Találatok a kempo címkére

Találatok száma: 22

Kempo: Magyarország nyerte a szigetszentmiklósi világkupát

2019-12-02 15:02:36

Múlt hétvégén a Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnokban mintegy hatszáz harcos mérte össze a tudását a nagyvilágból a 2. kempo-világkupán, az éremtábla élén Magyarország végzett Ukrajna és Portugália előtt.

kempo-vk kempo

Kempo: a hétvégén világkupát rendeznek Magyarországon

2019-11-29 10:05:35

Pénteken veszi kezdetét a 2. nemzetközi kempo-világkupa Szigetszentmiklóson, ahol három napon át nyolc nemzet több mint hatszáz harcosa méri össze erejét és tudását.

Kempo: nyolc magyar érem a szentpétervári vb-n

2019-11-18 19:32:23

A magyar kempóválogatott két arany-, három ezüst- és három bronzérmet szerzett a Szentpéterváron rendezett AGML-világbajnokságon.

Ódor Lili kempo

Kempo: harmadik lett a magyar csapat az Eb-rangsorban

2019-10-28 21:58:10

Magyarország a harmadik helyen végzett a nemzetek rangsorában a Portugáliában rendezett IKF kempo Európa-bajnokságon.

kempo

Kempo: bronzérmes lett a magyar válogatott a világbajnokságon

2019-04-28 11:29:40

Harmadik helyen végzett Magyarország a 16. IKF Kempo Világbajnokság és Világkupán a spanyolországi Guadalajarában. A hétszáz fős mezőnyben negyven ország legjobb harcosai léptek tatamira három napon át.

kempo

Kempo: kijelölték a világbajnokságra utazó keretet

2019-03-27 23:51:15

2019. április 25-27. között rendezik a XVI. IKF Kempo Világbajnokság és Világkupát a spanyolországi Guadalajara városában. A Magyar Kempo Szövetség kihirdette a versenyre utazó harminckét fős válogatott keretet.

kempo

Kempo: újfehértói siker a Felcsút Kupán

2019-03-26 09:26:49

A 2019. évi magyar bajnokság első fordulóját rendezték a XV. Felcsút Kupa Nyílt Nemzetközi Kempo Bajnokság alkalmával szombaton. A jubiláns eseménynek méltó otthont biztosított a Puskás Akadémia Sport- és Konferenciaközpont.

kempo

Kempo: történelmi aranyak Amerikából

2018-11-10 12:35:24

A Magyar Kempo Szövetség fennállása során először vett részt az amerikai kenpo-világbajnokságon (W.A.K.C) november 8-án. A debütálás remekül sikerült, hiszen két magyar harcos is világbajnok lett.

kempo

Kempo: vb-arany után Eb-ezüst Bukarestben

2018-10-29 13:31:10

Világbajnoki címvédőként utazott a romániai Európa-bajnokságra a magyar kempo válogatott, amely a 16 év alattiak technikai versenyét és a 16 év felettiek küzdelmi kategóriáját is megnyerte. Egyéniben közel húsz versenyzőnk állhatott fel a dobogó tetejére.

kempo

Kempo: tartolt válogatottunk az első afrikai nemzetközi versenyen

2018-09-25 15:48:21

Története első afrikai kontinensen rendezett versenyén vett részt a magyar kempo válogatott pénteken és szombaton, a tunéziai Hammametben. A világbajnoki címvédő magyar sportolók tizenegy arany-, tizenkét ezüst- és öt bronzérmet szereztek.

kempo

Kempo: a magya csapat nyerte az aranyat a budapesti vb-n

2018-04-29 19:04:13

Befejeződött a budapesti kempo világbajnokság, amelyen Magyarország nyerte az összetett csapatversenyt. A technikai divízióban harmadik helyen, a küzdelmi kategóriában pedig szintén első helyen zárt a piros-fehér-zöld csapat.

kempo

Kempo: csütörtökön rajtol a világbajnokság Budapesten

2018-04-25 09:40:06

Csütörtökön kezdődik a 15. IKF kempo-világbajnokság és világkupa a budapesti MOM Sport Uszoda és Sportközpontban. Az ázsiai harcművészet és küzdősport idei legrangosabb eseménye április 26. és 28. között várja a világ legjobbjait.

kempo

Kempó: világbajnoki főpróbát tartottak Felcsúton

2018-03-29 14:34:57

A magyar kempóbajnokság utolsó versenyét rendezték Felcsúton az április 26-28. közötti, budapesti világbajnokság előtt. A közelgő eseménynek is köszönhetően az elmúlt esztendők legnépesebb mezőnye gyűlt össze a XIV. Felcsút Kupán.

kempo Kornély György

Kempo: 26 magyar érem a bukaresti Európa-bajnokságon

2017-10-30 09:09:37

A szövetség hétfői tájékoztatása szerint a küldöttség mind a 11 tagja dobogóra állt a X. IKF kempo Eb-n, s a magyarok végül 15 arany-, öt ezüst- és hat bronzéremmel zártak.

kempo

Kempo: hat magyar érem Svédországból

2017-09-13 13:10:30

Három első, egy második és két harmadik helyezést értek el a magyar kempósok a svédországi Svedalában rendezett nemzetközi viadalon. Összesen hét sportoló utazott el a szombati bajnokságra, akik valamennyien a válogatott keretének tagjai.

kempo

Kempo-vb: 85 érmet és egy vb-t szereztek a magyarok

2017-05-02 14:29:05

Nyolcvanöt érmet, 36 aranyat, 24 ezüstöt és 25 bronzot szereztek a magyarok a portugáliai Albufeirában rendezett kempo-világbajnokságon, amelyen 25 ország vett részt.

kempo

Kempo: hatvanegy magyar érem a világbajnokságon

2016-04-25 11:22:22

A magyar válogatott összesen 61 érmet nyert a Nemzetközi Kemposzövetség (IKF) 13. világbajnokságán, amelyet a múlt héten rendeztek Bukarestben.

kempo-világbajnokság kempo

Kempo: világkupa-győztes és vb-harmadik a magyar csapat

2016-04-23 13:28:07

Hatvanegy éremmel megnyerte a 16 év alattiak világkupáját Magyarország, a szerdától péntekig tartott XIII. IKF Kempo Világbajnokságon, Bukarestben. A felnőttek számára meghirdetett vb-n pedig bronzérmes lett Románia és Algéria mögött – derült ki a Magyar Kempo Szövetség közleményéből.

világbajnokság kempo

Kempo: népes magyar csapat a világbajnokságon

2016-04-15 19:53:00

2016. április 20-22. között rendezik a XIII. IKF Kempo Világbajnokságot Romániában. A bukaresti versenyen harmincegy sportoló képviseli a magyar nemzeti színeket – áll a Magyar Kempo Szövetség közleményében.

kempo világbajnokság kempo Bukarest

Kempo: Európa-bajnok lett a magyar csapat

2015-12-04 23:11:35

Magyarország nyerte a hazai rendezésű VII. IKF Kempo Európa-bajnokságot, melyet csütörtökön és pénteken rendeztek a MOM Sport Uszoda és Sportközpontban.