Találatok a moto2 címkére

Találatok száma: 121

MotoGP: Márquez az Amerikai Nagydíj királya, Vinales kiesett

2017-04-23 22:06:39

Marc Márquez sikerével ért véget a gyorsaságimotoros-világbajnokság idei harmadik futama, a spanyol versenyző sorozatban ötödik győzelmét aratta az Amerikai Nagydíjon, Austinban. A királykategóriában még Valentino Rossi és Dani Pedrosa állhatott fel a dobogóra. Miután az első két versenyt egyaránt megnyerő Maverick Vinales kicsúszott, a vb-pontversenyben Rossi vette át a vezetést.

Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Maverick Vinales  Marc Márquez

MOTOGP, MOTO2, MOTO3: 2017-ES VERSENYNAPTÁR, EREDMÉNYEK

2017-03-23 17:56:23

A gyorsaságimotoros-világbajnokság 2017-es kiírása az előző évekhez hasonlóan 18 futamból áll. Az első versenyt március 26-án rendezték Katarban villanyfények mellett, míg a szezonzáróra november 12-én kerül sor Valenciában. Az alábbi táblázatban nyomon követhetik az idény során a sorozat eredményeit.

versenynaptár  gyorsaságimotoros-vb  MotoGP  Moto3  Moto2

MotoGP: Lorenzo győzelemmel búcsúzott a Yamahától

2016-11-13 15:18:13

Győztes búcsúk sorozatát hozta a gyorsaságimotoros-vb Valenciai Nagydíja. A királykategóriában a spanyol Jorge Lorenzo diadalmaskodott.

gyorsaságimotoros-vb  MotoGP  Moto3  Moto2  Jorge Lorenzo  Johann Zarco

MotoGP: bajnokavatás a Moto2-ben, 17 bukás a Moto3-ban

2016-10-30 06:49:03

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Malajziai Nagydíját egy bukásokkal tarkított, idő előtt le is intett futamban az olasz Francesco Bagnaia (Mahindra) nyerte a Moto3-as kategóriában. A Moto2-ben a francia Johann Zarco győzött, ezzel megvédte vb-címét – a kategória történetében először.

gyorsaságimotoros-vb  Moto3  Moto2  Johann Zarco  Francesco Bagnaia

MotoGP: két olasz az élen, a világbajnok a 4. helyről indulhat

2016-10-29 12:00:19

Két olasz, Andrea Dovizioso és Valentino Rossi szerezte meg az első két helyet a gyorsaságimotoros-világbajnokság Malajziai Nagydíjának időmérő edzésén a MotoGP kategóriában. A harmadik helyről a spanyol Jorge Lorenzo, míg a negyedikről a világbajnok Marc Márquez indulhat. A Moto2-ben a francia Johann Zarco, a Moto3-ban a dél-afrikai Brad Binder rajtolhat a pole pozícióból.

Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Marc Márquez  Johann Zarco

Gyorsaságimotoros-vb: Lüthi élete formájában; hatalmas esések Moto3-ban

2016-10-23 07:13:18

A svájci Thomas Lüthi nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Ausztrál Nagydíját a Moto2-es kategóriában, ezzel két futammal a vége előtt 22 pontra megközelítette az összetettben éllovas, ezúttal a 12. helyen célba érő Johann Zarcót.

gyorsaságimotoros-vb  Thomas Lüthi  Moto3  Moto2

Moto3: utolsó körös győzelem, a harmadik helyezettet kizárták

2016-10-16 08:41:09

Az olasz Enea Bastianini nyert meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíját a Moto3-as géposztályban. A második helyet a világbajnok dél-afrikai Brad Binder szerezte meg, míg a harmadik a japán Ono Hiroki kizárása után az olasz Nicolo Bulega lett. A Moto 2-es kategóriában a svájci Thomas Lüthi végzett az élen.

Thomas Lüthi  Moto3  Moto2  Japán Nagydíj  Enea Bastianini

MotoGP: Rossi, Márquez, Lorenzo a rajtsorrend Japánban

2016-10-15 08:27:28

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Japán Nagydíjának szombati időmérőjén a hétszeres világbajnok olasz Valentino Rossi végzett az élen. A második helyen a spanyol Marc Márquez, míg a harmadikon honfitársa, Jorge Lorenzo végzett. A futam magyar idő szerint vasárnap reggel 7 órakor kezdődik.

gyorsaságimotoros-vb  Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Marc Márquez

Moto2: Lowes érinthetetlen volt az Aragóniai Nagydíjon

2016-09-25 13:36:51

A legkisebb kategóriában ugyan már megvan a világbajnok, a Moto2-eseknél még koránt sem futott le a bajnoki cím sorsa. Az Aragóniai Nagydíjat a brit Sam Lowes nyerte meg, míg a pontversenyben a francia Johann Zarcónak már csak egy pont az előnye.

gyorsaságimotoros-vb  Sam Lowes  Moto2  Johann Zarco

MotoGP: Lorenzo indulhat az élről, Rossi a második

2016-09-10 16:00:05

A spanyol Jorge Lorenzo szerezte meg a pole pozíciót a gyorsaságimotoros-világbajnokság San Marinó-i Nagydíján a királykategóriában. A második helyről az olasz Valentino Rossi, míg a harmadikról a Suzukival versenyző Maverick Vinales indulhat. A vb-pontverseny élén álló Marc Márquez a negyedik helyről várhatja a vasárnapi futamot.

gyorsaságimotoros-vb  Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Maverick Vinales

Moto2: Lüthi csodás visszatérése, a világbajnok 30 mp-es büntetése

2016-09-04 16:43:45

Thomas Lüthi nyert a gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának Moto2-es kategóriájában, a világbajnok Johann Zarco félperces büntetést kapott.

