Találatok a Nikola Jokics címkére

Találatok száma: 15

Bostonban is győzött a Spurs, Jokics döntött Dallasban

2020-01-09 09:17:47

Vezére utolsó dobásával nyerte meg a rangadót Dallasban a Denver az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, miközben a Spurs balhés meccsen győzött Bostonban. A Miami simán nyert Indianában, hozta a kötelezőt a Bucks, a Jazz és a Rockets, hosszabbítást húzott be a Toronto.

San Antonio Spurs Nikola Jokics NBA Dallas Mavericks Boston Celtics

Leonard a Torontót, Jokics a Denvert vezette sikerre

2019-05-06 09:51:59

Kawhi Leonard újabb extrájával visszavette a pályaelőnyt a Raptors, Joel Embiid megint gyenge volt. Philadelphiában egyenlített a Toronto az észak–amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának második körében – a Portland sem tudta behúzni a harmadikat Nyugaton, visszavágott és szintén egyenlített a Denver.

Toronto Raptors Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers Nikola Jokics NBA Kawhi Leonard

NBA: Leonard a Torontót, Jokics a Denvert vezette sikerre

2019-05-06 06:49:45

A Toronto Raptors és a Denver Nuggets is visszavette a pályaelőnyt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) főcsoport-elődöntőiben: a torontóiak a 39 pontos Kawhi Leonard vezérletével 101–96-ra nyertek Philadelphiában, míg a denveriek Nikola Jokics tripla duplájára építve 116–112-re győztek a Portland vendégeként hétfő hajnalban.

Toronto Raptors Nikola Jokics NBA Kawhi Leonard Denver Nuggets

90 pont alatt tartotta a Torontót, elvette a pályaelőnyt a Sixers

2019-04-30 08:15:46

Végig vezetett a Philly Torontóban hétfőn az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, hiába Kawhi Leonard újabb remek meccse, Jimmy Butlerék ezúttal felvették a kesztyűt, és idegenben kiegyenlítették a párharcot. Közben a Denver Nikola Jokics vezérletével túldobta a Portlandet, és megnyerte a nyugati széria első találkozóját.

Philadelphia 76ers Nikola Jokics NBA Jimmy Butler Denver Nuggets

NBA: elcsente a pályaelőnyt a Sixers, jól rajtolt a Denver

2019-04-30 06:55:51

Nyugaton a Denver Nuggets hazai pályán 121–113-ra legyőzte a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, a Keleti főcsoportban ellenben vendégsiker született: a Philadelphia 76ers 94–89-re nyert a Toronto Raptors otthonában, ezzel magához vette a pályaelőnyt.

Parádésan dobott, megint egyenlített a Spurs

2019-04-26 08:13:35

Hiába játszott nagyot Nikola Jokics, az ellenállhatatlan támadójátékot bemutató San Antonio Spurs eredményesebbnek bizonyult csapatszinten, úgyhogy kiharcolta a hetedik meccset az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának első körében a Denver Nuggets ellenében (120–103).

San Antonio Spurs Nikola Jokics NBA Denver Nuggets

NBA: Jokics fantasztikus volt, mégis jön a hetedik meccs

2019-04-26 06:41:12

A 26 pontos LaMarcus Aldridge és a 25 pontig jutó DeMar DeRozan vezérletével a San Antonio Spurs hazai pályán 120–103-ra legyőzte a Denver Nuggetset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapjának egyetlen mérkőzésén, így ebben a párharcban a hetedik meccs dönt arról, melyik csapat jut be a Nyugati főcsoport elődöntőjébe.

NBA: dudaszónál nyert a Denver; LeBron James már lazít

2019-03-15 06:35:19

A Dallas Mavericks 12 ponttal is vezetett a negyedik negyedben, de Nikola Jokics dudaszó pillanatában elengedett kosarával 100–90-re a Denver Nuggets nyerte meg a két csapat mérkőzését az NBA legutóbbi játéknapján. A Toronto Raptors simán legyőzte a Los Angeles Lakerst, amelyben LeBron James 29 pontot dobott annak ellenére, hogy a rájátszásba jutásra esélytelen csapatnál már a megszokottnál többet kell pihennie, ezúttal csak 32 percet játszott.

