Találatok a MOL-Pick Szeged címkére

Találatok száma: 532

Kézi BL: Sierráé a hét védése, Margucot is „lenyomta” Bombac

2017-03-27 10:43:19

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének odavágói is számos remek védést és pazar találatot hoztak, köztük magyaros érdekeltségekkel.

férfi kézi BL  Telekom Veszprém  Mol-Pick Szeged  José Manuel Sierra  Gasper Marguc  EHF Tv

Férfi kézi BL: Szeged hatgólos hátrányból nyert Dániában

2017-03-26 18:17:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Mol-Pick Szeged idegenben 26–24-re legyőzte a Silkeborgot. A dán együttes a fordulást követően már hat góllal is vezetett (14–8), de a hajrá a magyar csapaté volt.

férfi kézilabda BL  férfi kézi BL  Silkeborg  Mol-Pick Szeged

Feltámadt a Szeged a második félidőben, és nyert Dániában

2017-03-26 16:35:10

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Szeged Dániába, a Silkeborghoz látogatott. Az első félidőben úgy tűnt, hogy nem találja a ritmust a magyar csapat, mert végig vezetett a hazai együttes. Szomorúan láthatták a magyar szurkolók, hogy a szünetre ötgólos előnyt szerzett a Silkeborg. A második félidőben teljesen más Szeged jött ki a pályára, és fokozatosan felőrölte a hazaiakat, ledolgozta hátrányát, sőt a végére a vezetést is átvette, majd két góllal megnyerte a meccset. Így a továbbjutás is elérhető közelségbe került.

Férfi kézi BL: Löwen-siker Kielben, a magyarok hátát nézik

2017-03-22 20:13:28

Az RN Löwen Kielben aratott győzelmével kezdődött a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntője. Az „oroszlánok” egygólos előnnyel várják a „zebrák” elleni visszavágót. Az EHF BL-erősorrendjében a Veszprém mellett a Szeged is mindkét csapatot megelőzi.

férfi kézi BL  Telekom Veszprém  THW Kiel  RN Löwen  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi: a Szeged korábbi világbajnoka a Barcába igazol

2017-03-21 13:50:04

A Barcelona férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását Antonio García Robledo.

kézilabda  férfi kézi  Mol-Pick Szeged  Barcelona kézilabda  Antonio García Robledo

Férfi kézi MK: kisorsolták az elődöntő párosítását

2017-03-21 11:55:32

A Magyar Kézilabda-szövetségben (MKSZ) kisorsolták a férfi Magyar Kupa elődöntőinek párosítását. A debreceni Főnix Csarnokban sorra kerülő négyes döntő első napján a Veszprém a Csurgóval, míg a Szeged a Tatabányával mérkőzik meg a fináléba kerülésért.

férfi kézilabda Magyar Kupa  férfi kézilabda MK  Telekom Veszprém  Mol-Pick Szeged  Grundfos Tatabánya  Csurgói KK

Férfi kézi NB I: a Veszprém szűken nyert a Szeged ellen

2017-03-18 18:32:32

A K&H férfi kézilabdaliga 21. fordulójában a címvédő Telekom Veszprém hazai környezetben szűken, mindössze két góllal (24–22) nyert a nagyot küzdő Mol-Pick Szeged ellen. A két együttes szegedi rangadóját hárommal (26–23) nyerte meg a házigazda.

férfi kézilabda  férfi kézi NB I  Veszprém kézilabda  Telekom Veszprém  Szeged kézilabda  Mol-Pick Szeged

A Veszprém legyőzte a Szegedet, de utóbbinál a lépéselőny

2017-03-18 14:30:50

férfi kézilabda  férfi kézi NB I  Telekom Veszprém  Mol-Pick Szeged

Nagy László szerint az utóbbi évek talán legjobb szegedi csapata vár a Veszprémre

2017-03-18 10:53:20

Szombaton rangadót rendeznek a férfi kézilabda NB I-ben. A címvédő Telekom Veszprém a bajnokságban hibátlan Mol-Pick Szegedet látja vendégül. Jó eséllyel ezen a találkozón dől el, melyik gigászé lesz a pályaelőny a rájátszásban.

kézilabda  férfi kézi NB I  férfi kézi  Telekom Veszprém  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi: visszavág a Veszprém a Szegednek? – szavazás

2017-03-17 11:52:07

Szombaton Veszprém–Szeged rangadót játszanak a K&H férfi kézilabdaliga alapszakaszában. Ősszel a Tisza-partiak 26–23-ra nyertek hazai pályán. Ön szerint a Veszprém most visszavág?

szavazás  férfi kézilabda NB I  férfi kézilabda  Telekom Veszprém  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: Császár a csoportkör gólkirálya, top szegedi védelem

