Találatok a NBA címkére

Találatok száma: 3345

Remek utolsó negyeddel került előnybe a Boston

2017-04-27 08:23:07

3–2-es előnyhöz jutott a Washington és a Boston is az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának első körében: a Wizards az Atlanta komoly hibáit kihasználva győzött két vereséget követően, a Celtics pedig remek utolsó negyeddel verte meg zsinórban harmadszor is a Chicagót.

amerikai kosárlabda  Washington Wizards  NBA-rájátszás  NBA  Chicago Bulls  Boston Celtics

NBA: a Chicagón lett volna a sor, de a Boston nem hagyta

2017-04-27 06:41:47

Először győzött a hazai csapat az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) idei rájátszásának Boston–Chicago párharcában: a Celtics 108–97-re verte a Bullst csütörtök hajnalban, ezzel összesítésben 3–2-re vezet a keleti főcsoport-negyeddöntőben.

Washington Wizards  NBA  Chicago Bulls  Boston Celtics  Atlanta Hawks

Hiába Westbrook 47 pontja, továbbjutott a Houston

2017-04-26 08:42:27

Hiába a 47 dobott pont, a negyedik negyedben megint túl sokat hibázott Russell Westbrook és az OKC az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, így a Houston 4–1-es összesítéssel lezárta a párharcot. Szintén a továbbjutás kapujába lépett a Jazz, amely ismét nyerni tudott Los Angelesben, és a Spurs is 3–2-es előnyhöz jutott, mivel hazai pályán visszavágott a Memphisnek.

Russell Westbrook  Oklahoma City Thunder  NBA rájátszás  NBA  Houston Rockets

NBA: Westbrook remekelt, de így is búcsúzott az OKC

2017-04-26 07:07:47

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Houston Rockets 4–1-es összesítéssel továbbjutott, miután 105–99-re megverte az Oklahoma City Thundert. Az utolsó negyedet még előnyben kezdő OKC-ben Russell Westbrook 47 pontig, 11 lepattanóig és 9 asszisztig jutott, azonban ez is kevés volt a sikerhez, így búcsúzott a csapat. A Memphis Grizzliest felülmúló San Antonio Spurs egy győzelemre került a továbbjutástól, akárcsak a Los Angeles Clippers otthonában diadalmaskodó Utah Jazz.

kosárlabda  Russell Westbrook  NBA rájátszás  NBA

Kiütéssel söpörte ki a Portlandet a Golden State

2017-04-25 09:08:08

A tarthatatlan Steph Curry vezérletével esélyt sem adott a Blazersnek a Warriors, így tükörsima győzelemmel, 4–0-lal zárta le a párharcot az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. Hasonlóan remek játékkal és hasonlóan nagy különbséggel győzte le a Milwaukee-t a Toronto, így 3–2-es előnyhöz jutott, míg az Atlanta másodszor is megvédte a hazai pályáját és kiegyenlített a Washington ellen.

kosárlabda  NBA rájátszás  NBA

NBA: a Warriors jutott tovább elsőként Nyugaton

2017-04-25 07:25:06

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Golden State Warriors 4–0-s összesítéssel továbbjutott, miután 128–103-ra legyőzte a Portland Trail Blazerst. A tavalyi nagydöntős csapat az első negyedben 45 (!) pontot szórt, története során pedig harmadszor jutott tovább söpréssel egy négy győzelemig tartó párharcból a rájátszásban. A Warriors a párharc során összesen 72 ponttal szerzett többet, mint a Trail Blazers, ami rekord a Golden State történetében.

