Találatok a Max Verstappen címkére

Találatok száma: 365

F1: Massa fiának üzenetét mindenki megkönnyezi, Frédi is előkerült

2017-11-13 08:32:14

Sebastian Vettel győzelmével zárult a vasárnapi Brazil Nagydíj. A versenynaptár utolsó előtti állomásán azonban így is Felipe Massáé volt a rivaldafény, aki utoljára vezethetett éles körülmények között F1-es autót a hazájában. Vessünk egy pillantást a hétvége legjeire, vagyis a legjobb pillanatokra, képekre, mémekre!

Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: Hamilton „gokartozott”, Alonso sajnálja a Hondára váltó Toro Rossót

2017-11-12 20:54:13

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Sebastian Vettel gyakorlatilag már a rajtnál megnyerte a Brazil Nagydíjat, amit természetesen nagyon elkeserítőnek talál a pole-ból induló Valtteri Bottas. Lewis Hamilton nosztalgikus hangulatba került attól, hogy a mezőny végéről kellett felzárkóznia, míg Fernando Alonso nem szalasztotta el az alkalmat, hogy megint beszóljon a Hondának.

Valtteri Bottas  Toro Rosso  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  McLaren

Vettel és a Ferrari először nyert a Magyar Nagydíj óta

2017-11-12 16:34:40

A Ferrarival versenyző Sebastian Vettel nyerte meg az F1-es Brazil Nagydíjat. A második helyen Valtteri Bottas végzett, harmadikként Kimi Räikkönen ért célba. A bokszutcából rajtoló Lewis Hamilton lett a negyedik.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Felipe Massa

F1: Bottas a kirabolt csapattársainak ajánlotta a pole-t

2017-11-11 22:07:16

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Lewis Hamilton balesetét és Valtteri Bottas rajtelsőségét hozta a Brazil Nagydíj időmérő edzése. A Red Bullnál kicsit sem elégedettek, a Ferrarinál némileg magabiztosabban várják a vasárnapi, 71 körös futam rajtját. Íme, a főszereplők nyilatkozata Interlagosból.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  Max Verstappen

F1: Verstappen úgy szeretne dominálni, mint most Hamilton

2017-11-02 16:08:45

Sok versenyzővel ellentétben Max Verstappen nem az utolsó körig tartó, kerék a kerék elleni kemény csatákat részesíti előnyben. A Red Bull pilótája inkább úgy szeretne győzelmeket aratni, ahogy azt sokszor tette Lewis Hamilton az utóbbi években: hamar elhúzna a mezőnytől, és senkitől sem zavartatva autózna az élen egészen a kockás zászlóig.

Red Bull  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  F1

F1: Verstappen ötlete a pályaelhagyások ellen, Alonso nem ért egyet

2017-11-01 17:22:15

Max Verstappen, a Red Bull versenyzője szerint egyszerű lenne elkerülni a vitatható eseteket a kanyarlevágásokkal kapcsolatban, ám Fernando Alonso nem szívesen alkalmazná a holland által javasolt módszert.

Red Bull  McLaren  Max Verstappen  Fernando Alonso  F1  Charlie Whiting

F1: „Szörnyű dolog így világbajnoknak lenni” – Hamilton

2017-10-30 00:09:27

A Formula–1-es Mexikói Nagydíjat Max Verstappen nyerte meg, de az igazi show-t az jelentette, hogy Lewis Hamilton megszerezte pályafutása negyedik világbajnoki címét, miután a 9. helyen ért célba, amivel behozhatatlan előnybe került a 4. helyen végző Sebastian Vettel előtt.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  F1

F1: Verstappené a Mexikói Nagydíj, Hamiltoné a vb-cím!

2017-10-29 21:40:56

Sebastian Vettel és Lewis Hamilton rajtnál történt koccanását követően Max Verstappen nyerte meg az F1-es Mexikói Nagydíjat. A holland a harmadik győzelmét aratta, miközben a 9. helyen célba érő Hamilton két futammal a szezon zárása előtt bebiztosította karrierje negyedik világbajnoki címét – ettől csak Vettel foszthatta volna meg, ha az első kettőben ér célba, de a dobogóra Verstappen mellett Valtteri Bottas és Kimi Räikkönen állhatott fel.

Sebastian Vettel  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  F1

Verstappen nyert, Hamilton négyszeres világbajnok lett

2017-10-29 18:55:47

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

F1: Verstappen nem kap büntetést Bottas megzavarása miatt

2017-10-28 23:18:38

A Formula–1-es Mexikói Nagydíj időmérőjének harmadik szakaszában Max Verstappen megzavarta a gyors körön lévő Valtteri Bottast, aki emiatt elfékezte a kerekeit és elvesztette az egyik gyors körét. Az eset után a sportfelügyelők mindkét pilótát beidézték meghallgatásra, és ennek végeztével úgy döntöttek: nem büntetik meg a hollandot.

Valtteri Bottas  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  F1

F1: „Verstappen tönkretette a körömet" – Bottas

2017-10-28 22:52:40

Izgalmas időmérő végén dőlt el az első rajthely sorsa a Formula–1-es Mexikói Nagydíjon, hiszen Sebastian Vettel a kvalifikáció legvégén előzte meg a Q2-től domináló Max Verstappent, hogy ezzel megszerezze pályafutása 50. rajtelsőségét. A Red Bull fiatal hollandját vizsgálták a felügyelők, mert a Q3-ban megzavarta a mercedeses Valtteri Bottas első gyors körét. A világbajnoki cím első számú várományosa, a harmadikként záró Lewis Hamilton tudta, hogy nem harcolhat Verstappenékkel, és arra készül, hogy nem vállal fölösleges kockázatot a futamon az első kanyarokban.

