Találatok a Lovassport címkére

Találatok száma: 156

Lovas-vk: kettős holland siker fogathajtásban Budapesten

2019-12-01 18:42:14

Rendkívül szoros versenyben a sportág legendás alakja, Ijsbrand Chardon nyerte meg vasárnap a négyesfogathajtók fedeles világkupa-sorozatának a Papp László Sportarénában rendezett versenyét, mögötte fia, Bram Chardon lett a második és Dobrovitz József a harmadik.

lovassport fogathajtás díjugratás

Lovas-vk: a díjugrató- és a fogathajtóversenyekre ingyenes a belépés

2019-11-26 19:40:55

Ingyenesen lehet megtekinteni a péntektől vasárnapig tartó 13. lovas világkupa díjugrató- és fogathajtóversenyeit a Papp László Sportarénában.

A jóisten kegyeltje, akit a ló egy életre megbabonázott

2019-11-15 16:09:39

Több mint hat évtizede szolgálja eredményesen a magyar sportot Dallos Gyula, aki sikeres díjlovagló-karrierjét követően, edzői pályája és egyetemi oktatói munkája mellett az Agrárminisztérium miniszteri biztosaként is a hazai lovaskultúra megújításáért dolgozik. Az örökös magyar bajnok, mesteredző életútmodelljét bátran ajánlja mindenkinek.

lovassport lovaglás NS Hosszabbítás Dallos Gyula

Lovassport: száz nevezés a kisbér-ászári pónifogathajtó-vb-n

2019-09-12 19:01:02

Száz fogathajtó verseng majd Kisbér-Ászáron a szeptember végi pónifogathajtó-világbajnokságon.

pónifogathajtó-vb pónifogathajtás lovassport

Lovassport: Magyarország négyesfogathajtó-vb-t rendezne

2019-09-12 17:50:10

A Magyar Lovassport-szövetség szilvásváradi helyszínnel megpályázta a 2022-es négyesfogathajtó-világbajnokság rendezésének jogát.

négyesfogathajtó-vb lovassport fogathajtás

Lovassport-vb: két német, egy román arany Mezőhegyesen

2019-09-08 19:39:45

Két kategóriában német, egyben pedig román sikerrel zárult a fiatal fogatlovak vasárnap befejeződő világbajnoksága Mezőhegyesen.

lovassport fogathajtás Mezőhegyes

Négyesfogathajtó Eb: negyedik lett a magyar csapat

2019-08-18 16:57:15

Dobrovitz József és fia, ifj. Dobrovitz József a negyedik helyen végzett a németországi Donaueschingenben rendezett négyesfogathajtó Európa-bajnokság csapatversenyében.

négyesfogathajtó Eb lovassport ifj. Dobrovitz József Dobrovitz József

Lovassport: magyar fogathajtósiker Hollandiában

2019-06-30 20:38:35

Címvédőként Hölle Martin nyert a kettesfogathajtók között a hollandiai Beekbergenben rendezett nemzetközi versenyen.

lovassport fogathajtás Hölle Martin

Díjugratás: a budapesti Nagydíjon is magyar siker született

2019-06-30 19:39:02

A csütörtöki és szombati minősítő versenyhez hasonlóan vasárnap a díjugrató Nagydíjon is magyar siker született a Nemzeti Lovardában.

lovassport ifj. Szabó Gábor díjugratás

Lovassport: ismét Tóth nyert a díjugrató Nagydíj-minősítőn

2019-06-29 17:31:26

Tóth László nyerte – Radihaza Echo nyergében – a Nemzeti Lovardában zajló díjugrató Nagydíj szombati minősítő versenyét.

lovassport Tóth László

Lovassport: magyar siker a díjugrató Nagydíj minősítő versenyén

2019-06-27 19:05:23

Tóth László nyerte – Radihaza Echo nyergében – a Nemzeti Lovardában zajló díjugrató Nagydíj csütörtöki minősítő versenyét.

Lovassport: Magyarország rendezi a 2021-es Európai Lovasjátékokat

2019-06-20 15:47:22

A Nemzetközi Lovasszövetség (FEI) június 20-i ülésén elfogadta a Magyar Lovassportszövetség pályázatát, és Magyarországot bízta meg a 2021. évi Európai Lovasjátékok megrendezésével.

lovassport Lázár Vilmos Európai Lovasjátékok

Magyar Derby: Móró Lajosnak sikerült a legjobban a díjhajtás

2019-06-06 20:07:29

A négyes fogatok mezőnyében Móró Lajosnak sikerült legjobban a csütörtöki díjhajtás a fogathajtók Mélykúton zajló 56. Magyar Derbyjén.

lovassport lovaglás Móró Lajos Magyar Derby

Lovassport: Solton rendezik a legnagyobb hazai távlovasversenyt

2019-05-31 13:38:59

Hatodik alkalommal rendezi meg a Magyar Lovasszövetség távlovagló és távhajtó szakága a Solt-kupát, melyre a hétvégén a solti Révbér pusztai Lovascentrumban kerül sor 11 kategóriában, 11 nemzet 80 lovasa és hajtója részvételével.

távlovaglás lovassport

Lovasíjászat: a magyarok nyerték a csapatversenyt a pomázi világkupán

2019-05-20 12:20:33

Szenior- és juniorkategóriában, valamint a csapatversenyben is magyar versenyzők állhattak a dobogó legfelső fokára a hétvégén, Pomázon rendezett nemzetközi lovasíjász-világkupán és nagydíjon.

lovasíjászat lovassport

Lovasíjász-vk: új számmal várják Pomázon a versenyzőket

2019-05-09 16:16:50

Új versenyszámmal, valamint felnőtteknek és gyermekeknek szóló interaktív családi programokkal készülnek a szervezők az idei Nemzetközi Lovasíjász Világkupára és Nagydíjra.

Lovassport: nyolc ország 103 versenyzője érkezik Budapestre

2019-05-03 11:41:00

A hétvégén Budapesten a Nemzeti Lovardában rendezik Magyarország idei legrangosabb nemzetközi lovastornaversenyét.

lovassport Nemzeti Lovarda

Lovassport: Dobrovitz harmadik lett a stuttgarti vk-fordulón

2018-11-17 20:04:54

Dobrovitz József harmadik lett szombaton a négyesfogathajtók stuttgarti világkupaversenyén.

lovassport fogathajtás Dobrovitz József

Lovassport: Ungvári Miklós 3. lett a távlovas ob-n

2018-10-07 19:29:14

Új sportágban próbálta ki magát Ungvári Miklós olimpiai ezüstérmes cselgáncsozó, aki a hétvégén a harmadik helyen zárt a távlovasok Izsákon rendezett országos bajnokságán.

távlovaglás lovassport Ungvári Miklós

Lovassport: fiatal fogatlovak vb-je Mezőhegyesen

2018-08-30 14:45:08

Hét ország negyvenhárom versenyzője indul a fiatal fogatlovak idei, már negyedik világbajnokságán Mezőhegyesen a jövő héten, szerdától vasárnapig.