Maduni, a Nantes labdarúgója a Nimes elleni francia másodosztályú bajnokin. A marokkói származású algériai játékos egy szögletet követően kapura akarta fejelni a labdát, de nem sikerült. Szerencséjére a vállára eső labda a kapu felé vette az irányt, és végül a keresztléc segítségével a hálóban kötött ki.

váll videó-gól videó francia labdarúgás Nimes Nantes

Kézilabda, női olimpiai selejtező: kezdés Kongó ellen

2008-03-07 00:00:32

A francia szervezők bejelentették, hogy mikor kezdődnek a március 28. és 30. közötti, magyarokat is felvonultató olimpiai selejtezőtorna mérkőzései. A kvartett első két helyezettje jut ki a pekingi játékokra.

Japán

A franciákkal, a japánokkal és a kongóiakkal mérkőzik a válogatott

2008-02-19 00:00:32

A Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) véglegesítette a női olimpiai selejtezőtornák csoportbeosztását és programját, ennek alapján a magyar válogatott a francia, a japán és a kongói csapattal mérkőzik majd Nimes-ben, március 28. és 30. között. Erről a hazai szövetség tájékoztatta az MTI-t.