Találatok a Metz címkére

Találatok száma: 118

Női kézi BL: Esbjerg-siker, kialakult a negyeddöntő párosítása

2020-03-08 18:50:52

A Team Esbjerg óriási csatában, 30–29-re legyőzte a Metz Handballt a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó mérkőzésén, így kialakult a negyeddöntő párosítása. A 1. csoportban a minitabellán a három 13 pontos csapat közül a francia Metz végzett az élen, míg a dán Esbjerg sikerével megelőzte a Rosztov-Dont, amely így a negyeddöntőben a francia Bresttel találkozik.

női kézilabda BL női kézi BL Metz Esbjerg

Női kézi BL: a Metz idegenben is legyőzte a Rosztovot

2020-02-22 15:08:51

A Metz 29–24-re nyert a Rosztov-Don otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 4. fordulójában, az EHF által a hét mérkőzésének jelölt összecsapáson, ezzel biztosította helyét a negyeddöntőben.

női kézilabda női kézi BL Rosztov-Don Metz

Ligue 1: a Lyon két góllal győzött a kiesőjelölt otthonában

2020-02-21 23:01:20

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 26. fordulójában a Nice hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Bresttel, míg a Lyon idegenben 2–0-ra nyert a Metz ellen.

francia bajnokság Nice Metz Lyon Brest

Ligue 1: két kiállítás, Dolberg-dupla – nyert a Nice a Lyon ellen

2020-02-02 21:36:57

Két piros lapot, és három gólt hozott a Nice–Lyon összecsapás a francia labdarúgó-bajnokság élvonalának 22. fordulójában, a meccsből a hazaiak jöttek ki jobban (2–1). Az egyre inkább magára találó Metz magabiztosan győzött a Saint-Étienne ellen, míg a Bordeaux és a Marseille gól nélküli döntetlenre végzett.

St. Etienne Nice Metz Marseille Lyon Ligue 1

Női kézi BL: 14 gól Neagutól, feltámadt a CSM Bucuresti

2020-02-02 16:27:00

A Ferencvárostól elszenvedett kiütéses vereség után magára talált a román CSM Bucuresti női kézilabdacsapata, és a Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában hazai pályán a 14 gólig jutó Cristina Neagu vezérletével 32–27-re legyőzte az eddig veretlen francia Metzet.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Metz Cristina Neagu CSM Bucuresti

Női kézi: a Metz klasszisa Rosztovba távozik, megvan a helyettese

2020-01-15 15:21:14

Kedden sajtótájékoztató keretében jelentette be a francia Metz női kézilabdacsapata, hogy a kapitány Grace Zaadi az idény végén távozik, és az orosz Rosztov-Donba igazol.

női kézilabda kézilabda átigazolás Tjasa Stanko Rosztov-Don Metz Grace Zaadi

Ligue 1: az egygólos győzelmek csapata hozta a szokásost

2019-12-14 18:58:03

Egymást követő hat győzelem után pontokat veszített az Olympique Marseille a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) élvonalában: az OM 1–1-es döntetlenre végzett a kiesőzónából menekülni igyekvő Metz otthonában a 18. forduló szombati játéknapján. Az egyetlen második félidős gólt sem hozó késő esti programban a Reims és a kilencedik egygólos győzelmét arató Nantes fontos idegenbeli három pontokat begyűjtve zárkózott fel az élbolyhoz.

Nemanja Radonjics Metz Marseille Ligue 1

Női kézi BL: hihetetlen végjáték, ikszelt a Fradi Metzben

2019-11-16 13:43:37

Az FTC-Rail Cargo Hungaria hihetetlenül izgalmas mérkőzésen 24–24-es döntetlent játszott a Metzcel a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézi BL Metz FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: A Metz rutinosabb nálunk, de... – Pásztor

2019-11-16 08:50:00

A papírforma nem az FTC mellett szól a női kézilabda Bajnokok Ligája-csoportkör 6., utolsó fordulójában, de a felszabadult játék sokat segíthet, hogy Elek Gábor csapata bravúrt érjen el Metzben.

női kézilabda BL női kézi BL kézilabda Pásztor Noémi Metz kézilabda Metz

Női kézi BL: Neagu visszatért a pályára; a Metz kiütötte a Viperst

2019-11-03 19:46:59

A tavalyi női kézilabda Európa-bajnokságon elszenvedett súlyos térdsérülését követően először lépett pályára Cristina Neagu: a román CSM Bucuresti világklasszis balátlövője nagyjából negyedórát kapott a lengyel Lublin otthonában magabiztosan megnyert csoportmérkőzésen, és ezalatt hét lövésből négyszer volt eredményes.

női kézilabda női kézi BL Vipers Kristiansand Metz Cristina Neagu CSM Bucuresti

A Lyon fizetett azért, hogy ne kelljen átigazolnia Griezmannt!