Légiósok: Nikolics Bulls-mérkőzésen szurkolt – fotó

2017-04-24 16:00:39

Az MLS-ben szereplő Chicago Fire magyar válogatott támadója, Nikolics Nemanja kilátogatott az NBA rájátszásában érdekelt Bulls meccsére. A magyar légiós a Bulls spanyol játékosának, Nikola Miroticnak hálálkodott a lehetőségért.

légiósok  Nikolics Nemanja  Nikola Mirotic  NBA  Chicago Fire  Chicago Bulls

Söpört a Cleveland, nyert Oklahoma Cityben a Rockets

2017-04-24 08:23:24

Ugyan szorossá tette a hajrát az Indiana, de ezúttal sem bírt LeBron Jamesszel és a Clevelanddel, így a címvédő 4–0-val megnyerte a párharcot – ezzel megvan az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) idei rájátszásának első továbbjutója. Közel került ehhez a Houston is, miután óriási csatában nyerni tudott Oklahoma Cityben, így 3–1-es előnybe került, a Boston és a Jazz viszont egyenlíteni tudott – utóbbi gárdánál visszatért Rudy Gobert is.

NBA: a Cavs kisöpörte a Pacerst; kiesés szélén az OKC

2017-04-24 07:01:34

Továbbjutott a második körbe a címvédő Cleveland Cavaliers az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában, miután 106–102-re legyőzte az Indiana Pacerst, ezzel 4–0-ra megnyerte a párharcot. A Bulls–Celtics továbbra is a vendégekről szól: a két gárda közti első három találkozón egyaránt kikaptak a hazaiak, és nem volt ez másképp a negyedik összecsapáson sem, amelyen a Boston 104–95-re diadalmaskodott. A Houston nyert Oklahomában, így már csak egy siker választja el a következő körtől.

kosárlabda  Oklahoma City Thunder  NBA rájátszás  NBA  Indiana Pacers  Houston Rockets

Hosszabbításban egyenlített a Grizzlies a Spurs ellen

2017-04-23 09:26:59

Hatalmas csatában, hosszabbításban, Marc Gasol kosarával kerekedett a Spurs fölé a Grizzlies az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, így 0–2 után kiegyenlítette a párharcot. Szintén egyenlített a Toronto, amely hasonlóan kemény meccset húzott be Milwaukee-ban, szépített az Atlanta a Washington ellen, a Warriors viszont Kevin Durant nélkül is legyűrte a Jusuf Nurkicot már bevető Portlandet, így a továbbjutás küszöbén áll.

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Memphis Grizzlies  Marc Gasol

NBA: Marc Gasol a ráadás végén döntött a Spurs ellen – videó

2017-04-23 07:19:08

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság rájátszásában nagy meccset játszott nyugaton a Memphis és a San Antonio, a hosszabbításba torkolló ütközet legvégén Marc Gasol kétpontosa döntött a Grizzlies javára, ezzel 2–2-re alakítva a párharcot. A Golden State már 3–0-ra vezet a Portland ellen, míg keleten egyenlített a Toronto és szépített az Atlanta.

San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Memphis Grizzlies  Marc Gasol

Westbrook győzelemre vezette az OKC-t, javított a Boston

2017-04-22 08:52:36

Ezúttal behúzta a szoros végjátékot az Oklahoma City és Russell Westbrook újabb tripla-duplájára, valamint a remek csapatjátékra építve 2-1-re szépített a Houston elleni párharcban - a túloldalon James Harden 44 pontos estéjét dobhatták ki a kukába. Rajon Rondo hiányában esélytelen volt a Bulls a feltámadó Bostonnal szemben, így a Celtics is szépített, míg a Clippers Chris Paul vezérletével nyert Salt Lake Cityben, így megfordította a Jazz elleni szériát. Nézzük. hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában ma hajnalban!

NBA

NBA: szépített a Celtics és az OKC, vezet a Clippers

2017-04-22 07:23:03

A Boston Celtics és az Oklahoma City Thunder is megszerezte első győzelmét az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) idei rájátszásában, míg a Los Angeles Clippers 2–1-re vezet a Utah Jazz ellen a pénteki sikerét követően.

