Találatok a Marko Scsepovics címkére

Találatok száma: 62

Fehérvár: távozik Marko Scsepovics – hivatalos

2019-08-30 14:53:24

Igaznak bizonyultak a Nemzeti Sport információi, távozik a Mol Fehérvár FC-től Marko Scsepovics, aki a török Caykur Rizespor játékosa lesz – jelentette be a Fehérvár a hivatalos weboldalán.

magyar átigazolás Rizespor NB I Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics nemzetközi átigazolás

Fehérvár: kivásárolná Marko Scsepovicsot egy török csapat

2019-08-29 17:46:45

A Nemzeti Sport törökországi értesülése szerint a Süper Ligben szereplő Rizespor szerződtetné a Mol Fehérvár FC szerb támadóját, Marko Scsepovicsot.

magyar átigazolás Rizespor NB I átigazolás Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics

El: „A labda gömbölyű, a Fehérvár nem a Barcelona”

2019-07-11 08:10:23

Alig adnak esélyt önmaguknak a montenegróiak a székesfehérváriak elleni El-selejtezőn, de az ellenfél által jól ismert Marko Nikolics és csapata jól teszi, ha idejében levonja a híres népmese tanulságait.

Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Marko Nikolics Európa-liga El-selejtező

Vidi: Szerbiában nincsenek hasonló feltételek – Scsepovics

2019-06-05 18:54:08

Marko Scsepovics szerint Szerbiában nagyobb a nyomás a fiatal labdarúgókon, mint Magyarországon, a Vidi légiósa szerint itt kényelmesebben kezelik a 19-20 éves labdarúgók helyzetét. Erről a klub honlapjának adott interjújában beszélt a csatár, aki az eddigi három idényében házi gólkirály lett a székesfehérváriaknál.

Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics

Vidi: az egyik légiós izomsérülést szenvedett, a másik megúszta a műtétet

2019-04-15 10:03:26

A Mol Vidi labdarúgócsapatának orvosa, dr. Kovács Tibor a hétvégén két fehérvári sérült állapotáról is bővebb tájékoztatást adott a klub hivatalos honlapjának.

NB I Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Georgi Milanov

FTC: Beszéltem Marko Scsepoviccsal, nincsen harag – Dibusz Dénes

2019-04-06 21:47:00

Mint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Paksot a labdarúgó NB I 27. fordulójában. A mérkőzés után az NSO Tv stábjának az FTC két, élvonalban debütáló fiatalja, Szerető Krisztofer és Takács Zsombor, valamint a Fradi kapusa, Dibusz Dénes nyilatkozott, aki a szerdai, Mol Vidi elleni kiállításáról is beszélt.

Takács Zsombor Szerető Krisztofer NB I Marko Scsepovics Ferencváros FTC

MLSZ: Dibusz Dénest három kupameccsről eltiltották

2019-04-04 17:51:02

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön három Magyar Kupa-mérkőzésre eltiltotta Dibusz Dénest, a Ferencváros kapusát, aki szerdán súlyos sérülést okozott Marko Scsepovicsnak.

fegyelmi határozatok eltiltás Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Ferencváros

Mol Vidi: Scsepovicsra műtét várhat, vége az idényének?

2019-04-04 14:27:11

A Mol Vidi FC csapatorvosának, Kovács Tibornak az elmondása szerint lehetséges, hogy a Ferencváros elleni Magyar Kupa-mérkőzésen megsérülő Marko Scsepovicsot meg kell operálni – az sincs kizárva, hogy a szerb támadó kihagyja az idény hátralévő részét.

Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Fradi Ferencváros FTC

MK: Furcsa volt, hogy a védő hívta ki Dibuszt. Ez sosem jó... – Kovácsik Ádám

2019-04-03 23:06:13

A Mol Vidi az idegenbeli siker után otthon is legyőzte a Ferencvárost, így 4–1-es összesítéssel jutott be a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. A második mérkőzésen Dibusz Dénest a 7. percben kiállították, miután lefejelte Marko Scsepovicsot. A Vidi kapusa, Kovácsik Ádám mondta el az NSO Tv-nek, hogy a másik kapuból hogyan látta az esetet, mellette Kovács István beszélt a találkozóról.

labdarúgás Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Kovácsik Ádám Kovács István

MK: Nem ez volt a maximum tőlünk, az a továbbjutás lett volna – Holczer Ádám

2019-04-03 23:51:22

Dibusz Dénes 7. percben történt kiállítása megbecsételte a Ferencváros sorsát a Mol Vidi elleni Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóján. A 2–0-ra elvesztett mérkőzés után a zöld-fehérek cserekapusa, Holczer Ádám nyilatkozott az NSO Tv-nek.

labdarúgás Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Holczer Ádám Ferencváros

Vidi: három helyen eltört a Dibusszal ütköző Scsepovics arca

2019-04-03 22:28:20

A Nemzeti Sport információja szerint súlyos sérülést szenvedett Marko Scsepovics, a Mol Vidi FC szerb támadója a Ferencváros ellen 2–0-ra megnyert Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágón.

Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Magyar Kupa MK Fradi Ferencváros

Videó: Dibusz fejelt, Kassai a 7. percben kiállította a Vidi ellen

2019-04-03 18:21:02

Dibusz Dénest a 7. percben kiállította Kassai Viktor a Mol Vidi–Ferencváros kupamérkőzésen. A vendégek kapusa Marko Scsepovicsot fejelte le egy indítás után. A játékvezető nem habozott, azonnal felmutatta a piros lapot, a csapatkapitányi karszalagot viselő Leandrónak kellett lejönnie, hogy Holczer Ádám cserekapus beállhasson.

Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Magyar Kupa Ferencváros Dibusz Dénes

Pátkai ezt a mérkőzést is eldöntötte 0–1 után...

2019-03-30 13:44:19

A címvédő Mol Vidi FC tovább üldözi az éllovas Ferencvárost, a fehérváriak 2–1-re megverték odahaza a vezetést még megszerző Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 26. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Tőzsér Dániel Pátkai Máté NB I 26. forduló NB I

Győzelemmel használta ki a Ferencváros botlását a Mol Vidi FC

2019-02-16 15:29:03

Az első félidőben három gólt lőve eldöntötte a két vereséggel rajtoló Mol Vidi FC az MTK elleni idegenbeli találkozót a labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Torghelle Sándor Stopira NB I Mol Fehérvár FC

Újabb hazai bukás, nyert Fehérváron a Diósgyőr is

2019-02-09 16:42:18

Nagy meglepetésre a múlt heti, Puskás Akadémia elleni vereség után a Mol Vidi ismét kikapott odahaza, ráadásul most a kiesés elől menekülő Diósgyőr vitte el a három pontot a gyönyörű Mol Aréna Sóstóból.

NB I 20. forduló NB I Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Huszti Szabolcs Diósgyőr

NB I: Rebrov a játékvezetőket bírálta, Nikolics a játékosait dicsérte

2018-12-17 01:13:11

A labdarúgó NB I őszi szezonjának zárásaként a Mol Vidi FC 2–1-re legyőzte a tabella élén telelő Ferencvárost a 18. fordulóban. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Szerhij Rebrov értékelt.

labdarúgó NB I Varga Roland Szerhij Rebrov Mol Fehérvár FC Marko Scsepovics Marko Nikolics

Vérbeli rangadó, olykor csontzene: legyűrte a Mol Vidi a Fradit

2018-12-16 13:00:08

Hatalmas, csontzenés küzdelemben 2–1-re nyert odahaza a Mol Vidi FC a Ferencváros ellen a labdarúgó NB I 18. fordulójának, és egyben a 2018-as év utolsó bajnoki mérkőzésén.