Találatok a Levante címkére

Találatok száma: 246

Spanyolország: Bardi ismét gólt lőtt, nem is akármilyet – videó

2017-07-25 14:41:58

Megszerezte második gólját a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság előttünk álló idényére készülő Levante színeiben Enisz Bardi, aki hétfőn, a Cádiz elleni felkészülési mérkőzésen (2–1) talált be. Az Újpestről szerződtetett macedón középpályás az 55. percben szabadrúgásból vette be a másodosztályú együttes kapuját.

videó  spanyol foci  felkészülés  Levante  Enisz Bardi

Felkészülés: Bardi első meccsén betalált új csapatában – videó

2017-07-21 11:15:44

Nem kellett sokáig várni Enisz Bardinak, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Levante játékosának az első góljára.

Újpest  videó  felkészülés  Levante  La Liga  Enisz Bardi

Újpest: Bardi a spanyol élvonalban folytatja – hivatalos

2017-07-17 13:41:26

A macedóniai (albán nyelvű) TV Shenja beszámolója szerint Enisz Bardi, az Újpest labdarúgója hétfőn orvosi vizsgálaton vett részt a Levanténál, azon megfelelt, így nincs akadálya annak, hogy aláírjon a spanyol bajnokság élvonalába (La Liga) idén feljutó csapathoz. Kora délután két mértékadó spanyol sportlap, a Marca és az As szintén hírt adott a közelgő megállapodásról, majd a valenciai klub a hivatalos honlapján jelentette be, hogy hároméves szerződést kötött a macedón játékossal.

Újpest  magyar átigazolás  NB I  Levante  Enisz Bardi

Spanyolország: megvan az első feljutó, óriási buliba kezdtek

2017-04-29 21:07:25

Hat fordulóval a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság vége előtt eldőlt, hogy a Levante a következő szezontól ismét az élvonalban szerepel.

Segunda División  Levante  La Liga

La Liga: két madridi kiesett, bent maradt a Sporting Gijón

2016-05-15 19:25:18

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38, utolsó fordulójában a Sporting Gijón hazai pályán 2–0-ra legyőzte a negyedik helyen végző Villarrealt, ezzel megelőzte a Betis otthonában vereséget szenvedő Getafét, és bent maradt az első osztályban. Megyeri Balázs csapata mellett kiesett a szintén fővárosi Rayo Vallecano is.

spanyol foci  Sporting Gijón  Rayo Vallecano  Megyeri Balázs  Levante  La Liga

La Liga: vereségével a Levante az első kieső

2016-05-02 22:29:56

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának záró meccsén a Levante 3–1-es vereséget szenvedett a Málaga otthonában, ezzel kiesett az első osztályból.

Málaga  Levante  La Liga

La Liga: elszúrták a végjátékot, irány a másodosztály?

2016-04-24 11:49:48

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójában a sereghajtó Levante hazai pályán a 88. percig két góllal vezetett az Athletic Bilbao ellen, amely azonban a hajrában egyenlített, így 2–2-es döntetlennel végződött a mérkőzés.

spanyol foci  Levante  La Liga  Athletic Bilbao

La Liga: menekül a kiesés elől a Getafe és a Granada

2016-04-21 22:21:46

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A Getafe idegenben legyőzte a Real Sociedadot a spanyol labdarúgó-élvonal 34. fordulójában. A Granada hazai pályán nagyon simán  nyert a Levante ellen. Mindkét találkozó a bentmaradás szempontjából volt nagyon fontos.

Primera División  Megyeri Balázs  Levante  La Liga  Granada  Getafe

La Liga: 16 éve nem volt ilyen szériája a barcelonai csapatnak

2016-04-15 20:28:51

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójának nyitó mérkőzésén az utolsó helyről elmozduló Levante hazai pályán 2–1-re legyőzte az Espanyolt. A barcelonai csapat a legutóbbi 17 idegenbeli bajnokiján – vagyis ebben a szezonban minden meccsén – kapott legalább egy gólt, ami 2000 óta nem fordult vele elő.

spanyol foci  Levante  La Liga  Espanyol

La Liga: nagy lépés előre, három meccs után nyert a Betis

2016-04-10 00:22:05

A spanyol labdarúgó-bajnokság szombat esti mérkőzésén a Betis Rubén Castro fejes góljával 1–0-ra legyőzte a sereghajtó Levantét, így nagy lépést tettek előre a kiesés ellen vívott harcban. A sevillaiak a legutóbbi három fellépésükön nem szereztek pontot.

