Találatok a Millwall címkére

Találatok száma: 40

FA-kupa: a Swansea nyolcassal jutott nyolcaddöntőbe

2018-02-06 23:01:19

Az idegenbeli 1–1 után otthon már nem hagyott kétséget afelől a Swansea City, hogy melyik a jobb csapat: a walesi együttes tartalékosan is 8–1-re kiütötte a negyedosztályú Notts Countyt, és biztosította helyét a nyolcaddöntőben.

Swansea Rochdale Notts County Millwall Huddersfield FA-kupa

Anglia: 104-szeres válogatott csatárt igazolt a Millwall

2018-01-29 21:53:16

Tizennégy év után visszatér korábbi csapatához, az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályában szereplő Millwallhoz Tim Cahill, az ausztrálok 104-szeres válogatott csatára.

vb 2018 foci vb 2018 angol foci Tim Cahill Millwall Championship

Anglia: „Ba...átok meg, millwalli vagyok!” – szembeszállt a terroristákkal, hős lett

2017-06-08 09:44:34

A Millwall-szurkoló Roy Larner az életét sem féltve, puszta kézzel szállt szembe a machetékkel támadó terroristákkal, s neki köszönhetően sokan megmenekültek.

terrortámadás angol foci Premier League Millwall Manchester

Videó: a Spurs-drukker hergelte a millwallost – baj lett belőle

2017-03-13 13:31:15

Az alább látható videó láttán néhányan megjegyezték, hogy ez volt a Millwall első „kapura lövése” a Tottenham ellen a vasárnapi FA-kupa-mérkőzésen (merthogy a meccsen nem lőttek kapura). Vajon a videóban látható szenvedő fél, vagyis az egyik Spurs-drukker tisztában volt-e azzal, hogy a Millwall szurkolói mennyire kemények?

videó Tottenham Millwall FA-kupa

FA-kupa: Kane megsérült, a Tottenham hat gólt vágott

2017-03-12 16:50:20

Az angol FA-kupa negyeddöntőjében a Tottenham 6–0-ra legyőzte a harmadosztályú Millwallt. A hazaiaknál Szon Hung Min három gólt szerzett, Harry Kane pedig megsérült.

Tottenham Millwall Harry Kane FA-kupa

FA-kupa: a Leicester kiesett, a Manchester City ikszelt

2017-02-18 18:05:18

A Manchester City labdarúgócsapata gól nélküli döntetlent játszott a Huddersfield Townnal az FA-kupa nyolcaddöntőjében, így újra meg kell mérkőznie a másodosztályú gárdával.

Oxford Millwall Middlesbrough Manchester City Leicester City Huddersfield

FA-kupa: a Leicester ráadásban rúgott bombagólokkal nyert

2017-02-08 23:19:29

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójának visszavágóján a bajnok Leicester City hosszabbításban 3–1-re legyőzte a másodosztályú Derby Countyt, így bejutott a nyolcaddöntőbe, ahol a harmadosztályú Millwall lesz az ellenfele.

Millwall Leicester City FA-kupa Derby County

FA-kupa: egy perc alatt két kihagyott büntető, újabb PL-csapatok búcsúztak

2017-01-29 16:02:33

Mindkét Premier League-ben szereplő csapat vereséget szenvedett az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójának vasárnapi, kora délutáni mérkőzésein. A Hull Cityt a második vonalban szereplő Fulham, míg a Watfordot a harmadosztályú Millwall búcsúztatta a legjobb 32 között.

Watford Millwall Hull City Fulham FA-kupa Abel Hernández

Videó: futballrigmust tanítottak a kisfiúnak, óriási a balhé

2016-11-26 15:33:23

Egy pillanat alatt elkezdett terjedni az alábbi videó, melyben az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Millwall szurkolók egy kisfiúnak tanítják meg a klub egyik rigmusát, mely úgy szól: „Mi vagyunk a Millwall, b…ák meg mind!” A videóból óriási balhé lett, és a felhasználók máris elkezdték keresni a kisfiút és szüleit, akik szerint ez normális…

videó balhé angol labdarúgás angol foci Millwall

Videó: váratlant húzott 50 méterről, meglett a jutalma

2016-08-24 15:36:32

A Millwall labdarúgócsapata Shaun Williams hatalmas góljával egyenlített a Nottingham Forest ellen az angol Ligakupa 2. fordulójában. Az ír középpályás mintegy 50 méterről ívelt a kint álló kapus fölött a kapuba. Pechjére hiába szerzett óriási gólt, a Nottingham a hajrában szerzett találattal 2–1-re nyert és továbbjutott.

angol labdarúgás angol Ligakupa Millwall

Videó: 45 m-ről hazaküldte a labdát, csodát tett a kapus

2016-02-20 22:22:08

Hatalmasat védett Jordan Archer a Millwall–Peterborough (3–0) angol harmadosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A hazaiak kapusa csapattársa, Mark Beevers hazaadását hárította a gólvonalról hétköznapinak egyáltalán nem mondható módon. Remek megoldás!

videó kapus angol labdarúgás Peterborough Millwall Jordan Archer

Millwall: terepszínű mezzel emlékeznek az I. világháború katonáira - kép

2014-11-07 07:39:55

November 11. a tiszteletadás napja a brit Nemzetközösségben: a Remembrance Day alkalmából az első világháború végére, illetve a Nagy Háborúban elesett katonákra emlékeznek. A Millwall labdarúgócsapata engedélyt kért és kapott az angol ligától, hogy terepszínű emlékmezben lépjen pályára november 8-án, a Brentford elleni hazai mérkőzésen.

mez Remembrance Day Millwall Championship

Videó: Tőzsér bebombázta a szabadrúgást a Watfordban

2014-11-01 21:19:40

Mint arról beszámoltunk, Tőzsér Dániel is gólt szerzett a Watfordban a Millwall elleni 3–1-es győzelem alkalmával az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. Íme, a magyar légiós gólja!

videó Watford Tőzsér Dániel Millwall

Szerkesztő keresése!

2014-07-17 16:07:16

Két másik magyar rajongói oldal is hozzánk fordult segítségért, így a blog egy cikk megírásával próbál segíteni a két oldalon, akiknek amúgy...

Millwall öttusa Európa-bajnokság Székesfehérvár

Videó: balhé - dulakodás a pályán, a rendező is kifeküdt

2014-01-30 12:30:52

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában a Millwall 1–1-es döntetlent játszott a Sheffield Wednesdayjel. A találkozó 89. percében egy támadás után dulakodni kezdett Shane Lowry és Giles Coke, majd mind a két játékost kiállította a játékvezető. Egy rendező is sietett a helyszínre, azonban a nedves talajon elcsúszott. Íme!

videó Sheffield Wednesday Shane Lowry Millwall Giles Coke

Championship: a partjelző kihúzta a gyufát a Millwall-drukkernél

2014-01-02 08:08:41

Kellemetlen incidens zavarta meg a Millwall–Leicester City (1–3) angol másodosztályú (Championship) labdarúgó-mérkőzést tegnap, amikor egy dühös hazai drukker kivette Alan Young partjelző kezéből a zászlót, majd a földre vágva tönkretette.

angol labdarúgás Millwall Championship

Videó: fejbe rúgta ellenfelét a fiatal angol labdarúgó

2013-12-03 20:06:05

A Brighton-Millwall U21-es bajnokin csúnyán „belenézett a labdába” Kris Twardek, a vendégek játékosa miután Glen Rea, a hazaiak fiatal labdarúgója flegmán hátrasarkalta azt. Az esetet a videóra kattintva tekintheti meg!

videó Millwall Brighton

Videó: arcon dobták Redknappet a Millwall szurkolói

2013-10-20 13:48:34

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a Millwall 2–2-es döntetlent játszott az esélyesebb Queens Park Rangersszel. A hazaiak a 92. percben egyenlítettek, s ez nem volt elég, Harry Redknappet, a vendég QPR menedzserét a Millwall szurkolói még arcon is dobták egy labdával. Íme!

videó Queens Park Rangers Millwall Harry Redknapp

Videó: a szertáros hibájából az ellenfél mezében játszott a Millwall

2013-08-25 10:49:10

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 4. fordulójában a Sheffield Wednesday 2–2-es döntetlent játszott a Millwall együttesével. A vendégek szertárosa elfelejtette bepakolni a csapat mezeit, így a londoniaknak a hazaiak tavalyi idegenbeli mezében kellett lejátszaniuk az első félidőt. A második játékrészre már megérkeztek a mezek. Íme!