Találatok a Nice címkére

Találatok száma: 261

Ligue 1: a Lyon két góllal győzött a kiesőjelölt otthonában

2020-02-21 23:01:20

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójában a Nice hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Bresttel, míg a Lyon idegenben 2–0-ra nyert a Metz ellen.

francia bajnokság Nice Metz Lyon Brest

Ligue 1: két kiállítás, Dolberg-dupla – nyert a Nice a Lyon ellen

2020-02-02 21:36:57

Két piros lapot, és három gólt hozott a Nice–Lyon összecsapás a francia labdarúgó-bajnokság élvonalának 22. fordulójában, a meccsből a hazaiak jöttek ki jobban (2–1). Az egyre inkább magára találó Metz magabiztosan győzött a Saint-Étienne ellen, míg a Bordeaux és a Marseille gól nélküli döntetlenre végzett.

St. Etienne Nice Metz Marseille Lyon Ligue 1

Barcelona: a francia élvonalba adták kölcsön jobbhátvédjüket – hivatalos

2020-02-01 00:08:47

Az FC Barcelona labdarúgócsapata az idény végéig kölcsönadta Moussa Waguét a francia élvonalbeli Nice-nek – jelentette be az átigazolás tényét a két klub a hivatalos honlapján.

spanyol átigazolás francia átigazolás Nice Moussa Wagué Barcelona

Francia Kupa: Dante pokla – gólpassz után felesleges 11-es, kiesett a Nice

2020-01-30 22:40:42

Az Olympique Lyon idegenben 2–1-re legyőzte a Nice-t, amivel búcsúztatta a Francia Kupa küzdelmeitől az élvonalbeli riválist.

francia labdarúgás Nice Lyon Francia Kupa

Ligue 1: Nizzában sem tört meg a remekül szereplő Rennes

2020-01-24 22:32:39

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) harmadik helyén álló Rennes pénteken sem maradt pont nélkül: a hajrában egyenlítő bretonok 1–1-re végeztek a jó passzban lévő, egymás után az ötödik fordulóban pontot szerző Nice otthonában a 21. forduló nyitányán.

Rennes Nice Ligue 1

Ligue 1: akkorát ünnepeltek a Lyon ultrái, hogy lebénult a VAR

2019-11-23 18:35:34

A Lyon hazai pályán 2–1-re legyőzte a Nice-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 14. fordulójának szombati játéknapján, és feljebb kapaszkodott a tabellán. A meccs tartogatott egy furcsa közjátékot is, emiatt negyedórát csúszott a kezdés a második félidőben.

Nice Lyon Ligue 1

Ligue 1: Paulo Sousa csapata feljött a harmadik helyre

2019-11-08 22:16:09

Döntetlent (1–1) hozott a Nice és vendége, a Bordeaux péntek esti fordulónyitó mérkőzése a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1). Az elvitt ponttal Paulo Sousa csapata feljött a rendkívül tömör tabella harmadik helyére.

Nice Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: Di María duplázott, Mbappé góllal tért vissza

2019-10-18 22:15:54

A Paris Saint-Germain sikerével indult a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulója: a péntek esti nyitó mérkőzésen a párizsiak 4–1-re nyertek a Nice otthonában.

Paris Saint-Germain PSG Nice Ligue 1

Videó: kiszorított helyzetből „varázsolt” Di María

2019-10-18 21:33:19

A PSG labdarúgócsapatának játékosa, Ángel Di María remek gólt szerzett a Nice elleni bajnoki első félidejében. Az argentin szélső kiszorított helyzetből emelte át a hazaiak kapusa, Walter Benitez felett a labdát.

Ángel Di María PSG Nice Ligue 1

Ligue 1: szerződést bontottak a 18 éves játékossal, aki meglopta csapattársát

2019-10-02 09:57:03

A francia élvonalbeli Nice közleményben jelezte, felbontotta a 18 éves Lamine Diaby-Fadiga szerződését, mert a labdarúgó beismerte, hogy ellopta csapattársa, Kasper Dolgberg 70 ezer eurót (körülbelül 23.5 millió forintot) érő karóráját az öltözőből.

