Találatok a Markosz Bagdatisz címkére

Találatok száma: 28

Videó: úgy kiakadt a teniszező, zsinórban 3 ütőt tört össze

2018-08-01 10:23:09

Benoit Paire finoman szólva nem viselte jól, hogy Markosz Bagdatisz kiejtette a Washingtonban zajló ATP 500-as versenyen. A 29 éves francia a harmadik szett végén egy elnézett lecsapást követően összetörte az ütőjét dühében. Majd a helyére sétált, kivett egy új ütőt, és azt is összetörte. Ezután az utolsó pontot már nem is volt hajlandó lejátszani. Majd búcsúzóul összetört egy újabb ütőt.

videó tenisz balhé Washington Open Markosz Bagdatisz Benoit Paire

Tenisz: a korábbi GS-döntős sírva adta fel a finálét – videó

2017-10-01 12:25:59

A ciprusi Markosz Bagdatisz az első játszmában 3:2-es hátránynál feladta az üzbég Denis Istomin elleni döntőt a csengtui kemény pályás férfi tenisztornán.

videó tenisz Markosz Bagdatisz Denis Istomin

Tenisz: Sarapova visszavágott US Open-legyőzőjének

2017-09-30 12:42:10

Elsőként Denis Istomin jutott be a döntőbe a csengtui kemény pályás férfi tenisztornán, az üzbég ellenfele a ciprusi Markosz Bagdatisz lesz.

tenisz US Open Markosz Bagdatisz Marija Sarapova Denis Istomin David Goffin

Budapesti férfi tenisztorna: korábbi Grand Slam-döntős jön

2017-03-10 16:23:51

A ciprusi Markosz Bagdatisz és a szerb Viktor Troicki is szerepel majd az április 22-én kezdődő budapesti salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz budapesti tenisztorna Viktor Troicki Markosz Bagdatisz

US Open: ilyen kihágásért még nem figyelmeztették Bagdatiszt

2016-09-04 21:53:32

Markosz Bagdatisz három szettben kikapott Gaël Monfilstól a US Open nyolcaddöntőjében. A ciprusi teniszezőt a mérkőzés közben figyelmeztette a székbíró, mert használta a mobiltelefonját.

tenisz telefon mobil US Open Markosz Bagdatisz Karolina Sprem

Rio 2016: Bagdatisz sérülés miatt visszalépett

2016-07-29 14:59:32

Könyöksérülése miatt visszalépett a jövő pénteken kezdődő riói olimpia tenisztornájától Markosz Bagdatisz.

tenisz Rio 2016 Markosz Bagdatisz

Tenisz: Wawrinka sorozatban kilencedik döntőjét nyerte meg

2016-02-27 18:30:09

A svájci Stan Wawrinka két szettben, de nagy csatában győzte le a ciprusi Markosz Bagdatiszt a dubai férfi tenisztorna fináléjában, a spanyol Carla Suárez-Navarro pedig szetthátrányból győzte le a 18 éves Julia Ostapenkót Dohában.

tenisz Stan Wawrinka Markosz Bagdatisz Julia Ostapenko Carla Suárez-Navarro

Tenisz: hat év után nyerhet tornát a feltámadó ciprusi

2016-02-26 20:21:22

Stan Wawrinka és a Feliciano López ellen régi önmagát idéző Markosz Bagdatisz játssza a döntőt a dubai férfi tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Markosz Bagdatisz Jelena Ostapenko Carla Suárez-Navarro

Tenisz: Isnernek sikerült az atlantai mesterhármas

2015-08-02 22:23:14

Sorozatban harmadszor is John Isner győzelmével ért véget az atlantai kemény pályás tenisztorna, miután az amerikai óriás 6:3, 6:3-ra megverte a döntőben a ciprusi Markosz Bagdatiszt.

tenisz Markosz Bagdatisz John Isner Atlanta

Tenisz: Bagdatisz négy év után játszhat döntőt ATP-tornán

2015-08-02 07:33:10

A kétszeres címvédő John Isner három szettben megverte honfitársát, az amerikai Denis Kudlát az atlantai kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében. Az első kiemelt játékos a döntőben a ciprusi Markosz Bagdatisszal találkozik, aki 2011 októbere óta egyesben először játszhat finálét az ATP versenyrendszerében.

tenisz Markosz Bagdatisz John Isner

Tenisz: Nadal megszenvedett a korábbi GS-döntős ellen

2015-06-11 19:59:59

Rafael Nadal bejutott a stuttgarti tenisztorna negyeddöntőjébe, miután a második fordulóban legyőzte a ciprusi Markosz Bagdatiszt. A spanyol világranglista-9. útja egyáltalán nem volt sima a győzelemig, az első játszma a kilencszeres Roland Garros-győztesé lett, a másodikat viszont a 2006-ban Roger Federer ellen az Australian Openen még Grand Slam-döntőt is játszó ciprusi nyerte meg, az ütéstöréseiről is ismert játékos viszont a harmadik szettet már nem bírta, így Nadal lépett tovább. A spanyol füves pályás mérlege a 2011-es wimbledoni torna 6–5.

