Találatok a Lugano címkére

Találatok száma: 23

Légiósok: Kecskés Ákos súlyos térdsérülést szenvedett

2018-08-08 22:15:29

Súlyos sérülést szenvedett a néhány hete a svájci élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Luganóhoz szerződő Kecskés Ákos csapata hétfői edzésén, és már kiderült: több hónapot kell kihagynia középső térdszalagszakadás miatt.

légiósok Lugano Kecskés Ákos

Légiósok: Vécsei gólpassza és gólja sem volt elég a pontszerzéshez

2018-08-04 21:24:43

Vécsei Bálint kezdőként lépett pályára a Luganóban a svájci Super League 3. fordulójában, és nem a magyar játékoson múlott a pontszerzés.

légiósok Vécsei Bálint Lugano Lang Ádám CFR Cluj

Svájc: 80 méteres góllal kezdődött a szezon

2018-07-22 22:44:24

Ahogy korábban beszámoltunk róla, a Vécsei Bálinttal felálló Lugano idegenben, 2–1-re győzött a Sion ellen a svájci labdarúgó-bajnokság első fordulójában. A magyar játékos gólpasszt is jegyzett, érdemes megnézni a találatot!

Vécsei Bálint Sion Lugano Dragan Mihajlovic Anthony Maisonnial

Légiósok: megszakadt Eppel Márton nagy gólsorozata

2018-07-22 18:10:18

Azok után, hogy három egymást követő mérkőzésén összesen hat gólt szerzett, a hétvégi bajnokin már nem talált be Eppel Márton, így csapata, a Kajrat 2–1-re kikapott az Ordabaszi vendégeként a kazah bajnokság vasárnapi fordulójában.

légiósok Vécsei Bálint Lugano Kecskés Ákos Kajrat Almati Eppel Márton

Légiósok: Kecskés Ákos a svájci élvonalba igazolt

2018-07-17 16:57:55

A svájci élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Lugano bejelentette Kecskés Ákos érkezését.

Légiósok: a 22 éves magyar védő a svájci élvonalba igazolhat

2018-06-21 12:46:55

Helyi sajtóértesülés szerint a svájci labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Lugano szerződteti Kecskés Ákost.

átigazolás svájci foci nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Lugano Kecskés Ákos

Légiósok: Vécsei Bálinttal a soraiban nyert a Lugano

2018-05-10 17:57:08

A svájci első osztályban szereplő Lugano labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a Lausanne-t a bajnokság 34. fordulójában.

Vécsei Bálint Svájc Lugano

Tenisz: Mertens nyerte meg az első luganói tornát

2018-04-15 17:00:14

Elise Mertens nyerte meg az első alkalommal megrendezett, 250 ezer dollár (65 millió forint) összdíjazású luganói női salakpályás tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát.

Lugano Elise Mertens Arina Szabalenka Anna Schmiedlová tenisz

Légiósok: „Nem voltam irigy a Honvéd bajnoki címére”

2018-02-09 15:44:16

A Budapest Honvédból 2015-ben állt légiósnak Vécsei Bálint, aki azóta is az olasz élvonalbeli Bologna labdarúgója, bár Nagy Ádám csapatában még egyszer sem lépett pályára. Jelenleg a svájci Luganóban szerepel. Első szezonjában bronzérmet ünnepelhetett, tavaly ősszel gólt szerzett az Európa-ligában, viszont ebben az évadban kevés játéklehetőséghez jut. A középpályás Svájcból adott az NSO Tv-nek videointerjút, melyben szóba került a hazatérés, a kispestiek bajnoki címe és a magyar válogatott is.

légiósok Vécsei Bálint Lugano Budapest Honvéd Budapest Honvéd

Légiósok: másodszor is iksz a „bécsi Fradi–Újpesten”

2018-02-04 19:48:19

A Szántó Tamást végig a kispadon tartó Rapid Wien hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott városi riválisával, az Austriával az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának rangadóján.

légiósok Vécsei Bálint Szántó Tamás Rapid Wien Lugano Ausztria

Európa-liga: Vécsei hatalmas gólt lőtt Bukarestben – videó

2017-12-07 21:51:23

Vécsei Bálint, a svájci Lugano magyar légiósa remek gólt szerzett az Európa-ligában. A középpályás a román FCSB (korábban Steaua Bucuresti) otthonában, a mérkőzés 32. percében csapata második gólját jegyezte. Íme, a találat!