Nice Ligue 1 Lamine Diaby-Fadiga Kasper Dolgber

Ligue 1: három góllal nyert a Monaco, iksz a Nice–Lille

2019-09-28 21:36:51

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Monaco 4–1-re legyőzte a Brestet, míg az Angers döntetlent játszott, és továbbra is a második helyen áll.

francia foci Nice Monaco Lille Ligue 1

Ligue 1: öltözői lopás Nizzában, kirúghatják a 18 éves tehetséget

2019-09-27 11:27:43

Könnyen elképzelhető, hogy a francia élvonalbeli Nice labdarúgócsapata rövidesen szerződést bont egyik legnagyobb tehetségével, Lamine Diaby-Fadigával, mert a 18 éves futballista a múlt héten ellopta az öltözőből csapattársa, Kasper Dolberg hetvenezer eurót érő karóráját.

Nice Ligue 1 Lamine Diaby Kasper Dolberg

Ligue 1: két pontot és három játékost veszített el a Marseille

2019-09-21 18:24:15

Három győzelem után pontokat veszített az Olympique Marseille a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): az OM 1–1-et játszott vendégével, a Montpellier-vel a 6. forduló szombati játéknapján.

Nice Montpellier Monaco Marseille Ligue 1 Dimitri Payet

Ligue 1: gyönyörű góllal verte a Marseille a zöldeket – videó

2019-09-01 16:35:31

Az Olympique Marseille hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Saint-Étienne-t a két mitikus bajnokcsapat presztízsmérkőzésén, a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójának vasárnap késő esti záró meccsén.

Saint-Étienne Rennes Reims Nice Marseille Lille

Ligue 1: a Nice az Ajaxból és a francia 2-ből vett drága támadót

2019-08-29 20:27:00

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Nice két támadót is szerződtetett, Kasper Dolberg az Ajaxtól, Alexis Claude-Maurice a Lorient-tól érkezett.

nemzetközi átigazolás francia átigazolás Nice Lorient Kasper Dolberg Alexis Claude-Maurice

Ligue 1: félbeszakadt meccsen nyert először a Marseille

2019-08-28 19:38:50

Megszerezte első győzelmét a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) új idényében az Olympique Marseille, amely 2–1-es győzelmet aratott az első két meccsét megnyerő Nice vendégeként a 3. fordulóban, szerdán.

Saint-Étienne Nice Marseille Lille Ligue 1

Ligue 1: Neymar ötven gólhoz ért, de a PSG megint nem nyert

2019-05-04 18:31:01

Legutóbbi hat mérkőzéséből az ötödiket nem tudta megnyerni a Paris Saint-Germain labdarúgócsapata a francia bajnokságban: a bajnoki párizsi együttes ezúttal 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Nice-szel.

PSG Nice Neymar Ligue 1 Edinson Cavani

Ligue 1: a Marseille otthon kapott ki, elhúztak tőle a zöldek

2019-04-28 16:26:30

A Marseille hazai pályán 2–1-re kikapott a Nantes-tól a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójának vasárnapi játéknapján, így már ötpontnyi a lemaradása a Saint-Étienne-től. A zöldek kora esti sikerükkel megerősítették pozíciójukat a negyedik helyen, és még reménykedhetnek a Bajnokok Ligája-selejtezőt érő harmadik hely elcsípésében. A délutáni programban a Lille 5–0-ra megverte a Nimes-et, és továbbra is biztos lábbal áll a második helyen.

Nicolas Pépé Nice Lille Ligue 1 Juszef Atal

Ligue 1: ha Balotelli beszólt, az ő dolga volt bocsánatot kérni

2019-04-09 08:57:02

Dante, a francia élvonalbeli Nice brazil labdarúgója interjút adott a France Footballnak, és többek között arról beszélt, milyen plusz feladattal jár csapatkapitánynak lenni egy olyan csapatban, amelyikben Mario Balotelli játszik.

Nice Mario Balotelli Ligue 1 Dante

Ligue 1: már messze a fekete széria, újra nyert a Monaco

2019-03-15 20:40:44

A brazil Carlos Vinícius 90. percben lőtt góljával a Monaco 1–0-ra győzött a BL-részvételre hajtó Lille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 29. fordulójának péntek esti mérkőzésén.