Toronto Raptors Nikola Jokics NBA Los Angeles Lakers LeBron James Denver Broncos

NBA: elsöprően teljesít a Mavs csillaga; Anthony újabb blamája

2019-01-18 09:58:51

Fél távjához érkezett az NBA alapszakasza, úgyhogy kiosztottuk a félévi bizonyítványokat.

Nikola Jokics NBA Luka Doncic Kevin Love Itt van Amerika Denver Nuggets

NBA: újabb tripla duplájával legendák nyomában jár a szerb

2019-01-09 07:03:07

A ligaelső Toronto Raptors, a Nyugati főcsoportot vezető Denver Nuggets és a címvédő Golden State Warriors is győzött az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján. Kawhi Leonard 31 ponttal és hat labdaszerzéssel vezette a Raptorst, Klay Thompson 43 pontot szórt a Warriorsban, míg a denveri Nikola Jokics (29 pont, 11 lepattanó, 10 assziszt) elkönyvelte 20. tripla dupláját az NBA-ben. Nála fiatalabban – a szerb center 23 éves – csak ketten értek el ilyen sok tripla duplát a ligában: két legenda, Oscar Robertson és Magic Johnson.

Nikola Jokics NBA

NBA: karriercsúcs Leonardtól, a Toronto megverte a Utah-t

2019-01-02 07:52:02

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján Kawhi Leonard karriercsúcsot jelentő 45 ponttal segítette 122–116-os győzelemhez a Toronto Raptorst a Utah Jazz ellen. Csapattársai közül megdöntötte az egyéni legjobbját Pascal Siakam is, aki 28 pontot szórt a magyar idő szerint szerda hajnalban rendezett mérkőzésen.

Utah Jazz Toronto Raptors Portland Trail Blazers Nikola Jokics NBA Milwaukee Bucks

Jokics parádéjával nyert a ligaelső Toronto otthonában a Denver

2018-12-04 08:55:28

Az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) két legjobb mérlegével bíró csapata találkozott ma hajnalban Torontóban, és a második helyezett Denver Nikola Jokics tripla-duplájával elvitte a győzelmet a Raptors otthonából, a kanadaiak ezzel sorozatban nyolc siker után kaptak ki. Nagy csatában nyert a Clippers New Orleansban, simán verte a Detroitot a száguldó Thunder, nem hibázott a Warriors, idegenben győzött a Washington és a Cleveland, a Houston viszont összesen kilenc pontot tudott dobni az utolsó negyedben Minnesotában.

Toronto Raptors Nikola Jokics NBA Denver Nuggets

NBA: remek tripla dupla és vendégsiker az elsők csatájában

2018-12-04 06:52:58

Vendégsiker született a főcsoportelsők rangadóján: a nyugati első Denver Nuggets 106–103-ra győzött a Keleti főcsoportot (és a teljes ligát) vezető Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. Nikola Jokics tripla duplával (23 pont, 11 lepattanó, 15 assziszt) vezette győzelemre a hatos nyerő szériában lévő denveri legénységet. A címvédő Golden State Warriors úgy győzött az Atlanta Hawks otthonában, hogy vezére, a végül 30 pontig jutó Stephen Curry egymaga túldobta a hazaiakat az első negyedben (18–17). Curry az elmúlt öt szezonban 11 alkalommal szerzett több pontot egy játékrészben, mint az ellenfél összes játékosa együttvéve.

Toronto Raptors Nikola Jokics NBA Golden State Warriors Denver Nuggets

NBA: Jokics hosszabbít, csaknem 150 milliót kap a Denvertől

2018-06-25 17:01:43

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Denver Nuggets hamarosan szerződést hosszabbít legjobbjával, Nikola Jokiccsal.

Denver Nuggets NBA Nikola Jokics

24 triplát hintett a Nuggets, Jokics lejátszotta Antetokunmpót

2018-02-16 08:29:42

Nikola Jokics és Jannisz Antetokunmpo is varázslatos estét produkált, de a Denver történelmi dobóformája végül eldöntötte a Bucks-Nuggets találkozót – közben a Minnesota Jimmy Butler és Taj Gibson vezetésével legyűrte a Lakerst, így ismét utolérte a tabellán a San Antoniót. Nézzük, hogy mi történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában!