WTA-vb: a beugró Bertens legyőzte a világelső Bartyt

Kiki Bertens, aki tartalékként ugrott be, legyőzte a világelső Ashleigh Bartyt kedden a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságon.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Petra Kvitová Kiki Bertens Belinda Bencic

WTA-vb: Oszaka vállsérülés miatt visszalépett

2019-10-29 08:50:05

A világranglistán harmadik Oszaka Naomi vállsérülés miatt visszalépett a Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokságtól.

tenisz WTA-vb Oszaka Naomi Kiki Bertens

Tenisz: holland–fehérorosz finálé lesz Csuhajban

2019-10-26 14:56:42

A holland Kiki Bertens és az orosz Arina Szabalenka jutott döntőbe a női tenisz Bajnokok Tornáján, a kínai Csuhajban.

WTA Kiki Bertens Bajnokok Tornája Arina Szabalenka

Bajnokok Tornája: Bertens elődöntős Csuhajban

2019-10-24 16:31:02

Kiki Bertens második mérkőzését is megnyerte, ezzel bejutott a négy közé a 2.2 millió dollár (660 millió forint) összdíjazású női tenisz Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Kiki Bertens Bajnokok Tornája

Tenisz: máris búcsúzott a másodikként kiemelt Zverev

2019-10-22 16:03:12

A második helyen kiemelt német Alexander Zverev már az első fordulóban búcsúzott a 2.2 millió euró (725 millió forint) összdíjazású bázeli kemény pályás férfi tenisztornán, miután kedden két játszmában kikapott az amerikai Taylor Fritztől.

tenisz Kiki Bertens Bajnokok Tornája Alexander Zverev

Tenisz: öt éve nem volt ilyen fiatal férfi elődöntős

2019-10-18 14:35:39

A Moszkvában zajló női tenisztorna negyeddöntőjében Babos Tímea páros partnere, a francia Kristina Mladenovic 2 óra 9 perc alatt, döntő szettben legyőzte a 2. helyen kiemelt holland Kiki Bertenst. Ellenfele a következő körben a harmadik kiemelt Belinda Bencic lesz, aki egy szoros és egy sima játszmában verte meg a belga Kirsten Flipkenst.

tenisz Kristina Mladenovic Kiki Bertens Jannik Sinner

Tenisz: a második és a harmadik kiemelt is búcsúzott Oszakában

2019-09-19 13:17:50

A második helyen kiemelt Kiki Bertens és a harmadikként rangsorolt Sloane Stephens is búcsúzott csütörtökön a 823 ezer dollár (247 millió forint) összdíjazású oszakai kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz Sloane Stephens Kiki Bertens

Tenisz: Nadal megelőzte Federert, már negyeddöntős Montrealban

2019-08-09 06:50:05

A második helyen kiemelt Dominic Thiem jutott elsőként a 6,3 millió dollár (1,8 milliárd forint) összdíjazású montreali kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, később pedig a címvédő Rafael Nadal is továbbjutott.

WTA Toronto Marin Cilic Kiki Bertens Dominic Thiem Alexander Zverev ATP Montreal

Tenisz: 6:0, 4:1-gyel kezdett, öt meccslabdája volt – elbukta a döntőt!

2019-06-16 17:52:41

Az olasz Matteo Berrettini két szettben legyőzte a kanadai Félix Auger-Aliassime-t a stuttgarti füves pályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Matteo Berrettini Kiki Bertens Jordan Thompson Félix Auger-Aliassime Alison Riske

Tenisz: Djokovics Thiemet, Cicipasz Nadalt búcsúztatva döntős

2019-05-11 23:21:07

Novak Djokovics Sztefanosz Cicipasszal játszik majd a madridi ATP 1000-es torna döntőjében, miután előbbi Dominic Thiemet, utóbbi Rafael Nadalt győzte le a négy között. A nőknél Kiki Bertens 6:4, 6:4-re verte Simona Halepet a premierverseny fináléjában, így hazája és a spanyol viadal egy-egy csúcsát is megdöntötte.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Novak Djokovics Madrid Kiki Bertens

Tenisz: Babos párospartnere legyőzte a világelsőt

2019-02-19 15:23:48

A világelső japán Oszaka Naomi az első mérkőzésén vereséget szenvedett a dubai női tenisztornán, amelyen Kiki Bertens és a Darja Kaszatkina is a nyolcaddöntő előtt búcsúzott.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Oszaka Naomi Kristina Mladenovic Kiki Bertens

Tenisz: Mertens legyőzte a dohai negyeddöntőben Bertenst

2019-02-14 22:35:51

Simona Halep szoros mérkőzésen jutott elődöntőbe a dohai női tenisztornán, amelynek negyeddöntőjében a belga Elise Mertens legyőzte a holland Kiki Bertenst.

WTA Doha Kiki Bertens Elise Mertens

Tenisz: Bertens és Mertens a negyeddöntőben találkozik

2019-02-13 18:05:30

Az ötödik helyen kiemelt holland Kiki Bertens, valamint a belga Elise Mertens szerdai győzelmével bejutott a 916 ezer dollár összdíjazású dohai kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjébe, ahol egymás ellen játszanak.

tenisz Kiki Bertens Elise Mertens Doha

Tenisz: a fiatal ukrán vihette haza a különleges trófeát – kép

2019-02-03 17:20:41

A 18 éves ukrán Dajana Jasztremszka nyerte meg a thaiföldi Hua Hinban rendezett 250 ezer dollár (69.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornát.

Kiki Bertens Dajana Jasztremszka

Tenisz: holland–horvát finálé Oroszországban

2019-02-02 16:08:50

A holland Kiki Bertens és a horvát Donna Vekic játssza a szentpétervári női tenisztorna fináléját: a szombati elődöntőben előbbi a fehérorosz Arina Szabalenkát, utóbbi pedig a hazai közönség előtt szereplő Vera Zvonarjovát búcsúztatta.

WTA Szentpétervár Kiki Bertens Donna Vekic

WTA-vb: Stephens 0:6-os kezdés után jutott be a döntőbe

2018-10-27 13:47:12

Az amerikai Sloane Stephens lesz az ukrán Elina Szvitolina ellenfele a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság fináléjában, miután a szombati második elődöntőben három szettben jobbnak bizonyult a cseh Karolína Plískovánál.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Kiki Bertens Karolína Plísková Elina Szvitolina

WTA-vb: Oszaka három vereséggel búcsúzott

2018-10-26 12:36:37

A japán Oszaka Naomi harmadik mérkőzését is elveszítette a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, pénteken a Vörös csoport utolsó fordulójában az elbukott első játszma után combsérülése miatt feladta a holland Kiki Bertens elleni találkozóját.

tenisz WTA-világbajnokság WTA-vb Oszaka Naomi Kiki Bertens

WTA-vb: Stephens 2. sikerével az elődöntő kapujában

2018-10-24 21:38:06

Az amerikai Sloane Stephens második mérkőzését is megnyerte a szingapúri tenisz WTA-világbajnokságon, ezzel nagy lépést tett az elődöntőbe jutás felé.

tenisz WTA-vb Sloane Stephens Kiki Bertens

WTA-vb: a US Open bajnoka és a wimbledoni győztes is kikapott

2018-10-22 19:04:23

Kiki Bertens szetthátrányból fordítva nyerte meg az első mérkőzését a szingapúri WTA-világbajnokságon. A holland teniszező a wimbledoni bajnok német Angelique Kerbert múlta felül két óra alatt hétfőn.