Találatok a LeBron James címkére

Találatok száma: 500

NBA: LeBron James és Stephen Curry is remek napot zárt

2018-12-11 06:50:03

Stephen Curry 38 pontjára építve a Golden State Warriors hazai pályán 116–108-ra legyőzte a Minnesota Timberwolvest az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján – a címvédő sorozatban a negyedik győzelménél tart. Hazai sikert (108–105) könyvelt el a Los Angeles Lakers is, amelyben LeBron James tripla dupla közelébe (28 pont, 12 assziszt, 9 lepattanó) jutott korábbi csapata, a régi harcostársát, Dwyane Wade-et (15 pont, 10 assziszt) a soraiban tudó Miami Heat ellen.

Stephen Curry NBA Los Angeles Lakers LeBron James Golden State Warriors

NBA: Lebron Jamesék örülhettek; a Clippers kikapott

2018-12-09 08:56:20

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján idegenben nyert a Los Angeles Lakers, LeBron James 20 ponttal, kilenc assziszttal és nyolc lepattanóval segítette a győzelemhez csapatát a Memphis vendégeként. A másik Los Angeles-i alakulat, a Clippers viszont egymás után a második vereségét szenvedte el, hazai pályán kapott ki 121–98-ra a Miami Heattől.

kosárlabda NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers LeBron James

Kép: „Én leszek az Év újonca” – ezen még LeBron is nevetett

2018-12-08 12:00:11

Újoncként tüntették fel a Los Angeles Lakers San Antonio Spurs elleni mérkőzésének jegyzetein az aranysárga-lilák (és az NBA) legnagyobb sztárját, LeBron Jamest. Ezzel mindössze annyi a probléma, hogy a háromszoros NBA-bajnok játékos már 2003 óta játszik a ligában…

kép San Antonio Spurs NBA Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: Jamesék kipukkadtak; kikapott a ligaelső Raptors

2018-12-08 06:42:04

A ligaelső Toronto Raptors hosszabbítás után kapott ki 106–105-re a Brooklyn Netstől az NBA legutóbbi játéknapján. Nem tudott nyerni a Los Angeles Lakers sem, amely szinte végig vezetett a San Antonio Spurs ellen, három negyed alatt bepakolt 99 pontot, ám az utolsó negyedben kapott 44-et, s 133–120-ra alulmaradt. Nem hibázott a címvédő Warriors, az Oklahoma City viszont nem bírt a Chicago Bullsszal.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Lakers LeBron James Golden State Warriors

A Torontóé a keleti rangadó, George, James és Curry is szenzációs volt

2018-12-06 09:04:06

Záporoztak a fantasztikus egyéni teljesítmények az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali játéknapján, Paul George 25 pontos negyedik negyedével fordított és nyert az OKC, LeBron James 20-at szórt a záró etapban a Spurs ellen, Stephen Curry pedig 42 ponttal és kilenc triplával hívta fel magára a figyelmet. Ami a nagy rangadókat illeti: a Raptors nyerte a Philly elleni csatát Jimmy Butler 38 pontja ellenére, a Bucks simán leverte a Detroitot, a Grizzlies viszont 90 pont alatt tartotta a Clipperst.

Toronto Raptors Stephen Curry Paul George NBA Los Angeles Lakers LeBron James

Jamesék átgázoltak a Sunson, zsinórban háromnál járnak

2018-12-03 08:58:01

Újabb hazai mérkőzést húzott be a Sixers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ezúttal a Memphis elleni rangadót nyerték meg Ben Simmonsék – a Dallas Luka Doncic nélkül verte a Clipperst, a Spurs dobófesztivált rendezett a Trail Blazers ellen, de győzött a Lakers, a Heat és a Pelicans is.

Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: nagy verés kapott a Lakers; megvan a Raptors 18. sikere

2018-11-28 06:40:46

A ligaelső Toronto Raptors 122–114-re legyőzte a Memphis Grizzliest az NBA legutóbbi játéknapján, a gárda ezzel sorozatban hatodik sikerét jegyezte, összesen pedig 18 diadalnál jár az idényben. Kikapott a Los Angeles Lakers, melynek a soraiban LeBron James ezúttal nem remekelt: 30 perc alatt mindössze 14 pontot dobott, s csupán 33 százalékkal tüzelt mezőnyből.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Lakers LeBron James

Egyesült Államok: A touchdown négy pontot ér – Rooney

2018-11-22 15:48:22

Az amerikaiak ellen búcsúzott el az angol futballválogatottól Wayne Rooney, ennek kapcsán Gary Neville játszott vidám kérdezz-feleleket volt játékostársával.

Wayne Rooney Washington Capitals NHL NFL NBA MLS

NBA: LeBron James 51 ponttal büntette volt csapatát

2018-11-19 06:35:25

LeBron James 51 pontjára alapozva a Los Angeles Lakers 113–97-re győzött a világklasszis egyik korábbi csapata, a Miami Heat otthonában az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi játéknapján. Nem volt ilyen jó hétvégéje a sérült Stephen Curryt továbbra is nélkülöző Golden State Warriorsnak, amely 104–92-re kikapott a San Antonio Spurs vendégeként.

San Antonio Spurs NBA Los Angeles Lakers LeBron James Golden State Warriors

LeBron James és a Mavs is történelmet írt, bukott a Raptors és a Bucks

2018-11-15 09:25:58

LeBron James 44 ponttal vezette győzelemre a Los Angeles Lakerst a Portland elleni rangadón, ezzel az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) örökpontlistájának ötödik helyére lépett fel, megelőzve Wilt Chamberlaint. A Dallas Mavericks kereken 50 ponttal győzte le a Utah Jazzt, simán kikapott Phoenixben a Spurs, otthon bukott a Toronto és a Milwaukee, nyerni tudott a Boston, Jimmy Butler viszont vereséggel debütált a Philadelphiánál.

Toronto Raptors Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers LeBron James Dallas Mavericks

NBA: újabb LeBron-henger, egyre közelebb Jordanhez

2018-11-15 06:45:17

Hazai pályán kapott ki a Toronto Raptors és a Milwaukee Bucks az NBA legutóbbi játéknapján. Újra nyert a Los Angeles Lakers, LeBron James 44 pontot szórt, ezzel profi karrierje során összesen már 31 420 pontnál jár, és megelőzte a legendás Wilt Chamberlaint (31 419), valamint feljött az örökranglista ötödik helyére. Az említett listán a soron következő játékos Michael Jordan, ő 32 292 ponttal a negyedik. Történelme második legnagyobb vereségét szenvedte el a Utah Jazz, amely 50 (!) ponttal (118–68) maradt alul a Dallas Mavericksszel szemben.

Utah Jazz Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: őrült végjátékban zsák és blokk a Lakers meccsén – videó

2018-11-12 06:43:01

LeBron James 26 ponttal és – utolsó percbeli pocsék (1/6) büntetőzése után – karrierje első meccsvégi győztes zsákolásával, Tyson Chandler pedig utolsó másodpercbeli dobásblokkolással segítette egypontos, 107–106-os győzelemre a Los Angeles Lakerst vendége, az Atlanta Hawks ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi játéknapján. James Harden 40 pontig jutott a szintén nyerő Houstonban, Brook Lopez pedig karriercsúcsot érő nyolc triplát dobott be az idegenbeli sikert elkönyvelő Milwaukee-ban.

Tyson Chandler NBA Los Angeles Lakers LeBron James

Egyre mélyebben a Rockets és a James nélküli Cavs

2018-11-11 09:37:01

Értékes győzelmet szerzett a Lakers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, LeBron Jamesék ma hajnalban az eddig remekül teljesítő Sacramento otthonában tudtak nyerni. A Memphis a Phillyt, a Clippers pedig a Milwaukee-t nyomta le hosszabbításban, nem hibázott a Toronto és a GSW, míg a Dallas megszakította a Thunder nagy szériáját.

