Találatok a Miskolczi Julianna címkére

Találatok száma: 21

Sportlövő ob: Péni István országos csúccsal aranyérmes

2018-09-23 21:37:59

Péni István az alapversenyben, majd a döntőben is országos csúcsot ért el és magabiztosan nyerte a férfi kisöbű szabadpuska összetett számot az 50 méteres sportlövő országos bajnokságon, a budapesti Fehér úti lőtéren.

sportlövő ob sportlövészet Péni István Miskolczi Julianna

Légfegyveres Eb: kijelölték a magyar csapatot

2018-01-22 14:40:45

A válogatóversenyek lezárultával a Magyar Sportlövőszövetség (MSSZ) elnöksége hétfőn elfogadta Győrik Csaba szövetségi kapitány előterjesztését a győri légfegyveres Európa-bajnokságon induló csapatról.

légfegyveres Eb Péni István Miskolczi Julianna

Sportlövészet: Péni István az utolsó válogatóra hagyta a kvótaszerzést

2018-01-19 13:56:08

Hétvégén zárul a sportlövők Európa-bajnoki válogatósorozata. Többen már korábban biztossá tették csapattagságukat – Péni István ezt az utolsó fordulóra hagyta.

sportlövészet Tobai-Sike Renáta Péni István Miskolczi Julianna Major Veronika Győrik Csaba

Sportlövészet: magyar győzelmek Horvátországban

2016-11-07 11:59:45

A riói olimpián szerepelt Miskolczi Julianna és Tobai-Sike Renáta is győzni tudott a horvátországi Salonában (Solin) rendezett nemzetközi légfegyveres versenyen.

sportlövészet Tobai-Sike Renáta Miskolczi Julianna

Rio 2016: Miskolczi Julianna búcsúzott az olimpiától

2016-08-11 16:11:00

Miskolczi Julianna összesítésben a 22. helyen zárt a női kisöbű sportpuska összetett versenyének selejtezőjében, így nem lesz ott a szám nyolcas döntőjében.

sportlövészet olimpia kisöbű sportpuska Rio 2016 Miskolczi Julianna

Rio 2016: 19 éves amerikai sportlövőé az első aranyérem

2016-08-06 16:01:16

Az amerikai Virginia Thrasher szerezte meg a riói olimpia első aranyérmét. A 19 éves sportlövő a női 10 m-es légpuskások versenyében diadalmaskodott.

sportlövészet olimpia2016 olimpia női légpuska Rio 2016 Miskolczi Julianna

Rio 2016: Miskolczi a 22. helyen végzett, nem jutott be a döntőbe

2016-08-06 14:23:58

Miskolczi Julianna (női 10 m-es légpuska) 414.0 körrel zárta a selejtezőt, ezzel az eredménnyel nem tudta magát kvalifikálni a fináléba. Az aranyérmét a 19 éves amerikai Virginia Thrasher szerezte meg.

Rio 2016: 13.30-kor már lőállásban – ő lesz az első magyar az olimpián

2016-08-05 18:18:57

Szombaton már teljes nagyüzem lesz a riói olimpiai játékokon, az ötkarikás szervezőbizottság pedig kiadta a percre pontos (provizórikus) magyar programot. Zsúfolt napunk lesz!

program magyar csapat férfi vízilabda-válogatott augusztus 6. Rio 2016 Miskolczi Julianna

RIO 2016 – SPORTLÖVÉSZET

2016-07-25 12:38:38

Rio 2016: Tobai-Sike két, Péni István egy aranyat nyert a GP-n

2016-07-16 13:04:46

A riói olimpiára készülő Tobai-Sike Renáta lég- és sportpisztolyban, míg a szintén ötkarikás szereplő Péni István légpuskában győzött a szerbiai Újvidéken zajló nemzetközi sportlövő Grand Prix-versenyen.

sportlövészet Tátrai Miklós Tobai-Sike Renáta Rio 2016 Péni István Miskolczi Julianna

Sportlövő vk: Tátrai és Miskolczi is a középmezőnyben

2016-06-24 18:41:26

Tátrai Miklós sportpisztolyban, Miskolczi Julianna pedig légpuskában végzett a középmezőnyben a Bakiban zajló sportlövő világkupa-viadalon.

sportlövészet Tátrai Miklós Miskolczi Julianna

Sportlövő-vk: kedden sem volt magyar döntős Münchenben

2016-05-24 14:06:45

Férfi légpisztolyban és női kisöbű sportpuska összetettben is messze voltak a döntőtől a magyar versenyzők a müncheni sportlövő-világkupa keddi versenynapján.

sportlövő-vk sportlövészet Zwickl-Veres Kata Tátrai Miklós Nagy László Miskolczi Julianna

Sportlövészet: nincs magyar döntős a müncheni világkupán

2016-05-21 18:58:48

Sem a férfi, sem a női légpuskások versenyében nem sikerült döntőbe jutniuk az olimpiai kvótás magyaroknak a puskások és pisztolyosok Münchenben zajló sportlövő világkupa versenyén.

sportlövészet Sidi Péter Péni István Miskolczi Julianna

Sportlövő vk: Miskolczi nagyon messzire került a dobogótól

2016-04-22 19:55:23

Miskolczi Julianna a 48. helyen végzett a női kisöbű sportpuska összetett számban a sportlövők Rio de Janeiró-i világkupa-versenyén.

sportlövészet Miskolczi Julianna

Sportlövészet: Miskolczi 22., Tátrai 27. a vk-n

2016-04-16 21:57:26

Miskolczi Julianna a 22. helyen végzett légpuskában a sportlövők Rio de Janeiró-i világkupaversenyén.

sportlövő-vk sportlövészet Tátrai Miklós Miskolczi Julianna

Sportlövő Eb: nagyon megy, megvan a hetedik magyar kvóta!

2016-02-26 19:25:21

Miskolczi Julianna a hetedik helyen végzett, ezzel olimpiai kvótát szerzett női puskában pénteken a győri tízméteres sportlövő Európa-bajnokságon.

sportlövészet olimpia 2016 olimpia Rio 2016 Miskolczi Julianna

Sportlövő Eb: aranyérmes a női puskacsapat!

2016-02-26 16:21:15

Aranyérmet nyert a Miskolczi Julianna, Zwickl-Veres Kata, Gáspár Lalita összeállítású magyar női puskacsapat a győri tízméteres olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság pénteki versenynapján, melyen Miskolczi első helyen jutott be az egyéni fináléba, így közel került a riói kvótához.

sportlövő Eb sportlövészet Zwickl-Veres Kata Miskolczi Julianna Gáspár Lalita

Sportlövészet: Péni legyőzte Sidit, meglepetések a nőknél

2016-02-06 17:19:09

A jelenlegi legjobb két magyar férfi puskás csatáját ezúttal Péni István nyerte, aki szombaton egészen kimagasló döntős eredménnyel lett aranyérmes Sidi Péter előtt a 10 méteres – előző nevén légfegyveres – országos bajnokságon Százhalombattán.

sportlövészet Zwickl-Veres Kata Tobai-Sike Renáta Südi Katalin Sidi Péter Péni István

Sportlövészet: Sidi megnyerte a legrangosabb versenyt

2016-01-31 21:56:38

Az olimpiai kvótás Sidi Péter nagyszerű eredménnyel győzött a férfi puskások között a legnagyobb nemzetközi légfegyveres viadalnak számító müncheni versenyen.

Sportlövészet: Miskolczi arany-, Péni és Csonka bronzérmes

2014-11-30 21:39:55

Az ifjúsági olimpiai bajnok Péni István szombati remeklése után vasárnap az alapversenyben megint jól lőtt, a döntőben azonban harmadik lett a Szekszárdon rendezett Hungarian Open nemzetközi légfegyveres versenyen.