Találatok a Mike Riley címkére

Találatok száma: 6

Man. City: A bírókat kérdezzék, ne engem! – Guardiola

2019-11-10 20:03:01

Mint beszámoltunk róla, a Manchester City menedzsere, Pep Guardiola nem volt túlságosan elégedett a játékvezetéssel a Liverpool elleni rangadó (3–1) során. Saját csapatával annál inkább, s ezt a mérkőzés után is kifejtette.

angol labdarúgás Premier League Pep Guardiola Mike Riley Michael Oliver Manchester City

PL: titokban, de nem élesben már tesztelik a videobíró-rendszert

2016-11-17 15:02:28

A közeljövőben állandó része lehet a Premier League-mérkőzéseknek a videobíró, amit ugyan már tesztelnek angol élvonalbeli bajnokikon, ennek ellenére a játékvezetők még nem vehetik igénybe a rendszer segítségét.

videóbíró Premier League Mike Riley

Aston Villa: O’Neill bajba kerülhet Riley kritizálása miatt

2009-04-15 04:00:28

Az Angol Labdarúgó-szövetség a játékvezetővel szemben tanúsított helytelen viselkedéssel vádolja Martin O’Neillt. Az Aston Villa menedzsere azt vetette Mike Riley szemére, hogy indokolatlanul hosszabbított öt percet a Manchester United elleni bajnokin (amelyet Federico Macheda 93. percben lőtt góljával 3–2-re a United nyert meg), ráadásul szerinte Macheda találatát megelőzően Ashley Younggal szemben szabálytalankodtak.

Martin O'Neill Aston_Villa Manchester_United Mike Riley

Chelsea: nem indít fegyelmi eljárást Mourinho ellen a szövetség

2007-03-19 00:00:10

Nem indít eljárást az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) Jose Mourinho, a Chelsea menedzsere ellen, akiről azt állították, hogy meg nem engedhető megjegyzéseket tett Mike Riley játékvezetőre és ténykedésére a vasárnapi Chelsea–Tottenham FA-kupa negyeddöntő-mérkőzés után.

José Mourinho angol_labdarúgás

José Mourinho tagadja, hogy megsértette volna Riley játékvezetőt

2007-03-16 00:00:09

Az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) eljárást indít José Mourinho, a Chelsea menedzsere ellen, aki a Tottenham elleni FA-kupa-meccs szünetében megsértette Mike Riley játékvezetőt. A portugál szakember tagadja a vádakat.

José Mourinho Mike Riley

Londoni pontmentés emberhátrányban

2008-05-09 09:12:15

Döntetlent játszott egymással az angol labdarúgó-bajnokság szombat esti rangadóján a Middlesbrough és az Arsenal. Az 1-1-re végződő találkozón Yakubu Ayegbeni 11-esből szerzett vezetést a Borónak, majd Thierry Henry egyenlített.