Találatok a Mainz címkére

Találatok száma: 587

Bundesliga: a Bayernnel trollkodtak Szalai Ádámék

2020-06-22 18:46:10

A Szalai Ádámot is foglalkoztató Mainz 3–1-re legyőzte szombaton a Werder Brement, ezzel eldőlt, hogy a csapat benn marad a Bundesligában. A találkozó után a mainzi játékosok odaszúrtak egy parányit a bajnok Bayern Münchennek.

Németország Mainz Bundesliga Bayern München

Bundesliga: Haaland-dupla Lipcsében; Sallaiék kikaptak Münchenben

2020-06-20 17:27:23

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig hazai pályán 2–0-ra kikapott a Borussia Dortmundtól, a bajnok Bayern München 3–1-re legyőzte Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburgot. A kiesés elől menekülő Werder Bremen ezúttal a Mainztól kapott ki, a Düsseldorf viszont egy pontot szerzett az Augsburg ellen.

Werder Bremen RB Leipzig Mainz Freiburg Bundesliga Borussia Dortmund

Szalaiék bent maradtak a Bundesligában, a Werder a kiesés szélén

2020-06-20 15:06:20

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában a Mainz 3–1-re legyőzte a Werder Brement, ezzel biztossá vált, hogy a következő idényben is a legjobbak között szerepel. A Werdernek egyetlen meccse maradt arra, hogy elcsípje az osztályozós helyet, de ehhez a Düsseldorfnak is hibáznia kell.

német labdarúgás német bajnokság Werder Bremen Mainz Bundesliga

A Mainz a Signal Iduna Parkban tréfálta meg a Dortmundot

2020-06-17 15:42:50

Meglepetés a javából: a kiesés ellen menekülő, Szalai Ádámot is foglalkoztató Mainz idegenben 2–0-ra legyőzte a Bundesliga második helyére pályázó Borussia Dortmundot a 32. fordulóban.

német labdarúgás Szalai Ádám Mainz Jonathan Burkardt Jean-Philippe Mateta Bundesliga

Bundesliga: a bíró elkérte a labdát a kapustól, ölelést kapott – videó

2020-06-14 18:55:19

Mint arról beszámoltunk, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában az Augsburg a 43. másodpercben szerzett góllal 1–0-ra legyőzte idegenben a Mainzot. A lefújás után Marco Fritz játékvezető elkérte a labdát a vendégek kapusától, Andreas Luthétől, akitől kissé váratlanul egy ölelést is kapott…

német labdarúgás Marco Fritz Mainz Bundesliga Augsburg Andreas Luthe

Bundesliga: első perces gól döntött a kiesés elől menekülők csatáján

2020-06-14 16:59:11

Az Augsburg 1–0-ra legyőzte idegenben a Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában, ezzel „hatpontos” meccset tudott nyerni a tabellán közvetlenül mögötte álló, szintén a kieső helyek elkerüléséért küzdő rivális otthonában.

német labdarúgás Szalai Ádám Mainz Bundesliga Augsburg

Az Augsburg a 43. másodpercben szerzett góllal nyert Mainzban

2020-06-14 13:22:00

Bundesliga: simán nyert a Bayern, fontos siker Szalaiéktól

2020-06-06 16:55:15

Az éllovas Bayern München fölényes, 4–2-es győzelmet aratott a szintén a Bajnokok Ligájába igyekvő Bayer Leverkusen vendégeként a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 30. fordulójának szombati játéknapján. Fontos három ponttal gyarapodott Szalai Ádám csapata, a bennmaradásért harcoló Mainz is, viszont Gulácsi Péter és Willi Orbán klubja, a sokáig emberhátrányban játszó Leipzig markából az utolsó pillanatokban meglepetésre kicsúszott két pont a sereghajtó Paderborn ellen (1–1).

RB Leipzig Mainz Bundesliga Bayern München

Bundesliga: Hertha-siker, laprekord és mainzi vereség

2020-05-30 16:42:48

A Hertha hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Augsburgot (Dárdai Márton újra kispados volt a berlinieknél), míg a Mainz otthon kapott ki 1–0-ra a Hoffenheimtől (Szalai Ádám a 76. percben állt be a vesztes csapatba) a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 29. fordulójában. Utóbbi találkozón a játékvezető hét sárga lapot osztott ki az első félidőben, ami rekordbeállítás a Bundesligában. A Schalke és a Wolfsburg mérkőzésén is a vendégegyüttes, a Werder Bremen, illetve az Eintracht Frankfurt örülhetett a három pontnak.