2017-03-14 11:08:52

Császár Gábor lett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének gólkirálya, a Mol-Pick Szeged pedig a legkevesebb kapott góllal büszkélkedhet.

kézilabda  férfi kézi BL  Telekom Veszprém  Momir Ilics  Mol-Pick Szeged  Császár Gábor

Férfi kézi BL: a Szeged egy nappal követi a Veszprémet

2017-03-14 07:33:08

Előbb a Telekom Veszprémnek, majd a Mol-Pick Szegednek szurkolhatunk a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, hiszen a veszprémiek az első, idegenbeli találkozón, majd a hazai visszavágón is egy nappal korábban lépnek pályára, mint a szegediek. A négy BL-meccset a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti!

kézilabda  férfi kézi BL  Veszprém kézilabda  Telekom Veszprém  Szeged kézilabda  Mol-Pick Szeged

Kézi BL: hány magyar csapat lesz a négyes döntőkben?

2017-03-13 22:23:59

A férfiaknál a Veszprém és a Szeged, a nőknél pedig a Győr és a Ferencváros is versenyben van még a kézilabda BL-ben. Összesen hány magyar csapat jut be a négyes döntőbe?

női kézi BL  férfi kézi BL  Telekom Veszprém  Mol-Pick Szeged  Győri Audi ETO KC  FTC-Rail Cargo Hungaria

Kézi BL: csodás gól, hihetetlen bravúrok, ketten is az álomcsapatban – videók

2017-03-13 11:11:22

Az EHF Tv a kézilabda Bajnokok Ligája legutóbbi fordulója után is megválasztotta a játékhét legjobbjait, mind a nőknél, mind pedig a férfiaknál. Ahogy lassan már-már szokásossá válik, ezúttal is remekeltek a magyarok: a Telekom Veszprémtől, a Mol-Pick Szegedtől, az FTC-től és a Győri Audi ETO KC-tól is került be játékos az e heti legekbe!

női kézi BL  férfi kézi BL  Telekom Veszprém  Nora Mörk  Momir Ilics  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: Veszprém–Zagreb és Szeged–Silkeborg párharc a nyolcaddöntőben

2017-03-12 19:07:55

Véget értek a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmei, eldőlt, hogy a Telekom Veszprémre a PPD Zagreb, a Mol-Pick Szegedre pedig a Silkeborg vár a nyolcaddöntőben.

férfi kézilabda BL  Telekom Veszprém  Silkeborg  PSG kézilabda  PPD Zagreb  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi NB I: szenvedett a Szeged, de végül nyert Komlón

2017-03-11 19:57:44

A K&H férfi kézilabdaliga szombati játéknapján a Mol-Pick Szeged idegenben 26–23-ra megverte a Komlót, de megszenvedett a győzelemért, hiszen az első félidőben egyszer sem vezetett.

kézilabda  férfi kézilabda NB I  férfi kézilabda  férfi kézi NB I  Mol-Pick Szeged  Komló

Férfi kézi BL: a Kielce jobb hajrával nyert, 3. lett a Szeged

2017-03-11 17:51:33

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 14., utolsó fordulójában a Kielce hazai pályán 35–27-re legyőzte a Meskov Bresztet, így a Mol-Pick Szeged a harmadik helyen zárja a csoportkört.

férfi kézi BL  Mol-Pick Szeged  Meskov Breszt  Kielce

Kézi: az izlandi szélső két évre ír alá Szegeden

2017-03-10 11:19:48

Nyártól a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatát erősíti az izlandi válogatott balszélső Stefán Rafn Sigurmannsson, akinek érkezését már korábban valószínűsítettük.

kézilabda  Szeged kézilabda  Stefán Rafn Sigurmannsson  Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: hat góllal nyert a Szeged a Löwen ellen

2017-03-08 22:16:40

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 14., utolsó fordulójában a Szeged a Löwen csapatával mérkőzött meg Frankfurtban. Előzetesen nehéz meccsre volt kilátás, de a magyar csapat szinte végig vezetve, kiváló kapusteljesítménnyel és védekezéssel hat góllal megverte a Löwent. Ezzel eldőlt, hogy a Szeged biztosan legalább harmadik helyen végez, de ha a Breszt megveri a Kielcét, akkor csoportmásodik lehet.

Mol-Pick Szeged  RN Löwen  férfi kézi BL  kézi BL

Kiváló szegedi játék, nagy diadal a Löwen ellen idegenben

2017-03-08 19:59:06

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 14., utolsó fordulójában a Szeged a Löwennel mérkőzött meg Frankfurtban. Előzetesen nehéz meccsre volt kilátás, de a magyar csapat szinte végig vezetve, kiváló kapusteljesítménnyel és védekezéssel hat góllal megverte a Löwent.