NBA

LeBron-mágia és történelmi Cavs-fordítás a Pacers ellen

2017-04-21 08:36:02

Ligarekordot állított fel a címvédő Cleveland az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, miután félidei 25 pontos hátrányát ledolgozva nyert a Pacers otthonában – LeBron James elképesztő estét hozott, 41 pontos tripla duplát gyártott. Szintén parádés játékot mutatott be a Milwaukee, amely esélyt sem adva ütötte ki a Torontót, a Memphis pedig hazai pályán szépíteni tudott a kissé enerváltnak tűnő Spurs ellen – nézzük, hogy mi történt!

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Memphis Grizzlies  LeBron James

NBA: 25 pontos hátrányból fordított a Cavs; James lenyomta Kobe-t

2017-04-21 06:56:58

Sokáig úgy tűnt, szépít az Indiana Pacers a Cleveland Cavaliers elleni párharcban az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, ám a címvédő parádés második félidei teljesítményének köszönhetően 25 pontos hátrányból (74–49) fordította meg a meccset. Remekelt LeBron James – a Cavs klasszisa félelmetes számokat produkált, 41 pontja mellett 13 lepattanót szedett, valamint kiosztott 12 asszisztot is. Sikerével a Cavs 3–0-ra vezeti a párharcot. A Nyugati Főcsoportban szépített a Memphis Grizzlies a San Antonio Spurs ellen.

NBA rájátszás  NBA  LeBron James  Kobe Bryant  Indiana Pacers  Cleveland Cavaliers

Westbrook történelmi estéje sem volt elég Houstonban

2017-04-20 09:46:43

Russell Westbrook 51 pontos tripla duplája ellenére ismét kikapott Houstonban az OKC, így 2–0-s Rockets-előnnyel folytatódik majd a párharc az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. Szintén hozta második meccsét a negyedik negyedben felpörgő Washington az Atlanta ellen, a Warriors pedig Kevin Durant nélkül is kiütötte a Portlandet – nézzük a részleteket!

Washington Wizards  Russell Westbrook  Portland Trail Blazers  Oklahoma City Thunder  NBA  Houston Rockets

NBA: a Rockets másodszor is legyőzte Westbrookékat

2017-04-20 07:25:01

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Houston Rockets második hazai mérkőzését is megnyerte az Oklahoma City Thunder ellen, amelyben Russell Westbrook történelmi tripla duplát ért el (51 pont, 13 assziszt, 10 lepattanó). Korábban ugyanis még senkinek sem sikerült legalább 50 pontos tripla duplát összehozni a playoffban. A Golden State Warriors Kevin Durant nélkül is simán nyert a Portland Trail Blazers ellen.

kosárlabda  NBA

Nagy bajban a Celtics: másodjára is nyert a Bulls Bostonban

2017-04-19 08:59:55

Másodjára sem talált megoldást a Chicago játékára a Boston, így a keleti első kiemelt 2-0-s hátránnyal utazik majd ellenfele otthonába és nagyon nehéz helyzetben van. Ezt elkerülte viszont a Toronto és a Clippers is, mindkét gárda javult saját közönsége előtt és kiegyenlítette a Bucks, illetve a Jazz elleni párharcot – nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában ma hajnalban!

NBA: a Bulls ismét meglepte a Bostont; egyenlített a Toronto és a Clippers

2017-04-19 07:08:36

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a Chicago Bulls 111–97-re felülmúlta a Boston Celticset, és már 2–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A Toronto Raptors a Milwaukee Bucks, míg a Los Angeles Clippers a Utah Jazz elleni győzelmével alakította 1–1-re az állást.

NBA rájátszás  NBA  kosárlabda

A Cleveland és a Spurs is hozta a másodikat

2017-04-18 08:56:11

Ezúttal sem a védekezésről szólt a Cleveland és az Indiana meccse, de a címvédő azért emelte a szintet az első találkozóhoz képest, így bár a hajrában leadta nagy előnyét, különösebb probléma nélkül hozta második hazai derbijét is. San Antonióban annál keményebb védekezést láthattunk, főleg miután a Memphis összekapta magát a második félidőben, de a playoffkarriercsúcsot szóró Kawhi Leonardra nem volt válasz, így a Spurs is 2–0-s előnnyel utazhat el idegenbe. Nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján!