Találatok a Kasimpasa címkére

Találatok száma: 18

Törökország: az exújpesti tovább szárnyal, a sztárgárdák botladoznak

2018-09-03 19:25:38

Felborult a papírforma a sztárcsapatok mérkőzésein a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Süper Lig) legutóbbi fordulójában: a címvédő Galatasaray és a Fenerbahce kikapott, míg a Besiktas döntetlent játszott. Ennek apropóján a Nemzeti Sport Online utánajárt, mikor fordult elő ezt megelőzően, hogy a három isztambuli nagyágyú egyike sem gyűjtötte be a három pontot egy fordulón belül.

Újpest Törökország Mbaye Diagne Kasimpasa Galatasaray Fenerbahce

Emlékeznek még rá? Az Újpest volt csatára ontja a gólokat a török élvonalban

2018-08-27 14:06:10

Emlékeznek még Mbaye Diagne-ra? A szenegáli támadó 2015 őszén az Újpest FC labdarúgócsapatát erősítette, amelyben 14 NB I-es mérkőzésen 11 gólt szerzett. Fél év után Kínába igazolt, ahol két évet töltött el, majd 2018 januárjában visszatért Európába a török élvonalbeli Kasimpasához. A 26 éves futballista azóta ontja a gólokat a Süper Ligben, nem csoda, hogy a nyáron a Premier League-ből is érdeklődtek iránta.

Újpest Törökország Mbaye Diagne Kasimpasa

Játékossors: a török élvonalba igazolt az Újpest korábbi csatára

2018-01-17 11:38:52

A török első osztályú Kasimpasában folytatja pályafutását a szenegáli Mbaye Diagne, az Újpest FC korábbi labdarúgója.

Újpest török átigazolás nemzetközi átigazolás magyar átigazolás NB I Mbaye Diagne

Eurofutball: Komanék legyőzték Otigba csapatát

2017-01-30 21:18:49

A Koman Vladimirrel felálló Adanaspor hazai pályán 2–0-ra nyert a Kasimpasa ellen a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.

török foci légiósok Otigba Kenneth Koman Vladimir Kasimpasa Adanaspor

Videó: Otigba bokamozdulata is kellett a csoportelsőséghez

2017-01-26 11:13:30

Otigba Kenneth csapata, a Kasimpasa idegenben 3–2-re legyőzte a hozzá hasonlóan élvonalbeli Rizesport a Török Kupa csoportkörének hatodik fordulójában, ezzel megelőzte riválisát, és megnyerte a B-csoportot. A vendégek első gólját a 33. percben a mérkőzést végigjátszó magyar utánpótlás-válogatott középhátvéd szerezte, aki a kapu elé lőtt labdát laza bokamozdulattal pörgette a bal alsó sarokba.

videó légiósok Törökország Otigba Kenneth Kasimpasa

Videó: Otigba gólt fejelt, csapata fölényesen nyert

2017-01-18 21:04:00

A labdarúgó Török Kupa csoportkörének 5. fordulójában Otigba Kenneth gólt szerzett csapata, a Kasimpasa fölényes győzelme során.

légiósok Otigba Kenneth Kasimpasa

Eurofutball: Korhuték ikszeltek, az élen zárják az évet

2016-12-25 21:58:05

A Hapoel Beer-Seva hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Hapoel Tel-Avivval az izraeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A török élvonalban sima, 5–1-es győzelmet aratott otthon a Galatasaray, amelyben Wesley Sneijder parádés gólt szerzett.

légiósok Törökország Otigba Kenneth Korhut Mihály Kasimpasa Izrael

Légiósok: Nikolics csodálatos szabadrúgásgólt lőtt – videó

2016-09-10 17:28:11

A török labdarúgó-bajnokságban szereplő Kasimpasa Otigba Kenneth góljával szerzett vezetést az Istanbul Basaksehir otthonában, Ausztriában a Rapid Wien középpályása, Szántó Tamás a Sturm Graz ellen talált be, míg a lengyel Legia Warszawa Nikolics Nemanja révén szépített a Nieciecza otthonában. Így szerepeltek légiósaink szombaton!