spanyol bajnokság  Primera División  Levante  La Liga  Betis

La Liga: a Sporting Gijón pontot szerzett Valenciában

2016-04-04 22:16:03

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában a Levante hazai pályán gól nélküli döntetlen játszott a Sporting Gijónnal.

spanyol labdarúgás  Sporting Gijón  Levante  La Liga

La Liga: három hónap után ismét meccset nyert a Deportivo

2016-03-19 21:23:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójában a Deportivo La Coruna hazai pályán 2–1-re legyőzte a sereghajtó Levantét, ezzel véget vetett a 13 bajnoki mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatának. A győztes gól a 85. percben született, amikor a kapufáról kipattanó labda Diego Marino kapus hátáról került a kapuba. A Depor ezt megelőzően december 19-én, az Eibar ellen hagyta el győztesen a pályát.

spanyol foci  Levante  La Liga  Deportivo La Coruna

La Liga: Rossi góljával a városi rivális is meglepte a Valenciát

2016-03-13 14:05:34

A spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában (Primera División) az utolsó helyezett Levante 1–0-ra legyőzte a városi rivális Valenciát. A hazaiak győztes gólját Giuseppe Rossi – Juanfran asszisztjából szép mozdulat után – szerezte, aki harmadszor talált a kapuba, amióta januárban kölcsönbe érkezett.

spanyol foci  Valencia  Levante  La Liga  Giuseppe Rossi

La Liga: ismét lecsapott a Bilbao szabadrúgás-specialistája

2016-03-06 19:56:28

Az Athletic Bilbao 2–0-ra legyőzte a Sporting Gijónt a La Liga 28. fordulójában, míg a Real Sociedad 1–1-es döntetlent játszott a sereghajtó Levantéval.

spanyol labdarúgás  spanyol foci  Sporting Gijón  Real Sociedad  Levante  La Liga

La Liga: a tartalékos Real Madrid két góllal nyert Valenciában

2016-03-02 22:33:01

A tartalékos összeállításban pályára lépő Real Madrid idegenben 3–1-re legyőzte a sereghajtó Levantét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának szerdai játéknapján, ezzel megszilárdította harmadik helyét a táblázaton. A mérkőzés első három gólja az első félidő hajrájában hat perc leforgása alatt született, míg a végeredményt a meccs hosszabbításában Isco állította be.

spanyol foci  Real Madrid  Levante  La Liga  Cristiano Ronaldo

Videó: ritkán szívatnak meg így egy spanyol csapatot

2016-02-28 14:12:12

Nem mindennapi góllal szerzett vezetést a Villarreal a Levante ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság vasárnap kora délutáni mérkőzésén. A 12. percben Leo Baptistao nagyszerű stílusban csinált bolondot az egyik védőből és a kapusból.

videó  Villarreal  Levante  Leo Baptistao  La Liga

La Liga: a Villarreal újabb lépést tett a BL-indulás felé

2016-02-28 13:51:56

A Villarreal labdarúgócsapata 3–0-ra nyert hazai pályán a Levante ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság 26. fordulójában.

spanyol foci  Villarreal  Levante  La Liga

La Liga: a Levante könnyedén nyert Megyeriék ellen

2016-02-19 22:42:33

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának nyitó mérkőzésén a Levante 3–0-ra nyert a Getafe ellen, ezzel elmozdult az utolsó helyről. Megyeri Balázs, a vendégek kapusa a kispadon foglalt helyet.

spanyol labdarúgás  Primera División  Levante  La Liga  Getafe

Videó: Messi a 2. percben villant – a bíró nem adta meg…

2016-02-07 11:49:10

Az FC Barcelona klasszisa, Lionel Messi már a 2. percben betalált a Levante kapujába a La Liga 23. fordulójában, ám a játékvezető – a partjelző intése után – les miatt nem adta meg a gólt. A találkozó 21. percében David Navarro öngóljával egygólos előnyhöz jutott a katalán klub, majd Luis Suárez is betalált.

labdarúgás  Luis Suárez  Lionel Messi  Levante  Barcelona  spanyol labdarúgás

Levante: Rossi után újabb játékos érkezett Firenzéből

2016-02-01 23:19:35

A támadó Giuseppe Rossi után újabb labdarúgó érkezett a Fiorentinától a spanyol Levantéhez, és a rutinos karmester, Joan Verdú nem kölcsönbe, hanem végleg igazolt át új csapatához.

spanyol átigazolás  olasz átigazolás  nemzetközi átigazolás  Levante  Joan Verdú  Giuseppe Rossi