Találatok a Medvescak Zagreb címkére

Találatok száma: 19

EBEL: a Medvescak szétlövéssel nyert Fehérváron

2018-01-26 21:51:18

A Fehérvár AV19 jégkorongcsapata hazai pályán szétlövéssel kikapott a Medvescak Zagrebtől az EBEL alapszakaszának utolsó előtti fordulójában.

jégkorong Medvescak Zagreb Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: ismét drámai meccset játszott a Fehérvár Zágrábban

2017-12-12 21:49:16

Hosszabbítás után győzött a Fehérvár AV 19 (3–2) a Medvescak Zagreb vendégeként az osztrák jégkorongliga (EBEL) keddi játéknapján.

Medvescak Zagreb Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: a Medvescak otthonában ráadás után javított a Fehérvár

2017-09-10 20:36:40

Az osztrák első osztályú profi jégkorongbajnokság (EBEL) 2. második fordulójában a Fehérvár AV19 Zágrábban, a Medvescak otthonában lépett jégre. A nyitó napon a bajnoki címvédő Vienna Capitalstól elszenvedett 9–1-es vereséget követően sikerült a javítás, miután izgalmas mérkőzésen, hosszabbítást követően 4–3-ra győzni tudott Benoit Laporte vezetőedző csapata.

EBEL: négy év után visszatér a Medvescak Zagreb – hivatalos

2017-03-15 13:05:02

A horvát Medvescak Zagreb bejelentette, hogy a következő szezonban ismét csapatot indít az osztrák központú jégkorong-bajnokságban, az EBEL-ben.

Jégkorong: a Zagreb visszatérhet az EBEL mezőnyébe

2017-03-03 19:17:20

Megszületett az osztrák jégkorong-bajnokság (EBEL) elnökségének döntése, miszerint a horvát Medvescak Zagreb zöld utat kapott a ligába való visszatéréshez – számolt be róla a Fehérvár hivatalos honlapja.

jégkorong Medvescak Zagreb EBEL

Jégkorong: rasszista incidens – ennyire büntették a Szpartakot

2016-01-15 12:52:38

Az orosz profi jégkorongliga (KHL) 700 ezer rubelre (2.6 millió forintra) megbüntette a Szpartak Moszkva együttesét a csapat Medvescak Zagreb elleni mérkőzésén történt rasszista incidens miatt.

jégkorong Szpartak Moszkva Medvescak Zagreb Edwin Hedberg

Videó: vér - brutális mozdulattal törlesztett az orosz hokis

2013-10-18 11:39:26

Brutális szabálytalanságot láthatott a közönség a kontinentális hokiligában (KHL) rendezett Ak Barsz Kazany–Medvescak Zagreb mérkőzésen. A vendégek játékosa, Matt Murley kissé eljátszotta, hogy Grigorij Panyin visszahúzta őt, ez azonban nem tetszett az orosz hokisnak, aki a késleltetett kiállítás alatt hatalmas erővel a palánkra nyomta ellenfele fejét. A kazanyi védő öt perc plusz végleges fegyelmi büntetést kapott, míg Murleyt vérző fejjel kísérték le a jégről.

videó jégkorong Medvescak Zagreb KHL Grigorij Panyin Ak Barsz

Jégkorong: a Bolzano is az EBEL-ben indul - hivatalos

2013-07-08 13:47:50

Az osztrák jégkorongbajnokság, azaz EBEL vezetői hétfőn hivatalosan is bejelentették, hogy a Bolzano felvételt nyert a bajnokságba, amely a 2013–2014-es idényben immár 12 csapatos lesz.

Bolzano EBEL Medvescak Zagreb Fehérvár AV19

KHL: a Medvescak Zagreb az európai szuperligában folytatja

2013-04-29 18:52:15

A legutóbbi idényben még az EBEL-ben szereplő Medvescak Zagreb 28. csapatként csatlakozik a kontinentális hokiligához, így a 2013–2014-es idényben már a KHL-ben szerepelhet. Ez azt követően vált biztossá, hogy hétfőn a KHL elnöke, Alekszandr Medvegyev megegyezett a horvát klub vezetőivel az anyagi és szakmai feltételekről.

jégkorong Medvescak Zagreb KHL

Jégkorong, EBEL: Salzburgban egyenlített a Medvescak

2013-03-03 21:54:53

Az osztrák jégkorongliga (EBEL) negyeddöntőjének negyedik mérkőzésén a Medvescak Zagreb 5–2-re nyert a Salzburg vendégeként, így összesítésben 2–2-re módosította a párharc állását. Érdekesség, hogy az előző körben a Salzburg is 5–2-re nyert Zágrábban.

jégkorong Salzburg Medvescak Zagreb EBEL

Jégkorong, EBEL: a Salzburgé a 3. meccs - Zágrábban

2013-02-28 23:08:19

A Red Bull Salzburg 5–2-re nyert a Medvescak Zagreb otthonában az osztrák jégkorongbajnokság negyeddöntőjének harmadik összecsapásán.

jégkorong Red Bull Salzburg Medvescak Zagreb EBEL

A zágrábi medvék ismét felfalták a Volánt

2013-01-15 21:36:00

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) 42. fordulójában a Sapa Fehérvár AV19 hazai pályán 3–2-es vereséget szenvedett a Medvescak Zagrebtől. A horvát együttes ebben az idényben negyedszer győzte le a fehérvári csapatot.

jégkorong Volán Fehérvár AV19 Medvescak Zagreb EBEL

Jégkorong, EBEL: a Volán ismét kikapott a Medvescaktól

2013-01-15 21:33:26

Az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokság (EBEL) 42. fordulójában a Sapa Fehérvár AV19 hazai pályán 3–2-es vereséget szenvedett a Medvescak Zagrebtől. A horvát együttes ebben az idényben negyedszer győzte le a fehérvári csapatot.

Jégkorong EBEL: élen a Vienna, legyőzte a Medvescakot

2012-12-23 20:19:32

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) alapszakaszának 33. fordulójában a Vienna Capitals pályaválasztóként egygólos győzelmet aratott a Medvescak Zagreb ellen, így a listavezető bécsiek kétpontos előnyhöz jutottak a második helyezett horvátokkal szemben.

Vienna Capitals Medvescak Zagreb EBEL

Jégkorong, EBEL: nyert az éllovas és a második is

2012-12-18 22:58:09

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 31. fordulójában a listavezető Vienna Capitals hazai pályán 3–2-re legyőzte a Znojmót, előnyét azonban nem tudta növelni, miután a Medvescak Zagreb sem hullajtott pontokat a sereghajtó Innsbruck ellen.

EBEL Innsbruck Medvescak Zagreb Vienna Capitals Znojmo jégkorong

Videó: mintha a jégen sem lett volna a Volán az első harmadban

2012-12-09 22:54:47

A Sapa Fehérvár AV19 3–0-ra kikapott a Medvescak Zagrebtől az osztrák jégkorongliga (EBEL) 29. fordulójában. Az NSO Tv-nek Énekes Lajos másodedző értékelte a látottakat, szerinte az első harmadban mintha jégen sem lett volna a Volán, fejben és fizikálisan sem volt topon.