Találatok a Lokeren címkére

Találatok száma: 24

Videó: pazar a labdaátvétel is, de a lényeg utána jött

2015-12-13 17:32:15

Nem mindennapi góllal szerzett vezetést a Mechelen a Lokeren elleni, 1–1-re végződő belga bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Az algériai Sofiane Hanni (Mechelen) találatát érdemes megnézni!

videó Mechelen Lokeren

Eurofoci: Mertensre emlékeztek, majd négyet kaptak a volt társak

2015-05-02 00:27:01

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Lokeren első mérkőzését játszotta azóta, hogy szívroham következtében elhunyt Grégory Mertens, a klub egykori középhátvédje. A korábbi társak idegenben 4–3-as vereséget szenvedtek a Westerlótól.

eurofutball Skócia Lokeren Grégory Mertens Celtic Belgium

Gyász: elhunyt a pályán összeeső belga labdarúgó

2015-04-30 16:50:11

Csütörtök délután elhunyt Grégory Mertens, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Lokeren védője, aki hétfő este, a Genk elleni tartalékbajnokin kapott szívrohamot.

szívroham halálhír halál gyász belga foci Lokeren

Belgium: romlott a szívrohamot kapó védő állapota

2015-04-29 09:56:59

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Lokeren szóvivője elmondta, hogy romlott a hétfő este szívrohamot kapó Grégory Mertens állapota, akit kórházban kezelnek, és mesterséges kómában tartanak.

szívroham Lokeren Grégory Mertens Belgium

Belgium: szívrohamot kapott a pályán a védő, kómában van

2015-04-28 00:48:17

Szívrohamot kapott a pályán Grégory Mertens, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Lokeren védője.

Videó: parádés ollózós góllal indult a belga bajnoki

2014-08-03 18:23:25

Látványos gólt szerzett Sérgio Dutra a Lokeren–Zulte Waregem (2–1) belga bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Az első percben a hazaiak brazil játékosa óriási gólt ollózott. Íme, a találat!

videó Zulte Waregem Sérgio Dutra Lokeren

Belga Szuperkupa: egy 90. percben született öngól döntött

2014-07-20 21:10:15

Az Anderlecht labdarúgócsapata nyerte 2014-ben a Belga Szuperkupát, miután 2–1-re legyőzte a Lokerent.

Anderlecht Belga Szuperkupa Lokeren belga foci

Játékossors: bombaüzletet csinált vele a Vidi, azóta kallódik

2014-06-11 09:26:41

A spanyol Walter Lee még 2013 januárjában szerződött a transfermarkt.de adatai szerint hétszázezer euróért a Videotontól a belga élvonalbeli Lokerenhez. A belga klub azonban fél év után kölcsönadta Romániába, ahonnan most, kölcsönszerződése lejártával visszatér, de a hírek szerint továbbra sincs esélye, hogy állandó játéklehetőséget kapjon a Lokerennél.

Walter Lee Videoton Lokeren Belgium magyar átigazolás

Belgium: sorozatban 3-adszor lett bajnok az Anderlecht

2014-05-18 16:40:34

Az Anderlecht megvédte belga bajnoki címét, miután 3–1-re győzött a Lokeren ellen hazai pályán a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság bajnoki rájátszásának utolsó fordulójában. A brüsszeliek sorozatban harmadszor lettek aranyérmesek, és a klub történetének 33. bajnoki címét gyűjtötték be.

belga foci Lokeren Anderlecht

Videó: Hazard-gólpassz után zseniális csel a csatártól

2014-04-22 13:45:52

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásában a Lokeren 3–2-re nyert a Zulte Waregem ellen. A találkozón zseniális csel után szerezte meg a vezetést a vendégeknek a mindössze 18 éves csatár, Theo Bongonda, a gólpasszt Thorgan Hazard adta neki. Íme!

videó Zulte-Waregem Thorgan Hazard Theo Bongonda Lokeren

Belgium: vérbeli kiscsapat az első európai kupagyőztes

2014-03-22 23:02:16

Két év után ismét a Lokeren nyerte meg a labdarúgó Belga Kupát: a fehér-sárga-feketék 1–0-ra verték a Zulte Waregemet a szombat esti brüsszeli fináléban, ezzel a 2013–2014-es idény első országos kupagyőztesei lettek Európában.

