Találatok a Kristianstad címkére

Találatok száma: 36

Férfi kézi BL: szoros meccsen döntetlen a Kiel–Kielce

2019-09-15 17:41:47

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében hat mérkőzést rendeztek meg vasárnap. A Flensburg a végletekig kiélezett találkozón győzte le a Celjét, Marko Vujinék egy góllal nyertek Észak-Macedóniában. A Kiel haza pályán döntetlent játszott a Kielcével.

férfi kézi BL Sporting CP Kristianstad Flensburg Celje

Kézilabda: öt év után először nem jutott döntőbe Vranjes svéd csapata

2019-05-05 12:03:26

Szombaton eldőlt, hogy a svéd Kristianstad férfi kézilabdacsapata nem jutott be a bajnokság fináléjába, miután az elődöntő harmadik meccsén harmadszor is vereséget szenvedett az alapszakaszban negyedik helyen végzett Alingsastól.

Ljubomir Vranjes Kristianstad

Férfi kézi BL: a Kristianstad a címvédőt is elkapta

2018-11-25 23:01:14

A svéd Kristianstad 31–30-ra nyert a címvédő francia Montpellier otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében. A hazaiaknál hiába szerzett Melvyn Richardson 11 gólt, a vendégek a 18 éves jobbszélső, Valter Chrintz nyolc találatának is köszönhetően elvitték a két pontot – a győztes gólt szinte a dudaszó pillanatában érte el lehetetlen szögből.

férfi kézilabda férfi kézi BL Montpellier Kristianstad

Férfi kézi BL: a Veszprém visszavágott a Kristianstadnak

2018-11-17 18:17:40

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában a Telekom Veszprém hazai pályán 36–27-re legyőzte a svéd Kristianstadot.

férfi kézilabda BL férfi kézi BL Telekom Veszprém Kristianstad

Ezúttal nem volt kérdés: a Veszprém elintézte a Kristianstadot

2018-11-17 15:22:15

Férfi kézi BL: a Veszprém kikapott a csoportutolsótól

2018-11-10 20:11:25

A Telekom Veszprém a szünetben még vezetett, de végül meglepetésre 32–29-re kikapott a meccset a csoport utolsó helyén váró svéd Kristianstad otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.

férfi kézi BL Telekom Veszprém Kristianstad

Nemhogy biztos, siker sem lett – a sereghajtó legyőzte a Veszprémet

2018-11-10 14:48:50

férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Kristianstad

Férfi kézi BL: a Kiel és a Löwen sem botlott

2018-02-18 20:35:44

A Löwen 32–29-re nyert hazai pályán a Kristianstad ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, míg a B-csoportban a Kiel 27–20-ra győzött Aalborgban.

kézilabda férfi kézilabda BL Löwen Kristianstad Kiel Aalborg

Férfi kézi BL: pazar cunder, kínai – a forduló legjobbjai

2017-11-27 09:05:32

A hétvégén a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában mindkét magyar csapat vereséget szenvedett, így sem veszprémi, sem szegedi játékos nem került be a forduló legjobbjai közé. Lássuk az EHF szokásos hétvégi összeállítását!

férfi kézi BL Telekom Veszprém Mol-Pick Szeged Kristianstad Aalborg

Férfi kézi BL: drámai szegedi vereség Svédországban

2017-11-26 19:44:05

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 9. fordulójában a Mol-Pick Szeged 33–32-es vereséget szenvedett a Kristianstad otthonában.

férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Kristianstad Juan Carlos Pastor Bodó Richárd

Nagy meccs, drámai szegedi vereség Svédországban

2017-11-26 18:15:30

Férfi kézi BL: a Celje legyőzte a Kielcét, a Löwen nem botlott

2017-02-19 20:32:52

A Celje egy utolsó másodpercekben szerzett góllal 34–33-ra legyőzte otthon a címvédő Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. A Löwen, ha nehezen is, de nyert a Kristianstad vendégeként.

férfi kézilabda BL Löwen Kristianstad Kielce Celje

Férfi kézi BL: Dzsamali három gólt lőtt korábbi csapatának

2016-11-30 21:20:49

A Kristianstad 29–29-es döntetlent játszott hazai pályán a Meskov Breszttel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában.

Dzsamali Iman Kristianstad Meskov Breszt férfi kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája

Férfi kézi BL: biztosan nyert a Szeged a Kristianstad ellen

2016-11-26 19:45:41

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcadik fordulójában a MOL-Pick Szeged a legutóbb idegenben 29–21-re legyőzött Kristianstadot fogadta, természetesen győzelmi reményekkel. A svéd csapat nagyon felszívta magát, és bizonyította, hogy nem könnyű ellenfél. Szinte végig tapadt a Szegedre, de a félidők végére kiütközött a nagyobb tudás, így a hazaiak öt góllal nyertek.

kézilabda férfi kézilabda férfi kézi BL Mol-Pick Szeged Kristianstad

A Szeged tartalékosan is öt góllal verte a Kristianstadot

2016-11-26 17:58:01

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcadik fordulójában a Mol-Pick Szeged a legutóbb idegenben 29–21-re legyőzött Kristianstadot fogadta, természetesen győzelmi reményekkel. A svéd csapat nagyon felszívta magát, és bizonyította, hogy nem könnyű ellenfél. Szinte végig tapadt a Szegedre, de a félidők végére kiütközött a nagyobb tudás, így a hazaiak öt góllal nyertek (33–28).

Férfi kézi: a Szegedet is szóba hozták a montenegrói kapussal

2016-11-20 17:39:58

Nebojsa Simicsnek valószínűleg a mostani az utolsó idénye a svéd Kristianstad férfi kézilabdacsapatában – amelynél jövő nyáron lejár a szerződése –, és egy montenegrói kézilabdás portál szerint a Szeged is azon klubok között van, amelybe a kapus átigazolhat a nyáron.

kézilabda átigazolás férfi kézilabda Nebojsa Simics Mol-Pick Szeged Kristianstad

Férfi kézi BL: a remeklő Szeged zseniális gólt kapott – videó

2016-11-20 13:33:03

Bár a Mol-Pick Szeged remek játékkal 29–21-re nyert a Kristianstad vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 7. fordulójában, a meccs legszebb gólját a svéd csapat dobta. Az első félidő végén Olafur Gudmundsson talált be időn túli szabaddobásból.

Férfi kézi BL: a Szeged magabiztosan nyert Svédországban

2016-11-19 19:31:41

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája hetedik fordulójában a MOL-Pick Szeged 29–21-re legyőzte idegenben a Kristianstadot, ezzel sorozatban három győzelemmel zárta az első kört.

A Szeged könnyed győzelmet aratott Svédországban

2016-11-19 13:35:49

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 7. fordulójában a MOL-Pick Szeged szinte végig vezetve 29–21-re legyőzte idegenben a Kristianstadot, ezzel sorozatban három győzelemmel zárta az első kört.

Férfi kézi BL: a PSG könnyedén fölülmúlta a Barcelonát

2016-11-12 19:01:31

A Vardar Szkopje 18–18-as első félidő után 40–34-re nyert otthon a címvédő Kielce ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. A Breszt 32–27-re verte meg a Kristianstadot. Az A-csoport szombati rangadóján a PSG magabiztos győzelmet aratott a Barcelona felett.

férfi kézilabda BL Vardar Szkopje PSG kézilabda Meskov Breszt Kristianstad Kielce