F1: Vettel 50. alkalommal szerezte meg a pole pozíciót

2017-10-28 20:49:51

A Ferrari német pilótája, Sebastian Vettel érte el a legjobb időt, így ő indulhat az első helyről vasárnap a Mexikói Nagydíjon. A 30 éves versenyző pályafutása 50. pole pozícióját szerezte meg.

Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  F1

Vettel 50. alkalommal a pole pozícóban, Hamilton a harmadik

2017-10-28 18:50:16

időmérő  Sebastian Vettel  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  F1

F1: Verstappen érzései felemásak az időmérő előtt

2017-10-28 15:14:54

Max Verstappen, a Red Bull versenyzője úgy érzi, hogy az időmérőkön még mindig lemaradásban vannak a riválisaikhoz képest, vasárnap viszont jó eredményre számít.

szabadedzés  időmérő  Red Bull  Mexikói Nagydíj  Max Verstappen  F1

F1: Ricciardo újabb jelét adta annak, hogy távozna a Red Bulltól

2017-10-27 15:05:56

Daniel Ricciardo, a Red Bull versenyzője cáfolta, hogy rosszul érintené őt csapattársa, Max Verstappen szerződéshosszabbítása. Sőt, valójában örül annak, hogy eggyel kevesebb ellenféllel kell megküzdenie egy Mercedes- vagy Ferrari-ülésért.

Red Bull  Mexikói Nagydíj  Mercedes  Max Verstappen  Ferrari  F1

F1: halálos fenyegetést kapott a Verstappent megbüntető bíró

2017-10-26 11:48:24

Az elmúlt hétvégén rendezett Formula–1-es Amerikai Nagydíj utolsó körében a Kimi Räikkönennel szemben végrehajtott előzése után Max Verstappen öt másodperces időbüntetést kapott a versenybíráktól, így végül maradt a finn mögött. A holland versenyző már a dobogós ünneplésre készült a pihenőszobában, amikor értesült a büntetésről. A büntetésről döntő versenybíróság tagja volt a korábbi F1-es pilóta, Mika Salo is, aki elárulta: az eset után halálos fenyegetéseket is kapott.

Mika Salo  Max Verstappen  F1

F1: Mindig van egy idióta, aki ellenem dönt – Verstappen

2017-10-23 00:45:13

A Formula–1-es Amerikai Nagydíj utolsó körében Max Verstappen egyetlen lehetőségét kihasználva megelőzte Kimi Räikkönent és a harmadik helyen haladt át a kockás zászló alatt a célvonalon. Az ifjú hollandot a leintés után a Red Bullnál bőszen ünnepelték, ám kiderült, korán örültek az energiaitalosok, mert pilótájuk az előzés közben négy kerékkel elhagyta a pályát, így előnyt szerzett, és a megszerzett pozíciót nem adta vissza a Ferrari finnjének.

Max Verstappen  F1 büntetés  F1  Amerikai Nagydíj

Hamilton nyert Texasban, de még nem négyszeres világbajnok

2017-10-22 20:13:27

Bár Sebastian Vettel a rajtnál elhúzott Lewis Hamilton mellett, az angol később visszaelőzte, és megnyerte a texasi Amerikai Nagydíjat. Vettel a hajrában pluszkerékcseréje után Valtteri Bottast és Kimi Räikkönent levadászva megszerezte a második helyet, és nyitva hagyta a vb-csatát – persze csak papíron. A dobogó harmadik fokára a 16. helyről előretörő, Räikkönent az utolsó körben megelőző Max Verstappen állhatott volna fel, csakhogy manőverénél négy kerékkel elhagyta a pályát, ezért megbüntették, és a finné lett a „bronzérem”. Bottas az ötödik, a Mercedes konstruktőr-világbajnok lett.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  F1

F1: Ricciardo célja már az, hogy Hamilton csapattársa legyen?

2017-10-22 11:33:45

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A 2018-as szezon végéig köti szerződés Daniel Ricciardót a Red Bullhoz, ám egy ideje már rebesgetik az ausztrál távozását. A nemrégiben tett nyilatkozatával pedig csak olajat öntött a tűzre.

Red Bull  Mercedes  Max Verstappen  Martin Brundle  Lewis Hamilton  F1

F1: Nem alapozhatok arra, hogy Vettel hibázni fog – Hamilton

2017-10-22 02:01:38

Lewis Hamilton szerint Sebastian Vettel nem fog újabb nagy különbségű vereséget szenvedni tőle, így a vasárnapi Amerikai Nagydíjon még elmarad a bajnokavatás. Vettel jó versenyt vár, míg Max Verstappen úgy véli, a rajtrács végéről csak felfelé törhet. Íme, az Amerikai Nagydíj időmérőjének nyertesei és vesztesei!

Sebastian Vettel  Nico Hülkenberg  Max Verstappen  Lance Stroll  Kimi Räikkönen  Kevin Magnussen