Találatok a Kasima Antlers címkére

Találatok száma: 17

Klub-vb: a River Plate a végére alaposan ellátta a Kasima baját

2018-12-22 15:14:02

A 2018-as labdarúgó-klubvilágbajnokság bronzmérkőzésén a Libertadores-kupa-győztes River Plate a végére alaposan megszórta a japán Kasima Antlerst.

klubvilágbajnokság klub-vb River Plate Kasima Antlers Germán Lux

Klub-vb: Bale mesterhármasával jutott döntőbe a Real Madrid

2018-12-19 19:15:51

A labdarúgó-klubvilágbajnokság elődöntőjében a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid 3–1-re legyőzte a japán Kasima Antlerst, így a spanyol csapat bejutott a torna fináléjába, amelyben az al-Ajn lesz az ellenfele.

el-Ajn al-Ajn Real Madrid Kasima Antlers klubvilágbajnokság

Klub-vb: lendületben a házigazda, a River ellen folytathatja

2018-12-15 16:05:15

A japán Kasima Antlers lesz a Real Madrid ellenfele a klubvilágbajnokságon, mivel a negyeddöntőben 3–2-re legyőzte a mexikói Guadalajarát. A River Plate az el-Ajnnal találkozik a négy között, a házigazda simán legyőzte az Espérance de Tuniszt a másik ágon.

klub-vb el-Ajn River Plate Real Madrid Kasima Antlers Guadalajara

Ázsiai BL: a japán Kasima Antlers is készülhet a klub-vb-re!

2018-11-10 18:14:23

A japán Kasima Antlers nyerte meg az ázsiai Bajnokok Ligáját, miután a döntő első meccsét 2–0-ra megnyerve idegenben gól nélküli döntetlent játszott az iráni Perszepolisszal.

ázsiai BL Perszepolisz Kasima Antlers

Ázsiai BL: kétgólos előnyt szerzett a Kasima Antlers

2018-11-03 13:27:40

A japán Kasima Antlers hazai pályán 2–0-ra nyert az iráni Perszepolisz ellen a labdarúgó Ázsiai Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzésén.

Ázsiai BL Perszepolisz Kasima Antlers

Videó: látni kell, miért kapott sárgát Japánban Podolski!

2017-10-28 16:42:53

Lukas Podolski 2017 nyarán szerződött a japán élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Vissel Kobe együtteséhez. Mivel Japánon kívül viszonylag kevesen követik a J-League történéseit, azóta nem is nagyon hallottunk a német játékosról. Az alábbi videó azonban világszerte elterjedt. Mindjárt megérti, miért…

videó vicces Vissel Kobe Lukas Podolski Kasima Antlers Japán

Klub-vb: januárban Európába igazolhat a Real ellen duplázó

2016-12-19 19:45:51

Minden bizonnyal Európában folytatja pályafutását Sibaszaki Gaku, aki a Kasima Antlers színeiben duplázott a Real Madrid elleni klub-vb-döntőben.

klubvilágbajnokság klub-vb Sibaszaki Gaku Real Madrid Kasima Antlers

Klub-vb: Cristiano Ronaldo a fő különdíjat is bezsebelte

2016-12-18 16:04:23

A FIFA technikai munkacsoportja a klubvilágbajnokság döntőjét (Real Madrid–Kasima Antlers 4–2, hosszabbítás után) követően nyilvánosságra hozta a torna különdíjasait.

klub-vb Sibaszaki Gaku Real Madrid Luka Modric Kasima Antlers Cristiano Ronaldo

Klub-vb: a CR-show árnyékában Morata futballtörténelmet írt

2016-12-18 15:51:37

Álvaro Morata lett a férfi futballtörténelem első játékosa, aki negyedik csereként pályára lépett tétmérkőzésen.

Álvaro Morata klubvilágbajnokság klub-vb Real Madrid Kasima Antlers Cristiano Ronaldo

Klub-vb: CR triplázott, a Real fordított és a túlórában nyert

2016-12-18 14:00:40

A spanyol BL-címvédő Real Madrid nyerte meg a klub-vb-t, miután túlórás mérkőzésen 4–2-re legyőzte a japán Kasima Antlerst. A házigazdák a második félidő elején nyolc percig még vezettek is, de Cristiano Ronaldo büntetőből döntetlenre alakította az állást, majd a ráadásban lőtt duplájával eldöntötte a mérkőzést. A madridi klub másodszor nyerte meg a klub-vb-t (2014, 2016), további három alkalommal az elődnek tekinthető Interkontinentális-kupában bizonyult a legjobbnak (1960, 1998, 2002).

klubvilágbajnokság klub-vb Sibazaki Gaku Real Madrid Kasima Antlers Karim Benzema

C. Ronaldo mesterhármasával klubvilágbajnok a Real Madrid!

2016-12-18 11:02:42

Cristiano Ronado mesterhármasával, hosszabbítás után nyert a Real Madrid a klubvilágbajnokság döntőjében a japán bajnok Kasima Antlers ellen. A kolumbiai Atlético Nacional lett a 2016-os klub-vb bronzérmese, miután tizenegyespárbajban jobbnak bizonyult a mexikói Club Américánál.

Klub-vb: Kassai tartalék játékvezető lesz a döntőn

2016-12-16 14:12:23

A Nemzeti Sport értesülése szerint Kassai Viktor lesz a tartalék játékvezető a Real Madrid–Kasima Antlers klub-vb-döntőben. Ring György tartalék asszisztens lesz a magyar idő szerint vasárnap 11.30-kor kezdődő fináléban.

klubvilágbajnokság klub-vb bíróküldés Ring György Real Madrid Kassai Viktor

Klub-vb: „Kinyírt a döntés” – kritizálják Kassai videós ítéletét

2016-12-15 12:56:04

Az Atlético Nacional részéről kritizálták Kassai Viktor videobíró segítségével meghozott ítéletét a Kasima Antlers elleni klubvilágbajnoki találkozón – a kolumbiai klub játékosai szerint ez a döntés hozott fordulatot a mérkőzésben. Az Atlético Nacional végül 3–0-ra kapott ki japán ellenfelétől.

videobíró klubvilágbajnokság klub-vb Kassai Viktor Kasima Antlers Atlético Nacional

Klub-vb: Kassai és a Kasima is történelmet írt – videó

2016-12-14 13:22:21

A japán Kasima Antlers jutott elsőként a klubvilágbajnokság döntőjébe, miután 3–0-ra megverte a Libertadores-kupa-győztes kolumbiai Atlético Nacionalt.

klubvilágbajnokság klub-vb Kassai Viktor Kasima Antlers Atlético Nacional

Klub-vb: japán csapat küzdhet az elődöntőbe jutásért

2016-12-08 13:25:55

A japán Kasima Antlers jutott be utolsóként a klubvilágbajnokság negyeddöntőjébe, miután 2–1-re legyőzte az új-zélandi Auckland Cityt.

klub-vb Kasima Antlers Auckland City

Klub-vb: a Kasima Antlers lesz a torna japán résztvevője

2016-12-03 15:50:09

A Kasima Antlers nyerte a japán labdarúgó-bajnokságot, így a hazaiak képviseletében részt vehet a csütörtökön kezdődő klubvilágbajnokságon.

klub-vb Kasima Antlers

Videó: egy Scholes-gól másolata az év találata Japánban

2014-12-12 16:59:39

Nisi Daigo (Kasima Antlers) találatát választották meg az év góljának Japánban. Az augusztus 2-án lejátszott Kasima Antlers–Sanfrecce Hirosima (5–1) meccsen a hazaiak játékosa csapata harmadik gólját szerezte, nem akármilyet. A bombát többen Paul Scholes egyik legszebb megmozdulásához hasonlítják.