Thomas Lüthi  Moto2  Johann Zarco

MotoGP: Márquez a végén villant, övé a pole Brnóban

2016-08-20 16:17:36

A spanyol Marc Márquez volt a leggyorsabb a gyorsaságimotoros-világbajnokság Cseh Nagydíjának időmérő edzésén a királykategóriában. A második a spanyol Jorge Lorenzo lett, a harmadik az olasz Andrea Iannone. A Moto2-ben Johann Zarco indulhat az élről, a Moto3-ban a dél-afrikai Brad Binder.

gyorsaságimotoros-vb  MotoGP  Moto3  Moto2  Marc Márquez  Jorge Lorenzo

Motorsport: eltiltás is segítette a Moto3-as vb-éllovast

2016-08-14 13:41:41

A Moto2-ben Johann Zarco győzelemmel, a Moto3-ban Brad Binder második helyezéssel, riválisai nullázásának köszönhetően növelte előnyét a pontversenyben a gyorsaságimotoros-vb ausztriai állomásán.

Moto2  Moto3  MotoGP

MotoGP: három olasz az élen, Rossi kikapott honfitársától

2016-08-13 18:52:35

Három olasz versenyző bizonyult a leggyorsabbnak a gyorsaságimotoros-világbajnokság Osztrák Nagydíjának időmérő edzésén a királykategóriában. Az első helyről Andrea Iannone indulhat a vasárnapi futamon, a második helyet Valentino Rossi szerezte meg, míg a harmadik Andrea Dovizioso lett. A Moto2-ben a francia Johann Zarco, a Moto3-ban a spanyol Joan Mir szerezte meg az első rajthelyet.

gyorsaságimotoros-vb  Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Andrea Iannone

MotoGP: Márquez indulhat a pole-ból a Sachsenringen

2016-07-16 17:09:33

A spanyol Marc Márquez indulhat az élről a gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának vasárnapi versenyén, a Sachsenringen. A második helyről Héctor Barberá rajtolhat, míg a harmadikról az olasz Valentino Rossi. A Moto2-ben a japán Takaagi Nakagami, a Moto3-ban pedig az olasz Enea Bastianini végzett az élen.

Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Marc Márquez

Moto2: hat év után újra japán győztest ünnepeltek

2016-06-26 14:24:29

Nakagami Takaaki a 111. világbajnoki futamán felért a dobogó legfelső fokára. A japán himnusz a 2010-es Katalán Nagydíj óta először hangzott el a vb-futam után, hat éve Takahashi Yuki szintén a Moto2-es kategóriában győzött.

Moto2  Assen

MotoGP: 12 esés másfél óra alatt, no és egy motorlopás!

2016-06-25 15:35:49

Őrült szombat délutánt okozott az eső Assenben, a gyorsaságimotoros-világbajnokság Holland Nagydíjának helyszínén. A Moto3-asok időmérője alatt kezdett esni, ami alaposan felforgatta a királykategória negyedik szabadedzését és időmérőjét is.

motorsport  MotoGP  Moto3  Moto2  Andrea Dovizioso

MotoGP: fékezési hiba okozta Luis Salom tragédiáját

2016-06-06 18:26:29

Fékezési hiba okozta a spanyol Luis Salom tragédiáját, aki a gyorsaságimotoros-világbajnokság Katalán Nagydíján, a Moto2-es gépsztály pénteki második szabadedzésén vesztette életét egy balesetben.

gyorsaságimotoros-vb  Moto2  Luis Salom

MotoGP: Márquezé a pole Katalóniában, Rossi ötödik

2016-06-04 15:17:38

A kétszeres világbajnok Marc Márquez indulhat az élről a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának vasárnapi Spanyol Nagydíján, miután majdnem fél másodperccel megelőzte a második Jorge Lorenzót. A harmadik helyre is egy hazai pilóta ért oda, mégpedig Dani Pedrosa. Valentino Rossi az ötödik legjobb időt motorozta.

gyorsaságimotoros-vb  gyorsasági motor  Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2

MotoGP: dráma a Yamahánál – Rossi esélyei elfüstöltek

2016-05-22 15:33:41

A spanyol Jorge Lorenzo nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának (MotoGP) vasárnapi, mugellói futamát. A második helyen Marc Márquez ért célba, a harmadik Andrea Iannone lett. A hétszeres világbajnok Valentino Rossi kiesett, miután a motorja elfüstölt.