Találatok a Lille címkére

Találatok száma: 275

Ligue 1: a 95. percben mentette meg otthoni veretlenségét a Lille

2018-12-09 19:00:16

Majdnem elveszítette hazai veretlenségét a Lille a francia labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában, a második helyezett egy 95. percben belőtt büntetővel ért el 1–1-et a  Reims ellen. A Strasbourg kétszer is vezetett, de végül nem bírt a kiesés elől menekülő Caen csapatával.

francia foci Strasbourg Reims Lille Ligue 1 Caen

Ligue 1: 38 év után szerzett pontot így talpra állva a Lyon

2018-12-01 18:12:41

A Lyon kétgólos félidei hátrányt ledolgozva 2–2-es döntetlent harcolt ki a Lille vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 15. fordulójának szombat kora esti rangadóján.

Lyon Lille Ligue 1

Ligue 1: két góllal verte meg a Nice a Lille-t

2018-11-25 16:45:44

A Nice 2–0-ra győzött a hétvége előtt még a második helyen álló Lille-lel szemben, míg a dobogóért hajtó Montpellier hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Rennes ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 14. fordulójában.

Rennes Nice Montpellier Lille Ligue 1

Ligue 1: a strasbourgiak mind a 23 Lille-lövést megúszták

2018-11-09 22:39:39

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 13. fordulójának nyitó mérkőzésén a Lille otthon 23-szor lőtt kapura, mégis 0–0-ra végzett a Strasbourggal.

Strasbourg Lille Ligue 1

Ligue 1: Anelka a háromszoros bajnokcsapat edzői stábjában?

2018-11-07 14:32:14

A L'Équipe információi szerint a 69-szeres francia válogatott labdarúgó, Nicolas Anelka a Lille vezetőivel arról tárgyal, hogy csatlakozik a csapat edzői stábjához.

Nicolas Anelka Lille Ligue 1

Ligue 1: a második is elesett – a PSG a topligák rekordere!

2018-11-02 22:40:34

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójában a PSG otthon 2–1-re legyőzte a 93. percben, büntetőből szépítő Lille-t, így a 12. mérkőzését is megnyerve a topligák rekordere lett.

Tottenham Serie A Roma Real Madrid Premier League PSG

Ligue 1: a Lille nyert, a Montpellier a sereghajtó ellen botlott

2018-10-06 21:43:18

A Lille 3–1-re legyőzte a Saint-Étienne-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 9. fordulójában.

Strasbourg Saint-Étienne Reims Nimes Montpellier Lille

Ligue 1: kiadós szurkolói balhé a regionális derbin – videó

2018-09-30 22:21:44

Kétszer is félbeszakadt a Montpellier–Nimes regionális derbi a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján. A meccset végül be tudták fejezni, a hazaiak 3–0-ra győztek.

Nimes Montpellier Marseille Lille Ligue 1

Davis-kupa: ismét Lille-ben, de salakon rendezik meg a döntőt

2018-09-24 16:38:10

Csakúgy, mint 2014-ben, idén is a lille-i Pierre-Mauroy Stadion salakpályáján rendezik meg a tenisz Davis-kupa fináléját. Tavaly is a lille-i létesítmény adott otthont a döntőnek, akkor azonban kemény pályán bonyolították le.

Lille Davis-kupa

Ligue 1: sosem kezdett még ilyen jól a Lille!

2018-09-22 22:16:23

A Lille otthon 2–1-re legyőzte a hajrában szépítő Nantes-ot, így – legalább átmenetileg – feljött a tabella második helyére. Az együttes még sosem szerzett az első hat fordulóban 13 pontot az élvonalban – eddig.

Lille Ligue 1

Ligue 1: Bamba-duplával nyert, még veretlen a Lille

2018-08-26 19:39:05

Folytatta jó szereplését a Lille a francia labdarúgó-bajnokság élvonalában, a Rennes legyőzése és a Monaco elleni gól nélküli döntetlen után ugyanis 3–0-ra verte a Guingampot.

francia foci Monaco Lille Ligue 1 Guingamp Bordeaux

Ligue 1: Mbappé csak csere volt – de elképesztően jó csere!

2018-08-18 18:11:05

A csereként beálló Kylian Mbappé hajrábeli góljaival a Paris Saint-Germain 3–1-re győzött a Guingamp otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójának szombati játéknapján.

PSG Neymar Monaco Lille Ligue 1 Kylian Mbappé

Serie A: francia játékost igazolt a Napoli – hivatalos

2018-08-08 13:00:16

Az olasz élvonalbeli Napoli hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Lille 27 éves jobbhátvédjét, Kévin Malcuitot.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás francia átigazolás Napoli Lille Kévin Malcuit

Ligue 1: hatalmas gól a Monaco hálójában, újabb zakó – videó

2018-04-21 18:11:29

A Marseille hazai pályán 5–1-re megverte a bennmaradásért harcoló Lille-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén, és mivel a Monaco este 3–1-re kikapott a Guingamp-tól, a második és a negyedik helyezett közötti különbség egypontnyira csökkent.

Marseille Lille Ligue 1

Topligák: 2. Real Madrid, 3. Lille, 54. MU, 58. Juventus

2018-04-09 14:17:51

A Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legújabb kutatásában azt vizsgálta, hogy az európai topligákban szereplő csapatok mennyire terveznek hosszú távra a jelenlegi játékosaikkal.

topligák Tottenham Real Madrid Manchester United Lille Juventus

Ligue 1: fordított a Monaco, Jovetics bombaformában

2018-03-16 20:49:14

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 30. fordulójában a Monaco hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lille-t.

francia foci Sztevan Jovetics Monaco Lille Ligue 1

Ligue 1: saját szurkolóik támadtak a játékosokra – videó

2018-03-11 09:20:24

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 29. fordulójának szombati játéknapján rendezték meg a Lille–Montpellier mérkőzést (1–1), melynek lefújása után a kieső helyen álló hazai csapat szurkolói a pályára rohantak, és saját játékosaikra támadtak.

szurkolói rendbontás francia labdarúgás Montpellier Lille Ligue 1

Ligue 1: Balotellié a 3000., de nem ő volt a hős

2018-03-02 21:09:06

A Nice hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lille-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 28. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Nice Mario Balotelli Lille Ligue 1

Ligue 1: nem bírt egymással a Lyon és a Lille

2018-02-18 18:13:28

Hiába vezetett két góllal a Lille otthonában az Olympique Lyon, a vendégek egyenlítettek a Ligue 1 26. fordulójában rendezett mérkőzésen. Ebben az idényben már harmadszor bukja el a győzelmet kettő nullás előnyről az OL, annyiszor, mint az elmúlt négy idényben összesen.

Nicolas Pepe Lyon Luiz Aráujo Lille Ligue 1 Bertrand Traoré

Ligue 1: sorozatban harmadszor kapott ki a Lyon

2018-02-11 16:46:30

A Lyon hazai pályán 2–0-ra kikapott a Rennes-től a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 25. fordulójában.