NBA LeBron James Houston Rockets Cleveland Cavaliers

A Memphis megfogta a Denvert, nyert a Lakers és a Raptors

2018-11-08 09:19:32

Csak 87 pontot tudott dobni Memphisben az addig egyetlen vereséggel álló Nuggets az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) csütörtök hajnali programjában, ez pedig nem volt elég a győzelemhez, megvédték a hazai pályájukat Marc Gasolék. Nyerni tudott a Minnesota ellen a Lakers és a Kings ellen a Raptors, hosszú negatív szériát tört meg a Sixers, a Pelicans és a Pistons, kikapott Miamiban a Spurs, javítani tudott a Utah és a New York, Russell Westbrook nélkül győzött az OKC.

NBA Miami Heat Los Angeles Lakers LeBron James Hassan Whiteside

NBA: LeBron James tripla dupla közelében, nyert a Lakers

2018-11-08 07:21:27

LeBron James nagyon közel járt a tripla duplához (24 pont, 10 lepattanó, kilenc assziszt), csapata, a Los Angeles Lakers hazai pályán 114–110-re verte a Derrick Rose 31 pontjára építkező Minnesota Timberwolvest az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján. Nagy napja volt Hassan Whiteside-nak, a Miami Heat centerének, aki 29 ponttal, 20 lepattanóval és kilenc dobásblokkolással vezette 95–88-as győzelemre csapatát hazai pályán a San Antonio Spurs ellen.

Los Angeles Lakers LeBron James Hassan Whiteside NBA Miami Heat

Kép: nem akármilyen jelmezben ment meccsre LeBron James

2018-11-01 09:36:59

LeBron James 29 ponttal segítette győzelemhez a Los Angeles Lakerst a Dallas Mavericks ellen (114-113) az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) szerdai játéknapján. A Lakers sztárja azonban nem csak ezzel hívta fel magára a figyelmet: Halloween alkalmából különleges jelmezben érkezett meg a meccsre.

NBA Los Angeles Lakers LeBron James Jason Voorhees

A Spurs elrontotta LeBron James történelmi estéjét

2018-10-28 09:14:29

Megelőzte Dirk Nowitzkit és Shaquille O'Nealt is egy-egy nagy jelentőségű örökranglistán LeBron James az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában ma hajnalban, immár ő az NBA történetének hatodik legeredményesebb játékosa, de a vezetőedzőként 1200. sikerét ünneplő Gregg Popovich irányította Spurs nem hagyta, hogy mindezt győzelemmel ünnepelhesse a Lakers sztárja. A Milwaukee ezúttal sem hibázott és 6–0-nál jár, a Boston simán nyert az eddig veretlen Detroit otthonában, míg a Jazz az eddig szintén százszázalékos Pelicans pályáján győzött. A Cavs viszont nem törte meg a jeget, továbbra is nyeretlen ebben a szezonban.

San Antonio Spurs NBA Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: James letaszította Nowitzkit, de kikapott a Lakers

2018-10-28 07:08:49

A Los Angeles Lakers 110–106-ra kikapott a San Antonio Spurstől az NBA legutóbbi játéknapján. LeBron James 35 pontot szórt, ezzel összesen már 31 202 pontnál jár karrierje során, amivel megelőzte Dirk Nowitzkit, és feljött az örökranglista hatodik helyére.

San Antonio Spurs NBA Los Angeles Lakers LeBron James Dirk Nowitzki

NBA: eltűnt ellenség – nagyot fordult a világ Jamesszel

2018-10-26 12:55:37

Szemmel láthatóan már nincs meg a korábbi ellenségeskedés LeBron James és Lance Stephenson között.

NBA Los Angeles Lakers LeBron James Lance Stephenson

NBA: óriási fordítás, megvan James és a Lakers első hazai sikere

2018-10-26 06:42:37

A Los Angeles Lakers 121–114-re nyert a Denver Nuggets ellen az NBA legutóbbi játéknapján, a Lakers ezzel megszerezte első hazai sikerét a LeBron James-érában. James tripla duplával (28 pont, 11 lepattanó, 11 assziszt) vette ki a részét a győzelemből. A Boston Celtics az Oklahoma City Thunder otthonában diadalmaskodott, míg a Cleveland ismét kikapott, így 0–5 a mérlege.