Találatok a Mario Mandzukic címkére

Találatok száma: 128

Vb 2018: Mandzukic öngólja nem is kellett volna, hogy számítson?

2018-07-16 09:04:37

Mint azt már mindenki tudja, a francia válogatott Horvátország legyőzésével elhódította a világbajnoki címet Oroszországban vasárnap este. A finálé első találatát Mario Mandzukic szerezte, aki saját kapujába csúsztatta a labdát. A szurkolók azonban kiszúrtak egy apróságot a gólnál…

világbajnokság videó vb-döntő vb 2018 kép horvát válogatott

Vb 2018: Mandzukicé az első öngól a döntők történetében

2018-07-15 17:31:49

Egészen biztosan nem ilyen elsőzésről álmodott Mario Mandzukic, a horvát labdarúgó-válogatott csatára: a védekezni hátrahúzódó center a Franciaország–Horvátország vb-döntő 18. percében saját kapujába csúsztatott. Ez az első öngól a világbajnoki döntők történetében.

öngól vb-döntő 2018 vb-döntő vb 2018 horvát válogatott francia válogatott

Vb 2018: az angolok sejtik, mit mondott Pickford Mandzukicnak

2018-07-13 13:01:47

A szerdai Horvátország–Anglia (2–1) vb-elődöntő hosszabbítása első félidejének végén Jordan Pickford, az angol válogatott kapusa remek védést bemutatva hárította Mario Mandzukic közeli ziccerét, majd a kínok között a földön fekvő csatárnak szólt oda. Angol szurkolók az esetről készült felvétel alapján sejteni vélik, mit mondhatott az Everton kapusa a Juventus csatárának. Ugyanakkor viszont a horvátok tudják, hogy az első félidő végén mit mondott Dejan Lovren Dele Allinak, miután szépen szerelte.

vb 2018 foci vb 2018 Mario Mandzukic Jordan Pickford Dele Alli Dejan Lovren

Vb 2018: Anglia megpróbált gólt szerezni a horvát gólöröm alatt – videó

2018-07-12 08:47:11

Emlékeznek még arra, hogy a világbajnokság első napjaiban téma volt a portugálok és az angolok gólöröme? A horvát–angol elődöntőben ismét előjött a téma.

vb-elődöntő vb 2018 szabályok horvát válogatott foci vb 2018 angol válogatott

Vb 2018: az egyik fotós lett Mandzukicék ünneplésének „áldozata” – fotók, videó

2018-07-11 23:47:37

Az oroszországi világbajnokság szerdai elődöntőjében a horvátok Anglia ellen szerzett győztes góljánál akkora volt az öröm, hogy Mario Mandzukicék véletlenül ráborultak az AFP Mexico salvadori fotósára, Yuri Cortezre.

vb 2018 foci vb 2017 Mario Mandzukic Horvátország Anglia

Vb 2018: ingyen sör mindenkinek – Mandzukic nagylelkűsége

2018-07-08 13:02:32

Mario Mandzukic nem csupán a pályán, azon kívül is megtesz mindent a horvátokért. A Juventus támadója ezúttal szülővárosa, Bród (Slavonski Brod)  polgárait segítette ki a szurkoláshoz elengedhetetlen sörrel.

vb 2018 horvát válogatott foci vb 2018 Mario Mandzukic Horvátország

Vb 2018: két hiba megpecsételte Nigéria sorsát a horvátok ellen

2018-06-16 22:54:26

Egy öngól és egy fölöslegesen összehozott büntetőből kapott gól jelentette Nigéria végét a horvátok ellen a labdarúgó-világbajnokság D-csoportjának második mérkőzésén, amely 2–0-s európai győzelmet hozott.

vb D-csoport vb 2018 nigériai válogatott horvát válogatott foci vb 2018 William Troost-Ekong

Két hibája sokba került Nigériának, a horvátok a csoport élén

2018-06-16 20:35:41

Videó: Mandzukic újabb fejese, egy gólra zárkózott a Juve!

2018-04-11 21:25:31

Mario Mandzukic másodszor is betalált a Real Madrid otthonában a BL-negyeddöntő visszavágóján. A Juventus játékosa ismét fejjel volt eredményes, ezzel összesítésben 3–2-re módosítva az állást.

videó Real Madrid Mario Mandzukic Juventus Bajnokok Ligája

Videó: Mandzukic góljához két perc sem kellett Madridban

2018-04-11 20:48:13

A második percben megszerezte a vezetést a Madridba 3–0-s hátránnyal érkező Juventus a Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján – Mario Mandzukic fejelt közelről a hálóba.