Schalke Mainz Hertha BSC Bundesliga

Szalai csak a hajrára állt be, kikapott a Mainz

2020-05-30 14:38:54

A német Bundesligában a kiesés ellen harcoló, Szalai Ádámot is foglalkoztató Mainz hazai pályán egy góllal kikapott a Hoffenheimtől.

onlive! közvetítés Szalai Ádám Mainz Hoffenheim Bundesliga

Bundesliga: Szalai csapatának az emberelőny sem volt elég

2020-05-27 22:26:51

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójában Szalai Ádám együttese, a Mainz idegenben 1–1-re végzett az Union Berlinnel.

Union Berlin Szalai Ádám Schalke Mainz Bundesliga

Videó: sakk-matt – látni kell, milyen összjáték után talált be a Leipzig

2020-05-24 18:42:31

Mint arról korábban beszámoltunk, az RB Leipzig 5–0-s győzelmet aratott a Mainz otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában. A vendégek negyedik találata gyönyörűre sikerült: tökéletesen kivitelezett támadás végén Timo Wernernek csak az üres kapuba kellett lőnie a labdát.

német labdarúgás Timo Werner RB Leipzig Mainz Bundesliga

Bundesliga: Orbán visszatért, a Leipzig kiütötte a Mainzot

2020-05-24 16:43:41

Az RB Leipzig kiütéses, 5–0-s sikert ért el a Mainz otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójában.

német labdarúgás Willi Orbán Szalai Ádám RB Leipzig Mainz Gulácsi Péter

Bundesliga: kétgólos hátrányból mentett pontot a Mainz

2020-05-17 16:55:15

Hiába vezetett már két góllal is, végül egy ponttal kellett beérje az 1. FC Köln az FSV Mainz ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 26., a koronavírus miatti leállást követő első fordulójában. A vendégeknél Szalai Ádám bő 20 percet töltött a pályán csereként.

német labdarúgás Szalai Ádám Mainz Bundesliga 1. FC Köln

A Mainz kétgólos hátrányból mentett pontot, Szalait 104.-szer is becserélték

2020-05-17 15:14:23

Bundesliga: Szalai Ádám is ott van a Kicker 12-es listáján

2020-05-16 08:27:31

A német Kicker a bajnokság újraindulásának apropóján összeszedte a labdarúgó Bundesliga legtöbbet becserélt játékosait – a listára felfért egy magyar, Szalai Ádám is.

német foci légiósok Szalai Ádám Mainz Kicker Bundesliga

Bayern: 13 másodperc kell – őrült verseny az idővel

2020-03-17 16:09:00

A koronavírus-járvány okozta nemzetközi futballszünetet kihasználva olyan témák is előtérbe kerülhetnek, melyek idény közben, az események sodrásában elsikkadnak. Ilyenek például azok a technikai megoldások és stratégiai eszközök, amelyek révén az FC Bayern München a szakmai eredményességtől némileg függetlenül, sportüzleti szempontból a világ vezető, legnagyobb árbevételt elérő klubjai közé tartozik.

SPOBIS Mainz Bayern München

Nem Klopp találmánya volt, de zseniális – és sikeres – csavart vitt bele

2020-03-09 17:42:44

Jürgen Klopp először komolytalan ajánlatot kapott a dortmundi vezetőktől, de végül mindkét félnek kifizetődött a megegyezés. A Nemzeti Sport szombati, Hosszabbítás-mellékletében indított sorozatunk harmadik részében korábbi játékosa, Hajnal Tamás is kulisszatitkokat árul el.

Pep Guardiola NS Hosszabbítás Milan Mainz Jürgen Klopp Hajnal Tamás

Válogatott: Az a célunk, hogy ott legyünk az Eb-n – Szalai

2020-03-09 13:03:51

Szalai Ádám volt Benjamin Wüst vendége vasárnap az ARD SWR Sport című műsorában. A Bundesligában szereplő Mainz támadója a koronavírusról, Dietmar Hoppról, a Mainzról és a közelgő Európa-bajnokságról is beszélt.

német foci magyar válogatott koronavírus foci Eb 2020 Szalai Ádám Mainz

Bundesliga: kapuscsere, kiállítás, hajrágól és iksz a Mainz–Düsseldorfon

2020-03-08 19:47:46

Ugyan csak két gólt hozott, kifejezetten fordulatosan alakult a Mainz és a Fortuna Düsseldorf alsóházi összecsapása a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga). A bő 15 percet emberelőnyben futballozó Fortuna a végjátékban egyenlített.