Találatok a NBA címkére

Találatok száma: 4147

NBA: 100 dollár a bérlet a Warriorshoz, a pálya nem látható

2018-11-13 15:12:21

Nem meglepő, hogy egyes szurkolók szinte bármire képesek azért, hogy lássák kedvenc csapatukat, játékosukat, vagy aláírást kérjenek tőlük. Azonban a világ jelenlegi legjobb kosárcsapata, a Golden State Warriors talán még ennél is magasabb szintre lépett: olyan belépőket árul, amelyekkel szinte bármire van lehetősége a nézőnek – csak éppen arra nem, hogy megnézze a meccset.

Oracle Arena NBA Golden State Warriors Chase Center

Los Angelesben kapott ki a GSW, Torontóban nyert a Pelicans

2018-11-13 09:31:32

A Clippers győzte le a regnáló bajnokot az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában ma hajnalban, a Steph Curryt nélkülöző Warriors túlórában maradt Lou Williamsékkel szemben. Kikapott a listavezető Toronto is, méghozzá otthon a New Orleans ellen, megszerezte első idegenbeli sikerét a Dallas, először vesztett saját pályáján a Memphis, elbukott Sacramentóban a Spurs, a játéknap legszörnyűbb esete pedig Minnesotában történt.

NBA

NBA: könnyek közt a csapattárs a súlyos bokasérülés láttán – videó

2018-11-13 08:38:25

Ijesztő sérülést szenvedett a Minnesota Timberwolves elleni mérkőzésen Caris LeVert. A Brooklyn Nets feltörekvő kosarasa a szezonbeli 13 fellépésén 19 pontot átlagolt meccsenként – ezzel eddig csapata legjobb pontszerzője volt –, azonban a hajnali találkozón a félidő előtt néhány másodperccel egy felugrás után olyan szerencsétlenül ért földet, hogy valószínűleg ebben az idényben ez volt az utolsó mérkőzése. A bokája olyan szögben állt még a leérkezés után is, hogy a csapattársak és az ellenfél játékosai is a fejüket fogták – volt, aki imádkozott, volt, aki nem bírta könnyek nélkül.

videó sérülés NBA Minnesota Timberwolves Caris LeVert Brooklyn Nets

NBA: visszajött a mélyből, de a ráadást elbukta a Golden State

2018-11-13 06:38:35

A címvédő Golden State Warriors hosszabbítást követően 121–116-ra kikapott a Los Angeles Clippers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján.

NBA Lou Williams Los Angeles Clippers Golden State Warriors

Őrült végjáték a Lakers meccsén, magára talált a Houston

2018-11-12 08:37:48

James Harden negyven pontot szórt, a Rockets pedig az eddigi csalódást keltő támadójátékán jelentősen javítva legyőzte az Indianát az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali játéknapján. A Bucks rangadót nyert Denverben, a Blazers a Celticset is megverte, egy ponttal nyomta le az Atlantát a Lakers, betlizett a New York, ismét villogott Tony Parker.

NBA

NBA: őrült végjátékban zsák és blokk a Lakers meccsén – videó

2018-11-12 06:43:01

LeBron James 26 ponttal és – utolsó percbeli pocsék (1/6) büntetőzése után – karrierje első meccsvégi győztes zsákolásával, Tyson Chandler pedig utolsó másodpercbeli dobásblokkolással segítette egypontos, 107–106-os győzelemre a Los Angeles Lakerst vendége, az Atlanta Hawks ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi játéknapján. James Harden 40 pontig jutott a szintén nyerő Houstonban, Brook Lopez pedig karriercsúcsot érő nyolc triplát dobott be az idegenbeli sikert elkönyvelő Milwaukee-ban.

Tyson Chandler NBA Los Angeles Lakers LeBron James

Egyre mélyebben a Rockets és a James nélküli Cavs

2018-11-11 09:37:01

Értékes győzelmet szerzett a Lakers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, LeBron Jamesék ma hajnalban az eddig remekül teljesítő Sacramento otthonában tudtak nyerni. A Memphis a Phillyt, a Clippers pedig a Milwaukee-t nyomta le hosszabbításban, nem hibázott a Toronto és a GSW, míg a Dallas megszakította a Thunder nagy szériáját.