tenisz Rafael Nadal Markosz Bagdatisz ATP Stuttgart

Tenisz: Berdych 500. sikerét aratta, Bagdatisz begörcsölt

2015-02-25 17:45:32

Pályafutása 500. győzelmét aratta a profi teniszezők táborában Tomás Berdych: a cseh játékos az olasz Simone Bolelli ellen ünnepelhette jubileumi sikerét szerdán a dubai torna nyolcaddöntőjében.

tenisz Tomás Berdych Markosz Bagdatisz Dubai

Tenisz: Bagdatisz kiejtette a zágrábi első kiemeltet

2015-02-04 22:45:26

Az első helyen kiemelt Ivo Karlovic szerdán a nyolcaddöntőben búcsúzott a 426 ezer euró (131 millió forint)összdíjazású, zágrábi keménypályás férfi tenisztornán. A hazai közönség kedvencét a ciprusi Markosz Bagdatisz ejtette ki három játszmában.

tenisz Markosz Bagdatisz Ivo Karlovic

Videó: zseniális Djokovics - az öt legszebb teniszpont Miamiból

2014-04-02 14:14:13

A pár napja véget ért miami férfi tenisztornán a nézők szenzációs labdameneteket láthattak. A ciprusi Markosz Bagdatisz nagy köszönetet mondhat a hálónak, a tornagyőztes szerb Novak Djokovics pedig kivételesen szép labdamenettel nyerte meg a döntőt a spanyol Rafael Nadal ellen. Íme, az öt legszebb pont!

videó tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Markosz Bagdatisz

Tenisz: szetthátrányról fordítva győzött Hewitt

2014-02-14 07:01:02

Továbbjutott a memphisi tenisztorna második fordulójából Lleyton Hewitt: a harmadik kiemelt ausztrál játékos három szettben győzte le Markosz Bagdatiszt. A következő körben Michael Russell lesz az ellenfele.

tenisz Markosz Bagdatisz Lleyton Hewitt

Tenisz: Bagdatisz budapesti öröme, nyert a showman ellen

2013-12-03 22:53:39

A ciprusi Markosz Bagdatisz nyerte kedden a Papp László Sportarénában rendezett VI. Tennis Classics gálát, miután a döntőben legyőzte a francia Gaël Monfilst.

Gaël Monfils Markosz Bagdatisz Tennis Classics tenisz

Tenisz: Bagdatisz és Monfils jutott be a budapesti döntőbe

2013-12-03 20:48:10

A ciprusi Markosz Bagdatisz és a francia Gaël Monfils jutott be kedden a Papp László Sportarénában zajló VI. Tennis Classics gála döntőjébe.

tenisz Tommy Haas Tennis Classics Markosz Bagdatisz Jo-Wilfried Tsonga Gaël Monfils

Tennis Classics: Rafter, Wilander, Ferrer és Tsonga is jön

2013-09-10 14:16:23

Hatodik alkalommal kerül sor december 3-án a Tennis Classics elnevezésű gálára a Papp László Budapest Sportarénában, ahol a korábbi sztárok közül pályára lép Patrick Rafter és Mats Wilander, míg a jelen legjobbjai közül David Ferrer, Jo-Wilfried Tsonga, Tommy Haas és Markosz Bagdatisz ragad ütőt.

tenisz Tommy Haas Tennis Classics Patrick Rafter Mats Wilander Markosz Bagdatisz

Tenisz: Cibulková nehezen nyert, Bagdatisz kiesett

2013-06-17 19:20:08

A s'Hertogenboschban zajló férfi tenisztorna 1. fordulójában a 6. helyen kiemelt ciprusi Markosz Bagdatisz két szettben kikapott az argentin Carlos Berlocqtól. Nincs jó napjuk a favoritoknak, korábban már a 7. helyen kiemelt Victor Hanescu és a 8.-ként rangsorolt Daniel Gimeno-Traver is kikapott ma.

Carlos Berlocq Dominika Cibulková Markosz Bagdatisz tenisz

Tenisz: Djokovics simán, Del Potro szenvedve nyert

2013-02-26 19:34:35

A Dubaiban zajló férfi tenisztorna 1. fordulójában a világelső szerb Novak Djokovics két szettben legyőzte honfitársát, Viktor Troickit, így bejutott a nyolcaddöntőbe.

Janko Tipszarevics Jo-Wilfried Tsonga Juan Martín del Potro Markosz Bagdatisz Novak Djokovics Viktor Troicki