Találatok a Los Angeles Clippers címkére

Találatok száma: 307

Videó: saját apjának kért büntetést az NBA-játékos

2019-11-14 11:55:54

Érdekes jelenetnek lehettek szemtanúi azok, akik látták a Los Angeles Clippers–Houston Rockets találkozót az NBA legutóbbi játéknapján. A meccs hajrájában ugyanis Doc Rivers, a Clippers mestere nekiment a bíróknak, mivel szerinte hibáztak. Közben pedig saját fia, a Rocketset erősítő Austin Rivers mutatta a játékvezetőknek, ideje lenne a sok dumálásért kiosztani egy technikait édesapjának…

videó vicces kosárlabda NBA Los Angeles Clippers Houston Rockets

James Harden 47 pontja döntötte el a Rockets–Clippers rangadót

2019-11-14 08:36:59

Izgalmas csatát hozott a Rockets és a Clippers találkozása az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, melyet végül néhány technikai és James Harden klasszisa döntött el a hazaiak javára. Portlandet is bevette, ezzel tovább menetel a Raptors, zsinórban kilencedszer nyert a Boston, kikapott Orlandóban a Sixers, a Spurst is szétszedte a Wiggins, Towns páros, hozta a kötelezőt a Lakers, Ja Morant döntött Charlotte-ban.

NBA Los Angeles Clippers James Harden Houston Rockets

A Celticsnek nyolc: a Dallas is kikapott Bostonban

2019-11-12 09:05:17

James Harden újabb győzelmet szállított a Houstonnak, Kawhi Leonard gyenge volt, de a Clippers legyűrte a Raptorst, San Antonióban nyert a Memphis, Blake Griffin vereséggel tért vissza, hozta a kötelezőt a Jazz – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Clippers Houston Rockets Boston Celtics

NBA: a címvédő kikapott az egyik fő bajnokesélyestől

2019-11-12 07:20:27

A szezon előtt az egyik legnagyobb bajnokesélyesnek kikiáltott Los Angeles Clippers pontszegény mérkőzésen 98–88-ra nyert vendége, a címvédő Toronto Raptors ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) hétfői játéknapján. Mindkét csapat 7 győzelemmel és 3 vereséggel áll.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Clippers

NBA: mismásoltak Leonardról, 50 ezer dollárra büntették őket

2019-11-08 12:24:00

Az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) vezetősége 50 ezer dollárra (15.1 millió forint) büntette a Los Angeles Clipperst.

büntetés NBA Los Angeles Clippers Kawhi Leonard

Jimmy Butler és a Miami állította meg a Suns-expresszt

2019-11-08 08:20:59

Százhúsz pont fölé jutott a Heat Phoenixben, simán nyert a Boston Charlotte-ban, a 39 pontot szerző LaMarcus Aldridge vezérletével verte meg a Thundert a Spurs, a Clippers pedig a végén fordított a Portland elleni rangadón – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Phoenix Suns Oklahoma City Thunder NBA Miami Heat

NBA: sorozatban hatodszor nyert, élre állt keleten a Boston

2019-11-08 07:37:55

A Boston Celtics huszonegy pontos, 108–87-re nyert a Charlotte Hornets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel elkönyvelte sorozatban a hatodik győzelmét, és átvette a vezetést a Keleti főcsoportban. A Los Angeles Clippers a 27 pontot szóró Kawhi Leonard vezérletével verte meg a Portland Trail Blazerst (107–101).

NBA Los Angeles Clippers Kawhi Leonard Charlotte Hornets Boston Celtics

Kawhi Leonard 38 pontjával győzte le a San Antoniót a Clippers

2019-11-01 09:06:43

Alaposan megszórta korábbi csapatát a Clippers vezére, Kawhi Leonard, megint remekül játszott és győzött a Miami, míg a Pelicans a Denver ellen szerezte meg idei első sikerét – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

San Antonio Spurs New Orleans Pelicans NBA Miami Heat Los Angeles Clippers Kawhi Leonard

Hatalmas Suns-bravúr a Clippers ellen, Milwaukee-ban nyert a Heat

2019-10-27 09:08:17

Devin Bookerék elkapták Kawhi Leonardéket, a tartalékos Miami hosszabbítást nyert a Bucks otthonában, DeMar DeRozan döntött a Spurs-Wizardson, simán nyert a Jazz, a Boston és a Toronto, Trae Young megint parádézott - ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Phoenix Suns NBA Los Angeles Clippers

NBA: nagy Suns-bravúr – már nem hibátlan a Clippers

2019-10-27 07:37:31

Már nem hibátlan a Los Angeles Clippers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában – a két sikerrel indító Kawhi Leonardékat nem kis meglepetésre a Phoenix Suns győzte le 130–122-re. Kikapott a Milwaukee Bucks is, amely a Miami Heattel szemben maradt alul hosszabbítás után (131–126).

