Találatok a megyei foci címkére

Találatok száma: 204

Megyei foci: két perc alatt két gólt lőtt saját munkaadójának

2018-05-08 10:16:53

A korábban 179 NB I-es mérkőzésen pályára lépő Montvai Tibor különleges duplát ért el a hétvégén: az Eger U17-es csapatának edzőjeként dolgozó rutinos labdarúgó a Felsőtárkány színeiben két perc leforgása alatt két gólt lőtt – az Eger elleni Heves megyei első osztályú mérkőzésen.

megyei foci Montvai Tibor Felsőtárkány

Megyei foci: Dragan Vukmir edzőnek áll, Bicskén bizonyíthat

2018-04-27 12:16:41

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Dragan Vukmirt nevezte ki vezetőedzőnek a Fejér megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Bicskei TC vezetősége – számolt be róla a 2060.blog.hu.

megyei foci játékossors edzősors Móri Tamás Dragan Vukmir Bicske

Videó: Drágán lízingelem a cseleket – Véber György edzése zseniális beszólásokkal

2018-04-13 15:24:53

Véber Györgyöt januárban nevezték ki a budapesti első osztályban (BLSZ I) szereplő Fővárosi Vízművek SK vezetőedzőjévé. A Nemzeti Sport edzésen látogatta meg a korábbi újpesti kedvencet. Véber a tréningen természetesen hozta a formáját, vicces beszólásokkal motiválta a játékosait, ismét elhangoztak tőle potenciális szállóigék. De komoly dolgokról is beszéltünk vele, például arról, hogy látja-e még magát az Újpest jövőbeni vezetőedzőjeként? A szakemberrel részletesebb interjút is olvashatnak a Nemzeti Sport szombati számában megjelenő Hosszabbítás-mellékletben.

Újpest megyei foci Vízművek Véber György BLSZ I

Videó: zseniális félpályás gól a BLSZ I-es rangadón

2018-03-19 14:47:04

A budapesti első osztályban (BLSZ I) éllovas REAC a hétvégén 3–1-re legyőzte a harmadik helyen álló Ikarust. Ebben még nincs is semmi rendkívüli, a hazaiak harmadik gólja mellett azonban nem lehet elmenni szó nélkül. A Grosics Gyula Kapusiskola igazgatói pozícióját betöltő Kiss Tamás a félpályáról lőtt nagyszerű helyzetfelismeréssel a vendégek kapujába, érdemes megnézni a találatot!

megyei foci REAC Ikarus BLSZ

BLSZ: Véber Györgyék kikaptak az Újpesttől

2018-02-24 12:23:37

Vereséggel mutatkozott be a budapesti első osztályban (BLSZ I) Véber György, a Fővárosi Vízművek SK januárban kinevezett vezetőedzője.

Sándor Tamás: Nem a kupa, a bajnokság megnyerése a célunk

2018-02-20 09:43:07

Sándor Tamás, a Sényő vezetőedzője csapata meneteléséről, az MTK elleni kupapárharc esélyeiről, imádott munkájáról és az évtizedek óta mit sem kopó barátságról is beszélt.

megyei foci Sényő Sándor Tamás Magyar Kupa

Megyei foci: a korábbi debreceni kedvenc Hatvanban folytatja

2018-02-18 11:15:43

A Heves megyei első osztályban harmadik helyen álló FC Hatvanban folytatja a pályafutását Yannick Mbengono, a DVSC, a Kecskemét és a Pápa korábbi kameruni támadója.

megyei foci magyar átigazolás Yannick Mbengono FC Hatvan Debrecen DVSC

Megyei foci: Simek Péter a budapesti első osztályba igazolt

2018-02-09 09:03:09

A korábban a Haladásban, a REAC-ban és az Újpestben is futballozó Nagy Gábor, valamint volt újpesti csapattársa, Simek Péter a BLSZ I-ben szereplő Újbuda FC-Voyage-ba igazolt.

