Találatok a Lucz Anna címkére

Találatok száma: 5

Kajak-kenu: Lucz Dóra olasz tanulással dobja fel az otthoni edzéseket

2020-04-17 15:07:10

Lucz Dóra igyekszik optimista maradni a koronavírus-járvány ideje alatt. Mint a kétszeres Eb-győztes kajakos elárulta, testvérével, a szintén az UTE-nál versenyző Annával együtt sikerült ideális edzőkörülményeket kialakítaniuk. Ráadásul a teljes családjuk sportosabbá vált a kényszerszünet alatt. Próbálja élvezni, hogy a legnagyobb kihívást most egy 2000 darabos puzzle jelenti számukra…

koronavírus kajak-kenu UTE Tokió 2020 Lucz Dóra Lucz Anna

Kajak-kenu: Oroszországban tudta meg, hogy mégis kvótát szerzett Szegeden

2019-09-18 16:17:20

Már Oroszországban, egy meghívásos versenyen járt, amikor megérkezett a Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség állásfoglalása, mely szerint Lucz Dóra hatodik helye is olimpiai kvótát ért a szegedi világbajnokságon. Az UTE sportolója a hazai pályán átélt versenyről, a felkészülés nehézségeiről és kulisszatitkairól, valamint a Maty-éren bronzérmet nyerő húgáról, Lucz Annáról is mesélt.

Újpest kajak-kenu UTE Tokió 2020 Tokió Szeged 2019

Kajak-kenu vb: „Áprilisban nem gondoltam volna, hogy dobogóra állhatok”

2019-08-23 16:54:21

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta a magyar küldöttség az első döntős napot a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A dobogósok mellett a K–1 500 méteren ötödik helyen végző, az eltiltása után újra világbajnokságon szereplő Dombvári Bence is értékelt az NSO Tv-nek.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb 2019 Szeged 2019 Medveczky Erika Lucz Anna Kiss Blanka

Kajak-kenu vb: a Hagymási, Medveczky páros aranyérmes!

2019-08-23 14:30:45

A szegedi kajak-kenu világbajnokságon péntek délután rendezték meg az első döntőket, és az első érmek tulajdonosai között magyar sportolók is voltak: Hagymási Réka és Medveczky Erika női K–2 1000 méteren nyert világbajnoki címet, a Hajdu Jonatán, Fekete Ádám egység C–2 500 méteren szerzett ezüstérmet, míg a Lucz Anna, Kiss Blanka duó a női K–2 200 méteres távján bronzérmes lett.

kajak-kenu vb kajak-kenu Medveczky Erika Lucz Anna Kiss Blanka Hajdu Jonatán

Kajak-kenu: Kozák Danuta címvédőként bizonyítana Szegeden

2019-08-19 13:39:55

Hullámzó szezon végén, a legfontosabb versenyen, a szegedi világbajnokságon juthat a csúcsra a Kárász Anna, Kozák Danuta kajak páros – az ötszörös olimpiai bajnok Kozák K–1 500 méteren is szeretne visszavágni az Európai Játékok ezüstjéért.