Találatok a MAFC címkére

Találatok száma: 107

Férfi kosár NB I: a MAFC megizzasztotta a Körmendet

2018-01-13 19:24:23

A Körmend nagy csatában 73–62-re győzött a MAFC vendégeként a férfi kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati játéknapján, és megerősítette pozícióját a tabella második helyén.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Zalakerámia-ZTE KK  MAFC  Körmend

Férfi kosár NB I: három klub is elküldte egy-egy légiósát

2018-01-04 20:34:19

A férfi kosárlabda NB I alapszakaszának feléhez érve az Alba Fehérvár, a Kaposvár és a MAFC is megvált egy-egy légiósától.

kosárlabda  férfi kosár NB I  MAFC  Kaposvári KK  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: 100 feletti termés a sereghajtók meccsén

2017-12-22 18:41:11

A címvédő Alba Fehérvár a harmadik és negyedik negyedbeli eredményes játékával magabiztosan, 79–54-re győzött a MAFC vendégeként a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján. A tabella két sereghajtójának mérkőzésén a Jászberény 108–92-re verte a Sopront.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Sopron KC  MAFC  Jászberény  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: hatalmas csatát nyert meg a Körmend

2017-12-16 20:08:03

Az éllovas Körmend nagy csatában egy ponttal, 80–79-re győzött Szegeden a férfi kosárlabda NB I 11. fordulójának szombati játéknapján. A címvédő Alba Fehérvár 13 ponttal legyőzte a Jászberényt, szintén otthon nyert az Atomerőmű, a Kecskemét hosszabbításban győzött Kaposváron, és idegenben örülhetett a ZTE is.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Zalakerámia-ZTE KK  MAFC  Körmend  Fekete Ádám

„Még az ajtóban is olimpiai bajnokok állnak” – a MAFC története

2017-11-17 08:31:20

A születésnapos MAFC-ot okkal azonosítják a férfi kosárlabdával, ám a jeles alkalomból beleástuk magunkat a múltba, hogy többet mutassunk a palánkok világánál.

kosárlabda  MAFC

Férfi röpi MK: a Kecskemét simán nyert a MAFC ellen

2017-11-15 22:15:57

A Kecskemét idegenben 3:0-ra legyőzte a MAFC-ot a férfi röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjében.

férfi röplabda  Magyar Kupa  MAFC  Kecskemét röplabda

Férfi kosár NB I: ébredezik a címvédő; újra nyert a Szolnok

2017-11-04 19:26:54

A Szolnok hazai pályán fölényesen, 85–58-ra felülmúlta a sereghajtó Jászberényt a férfi kosárlabda NB I 7. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is hibátlan teljesítménnyel áll a tabella élén. Az eddig gyengélkedő címvédő, az Alba Fehérvár fontos mérkőzést nyert meg Kecskeméten, a Körmend érvényesítette a papírformát a ZTE elleni presztízscsatában, az újonc DEAC meglepetésre győzött Kaposváron, a régóta nyeretlen MAFC remek második félidővel leiskolázta a PVSK-t, míg a záró meccs Falco-sikert hozott Sopronban.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Szolnoki Olaj  MAFC  Körmend

Férfi kosár NB I: a ZTE simán nyert a MAFC ellen

2017-10-25 19:09:21

A ZTE 70–57-re győzött a MAFC ellen a férfi kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén.

kosárlabda  férfi kosárlabda NB I  Zalakerámia-ZTE KK  MAFC

Férfi kosár NB I: a Vasas nyerte a helyosztót, kiesett a MAFC

2017-05-20 17:34:08

A párharc mindent eldöntő harmadik mérkőzésén a hazai pályán játszó Vasas 84–78-ra legyőzte a MAFC-ot, ezzel kiharcolta a bennmaradást a férfi kosárlabda NB I-ben.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Vasas kosárlabda  MAFC

Férfi kosár NB I: egyenlített a MAFC, 3. meccs dönt a kiesésről

2017-05-17 19:52:57

Az első mérkőzésen elszenvedett hatpontos vereség után a MAFC 12 ponttal legyőzte a Vasast a férfi kosárlabda NB I kiesés elkerüléséért zajló párharcának második találkozóján. Így harmadik találkozó dönt arról, melyik csapat folytathatja az élvonalban, és melyik esik ki a másodosztályba.