A negyedik negyedben fordított Houstonban a Bucks

2019-10-25 08:30:22

A hajrát Jannisz Antetokunbo nélkül nyerte a Milwaukee a Harden-Westbrook páros vezette Rockets ellen, 140 pont fölé jutott a GSW csarnokavatóján a Clippers, Trae Young szenzációs teljesítményével győzött az Atlanta – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Clippers Jannisz Antetokunbo Houston Rockets Golden State Warriors

A Clippers nyerte a szezon első rangadóját

2019-10-23 08:23:44

Elkezdődött az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) idei alapszakasza. A  nyitó napon két mérkőzést rendeztek: a címvédő Toronto Raptors Fred VanVleet karriercsúcsával, hosszabbításban gyűrte le a New Orleans Pelicanst, míg a Los Angeles-i sztárcsapatok rangadóját a Clippers nyerte meg a Lakersszel szemben.

Toronto Raptors New Orleans Pelicans NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers

NBA: kosáresővel és Raptors-sikerrel kezdődött a 74. idény

2019-10-23 07:26:26

Magyar idő szerint szerda hajnalban megkezdődött az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság 74. idénye, s az első mérkőzésen a Toronto Raptors hosszabbításban 130–122-re győzte le a New Orleans Pelicanst. Az első játéknap másik meccse a két Los Angeles-i nagyágyú összecsapását hozta: a Clippers az utolsó negyedbeli teljesítményének köszönhetően 112–102-re győzött a Lakers ellen – Kawhi Leonard 30 pontot szórt a Clippersben.

NBA: alaposan átrendeződtek a viszonyok a ligában

2019-10-18 16:40:58

Átrendeződtek az erőviszonyok, két masszív bázis is létesült Los Angelesben, miközben a legutóbbi nagydöntősök meggyengültek.

Russell Westbrook NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers LeBron James Kawhi Leonard

NBA: bejelentették Kawhi Leonard érkezését a Clippersnél

2019-07-10 22:30:06

A korábbi sajtóhíreknek megfelelően bejelentette Kawhi Leonard szerződtetését az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA) szereplő Los Angeles Clippers.

kosárlabda NBA Los Angeles Clippers Kawhi Leonard

NBA: Leonard Los Angelesben, még egy sztár követi

2019-07-06 11:45:55

Az ESPN és a Yahoo egybehangzó értesülései szerint Kawhi Leonard a Los Angeles Clippersnél folytatja a pályafutását. A Toronto Raptorsszel bajnoki címet nyerő és a nagydöntő MVP-jének megválasztott játékos négy évre, 142 millió dollárért ír alá új csapatához – tudta meg az ESPN az észak-amerikai profi kosárlabdaligához (NBA) közeli forrásokból.

Paul George NBA Los Angeles Clippers Kawhi Leonard

Nem húzta tovább, a hatodik meccsen már továbbjutott a GSW

2019-04-27 08:59:42

Kevin Durant újabb óriási meccset tett le az asztalra, a címvédő pedig ezúttal nem hibázott, győzött Los Angelesben és készülhet a Rockets elleni párharcára az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

NBA rájátszás NBA Los Angeles Clippers Kevin Durant Golden State Warriors

31 pontos hátrányból állt fel és nyert a Clippers a GSW otthonában

2019-04-16 08:32:27

Érthetetlen összeomlást mutatott be a címvédő Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának ma hajnali játéknapján, Steph Curryék ugyanis egy agyonnyert meccset vesztettek el a második félidőben a Los Angeles Clippers ellen. A másik találkozón a Sixers tarthatatlannak bizonyult, Joel Embiidék 51 pontos harmadik negyeddel egyenlítették ki a párharcot.

NBA Los Angeles Clippers Golden State Warriors

Húszpontos félidei hátrányból nyert tizenöttel a Milwaukee

2019-03-16 09:29:28

Óriásit fordított a listavezető Bucks Miamiban, az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ezzel megerősítette első helyét a tabellán. James Harden szenzációs játékával és 41 pontjával győzött a Houston a Suns ellen, könnyedén nyert sorozatban hetedszer a Spurs, nem hibázott a Sixers, a Blazers és a Pistons, míg a Charlotte nagyon fontos sikert könyvelhetett el Washingtonban.

Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Los Angeles Clippers Chicago Bulls

NBA: addig veszekedett a két edző, míg ki nem állították őket

2019-03-16 06:18:33

Furcsa jelenet játszódott le a Los Angeles Clippers és a Chicago Bulls meccsén az NBA legutóbbi játéknapján. A harmadik negyed hajrájában egy játékvezetői ítéletet követően összeszólalkozott egymással Doc Rivers (Clippers) és Jim Boylen (Bulls), a két csapat vezetőedzője. Addig osztották egymást, míg a játékvezető meg nem unta. Ezután mindegyiküket elküldte a kispadoktól. Miközben Rivers hitetlenkedve nézett, Boylen az összes játékosával pacsizott, mielőtt távozott. A meccset a hazai pályán játszó Clippers nyerte meg.