Puskás-díj: olvasóink szerint Giroud-é a legszebb gól

2017-09-26 16:36:29

Mint megírtuk, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) a Puskás-díj jelöltjeit is bemutatta múlt pénteken, aminek kapcsán megkérdeztük olvasóinkat, hogy kit részesítenének az elismerésben.

szavazás Puskás-díj Olivier Giroud Nemanja Matics Mario Mandzukic FIFA-gála

Puskás-díj: Mandzukic ollózása, Giroud sarkazása? Szavazzon!

2017-09-22 17:16:01

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) a Puskás-díj jelöltjeit is bemutatta pénteken. A listára természetesen felfért Mario Mandzukic Real Madrid elleni ollózása, Olivier Giroud fantasztikus sarkazása, Kevin-Prince Boateng akrobatikus találata és Nemanja Matics távoli bombája is. Ön szerint melyik volt a legszebb?

Puskás-díj Oscarine Masuluke Olivier Giroud Nemanja Matics Moussa Dembélé Mario Mandzukic

UEFA: Mandzukic álomgólja lett az előző szezon legszebbje

2017-08-29 12:29:49

Bár csapata, a Juventus 4–1-re elveszítette a Bajnokok Ligája döntőjét a Real Madriddal szemben, azt nem lehet elvitatni Mario Mandzukictól, hogy gyönyörű gólt szerzett. A horvát támadó találatát az UEFA megválasztotta az előző szezon legszebb góljának, ami az UEFA-versenysorozataiban esett. Tekintse meg a szépségdíjas megmozdulást!

UEFA: Casemiro, Mandzukic? Már lehet szavazni a szezon legszebb góljára

2017-08-10 13:08:35

Az Európai Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapján augusztus 29-ig lehet voksolni a 2016–2017-es idény legszebb góljára. Az UEFA hét, a szövetség által rendezett sorozatokban elért találatra szűkítette a jelöltek listáját.

UEFA Real Madrid Moussa Sow Mario Mandzukic Marco Asensio Kevin Friesenbichler

BL: Mandzukic csodagóljával egyenlített a Juventus – videó

2017-06-03 21:18:30

A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében Cristiano Ronaldo 20. percben szerzett találatára hét perccel később Mario Mandzukic válaszolt csodagóllal, így a Juventus–Real Madrid döntő 1–1-re áll.

Real Madrid Mario Mandzukic Juventus Bajnokok Ligája

Megvan az első címvédés – a Real Madrid 12. alkalommal BL-győztes!

2017-06-03 20:10:33

A Real Madrid megtörte a Bajnokok Ligája-győztesek átkát: amióta így (és nem BEK-nek) hívják a sorozatot, aktuális címvédőnek most először sikerült megvédenie a címét. A Juventus ugyan kiegyenlítette az első félidőben Cristiano Ronaldo gólját, a második félidőben azonban fölébe kerekedtek a sebességet váltó spanyolok, akik 4–1-es győzelmet arattak.

onlive! közvetítés Real Madrid Mario Mandzukic Juventus Gianluigi Buffon

Juventus: a válogatott csatár szerződést hosszabbított

2017-05-25 17:31:07

Az olasz bajnok Juventus labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy Mario Mandzukic 2020 nyaráig szerződést hosszabbított a klubbal.

olasz foci Serie A Mario Mandzukic Juventus

Dinamo Zagreb: „Több, Luka Modric szintű tehetséget látunk”

2017-05-08 16:01:18

Olyan kiváló labdarúgók, mint Zvonimir Boban, Luka Modric, Mario Mandzukic is a Dinamo Zagrebben tette meg első lépését a világhírnév felé. A klub élen jár az utánpótlás-nevelésben. Az U17-es Európa-bajnokság kapcsán a Nemzeti Sportot is vendégül látták a központban, ahol az akadémia alelnökével beszélgethettünk.

Zvonimir Boban Mario Mandzukic Luka Modric Dinamo Zagreb

Ezúttal a Juventus nyerte a kupapárharcot, kiesett a Milan

2017-01-25 19:56:41

Érvényesült a papírforma, de nem volt olyan lefutott, mint papíron: a Juventus 2–1-re győzött a Milan ellen a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjében, és ezzel továbbjutott.

olasz labdarúgás közvetítés Paulo Dybala Olasz Kupa Neto Miralem Pjanic

Juventus: még sohasem történt ilyen Olaszországban!

2016-11-19 22:32:00

Könnyedén, 3–0-ra legyőzte a Juventus az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában a Pescarát. Ráadásul a torinóiak történelmet írtak!