férfi kosárlabda NB I  férfi kosár NB I  Vasas kosárlabda  MAFC

Férfi röplabda ob I: Kecskemét, Dunaferr, MAFC a sorrend

2017-05-13 20:09:25

Véget ért az 5–7. helyekért kiírt helyosztó kör a férfi röplabda NB I-ben. Három torna után a HÉP-Kecskemét végzett az ötödik helyen, a Dunaferrt és a fővárosi MAFC-BME együttesét megelőzve. A záró fordulónak Kecskemét adott otthont, és a házigazda mindkét mérkőzését győzelemmel fejezte be.

röplabda  MAFC  Kecskemét  Dunaferr

Férfi kosár NB I: a Vasasé a pályaelőny a kiesési csatában

2017-05-02 19:53:16

A Vasas 19 ponttal legyőzte a MAFC-ot a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, az alsóházi küzdelemsorozat utolsó fordulójában, ezzel megszerezte a pályaelőnyt fővárosi riválisával szemben a bennmaradásért megvívandó párharcban.

Férfi kosár NB I: a Pécs nehezen hozta a kötelezőt

2017-04-29 17:41:23

A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a Pécs három negyeden keresztül futott az eredmény után Sopronban, annak ellenére, hogy a hazaiak számára már nem volt tétje a találkozónak. A záró etapban aztán fordítottak a vendégek, és 90–86-ra nyertek. Később az is biztossá vált, hogy Csirke Ferenc együttese a hatodik helyen kezdi a rájátszást, hiszen a Kaposvár vereséget szenvedett a Szegedtől. Az alsóházban a MAFC 79–66-ra alulmaradt a Jászberénnyel szemben.

férfi kosárlabda  férfi kosár NB I  Sopron kosárlabda  Pécs kosárlabda  MAFC  Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: hazai pályán kapott ki a MAFC

2017-04-22 16:15:36

A MAFC hazai pályán kapott ki az Atomerőműtől az alsóházban a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szombati játéknapján.

férfi kosár NB I  Vasas kosárlabda  MAFC  Atomerőmű SE  Atomerőmű

Férfi kosár NB I: hazai pályán kapott ki a Kaposvár

2017-04-08 20:40:07

A KTE-Duna Aszfalt a Kaposvárt, a Naturtex-SZTE-Szedeák pedig a PVSK Pannonpowert győzte le a férfi kosárlabda-bajnokság középszakaszának szombati játéknapján. Az alsóházban a Jászberény a MAFC ellen nyert.

férfi kosár NB I  PVSK-Pannonpower  Naturtex-SZTE-Szedeák  MAFC  Kaposvár KK  Kaposvár

Férfi kosár NB I: nagy verést kapott a Falco Kaposváron

2017-03-16 19:56:25

Az élmezőnyhöz tartozó Falco 19 pontos vereséget szenvedett Kaposváron a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 23. fordulójában, a Szolnok viszont nem botlott a Vasas vendégeként.

férfi kosárlabda NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Vasas kosárlabda  Szolnoki Olaj  Naturtex-SZTE-Szedeák  MAFC

Férfi kosár NB I: 39 pontos vereség után 19 pontos siker

2017-02-01 19:55:27

Az Alba Fehérvár, a PVSK és a Kecskemét otthon, a Sopron és a Kaposvár idegenben nyert a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 16. fordulójában.

férfi kosárlabda NB I  Sopron KC  PVSK-Pannonpower  Naturtex-SZTE-Szedeák  MAFC  Körmend

Férfi röpi NB I: csak egy játszmát nyertek a hazaiak

2017-01-21 20:21:21

Mindhárom szombati mérkőzés vendégsikert hozott a férfi röplabda NB I-ben.

röplabda  Sümegi  Szolnok  MAFC  Kazincbarcika  Dunaferr

Férfi kosár NB I: rangadót nyert a Szolnok, mehet a kupáért

2017-01-14 18:21:06

A címvédő Szolnoki Olaj hazai pályán 72–60-ra legyőzte a második helyezett Körmendet a férfi kosárlabda NB I szombati rangadóján. Az éllovas Alba Fehérvár 31 pontot vert a Kecskemétre.

férfi kosár NB I  Vasas kosárlabda  Szolnoki Olaj  Naturtex-SZTE-Szedeák  MAFC  Körmend

Férfi röplabda NB I: 2 meccsen 1 szettet nyert a juniorválogatott