Találatok a Kitchee SC címkére

Találatok száma: 25

Légiósok: Forlán passzából talált be Vadócz – videó

2018-01-18 15:00:23

A hongkongi bajnokság 10. fordulójában a Vadócz Krisztiánt foglalkoztató listavezető Kitchee az Eastern AA otthonába látogatott és aratott kiütéses, 8–1-es győzelmet. A magyar középpályás ezúttal is kezdőként kapott lehetőséget, és csapata negyedik gólját szerezte a mérkőzés 38. percében.

légiósok  Vadócz Krisztián  Kitchee SC  Hongkong

Hongkong: Forlán örül, hogy újra Vadóczcal játszhat

2018-01-12 17:24:43

Pénteken hivatalosan is bemutatták Diego Forlánt a hongkongi Kitchee SC-nél, egyúttal Alex Csu vezetőedző megerősítette, hogy az ázsiai BL-ben szerepeltethető négy idegenlégiós egyike az uruguayi veterán lesz, és biztosan jut kvóta a csapat magyar labdarúgójának, Vadócz Krisztiánnak, valamint a brazil támadónak, Fernandónak.

légiósok  Vadócz Krisztián  Kitchee SC  Diego Forlán

Vadócz Krisztián: Újra válogatott akarok lenni!

2017-12-30 09:24:26

A már 12 esztendeje külföldön futballozó Vadócz Krisztián beszélt a Nemzeti Sportnak sportautókról, címvédésről, és persze a Honvéd is szóba került.

légiósok  interjú  Vadócz Krisztián  Kitchee SC  Honvéd

Légiósok: Vadócz góllal vette ki a részét a 6–0-s sikerből

2017-12-10 09:32:26

A hongkongi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Kitchee idegenben 6–0-ra kiütötte a sereghajtó Hong Kong Rangerst, így továbbra is veretlenül (hét győzelem mellett egy döntetlen a mérlege) vezeti a tabellát. A vendégcsapat magyar középpályása, Vadócz Krisztián a 68. percben betalált, így már négy bajnoki gólnál jár a szezonban.

légiósok  Vadócz Krisztián  Kitchee SC

Légiósok: nagy fordítás a végén, gólpassz Korhuttól

2017-10-14 19:21:25

Az utolsó negyedórában szerzett gólokkal győzött 3–1-re Korhut Mihály csapata, a Hapoel Beer-Seva a sereghajtó Hapoel Raanana vendégeként az izraeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójának szombati játéknapján. Mint korábban beszámoltunk róla, Holman Dávid (Slovan) és Vadócz Krisztián (Kitchee) góllal segítette csapatát.

légiósok  Vadócz Krisztián  Slovan Bratislava  Korhut Mihály  Kitchee SC  Kalmár Zsolt

Légiósok: Vadócz nagyszerűen kezdte a bajnokságot

2017-08-25 18:53:47

Vadócz Krisztián lőtte a hongkongi labdarúgó-bajnokság 2017–2018-as szezonjának első gólját: a pénteki idénynyitón a címvédő Kitchee SC a magyar légiós lövésével 1–0-ra legyőzte a legutóbb ezüstérmes Eastern Long Lionst.

légiósok  Vadócz Krisztián  Szoboszlai Dominik  Kitchee SC

Légiósok: Akárhonnan, de be akarok kerülni a válogatottba – Vadócz

2017-06-26 13:59:29

Kispesten kezdte meg a felkészülést a 40-szeres válogatott középpályás, Vadócz Krisztián, aki miután megnyerte a hongkongi bajnokságot csapatával, a Kitchee SC-vel, egy évvel meg is hosszabbította a szerződését.

Légiósok: Vadócz marad Hongkongban, de...

2017-06-20 08:34:22

Azzal szerzett meglepetést Vadócz Krisztián, hogy nem váltott klubot, marad a hongkongi Kitchee-ben – a rutinos középpályás beszélt Afrikáról, fényáradatról és az áhított válogatottságról is.

Légiósok: A szövetségi kapitánynak képben kell lennie – Vadócz

2017-05-12 12:11:06

A 40-szeres válogatott Vadócz Krisztián bajnok lett Hongkongban a Kitchee SC-vel, szerződése azonban csak a szezon végéig szól, így egyelőre kérdéses, hol folytatja a pályafutását.

légiósok  Vadócz Krisztián  Kitchee SC  Hongkong  Bernd Storck

Hongkong: Vadócz is játszhat a Tottenham ellen

2017-05-08 14:43:18

Vadócz Krisztián csapatával, a hongkongi bajnok Kitchee SC-vel játszik barátságos labdarúgó-mérkőzést a Tottenham Hotspur.

