Találatok a Lucien Favre címkére

Találatok száma: 17

Bayern: Erre a teljesítményre lehet építeni – Kovac

2018-11-11 13:57:01

A Bayern München vezetőedzője, Niko Kovac elégedetten nyilatkozott a Borussia Dortmund elleni 3–2-s idegenbeli Bundesliga-vereség után, a hazaiak trénere, Lucien Favre egy bumeránghoz hasonlította a meccsen történteket.

Niko Kovac Lucien Favre Borussia Dortmund Bayern München

Bundesliga: pazar meccsen nyert a Dortmund a Bayern ellen

2018-11-10 20:34:08

Csodálatos mérkőzést játszott a német labdarúgó Bundesliga 11. fordulójában a listavezető Borussia Dortmund és a rekordbajnok Bayern München: az első félidőt magabiztosan uraló vendégek kétszer is előnybe kerültek, ám végül a BVB nyerte meg az őrült iramú, fantasztikus színvonalú találkozót 3–2-re.

Robert Lewandowski Paco Alcácer Niko Kovac Marco Reus Lucien Favre Bundesliga

Csodálatos rangadó, Dortmund-diadal a Bayern ellen!

2018-11-10 15:30:34

Bundesliga: Minden Hertha-szurkoló büszke lehet ránk – Dárdai

2018-10-28 09:51:13

Dárdai Pál elégedett volt csapata játékával a Borussia Dortmund elleni Bundesliga-találkozón, míg Lucien Favre csalódottan értékelt a 2–2-es döntetlen után.

német foci Lucien Favre Hertha Dárdai Pál Bundesliga Borussia Dortmund

Hertha: „Meglátja, Pál, magából egyszer még jó edző lesz”

2018-10-27 10:35:41

Kemény erőpróba vár szombaton a Herthára, amely a Bundesliga kilencedik fordulójában az éllovas, még veretlen Dortmund vendége lesz. Az összecsapás azonban nemcsak emiatt különleges. Dárdai Pál, a berliniek szakvezetője korábbi mestere, Lucien Favre ellen küldheti harcba csapatát, és bizonyíthatja, valóban jó edző lett belőle.

Lucien Favre Hertha Dárdai Pál Dortmund Bundesliga

Dortmund: megvan az új vezetőedző, 2020-ig írt alá – hivatalos

2018-05-22 11:17:54

A német élvonalbeli Bundesligában negyedik helyen végző Borussia Dortmund bejelentette, a nyártól Lucien Favre lesz a csapat vezetőedzője.

Lucien Favre Dortmund Bundesliga

Arsenal: itt az újabb jelölt a kispadra – sajtóhír

2018-04-06 17:08:35

A L'Équipe információi szerint Lucien Favre is esélyes lehet az Arsenal kispadjára. A 60 éves szakember 2016 nyara óta irányítja a Nice csapatát, szerződése 2019-ig érvényes.

Thomas Tuchel Nice Lucien Favre Arsene Wenger Arsenal

Ligue 1: Balotelli valószínűleg távozik Nizzából a nyáron

2018-03-19 11:24:15

Mario Balotelli valószínűleg elhagyja a Nice-t, amikor a nyáron lejár a szerződés, nyilatkozta a francia futballcsapat edzője, Lucien Favre.

francia foci Nice Mario Balotelli Lucien Favre Ligue 1

Ligue 1: sztáredzővel kacérkodik a Nice

2017-05-10 10:57:15

Amennyiben Lucien Favre a nyáron elhagyja az OGC Nice futballcsapatát, a klub vezetői Claudio Ranierit szeretnék felkérni edzőnek – írja a France Football.

francia foci OGC Nice Nice Lucien Favre Claudio Ranieri

Franciaország: két PSG-s is jelölt a legjobb labdarúgó díjra

2017-04-27 17:04:03

A PSG két labdarúgójának és spanyol szakvezetőjének a neve is szerepel a négy-négy jelölt között az idény legjobb játékosa, illetve edzője díjra Franciaországban.

díjazás Unai Emery PSG PSG Monaco Marco Verratti

El: Balotelli nem bírta, ezért kellett lecserélni a szünetben

2016-09-30 15:40:29

Fájt a torka Mario Balotellinek, ezért kellett lecserélnie Lucien Favre vezetőedzőnek a szünetben az FK Krasznodar–Nice (5–2) labdarúgó Európa-liga-csoportmeccsen.

Nice Mario Balotelli Lucien Favre FK Krasznodar Európa-liga

Nice: az elnök elismerte, kockáztattak Balotellivel

2016-09-02 17:41:30

Mario Balotellinek nincs bérelt helye a kezdők között az OGC Nice labdarúgócsapatában Lucien Favre vezetőedző szerint.

Nice Mario Balotelli Lucien Favre

Bundesliga: betonbiztos volt a kispadja, elsőként mondott le!

2015-09-20 20:22:07

Benyújtotta lemondását a pocsék szezonkezdet miatt Lucien Favre, a német élvonalbeli Borussia Mönchengladbach labdarúgócsapatának vezetőedzője. A Gladbach öt vereséggel kezdte a Bundesligát és sereghajtó, holott az előző idényt bronzérmesként zárta.

lemondás Mönchengladbach Lucien Favre Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Bundesliga: a játékosok szerint Favre és De Bruyne a legjobb

2015-06-08 13:40:49

A német labdarúgó-bajnokságban szereplő futballisták szerint a Borussia Mönchengladbachot irányító Lucien Favre volt az elmúlt idény legjobb edzője, míg a játékosok közül Kevin De Bruyne, a VfL Wolfsburg középpályása kapta a legtöbb szavazatot.

Lucien Favre Kevin De Bruyne Bundesliga

Videó: Dárdai utolsó bajnoki gólja - és amiért ez most érdekes

2015-05-01 14:24:06

Dárdai Pál 2009 februárjában a Borussia Mönchengladbach ellen szerezte karrierje utolsó gólját a Bundesligában. A Hertha BSC vasárnap 17.30-kor, immár Dárdai vezetőedző irányításával fogadja a Gladbachot a berlini Olimpiai Stadionban. Sőt, a Gladbachot Lucien Favre vezetőedző készíti fel a mérkőzésre, aki bő hat éve még Dárdai trénereként együtt örült a magyarral annak a 45. percben szerzett gólnak, amellyel a Hertha 2–1-re megnyerte a találkozót.

videó Lucien Favre Hertha Dárdai Pál Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Guardiola figyelmeztet: „Nem vagyok szuperedző”

2013-08-09 11:32:21

Pénteken kezdetét veszi a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2013–2014-es szezonja, méghozzá a címvédő Bayern München Borussia Mönchengladbach elleni hazai meccsével. Pep Guardiola, a bajorok újdonsült trénere figyelmeztette a szurkolókat: ne várjanak hat-hét gólos győzelmet, hiszen még csak néhány hete foglalkozik a csapattal.

német foci Pep Guardiola Lucien Favre Bundesliga Borussia Mönchengladbach Bayern München

Bundesliga: Dárdaiék korábbi edzője veszi át a Gladbach irányítását