Találatok a Nantes címkére

Találatok száma: 136

Férfi kézi BL: remek fordítás, a Szeged legyőzte Nantes-ot

2018-09-23 20:25:44

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a magyar bajnok Mol-Pick Szeged hazai pályán 30–28-ra legyőzte a francia Nantes-ot.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL Nantes Mol-Pick Szeged

A Szeged négygólos hátrányból megverte a BL-döntőst!

2018-09-23 17:10:03

férfi kézi BL Nantes Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: Faluvégi tudja, mi kell a Szeged elleni sikerhez

2018-09-21 11:02:26

Ha a nantes-i edző, Thierry Anti is úgy gondolja, vasárnap Szegeden magyar irányítóval áll fel a tavasszal BL-döntőbe jutó francia együttes.

férfi kézi BL Nantes Mol-Pick Szeged Faluvégi Rudolf

Férfi kézi: Faluvégi Rudolfot hajtja a BL-siker utáni vágy

2018-08-29 12:05:14

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában döntős Nantes-ban újra játszik a válogatott irányító Faluvégi Rudolf, aki a kemény nyári alapozás után izgalmas, nehéz, de eredményes szezont vár.

magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Nantes kézilabda Nantes Ljubomir Vranjes Faluvégi Rudolf

Ligue 1: húsz perc foci is elég volt a Monacónak

2018-08-11 19:04:35

Az AS Monaco 3–1-es győzelemmel kezdte a 2018–2019-es szezont a francia bajnokságban.

francia foci Nantes Monaco Ligue 1

Videó: népszerű videojátékkal jelentették be az új igazolást

2018-07-28 10:42:45

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Nantes a népszerű Fortnite játékkal jelentette be legújabb igazolását, az Udinesétől érkező Lucas Evangelistát. A 23 éves brazil középpályás négymillió euróért érkezik.

Nantes Lucas Evangelista

A kézilabda Fergusonja megcsinálta, amihez egyelőre kevés a PSG temérdek pénze

2018-05-29 03:13:55

Újabb meglepetést hozó szezont követően másodszor lett Bajnokok Ligája-győztes a Montpellier férfi kézilabdacsapata, amely 15 esztendő elteltével, 2003 után ünnepelt újra végső győzelmet. A csapatmunka diadala volt ez, amely tökéletesen rámutatott arra, hogy a mai férfi kézilabdában egy bizonyos szint felett már nem feltétlenül a pénz, sokkal inkább a csapategység és az elszántság határozza meg az eredményességet.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL final four férfi kézi BL Patrice Canayer PSG kézilabda Nantes

Férfi kézi BL: szenzáció, a PSG-t legyőző Nantes az első döntős

2018-05-26 16:58:53

Meglepetésre a Nantes jutott be elsőként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája döntőjébe, mivel a kölni négyes döntő elődöntőjében 32–28-ra legyőzte a PSG-t.

férfi kézi BL PSG Nantes

Bundesliga-szintű bajnokságból a második BL-trófeáért

2018-05-25 09:45:34

Ha van titka a francia férfi kézilabda szárnyalásának, az a tehetség, a pénz és a marketing – ezen múlik a siker a válogatottban és az élklubokban. A Bajnokok Ligája hétvégi, kölni négyes döntőjében három francia csapat is megpróbálkozik azzal, ami eddig csupán egyszer sikerült: a Montpellier 2003-as sikere óta megnyerni a legrangosabb európai sorozatot.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Vardar Szkopje PSG kézilabda

Edzősors: új fejezetet nyit Ranieri, távozik a Nantes-tól

2018-05-17 12:35:34

A francia élvonalbeli Nantes labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott vezetőedzőjével, Claudio Ranierivel.

Nantes Ligue 1 Claudio Ranieri

A Győrnél erősebb csapat nemigen lesz jövőre a BL-ben

2018-05-16 08:01:53

Ambros Martín távozik, de klasszisok sora érkezik: egyáltalán nem elképzelhetetlen a triplázás a Győri Audi ETO KC-tól a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Vardar Szkopje

Férfi kézi BL: a Kielce–Veszprém bírói fújnak az idei döntőn is

2018-05-08 10:38:06

Kijelölték a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjének játékvezetőit. A fináléban spanyol kettős fújja a sípot, a bronzmeccsen szlovén páros.

férfi kézilabda BL Vardar Szkopje PSG Nantes Montpellier

Férfi kézi BL: a Montpellier játszik elődöntőt a címvédő Vardarral

2018-05-02 12:26:55

Szerdán elkészítették a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének párosítását Kölnben.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Vardar Szkopje PSG kézilabda PSG Nantes kézilabda

Ligue 1: Depay újra remekelt, gólrekordot döntött a Lyon

2018-04-28 20:44:32

Sorozatban hetedszer győzött a Lyon a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a BL-kvótára hajtó OL hazai pályán 2–0-ra verte a Nantes-ot a 35. forduló szombati játéknapján.

Nantes Memphis Depay Lyon Ligue 1

Ligue 1: nem bírt egymással a Nantes és a Rennes, simán nyert a Lyon

2018-04-20 21:31:55

A francia élvonalbeli bajnokság 34. fordulójának pénteki mérkőzésein előbb egy izgalmas döntetlen, majd egy sima vendéggyőzelem született.

Rennes Nantes Ligue 1

Ligue 1: Cavani gólsorozatát másolja a Monaco fiatalja

2018-04-07 19:17:53

A Monaco hazai pályán 2–1-re legyőzte a Nantes-ot a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 32. fordulójának szombati játéknapján, így tartja lépéselőnyét a második helyért zajló versenyfutásban.

Nantes Monaco Ligue 1

Ligue 1: egy jó hír, egy rossz hír a Nice-szurkolóknak

2018-02-18 16:56:07

Nem bírt a korai találat ellenére sem a Nice odahaza a Nantes gárdájával a Ligue 1 26. fordulójában.

Nice Nantes Ligue 1

Férfi kézi BL: az utolsó percben nyert a Barca; kikapott a Nantes

2018-02-17 22:18:23

Majdnem teljesen fejre állt a papírforma a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, amelyben a Barcelona hazai pályán mínusz négyről felállva, Kamil Syprzak utolsó percben szerzett góljával 28–27-re megverte a Wisla Plockot. A második helyen álló Nantes nem tudott fordítani, és a sereghajtó Zagreb otthonában kikapott 23–22-re. A Szeged vasárnap a listavezető Vardar Szkopje vendége lesz.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL PSG Nantes Flensburg

Ligue 1: sorozatban harmadszor kapott ki a Lyon

2018-02-11 16:46:30

A Lyon hazai pályán 2–0-ra kikapott a Rennes-től a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójában.

Troyes Strasbourg Rennes Nantes Lyon Lille

Női röplabda: vereséggel búcsúzott a Vasas a Challenge-kupából

2018-02-06 21:56:12

A Vasas három sima játszmában kikapott a francia Nantes otthonában a női röplabda Challenge-kupa nyolcaddöntőjének kedd esti visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott.