Találatok a Milos Raonic címkére

Találatok száma: 125

Davis-kupa: Raonic sérülés miatt lemarad a döntő tornáról

2019-11-11 19:01:45

Milos Raonic, a kanadaiak első számú teniszezője sérülés miatt nem lesz ott a Davis-kupa jövő heti döntő tornáján.

tenisz Milos Raonic Davis-kupa

Laver-kupa: Federer és Zverev visszahozta, újra Európa nyert!

2019-09-22 20:54:57

Harmadszor is az európai válogatott nyerte meg a teniszezők Laver-kupáját, mivel a genfi verseny harmadik napján két vereség után Roger Federer és Alexander Zverev is győzött a Team Worldöt képviselő riválisa ellen, így 13–11-es összesített pontszámmal Federerék diadalmaskodtak.

tenisz Taylor Fritz Sztefanosz Cicipasz Roger Federer Milos Raonic Laver-kupa

Laver-kupa: Nadal egyesben nyert, majd párosban kikapott

2019-09-21 15:00:44

A teniszezők Laver-kupájának második napján az amerikai John Isner szetthátrányból fordítva legyőzte a német Alexander Zverevet, de Roger Federer szintén fordítva megverte Nick Kyrgiost. A szombati harmadik mérkőzésen Rafael Nadal két, viszonylag sima szettben nyert Milos Raonic ellen, párosban viszont alulmaradt Sztefanosz Cicipasz oldalán a Nick Kyrgios, Jack Sock kettőssel szemben.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Nick Kyrgios Milos Raonic Laver-kupa

US Open: Raonic visszalépett, lengyel ugrik be helyette

2019-08-26 09:34:40

A 2016-ban wimbledoni döntős Milos Raonic visszalépett a hétfőn (ma) kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokságtól.

US Open Milos Raonic

Wimbledon: Csang Suaj és Raonic már a 16 között

2019-07-05 14:38:01

A Wimbledonban zajló füves pályás nemzetközi teniszbajnokság harmadik fordulójából a nőknél elsőként a kínai Csang Suaj, a férfiaknál pedig a kanadai Milos Raonic jutott be a legjobb tizenhat közé, azaz ők már biztos szerepelnek a verseny második hetén is, mivel a legjobb 16 mezőnye csak hétfőn lép pályára.

Wimbledon 2019 Wimbledon Milos Raonic Csang Suaj

Tenisz: Coric közel háromórás meccset nyert meg

2019-06-19 22:13:54

A horvát Borna Coric közel háromórás mérkőzésen győzte le a portugál Joao Sousát szerdán a 2.2 millió euró (709 millió forint) összdíjazású hallei füves pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. A negyedik helyen kiemelt játékos két szettet is rövidítésben nyert meg a mindössze három bréket hozó összecsapáson.

tenisz Stan Wawrinka Milos Raonic Karolina Plisková Borna Coric

Tenisz: a tavalyinál szorosabban, de Raonic ismét legyőzte Fucsovicsot

2019-06-14 16:56:16

Fucsovics Márton két szettben 6:4, 6:4-re kikapott a hatodik helyen kiemelt Milos Raonictól a stuttgarti ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz férfi tenisz Stuttgart Milos Raonic Fucsovics Márton

Tenisz: egy brék elég volt, ő lesz Federer döntőbeli ellenfele

2019-03-16 22:07:24

Dominic Thiem lesz Roger Federer ellenfele az Indian Wells-i kemény pályás Masters-tenisztorna fináléjában.

tenisz Milos Raonic Indian Wells Dominic Thiem ATP Indian Wells

Tenisz: Raonic vetett véget a feltörekvő szerb menetelésének

2019-03-14 22:55:05

A világranglistán 14. helyen álló kanadai Milos Raonic vetett véget a 19 éves szerb Miomir Kecmanovics menetelésének az Indian Wells-i tenisztornán.

tenisz Miomir Kecmanovics Milos Raonic

Aus. Open: Lucas Pouille már az elődöntőnél jár; Nisikori feladta

2019-01-23 09:40:11

A férfiaknál Lucas Pouille bejutott az Australian Open elődöntőjébe, a 28. helyen kiemelt teniszező a kanadai Milos Raonicot győzte le négy szettben. A francia korábban meccset sem tudott nyerni Melbourne-ben, a legutóbbi öt alkalommal már az első fordulóban elbúcsúzott. Ugyancsak bejutott a négy közé Novak Djokovics, az első helyen rangsorolt szerb 6:1, 4:1-re vezetett, amikor a jobb combját fájlaló japán Nisikori Kei feladta a mérkőzést.