Újpest Újbuda FC-Voyage megyei foci Simek Péter Nagy Gábor BLSZ

Labdarúgás: visszalépett a megye I-től a két éve még NB II-es SZTK

2018-02-07 07:26:42

Visszalépett a megyei első osztály küzdelmeitől a Szigetszentmiklósi TK – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség Pest megyei igazgatósága.

megyei foci Szigetszentmiklósi TK Szigetszentmiklós SZTK

Edzősors: a BLSZ-ben kaphat munkát Véber György

2018-01-26 12:39:00

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Pro licences edző ülhet a BLSZ első osztályában szereplő Fővárosi Vízművek SK labdarúgócsapatának kispadjára: a Nemzeti Sport információi szerint a vezetőség felvette a kapcsolatot Véber Györggyel.

megyei foci edzősors edző Vízművek Véber György

Megyei foci: menesztették Véber Györgyöt – sajtóhír

2017-12-14 08:22:43

Médiaértesülés szerint a Pest megyei másodosztályban éllovas Duna-Tisza Aszfalt Törteli KSK megköszönte a nyáron kinevezett vezetőedző, Véber György munkáját.

megyei foci Véber György Törtel

Megyei foci: rangadót nyertek, óriási ünneplést csaptak – videó

2017-11-19 20:57:51

Szombaton rendezték meg Heves megyében a Zagyvaszántó–Visonta megyei másodosztályú rangadót, melyen a pályaválasztó csapat 4–1-re legyőzte közvetlen riválisát, így a téli szünet előtt előzött, s fellépett a dobogó második fokára. A mérkőzés után ennek megfelelően azonnal kezdődött az ünneplés a hazai öltözőben: volt asztaltáncoltatás és közös éneklés is.

megyei foci Zagyvaszántó Visonta

Videó: megismételték az év bevonulását a tárkányiak

2017-11-13 17:44:52

Tornádóként söpört végig a hazai és világsajtóban Busai Barnának, a megyei első osztályban szereplő Eger SE futballistájának parádés bevonulása a Felsőtárkány elleni rangadóra. A heol.hu beszámolója szerint Busainak két követője is akadt a felsőtárkányi csapatból: Madarassy Áront és Nagy Bencét is megihlette a korláton csúszás, így megismételték a mutatványt.

megyei foci Nagy Bence Madarassy Áron Felsőtárkány Busai Barna

Megyei foci: szívszorító – így emlékeztek a 31 évesen elhunyt csatárra

2017-11-13 17:52:18

A halálos közúti baleset színhelyén gyertyát gyújtva emlékeztek meg a csapattársak a múlt szerdán életét vesztő Czékmány Bálintról.

megyei foci gyász Czékmány Bálint Aparhant

Megyei foci: „Borzalmas, amikor a nézők megtámadják csapatomat”

2017-11-12 22:17:55

Vasárnap rendezték meg Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a Kállósemjén–Encsencs megyei másodosztályú mérkőzést, melyen a hazaiak egygólos hátrányból fordítottak, így 2–1-es győzelmet arattak. Az encsencsiek edzője, Szedlár János a mérkőzés után felháborodottan értékelte a mérkőzést és az azt övező balhét: elmondása szerint a hazai nézők az első félidő lefújása után megtámadták a játékosait, akik közül egyet meg is ütöttek, ezért rendőrségi feljelentést készül tenni.

megyei foci Kállósemjén Encsencs

Megyei foci: 3 edzői nyilatkozat, ami feldobja az estéjét

2017-11-11 20:16:10

A Hajdú-Bihar megyei másodosztályban szombaton több mérkőzését is rendeztek a Déli csoportban, melyekről a haon.hu számolt be, mellékelve az edzői értékeléseket a találkozókról. Íme, három, ami tökéletesen megmutatja, miért lehet szeretni az amatőr futballt: az őszintesége miatt!

megyei másodosztály megyei foci edzői nyilatkozatok Hajdú-Bihar megye

Megyei foci: meccs közben pofozta fel az edző az ellenfelet

2017-11-08 11:42:48

Vasárnap rendezték Vas megyében a Gencsapáti–Ják megyei másodosztályú mérkőzést, amelynek első félidejében némileg elszabadultak az indulatok, s végül a hazaiak szakvezetőjét felküldte a lelátóra a játékvezető, miután megpofozta a vendégek egyik játékosát.

megyei foci balhé Ják Gencsapáti

Videó: az Eger játékosa úgy vonult a megyei rangadóra, mint soha senki

2017-11-07 13:31:50

Busai Barna, a megyei első osztályban szereplő Eger SE futballistája megnyerte az internetet. A Felsőtárkány elleni rangadóra ugyanis az alábbi módon érkezett.

videó vicces megyei foci Eger SE Busai Barna

Megyei foci: láncfűrészes drukker mentette meg a bajnokit

2017-10-31 16:01:26

A múlt vasárnap rendezték a Bács-Kiskun megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság déli csoportjában a Szeremle–Borota mérkőzést. A találkozó arról marad emlékezetes, hogy a 75-80. perc körül a vendégek 4–2-es vezetésénél a nagy szélvihar egy fát döntött a pályára a kapu mögött.