Találatok a Nagy Adrienn címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: Nagy Adrienn először lett országos bajnok egyesben

2019-09-21 16:29:32

A női teniszezőknél Nagy Adrienn nyerte szombaton az országos bajnokságot, ezzel elhódította a Körmöczy Zsuzsáról elnevezett vándordíjat.

tenisz Nagy Adrienn

Roland Garros: Nagy Adrienn elődöntős a junioroknál

2019-06-07 20:24:39

Nagy Adrienn a dél-koreai Pak Szo Hjunnal az oldalán bejutott a női párosok elődöntőjébe a junioroknál a francia nyílt teniszbajnokságon.

tenisz Roland Garros Nagy Adrienn

Tenisz: Arn a 2013-as Australian Open óta először főtáblás

2019-02-18 14:38:36

A világranglista 443. helyén álló Arn Gréta feljutott a budapesti női tenisztorna főtáblájára, mivel a selejtező 2. fordulójában egy szoros és egy sima szettben legyőzte a harmadikként rangsorolt Paula Badosa Gibertet (133.).

tenisz Paula Badosa Gibert Nagy Adrienn Arn Gréta

Tenisz: nagy reménységünk megszorította a favorit spanyolt

2019-02-17 17:05:54

A világranglista 311. helyén álló Gálfi Dalma számára a selejtező 1. fordulójában ért véget a budapesti női tenisztorna, mivel döntő szettben kikapott az elsőként rangsorolt orosz Natalja Vihljancevától (109.).

tenisz Nagy Adrienn Gálfi Dalma Arn Gréta

Fed-kupa: győzelem a horvátok ellen, bronzérmesek vagyunk!

2019-02-09 15:45:49

A magyar csapat 2:0-ra legyőzte a horvátokat a helyosztón a tenisz Fed Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának tornáján Bathban, így harmadikként zárt.

tenisz Nagy Adrienn Jani Réka Fed-kupa

Tenisz: Nagy Adrienn indulhat a budapesti WTA-tornán

2019-01-30 12:03:43

Nagy Adrienn az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság junior páros lány versenyének megnyerésével már teljesítette az erre az évre kitűzött egyik célját. Az év hátralévő részében még szeretne valamelyik Grand Slam-tornán egyéniben is legalább a négy közé jutni, s a felnőttek világranglistáján bekerülni a legjobb 500 közé.

Aus. Open: magyar siker a junioroknál – Nagyék nyerték a leány párost!

2019-01-25 09:47:42

Habár Babos Tímeáék elbukták az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női párosversenyének fináléját, így is lett magyar bajnoka az Australian Opennek: a harmadik helyen kiemelt Nagy Adrienn, Kavagucsi Nacumi magyar, japán kettős 1 óra 2 perc alatt 6:4, 6:4-re legyőzte a Chloe Beck, Emma Navarro amerikai duót a leány páros döntőben.

tenisz Nagy Adrienn Australian Open

Aus. Open: két magyar érdekeltségű döntő a pénteki programban!

2019-01-24 12:26:14

Babos Tímea után a juniorok között Nagy Adrienn is a fináléba jutott japán partnere oldalán az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Tenisz ob: nem a Nagyok napja – Valkusz és Jani sikere

2018-09-23 15:40:48

Valkusz Máté és Jani Réka nyerték a tenisz országos bajnokság egyéni küzdelmeit.