NBA LeBron James Houston Rockets Cleveland Cavaliers

NBA: nincs megaüzlet a Rocketstől, a sztár a Phillyhez megy

2018-11-11 07:59:19

Az ESPN információi szerint az NBA-ben szereplő Minnesota Timberwolves a Philadelphia 76ershez cseréli sztárját, Jimmy Butlert.

csere Philadelphia 76ers NBA Minnesota Timberwolves Jimmy Butler Houston Rockets

NBA: egyre mélyebben a Rockets és a James nélküli Cavs

2018-11-11 06:33:27

Az NBA legutóbbi játéknapján megszerezte szezonbeli 12. sikerét a Toronto Raptors, de nyert a címvédő Golden State is, amely így 11–2-es mérleggel áll. A New Orleans a Sunsot, a Los Angeles Lakers pedig a Sacramentót győzte le, kikapott viszont a Houston Rockets, amely továbbra sem találja előző idénybeli formáját: James Hardenéknek négy diadal mellett hét zakójuk van a jelenlegi évadban. A Cleveland Cavaliers ezúttal a Chicago Bulsszal szemben maradt alul, s még mindig nem tudott lendületbe kerülni LeBron James távozása után, a gárda mutatója 1–11.

Houston Rockets Golden State Warriors Cleveland Cavaliers Los Angeles Lakers NBA

A Netstől is kikapott a Denver, lenyomta a Bostont a Jazz

2018-11-10 09:06:13

Sorozatban másodszor is kikapott a Nuggets az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ma hajnalban a Brooklyn tudta legyőzni Nikola Jokicsékat, ráadásul idegenben. A Boston is vereséget szenvedett, ezúttal Salt Lake Cityben, a Philadelphia túlórában verte meg a Charlotte-ot, nyerni tudott a Pacers és a Pistons, nem szakadt meg a Wolves szériája Sacramentóban, ismét bukott a Wizards.

kosárlabda NBA

NBA: Embiid remekelt, tovább tart a remek hazai sorozat

2018-11-10 07:35:20

Hetedik otthoni meccsét is megnyerte a Philadelphia 76ers, amely hosszabbításban 133–132-re diadalmaskodott a Charlotte Hornets ellen az észak-amerikai profi kosárligában (NBA). A hazaiaknál Joel Embiid nagyszerűen játszott, 42 pontja mellett 18 lepattanót és négy asszisztot jegyzett.

Erőt demonstrált a Bucks a Warriors otthonában, Curry megsérült

2018-11-09 08:37:37

Valósággal átgázolt a hosszú ideje veretlen Golden State-en a Milwaukee az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali rangadóján: Giannis Antetokounmpóék 134 pontot dobtak a bajnok otthonában és sima győzelmet arattak, ráadásul a hazaiaknál megsérült Steph Curry. A Boston hosszabbításban múlta felül a Phoenixet, az OKC Russell Westbrook nélkül is legyőzte a Houstont, a Portland pedig a Clippers ellen sem hibázott.

Stephen Curry NBA Milwaukee Bucks Golden State Warriors

NBA: otthon ütötték ki a GSW-t, ráadásul Curry is megsérült

2018-11-09 06:48:10

A Milwaukee Bucks idegenben 134–111-re legyőzte a címvédő Golden State Warriorst az NBA legutóbbi játéknapján. Elszenvedte szezonbeli hatodik vereségét a Houston Rockets, amely az Oklahoma City Thundertől kapott ki 98–80-ra.

Stephen Curry Oklahoma City Thunder NBA Boston Celtics

A Memphis megfogta a Denvert, nyert a Lakers és a Raptors

2018-11-08 09:19:32

Csak 87 pontot tudott dobni Memphisben az addig egyetlen vereséggel álló Nuggets az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) csütörtök hajnali programjában, ez pedig nem volt elég a győzelemhez, megvédték a hazai pályájukat Marc Gasolék. Nyerni tudott a Minnesota ellen a Lakers és a Kings ellen a Raptors, hosszú negatív szériát tört meg a Sixers, a Pelicans és a Pistons, kikapott Miamiban a Spurs, javítani tudott a Utah és a New York, Russell Westbrook nélkül győzött az OKC.

NBA Miami Heat Los Angeles Lakers LeBron James Hassan Whiteside

NBA: LeBron James tripla dupla közelében, nyert a Lakers

2018-11-08 07:21:27

LeBron James nagyon közel járt a tripla duplához (24 pont, 10 lepattanó, kilenc assziszt), csapata, a Los Angeles Lakers hazai pályán 114–110-re verte a Derrick Rose 31 pontjára építkező Minnesota Timberwolvest az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján. Nagy napja volt Hassan Whiteside-nak, a Miami Heat centerének, aki 29 ponttal, 20 lepattanóval és kilenc dobásblokkolással vezette 95–88-as győzelemre csapatát hazai pályán a San Antonio Spurs ellen.

Los Angeles Lakers LeBron James Hassan Whiteside NBA Miami Heat

McCollum remekelt, a Blazers megállította a Milwaukee-t

2018-11-07 09:02:27

CJ McCollum negyven pontot dobott, a Portland pedig remek játékkal le győzte az eddig egyetlen vereséget szenvedő Milwaukee-t az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának szerda hajnali rangadóján. Nyerni tudott a Charlotte, a Brooklyn és hat vereség után a Dallas is.

Portland Trail Blazers NBA Milwaukee Bucks CJ McCollum

NBA: 40 pontos produkció döntött a játéknap rangadóján

2018-11-07 06:32:43

A Portland Trail Blazers hazai pályán 118–103-ra legyőzte a Milwaukee Bucks legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapjának rangadóján. CJ McCollum 40 ponttal vezette győzelemre a Blazerst (19-et a döntő fontosságú harmadik negyedben szerzett), 65 százalékos dobóteljesítményét többek között hat assziszt és négy labdaszerzés is kísérte.

A Boston is elvérzett Denverben, Jamal Murray karriercsúcsot szórt

2018-11-06 09:32:14

Több győztesnek bizonyuló dobást és hosszabbítást is hozott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajnali játéknapja, amelynek rangadóját Jamal Murray 48 pontos karriercsúcsával megnyerte a Denver a Bostonnal szemben. A címvédő Warriors nem hibázott, sorozatban harmadszor is győzött a Rockets, idegenben parádézott a Toronto, az OKC viszont lehet, hogy nagy árat fizetett zsinórban ötödik sikeréért, Russell Westbrook ugyanis megsérült.

NBA Jamal Murray Houston Rockets Golden State Warriors Denver Nuggets

NBA: folytatódik a Golden State idénynyitó erődemonstrációja

2018-11-06 06:37:38

A címvédő Golden State Warriors és a Nyugati főcsoport másik éllovasa, a Denver Nuggets is győzött hazai pályán az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. A Memphist eltángáló Warriors nyolcas, míg a Bostont elkapó Nuggets ötös győzelmi szériában van – utóbbi soraiban Jamal Murray 48 pontig jutott.

NBA Jamal Murray Golden State Warriors Denver Nuggets

Rekordokat döntöget a Milwaukee, nagy pofont kapott a Sixers

2018-11-05 09:19:40

Remek játékkal dobta szét a Sacramentót a Milwaukee az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, így Giannis Antetokounmpóék továbbra is tartják a Toronto tempóját a Keleti főcsoport elején – a Raptors egyébként most néhány perc alatt szétszedte a Lakerst és újabb magabiztos győzelmet aratott. A Portland nem adott esélyt a Minnesotának, a Magic meglepetésre nyerni tudott San Antonióban, hatalmas pofont kapott a Philadelphia, a Wizards és a Suns átka pedig megtört.