légiósok Vida Kristopher Szántó Tamás Slovan Bratislava Rapid Wien Priskin Tamás

Légiósok: Törökországban folytatja pályafutását Otigba

2016-08-09 15:10:23

Otigba Kenneth a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Süper Lig) szereplő Kasimpasában folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok Otigba Kenneth Koman Vladimir Kasimpasa

Felkészülés: török klubbal ikszelt a Haladás Bécsben

2016-08-02 20:54:42

Felkészülési mérkőzésen a Haladás labdarúgócsapata Bécsben gól nélküli döntetlent játszott a török Kasimpasával.

felkészülés Kasimpasa Haladás

Haladás: kedden török csapattal játszanak Bécsben

2016-08-01 12:51:58

A labdarúgó NB I-ben kilencedik helyen álló Haladás kedden felkészülési mérkőzést játszik a török élvonalbeli Kasimpasával – adta hírül a szombathelyi klub hivatalos honlapja.

felkészülés NB I Kasimpasa Haladás

Felkészülés: négyet vágtak a törökök a Haladásnak

2014-08-06 00:04:34

A labdarúgó NB I-ben szereplő Szombathelyi Haladás felkészülési mérkőzésen sima, 4–0-s vereséget szenvedett a török élvonalbeli Kasimpasától Ausztriában.

felkészülési mérkőzés felkészülés Szombathelyi Haladás Kasimpasa Haladás

Videó: ez nem sárga? - durvult a Fener portugál válogatottja

2014-02-16 22:09:25

Kíméletlen szabálytalanságot úszott meg büntetés nélkül a Fenerbahce labdarúgócsapatának védője, Bruno Alves a Kasimpasa (2–1) elleni mérkőzésen a török bajnokság 21. fordulójában. A portugál válogatott védő az első félidő hosszabbításában egy összecsúszás során kíméletlenül megtaposta a vendégek támadóját, Adem Büyüköt. A sárga azonban elmaradt...

videó török labdarúgás török bajnokság Süperlig Kasimpasa Fenerbahce

Törökország: a 2. Kasimpasa és a Besiktas is kikapott

2013-12-27 20:55:57

A Kasimpasa hazai pályán 4–2-es vereséget szenvedett az Akhisar Belediyétől a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában, ám így is maradt második, mivel a negyedik helyen álló Besiktas szintén kikapott, 1–0-ra a Genclerbirligi otthonában.

török foci török bajnokság Kasimpasa Besiktas

Videó: baki - azt hitte, kipattan a labda, gólt kaptak belőle

2013-09-30 16:56:13

Elképesztő nagyot hibázott egy játékos a török labdarúgó-bajnokságban lejátszott Kasimpasa–Eskisehirspor mérkőzésen. A 93. percben a vendégek 1–0-s vezetésénél egy előrevágott labda az oldalvonal felé pattogott. A hazaiak védője nem is ment utána, inkább kért egy másik labdát, azzal szerette volna elvégezni a bedobást. A játékvezető is így ítélt, csakhogy az első labda mégsem pattant ki. A spori gyorsan korrigált, a védő viszont döbbenten nézte, hogy az ellenfél kettő az egy ellen megindul, és végül egy kis szerencsével gólra váltja a helyzetet.

videó Kasimpasa Eskisehirspor

Ajax: a török hatodikat választotta a holland szélső

2013-06-07 15:30:35

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Ajax a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Ryan Babel a török Kasimpasánál folytatja a pályafutását.

nemzetközi átigazolások Ryan Babel Kasimpasa Ajax

Eurofutball: még mindig gólerős a nigériai világjáró

2013-03-05 00:47:23

A Kasimpasa 2–0-ra verte a Trabzonsport a török labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának hétfői mérkőzésén, és továbbra is eséllyel ostromolja a dobogót.

eurofutball Kasimpasa Kalu Uche

Edzősors: Roy Keane Törökországban vállalhat munkát

2012-09-30 14:24:34

A The Sun értesülései szerint a török labdarúgó-bajnokság második helyén álló Kasimpasa vezetőedzőjeként folytatja pályafutását Roy Keane, a Manchester United korábbi legendás középpályása.