Találatok a Levante címkére

Találatok száma: 260

Eurofutball: Messi, CR, Willian? A volt újpesti mindet lepipálja!

2017-09-22 19:21:58

Mint beszámoltunk róla, a Levante csütörtökön Enisz Bardi góljának is köszönhetően 3–0-ra legyőzte a Real Socieadadot. A korábbi újpesti futballista a harmadik találatát jegyezte az idényben és a másodikat szabadrúgásból, ezzel jelenleg ő az egyetlen az európai topligákban, aki egynél többet szerzett az idényben!

eurofutball  Willian  Lionel Messi  Levante  Enisz Bardi  Cristiano Ronaldo

La Liga: Bardi újra óriási gólt lőtt, de párja is akadt – videó

2017-09-21 23:32:58

A Levante hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának legkésőbbi csütörtöki mérkőzésén. Chema Rodríguez hatalmas találattal tette emlékezetessé az estét, de hogy ne maradjon egyedül a szépségben, nem sokkal a lefújás előtt a korábbi újpesti légiós, Enisz Bardi is lőtt egy gyönyörű gólt szabadrúgásból.

Real Sociedad  Levante  La Liga  Enisz Bardi  Chema Rodríguez

Kép: a játékos felesége szólt be a csapat edzőjének

2017-09-19 09:14:48

Szombaton 1–1-es döntetlent játszott a Valencia a Levante otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának városi derbijén. Simone Zazát a 73. percben cserélte be a vendégek vezetőedzője, és ez nem annyira tetszett az olasz válogatott támadónak.

spanyol foci  Valencia  Simone Zaza  Levante  La Liga

La Liga: a Levante Bardi óriási góljával pontot csent a Valenciától

2017-09-16 13:57:10

A Levante labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott a Valenciával a La Liga 4. fordulójában.

Újpest  videó  gól  Valencia  Levante  La Liga

Real: Marcelo hosszabbít; megvan az eltiltása is

2017-09-13 14:56:53

A Real Madrid labdarúgócsapata hivatalos oldalán jelentette be, hogy Marcelo 2022 nyaráig meghosszabbítja szerződését a klubbal.

szerződéshosszabbítás  Real Sociedad  Real Madrid  Real Betis  Marcelo  Levante

La Liga: vaskos meglepetés – a Real Madrid nem bírt a Levantéval

2017-09-09 13:29:13

A címvédő Real Madrid hazai pályán csak 1–1-es döntetlent játszott az újonc Levantéval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójában. A királyiak Marcelo kiállítása miatt tíz emberrel fejezték be a meccset.

spanyol foci  Real Madrid  Levante  La Liga

La Liga: S. Ramos a fejét fogta, pedig hozzá sem értek – videó

2017-09-09 14:25:01

A Real Madrid a Levantét fogadta (1–1) a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójában. A második félidő elején a Levante lendült támadásba, Álex Alegría iramodott meg középen, a róla leforduló Sergio Ramos azonban az arcához kapott. A felvételek alapján erre nem igazán volt oka, mégis a Levante csatára kapott sárga lapot... Jogos volt? Írja meg véleményét a videó megtekintése után!

Sergio Ramos  Real Madrid  Levante  La Liga  Alex Alegria

„Jóleső érzés” – Enisz Bardi lehet a titkos fegyver a Real Madrid ellen

2017-09-09 08:56:25

A spanyol lapok szerint a Levante Újpestről igazolt középpályása, Enisz Bardi lehet a csapat titkos fegyvere a Real Madrid ellen. A macedón futballista a Nemzeti Sportnak elmondta, bár imádja Cristiano Ronaldo játékát, nem bánja, hogy most nem lép pályára a portugál.

Real Madrid  Levante  La Liga  Enisz Bardi

La Liga: hatalmas gólt rúgott a korábbi újpesti

2017-08-26 21:59:25

A nyáron az Újpesttől a Levantéhez szerződő Enisz Bardi óriási szabadrúgásgólt lőtt a Deportivo La Coruna ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójában.

Levante  Enisz Bardi  Deportivo La Coruna

Bardi szerint ez a különbség a La Liga és az NB I között

2017-08-23 09:00:07

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC korábbi labdarúgója, Enisz Bardi győzelemmel mutatkozott be a spanyol bajnokságban, lapunknak azt is elárulta, mennyit gondol a Real Madrid elleni találkozóra.

Újpest  spanyol foci  Levante  Enisz Bardi

La Liga: jogtalan büntető lett a Villarreal veszte

2017-08-21 22:12:57

A Levante labdarúgócsapata egy jogtalan büntetőből szerzett góllal 1–0-ra nyert otthon a Villarreal ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság nyitó fordulójában.

videó  spanyol foci  Villarreal  Levante  La Liga  Enisz Bardi

Spanyolország: nem lett alacsony Bardi kivásárlási ára

2017-08-02 12:34:28

Sajtóhírek szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Primera División) szereplő Levante 25 millió eurós kivásárlási árat határozott meg Enisz Bardi szerződésében.

Levante  La Liga  Enisz Bardi

Videó: újabb (szabadrúgás)gólt szerzett Bardi a Levantéban

2017-08-01 10:10:45

Újabb gólt szerzett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Levante macedón középpályása, Enisz Bardi. A korábbi újpesti futballista kezdőként lépett pályára a valenciai együttesben a Villarreal elleni felkészülési mérkőzésen, és a 34. percben az ő szabadrúgásával szerzett vezetést a csapata – amely 3–1-re kikapott.

videó  gól  Villarreal  Levante  Enisz Bardi

Beleborzong, ha Ronaldóékra gondol – Bardi a Real és a Barca ellen készül

2017-07-29 07:43:24

A szomszédságában is sztárok élnek, de az Újpestről a Levantéhoz szerződő macedón labdarúgó, Enisz Bardi azt várja, hogy a pályán találkozzon a klasszisokkal, például Cristiano Ronaldóval és Lionel Messivel.

Újpest  spanyol foci  Primera División  Levante  Enisz Bardi

Spanyolország: Bardi ismét gólt lőtt, nem is akármilyet – videó

2017-07-25 14:41:58

Megszerezte második gólját a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság előttünk álló idényére készülő Levante színeiben Enisz Bardi, aki hétfőn, a Cádiz elleni felkészülési mérkőzésen (2–1) talált be. Az Újpestről szerződtetett macedón középpályás az 55. percben szabadrúgásból vette be a másodosztályú együttes kapuját.

videó  spanyol foci  felkészülés  Levante  Enisz Bardi

Felkészülés: Bardi első meccsén betalált új csapatában – videó

2017-07-21 11:15:44

Nem kellett sokáig várni Enisz Bardinak, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Levante játékosának az első góljára.

Újpest  videó  felkészülés  Levante  La Liga  Enisz Bardi

Újpest: Bardi a spanyol élvonalban folytatja – hivatalos

2017-07-17 13:41:26

A macedóniai (albán nyelvű) TV Shenja beszámolója szerint Enisz Bardi, az Újpest labdarúgója hétfőn orvosi vizsgálaton vett részt a Levanténál, azon megfelelt, így nincs akadálya annak, hogy aláírjon a spanyol bajnokság élvonalába (La Liga) idén feljutó csapathoz. Kora délután két mértékadó spanyol sportlap, a Marca és az As szintén hírt adott a közelgő megállapodásról, majd a valenciai klub a hivatalos honlapján jelentette be, hogy hároméves szerződést kötött a macedón játékossal.

Újpest  magyar átigazolás  NB I  Levante  Enisz Bardi

Spanyolország: megvan az első feljutó, óriási buliba kezdtek

2017-04-29 21:07:25

Hat fordulóval a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság vége előtt eldőlt, hogy a Levante a következő szezontól ismét az élvonalban szerepel.

Segunda División  Levante  La Liga

La Liga: két madridi kiesett, bent maradt a Sporting Gijón

2016-05-15 19:25:18

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38, utolsó fordulójában a Sporting Gijón hazai pályán 2–0-ra legyőzte a negyedik helyen végző Villarrealt, ezzel megelőzte a Betis otthonában vereséget szenvedő Getafét, és bent maradt az első osztályban. Megyeri Balázs csapata mellett kiesett a szintén fővárosi Rayo Vallecano is.

spanyol foci  Sporting Gijón  Rayo Vallecano  Megyeri Balázs  Levante  La Liga

La Liga: vereségével a Levante az első kieső

2016-05-02 22:29:56

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának záró meccsén a Levante 3–1-es vereséget szenvedett a Málaga otthonában, ezzel kiesett az első osztályból.