Vadócz Krisztián  Tottenham  Kitchee SC

Hongkong: Vadócz betalált, bajnok lett! – videó

2017-05-06 10:47:40

A hongkongi labdarúgó-bajnokság utolsó, huszadik fordulójában Vadócz Krisztián csapata, a Kitchee SC legyőzte a mérkőzés előtt még első helyen álló Eastern AA csapatát, ezzel megszerezte a bajnoki címet. A 4–1-re nyerő Kitchee harmadik gólját a magyar futballista szerezte a találkozó 47. percében.

videó  légiósok  gól  Vadócz Krisztián  Kitchee SC  Hongkong

Légiósok: Vadóczékat a kupában sem lehet megállítani

2017-04-29 16:06:11

Vadócz Krisztiánnal a fedélzeten jutott be a Kitchee a hongkongi labdarúgó FA-kupa döntőjébe: a magyar légiós csapata az elődöntőben 2–1-re legyőzte a Southern Districtet. A másik ágon a South China küzd az Easternnel a fináléba kerülésért.

Légiósok: Vadóczék sorozatban nyolcadszor is győztek

2017-04-22 12:15:50

Dél-Koreában Feczesin Róbert együttese, a Csonnam Dragons a szünet után belelendülve 5–0-ra kiütötte az Ulszant. A magyar légióst nem cserélték be. A hét meccs után hat pontot szerző együttes a 9. helyen áll.

légiósok  Vadócz Krisztián  Kína  Kitchee SC  Jenpien Funde  Hongkong

Légiósok: Vadóczék a szezon legnagyobb pofonját osztották ki

2017-04-07 16:30:02

A Vadócz Krisztiánnal felálló Kitchee hazai pályán 10–0-ra kiütötte a Hong Kong FC-t a hongkongi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában. A magyar légiós végig a pályán volt, csapata a szezon eddigi legnagyobb különbségű győzelmét aratta. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy a sereghajtó az 54. perctől (3–0 volt ekkor) emberhátrányban futballozott.

Légiósok: Husztiék újabb zakója; a Kitchee nagy győzelme

2017-04-02 11:29:22

Két Ázsiában szereplő légiósunk is bajnokit játszott, de felemás sikerrel tette mindezt. A kínai bajnokságban a Csangcsun Jataj ezúttal hazai pályán szenvedett vereséget, így három forduló után is pont nélkül áll az utolsó helyen. Huszti Szabolcs végigjátszotta a találkozót a vesztes csapatban, a 73. percben sárga lapot kapott.

légiósok  Vadócz Krisztián  Kitchee SC  Huszti Szabolcs  Csangcsun Jataj

Légiósok: Vadóczék behúzták a „hatpontos” rangadót

2017-03-04 12:50:27

Vadócz Krisztián csapata, a tabella második helyén álló Kitchee SC idegenben 4–1-re megverte a harmadik Jüen Lung együttesét a hongkongi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján, ezzel hat pontra leszakította magáról riválisát. A magyar középpályást a 73. percben, 3–0-s vezetésnél lecserélte edzője.

Légiósok: Vadóczék győztek, három pontra az éllovastól

2017-02-18 13:45:50

A hongkongi élvonalban szereplő Kitchee SC Vadócz Krisztiánnal a soraiban 1–0-ra legyőzte a Wofoo Tai Pót, és ezzel megerősítette második helyét a tabellán.

Ázsiai BL: tizenegyespárbaj döntött! Vadócz belőtte, de…

2017-02-07 14:46:58

Vadócz Krisztián csapata, a hongkongi Kitchee SC az 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 4–3-ra kikapott a dél-koreai Ulszan Hyundaitól az ázsiai Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában, így nem jutott fel a főtáblára. A magyar középpályás végigjátszotta a mérkőzést, a szétlövésben pedig értékesítette a maga kísérletét.

ázsiai BL  Ázsia  légiósok  Vadócz Krisztián  Kitchee SC

Légiósok: Vadócz csapata hosszabbítás után jutott tovább

2017-01-25 16:09:38

Vadócz Krisztián csapata, a hongkongi Kitchee SC hosszabbítás után 3–2-re győzött a vietnami T&T Ha Noi FC ellen az ázsiai Bajnokok Ligája selejtezőjében, így továbbjutott a harmadik selejtezőkörbe.

Ázsia  Vadócz Krisztián  T&T Ha Noi FC  Kitchee SC

Légiósok: Vadócz debütált a ligában, már nem veretlenek

2017-01-21 15:53:24

Vadócz Krisztián bemutatkozásán elszenvedte első vereségét a hongkongi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2016–2017-es kiírásában a Kitchee SC, amely 1–0-ra kikapott a Southern District otthonában.