eurofutball belga labdarúgás Lokeren

Videó: ütközött, „feltámadt”, majd újra fetrengett a kapus

2014-02-17 22:43:11

Érthetetlenül viselkedett a Lokeren kapusa a csapat genti vendégjátékán a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. Az 52. percben ugyanis egy jobb oldalról érkező beadást semlegesített Boubacar Barry, a labdára a hazaiak szélsője, Brecht Dejaegere is érkezett lendületből, így ütközött a hálóőrrel. Az elefántcsontparti válogatott erre fetrengésbe kezdett, majd hirtelen „feltámadt”, és erőteljesen veszekedni kezdett merénylőjével, majd a játékvezető megérkeztekor ismét a földön kötött ki, jajveszékelve. A jutalma sárga lap lett.

vicces videó belga labdarúgás Lokeren Gent Elefántcsontpart Boubacar Barry

Eurofutball: egy pont lett a mesterhármas jutalma

2013-08-09 20:09:23

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának nyitó mérkőzésén a Kortrijk kétgólos hátrányból felállva hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Lokerennel. A vendéglátók pontmentésében óriási szerepet játszott a horvát Ivan Santini, aki mesterhármast ért el a meccsen, a harmadik találatát pedig a 93. percben szerezte tizenegyesből.

eurofutball Lokeren Ivan Santini Botosani

Videó: Ahjupera szép gólt fejelt, de az Újpest kikapott

2013-07-14 16:44:07

Ahogy arról már beszámoltunk, az Újpest FC Belgiumban edzőtáborozó labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 4–1-es vereséget szenvedett a Lokerentől. Most tekintse meg a találkozó összefoglalóját!

Újpest videó Lokeren Jarmo Ahjupera

Felkészülés: az Újpest három góllal kikapott a Lokerentől

2013-07-13 21:03:08

Az Újpest Belgiumban edzőtáborozó labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 4–1-es vereséget szenvedett a Lokerentől.

Újpest felkészülés Lokeren

Videó: „megfejelte” a kapufát, eszméletét vesztette a kapus

2013-05-06 14:37:39

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában az FC Bruges 2–1-re nyert a Lokeren ellen. A mérkőzés 5. percében a vendégek kapusa, Boubacar Barry hárítani akarta Carlos Bacca lövését, ám nekiütközött a kapufának. A hálóőr elvesztette az eszméletét, és nem mozdult több mint két percig. Tekintse meg a jelenetet!

videó Lokeren Club Brugge Carlos Bacca Boubacar Barry

Belgium: az Anderlecht tíz emberrel is simán győzött

2013-04-17 22:08:12

A listavezető Anderlecht 3–0-ra győzött a Lokeren ellen hazai pályán a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság bajnoki címért zajló rájátszásának negyedik fordulójában. A hazaiak a 37. percben már három góllal vezettek, és annak ellenére megtartották előnyüket, hogy a második félidőt emberhátrányban játszották végig.

Belgium: Kötelesék feladták a leckét az Anderlechtnek

2013-04-13 22:28:57

A Genk Köteles Lászlóval a kapujában 2–1-re győzött a Lokeren ellen hazai pályán a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság bajnoki címért folyó rájátszásának harmadik fordulójában, és ezzel az élre állt. A nagy rivális Anderlecht egy meccsel kevesebbet játszott, csak holnap lép pályára. Bodor Boldizsár a kispadról nézte végig, ahogy a Beerschot 2–1-re kikap a Cercle Brugge-től a kiesés ellen folyó playoff harmadik meccsén.

belga foci Lokeren Köteles László Genk Bodor Boldizsár

Belgium: az FC Bruges idegenben lépte le a Lokerent

2013-04-05 22:21:59

Az FC Bruges idegenben hengerelt, és nyert 4–1-re a Lokeren ellen a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rájátszásában, a 2. forduló pénteki játéknapján.

belga foci Lokeren Club Brugge

Belgium: sorozatban öt döntetlennél jár a Lokeren

2013-03-09 23:06:53

A belga labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában az éllovas Anderlecht 1–0-ra nyert a Mechelen vendégeként. A Lokeren sorozatban ötödik döntetlenjét játszotta a pontvadászatban, ezúttal a Charleroi ellen játszott 1–1-et hazai pályán.