tenisz Milos Raonic Lucas Pouille Australian Open

Aus. Open: az ütőjén vezette le a dühét a negyedik kiemelt – videó

2019-01-21 15:28:31

Mint arról beszámoltunk, a negyedik helyen kiemelt Alexander Zverev megszorítani sem tudta Milos Raonicot az Australian Open nyolcaddöntőjében, a kanadai 6:1, 6:1, 7:6-ra győzött. A német játékosnak az ütője bánta a gyenge teljesítményt, ráadásul ezzel egy labdaszedőre is alaposan ráijesztett. Íme!

Milos Raonic Australian Open Alexander Zverev

Tenisz: Raonic nagy csatában búcsúztatta Tsongát

2018-10-30 21:31:16

A kanadai Milos Raonic nagy csatában győzte le a francia Jo-Wilfried Tsongát az 5.4 millió euró (1.7 milliárd forint) összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában kedden.

tenisz Milos Raonic Jo-Wilfried Tsonga

Tenisz: a búcsúzó nemzeti hős bravúrja Raonic ellen

2018-10-23 08:32:24

Nagy bravúrral jutott be a második fordulóba búcsúversenyén Jürgen Melzer a 2,2 millió euró (694 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Milos Raonic Jürgen Melzer ATP Bécs

Tenisz: Raonic és Wawrinka is kiesett Sanghajban

2018-10-09 00:10:44

A kanadai Milos Raonic és a svájci Stan Wawrinka is az első fordulóban búcsúzott a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Milos Raonic

Wimbledon: újabb ötszettes csata, Nadal továbbjutott

2018-07-11 21:30:26

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság (Wimbledon) negyeddöntőjében a világelső Rafael Nadal, közel öt óra játék után öt szettben legyőzte az argentin Juan Martín del Potrót, így bejutott a legjobb négy közé, ahol Novak Djokoviccsal találkozik. A másik elődöntőben a Milos Raonicot szetthátrányból legyőző John Isner mérkőzhet meg a címvédő Roger Federert kiejtő Kevin Andersonnal.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Milos Raonic Juan Martín del Potro John Isner

Tenisz: Federer előbb világelső, majd tornagyőztes lett

2018-06-17 14:44:21

Roger Federer két játszmában, 6:4, 7:6-ra megverte a kanadai Milos Raonicot a stuttgarti füves pályás férfi teniszverseny döntőjében. A svájci sorozatban a 16. meccsét nyerte meg kedvenc borításán, amelyen a 18. tornagyőzelmét aratta.

tenisz Roger Federer Richard Gasquet Milos Raonic Alekszandra Krunics

Tenisz: Federer lesz Raonic ellenfele a stuttgarti döntőben

2018-06-16 18:27:06

Roger Federer is bejutott a 730 ezer euró összdíjazású (235 millió forint) stuttgarti füves pályás férfi tenisztorna döntőjébe azzal, hogy az elődöntőben szetthátrányból fordítva nyert az ausztrál Nick Kyrgios ellen.

tenisz Roger Federer Milos Raonic

Tenisz: Federer már elődöntőben, Berdych búcsúzott Stuttgartban

2018-06-15 16:49:36

Roger Federer két szettben győzte le az argentin Guido Pellát a stuttgarti füves pályás ATP-tenisztorna negyeddöntőjében. A harmadik kiemelt Tomás Berdych rendkívül szoros meccsen maradt alul a korábban Fucsovics Mártont búcsúztató Milos Raoniccsal szemben. A kanadai ellenfele Lucas Pouille lesz, míg Federer a Feliciano Lópezt három játszmában felülmúló Nick Kyrgiosszal találkozik az elődöntőben.

tenisz Tomas Berdych Roger Federer Milos Raonic ATP

Tenisz: Raonic két szettben nyert Fucsovics ellen

2018-06-14 17:48:15

Fucsovics Márton 6:2, 6:4-re kikapott a hetedik helyen kiemelt Milos Raonictól a stuttgarti füves pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Milos Raonic Fucsovics Márton

Tenisz: Nadal Londonban nem indul; Raonic–Fucsovics lesz

2018-06-13 18:40:14

A világelső Rafael Nadal visszalépett a londoni Queen's Clubban sorra kerülő jövő heti füves pályás tenisztornától.