Találatok a Milena Baldassarri címkére

Találatok száma: 2

Rg: Pigniczki labdával vk-8., összetettben 11. Portugáliában

2019-09-08 20:37:36

Véget ért a portugáliai Portimao városában a ritmikus gimnasztikázók 2019-es világkupa-sorozata: az utolsó Challenge-világkupaviadalt egyéni összetettben az orosz Alekszandra Szoldatova, kéziszercsapatban az olasz egység nyerte meg. Az olasz tornászok történelmi bravúrt mutattak be, egész idáig sosem nyertek egyéniben világkupa-aranyérmet, most viszont az összeset megszerezték a vasárnapi finálékban! Pigniczki Fanni egyéni összetettben a 11. helyen zárt, labdával bejutott a fináléba, melyben a 8. lett – mindkettő eddigi legjobb eredménye a vk-szériában.

ritmikus gimnasztika rg vk magyar kéziszercsapat Portimao Pigniczki Fanni Milena Baldassarri

Rg Eb: kitűnő magyar kezdés, az oroszokat ritka eset sokkolta

2019-05-17 16:16:36

A juniorok csütörtöki versenye után pénteken a felnőttek is megkezdték szereplésüket a baki ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon. A magyar válogatott tagjai, Pigniczki Fanni és Juhász Anna jó napot zártak, előbbi két 18 fölötti pontszámmal várja a holnapi folytatást.