Találatok a Linoj Asram címkére

Találatok száma: 10

Rg-vb: az oroszoknak nyolc, Dina Averina megvédte összetett elsőségét!

2018-09-14 19:31:59

Az egyéni összetett döntőjével befejeződtek a 2018-as szófiai ritmikusgimnasztika-vb egyéni versenyei. Dina Averina nagy fölénnyel megvédte 2017-es világbajnoki címét – egymás után nyolcadszor nyerte meg orosz tornásznő az egyéni összetettet. Averina mellé az izraeli Linoj Asram és az orosz Alekszandra Szoldatova léphetett fel a dobogó második, illetve harmadik fokára.

ritmikus gimnasztika rg-vb Szófia rg-vb rg egyéni összetett Linoj Asram

Rg-vb: közönségkedvencek fekete napja, 20. helyen a magyarok

2018-09-12 16:34:32

A szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság harmadik versenynapján a kétszer is ejtő Pigniczki Fanni 13.825, a vb-újonc Juhász Anna pedig 13.800 pontot kapott szalaggyakorlatára. Az egyéni csapatversenyben Magyarország a 20. helyen áll 117.475 ponttal, egyéni összetettben Pigniczki a 46., Juhász az 57. pozícióban van. Az összetett kvalifikáció és a csapatverseny egyaránt csütörtökön ér véget.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg Váray Míra Vlada Nikolcsenko Pigniczki Fanni

Rg-vb: aranyos Dina-dupla; a magyar tornászok a 18. helyen

2018-09-11 20:53:55

A második nap után a 18. helyen áll a Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra összeállítású magyar válogatott a szófiai vb egyéni csapatversenyében, az első két aranyérmet az orosz Dina Averina szerezte meg.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg labda karika Váray Míra

Rg-vb: a 18. helyen a magyarok az 1. nap után, nyitánynak két nagy sokk

2018-09-10 18:23:03

A szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság első napja után a magyar válogatott (Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra) a 18. helyen áll az egyéni csapatversenyben. A versenyt megnyitó Pigniczki Fanni 15.350, Juhász Anna 13.700, Váray Míra 16.350 pontot kapott karikagyakorlatára – előbbi kettő az egyéni összetett kvalifikációért is versenybe szállt, utóbbi két szerrel indult, így összetettben nem vehető figyelembe a pontszáma. Az már az első versenynap után biztos, hogy egyik magyar versenyző sem került be a karika szerenkénti döntőjébe – ezt reálisan nem is várhatta el senki.

Rg vk: 13. a magyar csapat a majdnem vb-erősségű minszki mezőnyben

2018-08-19 16:50:43

Összetettben a 13. helyen zárta az Árkai Zsófia, Borsányi Patrícia, Földi Cintia, Kovács Jázmin, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállítású magyar együttes kéziszercsapat a minszki ritmikus gimnasztika világkupa-versenyt. Egyéni összetettben Juhász Anna a 29., Pigniczki Fanni a 31. helyen végzett. A nyolc aranyéremből „csak” kettő jutott a versenyen a sportágat domináló oroszoknak.

ritmikus gimnasztika rg olasz kéziszercsapat magyar kéziszercsapat japán kéziszercsapat Pigniczki Fanni

Rg vk: horrorsérülés, történelmi arany, 21. és 32. helyen a magyarok

2018-05-06 22:32:18

A múlt héten zárult ritmikus gimnasztika világkupa-sorozat után máris megkezdődött a Challenge világkupa-széria a spanyolországi Guadalajarában. A 2018-as Európa-bajnokság helyszínén sportági történelmet írt Izrael első számú tornásznője, Linoj Asram, az első napon az elmúlt évek egyik legcsúnyább, versenyen elszenvedett sérülését láthattuk, a vk pedig tele volt meglepetésekkel. Guadalajarában két magyar rg-s indult, Kis Alexandra a 21., Váray Míra a 32. helyen végzett összetettben.

ritmikus gimnasztika rg Váray Míra Linoj Asram Kis Alexandra Arina Averina

Rg: orosz tarolás Taskentben, szép 6. hely a magyar csapattól

2018-04-22 15:16:27

A felnőtt magyar ritmikus gimnasztika kéziszercsapat a 6. helyen végzett a taskenti világkupaverseny 3 labda + 2 karika szerenkénti fináléjában, az 5 karika döntőjében pedig a 7. helyen zárt. A taskenti viadal összes aranyérmét az orosz versenyzők szerezték meg.

ritmikus gimnasztika rg vk rg magyar kéziszercsapat Váray Míra Taskent

Rg-vb: zsonglőrkezű új királynő – Dina Averina a sportági trónon

2017-09-01 21:25:44

Az orosz Dina Averina nyerte meg az egyéni összetett versenyt a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokságon. Egymás után hetedik alkalommal győzött az összetettben orosz tornásznő a vb-ken. Az ezüstérem Dina ikertestvéréé, Arina Averináé lett, a bronzérmet az izraeli Linoj Asram szerezte meg.

összetett döntő ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg Neviana Vladinova

Rg-vb: ikerarany, ikerarany – Pesaro Averinafölddé változott

2017-08-31 22:19:12

A pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokságon buzogánnyal Dina Averina, szalaggal Arina Averina diadalmaskodott – az ikerpár eddig az összes begyűjthető aranyérmet megszerezte, és pénteken az összetett győztese is minden bizonnyal közülük fog kikerülni.

szalag ritmikus gimnasztika rg-vb Pesaro rg-vb rg vb döntő

Rg-vb: Pigniczki Fanni úgy tornázott, hogy azt bármikor aláírná

2017-08-30 20:10:25

Pigniczki Fanni holtversenyben a 25., Kis Alexandra a 34. helyen áll a pesarói ritmikusgimnasztika-világbajnokság első napja után az egyéni verseny selejtezőjében, a fináléba az első 24 tornász kerül be. A szerenkénti döntőket késő este rendezik meg.