2019-10-16 16:20:48

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel vigasztaljuk magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, néhány lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK.

majdnem-transzferek Roy Keane Roma Raúl Michel Platini Metz

Női kézi BL: nagy norvég felzárkózás a Fradi csoportjában – videó

2019-10-20 22:04:46

A Vipers Kristiansand nyolcgólos hátrányt ledolgozva mentett pontot a Metz ellen a Ferencvárost is magában foglaló csoportban a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

női kézi BL Vipers Kristiansand Sävehof Metz Baník Most

Női kézi BL: a bronzérmes után a negyedikkel sem bírt a Fradi

2019-10-13 14:30:35

Második mérkőzését is elveszítette az FTC-Rail Cargo Hungaria a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A budapesti csapat az első fordulóban az előző idényben bronzérmes Vipers Kristiansandtól kilenc góllal kapott ki, ezúttal otthon a legutóbbi kiírásban negyedik helyen záró Metztől hattal. A magyar együttes a második félidőben hétgólos hátrányból mínusz kettőre még visszakapaszkodott, de a végére ismét megnőtt a különbség a felek között.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL kézilabda Metz FTC-Rail Cargo Hungaria

Klujber remeklése kevés volt, a Metztől is kikapott az FTC

2019-10-13 12:26:40

Női kézi BL: itthon javítana a Fradi, sötét lóhoz látogat az ETO

2019-10-13 09:50:39

A súlyos idegenbeli vereség után hazai pályán a Metz ellen győzelemre készül a Ferencváros, amelynek kapusa, Szemerey Zsófi szerint sokat segíthet a hazai közönség támogatása. A női Bajnokok Ligája két vasárnapi magyar érdekeltségű meccséről élő tudósítást olvashat a Nemzeti Sport Online-on!

női kézilabda női kézi BL Metz Győri Audi ETO KC FTC-Rail Cargo Hungaria Baník Most

Tenisz: kiesett Metzben az első helyen kiemelt Goffin

2019-09-19 15:55:50

Az első helyen kiemelt David Goffin meglepetésre már a nyolcaddöntőben búcsúzni kényszerült az 586 ezer euró (195 millió forint) összdíjazású, metzi kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Kanton WTA Metz David Goffin ATP Metz

Very Nice: hasított az új tulajdonos; Icardi jött, Falcao ment

2019-09-03 06:46:15

Itt a vége, huss el véle: a végére értünk szépen lassan az átigazolási időszaknak a labdarúgó topligáknak, ideje számot vetnünk a jött-mentekkel. Ma a francia és a német élvonal utolsó lépéseivel foglalkozunk.

német átigazolás német labdarúgás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás PSG Monaco

Ligue 1: fontos hiányzói nélkül is simán győzött a PSG

2019-08-30 20:37:34

A Paris Saint-Germain 2–0-ra legyőzte a Metzet a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójában.

francia foci Paris Saint-Germain PSG Metz Ligue 1

Női kézi BL: Lundét elveszítette, a 3. helyet megszerezte a Vipers

2019-05-12 15:24:37

A norvég Vipers Kristiansand szerezte meg a harmadik helyet a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében azzal, hogy a helyosztón egy góllal (31–30) legyőzte a francia Metzet. A találkozó első félidejében súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett a Vipers világklasszis kapusa, Katrine Lunde.

női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Vipers Kristiansand Metz

Női kézi BL: Martín, Lunde és a fél francia válogatott az ETO ellen

2019-05-08 14:22:13

Sorozatban harmadik győzelmére készül a női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC, amely „hazai pályán” egyértelmű esélyese a szezonzáró final fournak. Ilyen sorozatot legutóbb a kilencvenes évek domináns csapata, a Hypo Niederösterreich tudott elérni, amely 1992 és 1995 között zsinórban négyszer ért a csúcsra. A győrieket a két final four-újonc, a Vipers Kristiansand és a Metz mellett a Rosztov-Don akadályozhatja meg a bravúrban, ugyanakkor utóbbiról nem felejthetjük el, hogy edzője – történetesen épp az ETO-val – a legutóbbi hat idényből négyszer hódította el a BL-trófeát. Ismerkedés az ellenfelekkel.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL final four női kézi BL Vipers Kristiansand Rosztov-Don