Találatok a Marko Scsepovics címkére

Találatok száma: 59

Vidi: Szerbiában nincsenek hasonló feltételek – Scsepovics

2019-06-05 18:54:08

Marko Scsepovics szerint Szerbiában nagyobb a nyomás a fiatal labdarúgókon, mint Magyarországon, a Vidi légiósa szerint itt kényelmesebben kezelik a 19-20 éves labdarúgók helyzetét. Erről a klub honlapjának adott interjújában beszélt a csatár, aki az eddigi három idényében házi gólkirály lett a székesfehérváriaknál.

Mol Vidi FC Marko Scsepovics

Vidi: az egyik légiós izomsérülést szenvedett, a másik megúszta a műtétet

2019-04-15 10:03:26

A Mol Vidi labdarúgócsapatának orvosa, dr. Kovács Tibor a hétvégén két fehérvári sérült állapotáról is bővebb tájékoztatást adott a klub hivatalos honlapjának.

NB I Mol Vidi FC Marko Scsepovics Georgi Milanov

FTC: Beszéltem Marko Scsepoviccsal, nincsen harag – Dibusz Dénes

2019-04-06 21:47:00

Mint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Paksot a labdarúgó NB I 27. fordulójában. A mérkőzés után az NSO Tv stábjának az FTC két, élvonalban debütáló fiatalja, Szerető Krisztofer és Takács Zsombor, valamint a Fradi kapusa, Dibusz Dénes nyilatkozott, aki a szerdai, Mol Vidi elleni kiállításáról is beszélt.

Takács Zsombor Szerető Krisztofer NB I Marko Scsepovics Ferencváros FTC

MLSZ: Dibusz Dénest három kupameccsről eltiltották

2019-04-04 17:51:02

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön három Magyar Kupa-mérkőzésre eltiltotta Dibusz Dénest, a Ferencváros kapusát, aki szerdán súlyos sérülést okozott Marko Scsepovicsnak.

fegyelmi határozatok eltiltás Mol Vidi FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Ferencváros

Mol Vidi: Scsepovicsra műtét várhat, vége az idényének?

2019-04-04 14:27:11

A Mol Vidi FC csapatorvosának, Kovács Tibornak az elmondása szerint lehetséges, hogy a Ferencváros elleni Magyar Kupa-mérkőzésen megsérülő Marko Scsepovicsot meg kell operálni – az sincs kizárva, hogy a szerb támadó kihagyja az idény hátralévő részét.

Mol Vidi FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Fradi Ferencváros FTC

MK: Furcsa volt, hogy a védő hívta ki Dibuszt. Ez sosem jó... – Kovácsik Ádám

2019-04-03 23:06:13

A Mol Vidi az idegenbeli siker után otthon is legyőzte a Ferencvárost, így 4–1-es összesítéssel jutott be a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. A második mérkőzésen Dibusz Dénest a 7. percben kiállították, miután lefejelte Marko Scsepovicsot. A Vidi kapusa, Kovácsik Ádám mondta el az NSO Tv-nek, hogy a másik kapuból hogyan látta az esetet, mellette Kovács István beszélt a találkozóról.

labdarúgás Mol Vidi Marko Scsepovics Magyar Kupa Kovácsik Ádám Kovács István

MK: Nem ez volt a maximum tőlünk, az a továbbjutás lett volna – Holczer Ádám

2019-04-03 23:51:22

Dibusz Dénes 7. percben történt kiállítása megbecsételte a Ferencváros sorsát a Mol Vidi elleni Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóján. A 2–0-ra elvesztett mérkőzés után a zöld-fehérek cserekapusa, Holczer Ádám nyilatkozott az NSO Tv-nek.

labdarúgás Mol Vidi Marko Scsepovics Magyar Kupa Holczer Ádám Ferencváros

Vidi: három helyen eltört a Dibusszal ütköző Scsepovics arca

2019-04-03 22:28:20

A Nemzeti Sport információja szerint súlyos sérülést szenvedett Marko Scsepovics, a Mol Vidi FC szerb támadója a Ferencváros ellen 2–0-ra megnyert Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágón.

Mol Vidi FC Marko Scsepovics Magyar Kupa MK Fradi Ferencváros

Videó: Dibusz fejelt, Kassai a 7. percben kiállította a Vidi ellen

2019-04-03 18:21:02

Dibusz Dénest a 7. percben kiállította Kassai Viktor a Mol Vidi–Ferencváros kupamérkőzésen. A vendégek kapusa Marko Scsepovicsot fejelte le egy indítás után. A játékvezető nem habozott, azonnal felmutatta a piros lapot, a csapatkapitányi karszalagot viselő Leandrónak kellett lejönnie, hogy Holczer Ádám cserekapus beállhasson.

Mol Vidi FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Ferencváros Dibusz Dénes

Pátkai ezt a mérkőzést is eldöntötte 0–1 után...

2019-03-30 13:44:19

A címvédő Mol Vidi FC tovább üldözi az éllovas Ferencvárost, a fehérváriak 2–1-re megverték odahaza a vezetést még megszerző Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 26. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Tőzsér Dániel Pátkai Máté NB I 26. forduló NB I

Győzelemmel használta ki a Ferencváros botlását a Mol Vidi FC

2019-02-16 15:29:03

Az első félidőben három gólt lőve eldöntötte a két vereséggel rajtoló Mol Vidi FC az MTK elleni idegenbeli találkozót a labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Torghelle Sándor Stopira NB I Mol Vidi FC

Újabb hazai bukás, nyert Fehérváron a Diósgyőr is

2019-02-09 16:42:18

Nagy meglepetésre a múlt heti, Puskás Akadémia elleni vereség után a Mol Vidi ismét kikapott odahaza, ráadásul most a kiesés elől menekülő Diósgyőr vitte el a három pontot a gyönyörű Mol Aréna Sóstóból.

NB I 20. forduló NB I Mol Vidi FC Marko Scsepovics Huszti Szabolcs Diósgyőr

NB I: Rebrov a játékvezetőket bírálta, Nikolics a játékosait dicsérte

2018-12-17 01:13:11

A labdarúgó NB I őszi szezonjának zárásaként a Mol Vidi FC 2–1-re legyőzte a tabella élén telelő Ferencvárost a 18. fordulóban. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Szerhij Rebrov értékelt.

labdarúgó NB I Varga Roland Szerhij Rebrov Mol Vidi Marko Scsepovics Marko Nikolics

Vérbeli rangadó, olykor csontzene: legyűrte a Mol Vidi a Fradit

2018-12-16 13:00:08

Hatalmas, csontzenés küzdelemben 2–1-re nyert odahaza a Mol Vidi FC a Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 18. fordulójának, és egyben a 2018-as év utolsó bajnoki mérkőzésén.

onlive! közvetítés NB I 18. forduló NB I Mol Vidi Marko Scsepovics

El: A Chelsea ellen ez tökéletes? Számomra nem az – Nego

2018-12-14 00:34:45

A Mol Vidi FC hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában a Chelsea ellen. A találkozó után a gólt szerző Loic Nego mellett Marko Scsepovics és Marko Nikolics vezetőedző nyilatkozott az NSO Tv kamerája előtt.

videó Pátkai Máté NSO Tv Mol Vidi FC Marko Scsepovics Marko Nikolics

Juhász ismét betalált, kikapott a Honvéd a Mol Vidi otthonában

2018-12-02 10:13:36

A címvédő Mol Vidi 2–0-ra megverte odahaza a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 16. fordulójának záró mérkőzésén.