légiósok Vécsei Bálint Lugano FCSB Európa-liga El

Légiósok: Vécsei betalált, csapata a nyolc közé jutott

2017-10-26 22:10:47

A Vécsei Bálintot is a soraiban tudó Lugano hosszabbításban 3–2-re legyőzte a harmadosztályú Schotzot a Svájci Kupa nyolcaddöntőjében.

légiósok Vécsei Bálint Svájc Lugano

Eurofutball: két magyar légiós a forduló álomcsapataiban

2017-05-22 20:01:50

Vécsei Bálint nagyszerűen játszott a Lugano hétvégi, Vaduz elleni összecsapásán, a magyar középpályást pedig ennek köszönhetően a svájci Blick beválasztotta a 34. forduló álomcsapatába.

légiósok eurofutball Vécsei Bálint Lugano Elek Ákos

Légiósok: Futács Márkó négy (!) gólt szerzett – videó

2017-05-20 20:46:07

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 35., utolsó előtti fordulójában a Hajduk Split hazai pályán 6–0-ra kiütötte a Zapresicet. Futács Márkó négyszer volt eredményes a mérkőzésen, és ezzel átvette a vezetést a góllövőlistán!

légiósok Vécsei Bálint Varga Barnabás Pogon Szczecin Mattersburg Lugano

Légiósok: Priskinék otthonában lett bajnok a Zilina

2017-04-23 19:07:31

A szlovák élvonalbeli-labdarúgó bajnokság 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a listavezető Zilina 1–0-ra nyert a második helyezett Slovan Bratislava vendégeként, így a zsolnaiak a legnagyobb riválisuk otthonában biztosították be a bajnoki címüket, miután a pozsonyiaknak már csak négy bajnoki meccsük van, hátrányuk pedig tizenhárom pont az éllovas mögött.

légiósok Zilina Vécsei Bálint Szántó Tamás Slovan Bratislava Rapid Wien

Légiósok: Kalmár Zsolt újabb gólpasszt osztott ki – videó

2017-04-09 21:33:49

A dán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának 2. fordulójában a Bröndby 2–1-re nyert a Lyngby otthonában. A meccsen Teemu Pukki duplázott, első találatát pedig Kalmár Zsolt készítette elő egy remek passzal. A magyar középpályásnak ez volt a második asszisztja a dán bajnokságban.

légiósok Vécsei Bálint Nagy Dominik Lugano Legia Warszawa Kádár Tamás

Eurofutball: 4 meccsen 21 gól Belgiumban; Vécseiék pocsék szériában

2016-11-27 23:37:55

Vécsei Bálint kezdőként 58 percet játszott a svájci élvonalbeli Luganóban, amely a 36. perctől emberhátrányban játszva 5–1-re kikapott a Vaduztól. A Lugano nyolc bajnoki óta nyeretlen, sorozatban negyedszer kapott ki. Hollandiában a Feyenoord a 99. (!) percben mentette 3–3-ra az Utrecht elleni mérkőzést, így az Ajax – amely 1–0-ra győzött a Heerenveen ellen – pontszámban beérte az éllovast. A belga első osztályban a négy vasárnapi mérkőzésen összesen 21 gól esett, ebből hét az Anderlecht–Mouscron találkozón (7–0).

légiósok eurofutball Vécsei Bálint Lugano Feyenoord

Légiósok: Futács fontos gólt szerzett, Priskin visszatért

2016-10-16 19:36:06

Futács Márkó gólt szerzett a Hajduk Splitben, Priskin Tamás (Slovan Bratislava) visszatért sérüléséből, Vécsei Bálint pedig ismét lehetőséget kapott a Luganóban.

légiósok Vécsei Bálint Slovan Bratislava Priskin Tamás Lugano Hajduk Split

Eurofutball: még várat magára az első Nikolics-gól

2016-07-23 22:30:43

Második mérkőzését sem tudta megnyerni a Legia Warszawa a lengyel labdarúgó-bajnokságban: Nikolics Nemanja csapata hazai pályán nem bírt (0–0) a Slask Wroclaw legénységével.

légiósok eurofutball Vécsei Bálint Szántó Tamás Rapid Wien Nikolics Nemanja

Légiósok: alig igazolták le, máris gólt lőtt a magyar!

2016-07-09 20:29:58

Vécsei Bálint góllal járult hozzá új csapata, a Lugano 4–0-s győzelméhez egy másik svájci labdarúgóklub, a Servette elleni szombati felkészülési mérkőzésen.