US Open: Nadal nem járt úgy, mint tavaly Federer

A spanyol Rafael Nadal az ausztrál John Millman legyőzésével kezdte meg szereplését a 2019-es US Openen. A második napon férfi egyesben az első tíz kiemeltből négyen is kiestek New Yorkban.

US Open Sztefanosz Cicipasz Roberto Bautista Agut Rafael Nadal Karen Hacsanov John Millman

Tenisz: Nadal mumusa elintézte az 1. kiemelt Alexander Zverevet

2019-06-13 17:59:33

Nem akármilyen csillaghullást láthattak a nézők a stuttgarti férfi tenisztornán csütörtökön: kiesett az első helyen kiemelt hazai Alexander Zverev, a másodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov, valamint az ötödik Gaël Monfils is.

tenisz Rafael Nadal Karen Hacsanov Gaël Monfils Dustin Brown Alexander Zverev

Roland Garros: Djokovics és Thiem is bejutott az elődöntőbe

2019-06-06 17:25:04

Novak Djokovics és Dominic Thiem is három játszmában győzött a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) negyeddöntőjében: a szerb világelső a német Alexander Zverevet (7:5, 6:2, 6:2), míg a tavalyi döntős osztrák versenyző az orosz Karen Hacsanovot (6:2, 6:4, 6:2) verte meg három játszmában.

tenisz Roland Garros Novak Djokovics Karen Hacsanov Dominic Thiem Alexander Zverev

Tenisz: jöhet a 39. – Federer és Nadal ismét egymás ellen

2019-03-15 20:40:47

Roger Federer 1 óra 13 perc alatt, két játszmában (6:4, 6:4) legyőzte a lengyel Hubert Hurkaczot az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna negyeddöntőjében. A 37 esztendős svájci teniszező a döntőbe jutásért Rafael Nadallal küzd majd meg, aki nagy csatában, nem sokkal kevesebb mint két és fél órás meccsen múlta felül az orosz Karen Hacsanovot.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Karen Hacsanov Hubert Hurkacz

Tenisz: Djokovicsot meglepte a fiatal orosz a párizsi döntőben

2018-11-04 17:20:31

Azok után, hogy a szombati elődöntőben több mint háromórás csatában felülmúlta Roger Federert, elveszítette a párizsi Masters-torna döntőjét Novak Djokovics, aki az év utolsó ATP 1000-es versenyének fináléjában Karen Hacsanovtól kapott ki (7:5, 6:4). A 22 éves orosz pályafutása eddigi legnagyobb sikerét könyvelte el, és hétfőtől a 11. helyet foglalja a férfi teniszezők világranglistáján.

tenisz Novak Djokovics Karen Hacsanov

Tenisz: Djokovics óriási csatában legyőzte Federert

2018-11-03 15:55:35

Novak Djokovics háromjátszmás óriási csatában legyőzte Roger Federert, ezzel bejutott a párizsi tenisztorna  döntőjébe, amelyben az orosz Karen Hacsanov lesz az ellenfele.

Karen Hacsanov Dominic Thiem ATP Párizs

Tenisz: Thiem állította meg a címvédő Sockot

2018-11-02 18:54:36

Dominic Thiem szetthátrányból fordítva búcsúztatta a címvédő Jack Sockot az 5.4 millió euró (1.7 milliárd forint) összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Tenisz Karen Hacsanov Jack Sock Dominic Thiem Alexander Zverev ATP Párizs

Tenisz: a top 20 legfiatalabb tagja először nyert tornát

2018-10-21 22:09:23

A görög Sztefanosz Cicipasz pályafutása első tornagyőzelmét ünnepelte a stockholmi kemény pályás férfi versenyen, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a lett Ernests Gulbist.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Kyle Edmund Karen Hacsanov

Tenisz: Wawrinka kiemelt riválist búcsúztatott

2018-09-19 21:48:34

A svájci Stan Wawrinka szoros meccsen győzte le a negyedik kiemelt orosz Karen Hacsanovot az 1.1 millió euró (382 millió forint) összdíjazású kemény pályás szentpétervári férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán.

Stan Wawrinka Karen Hacsanov ATP

US Open: Nadal a torna eddigi legjobb meccsét nyerte meg

2018-09-01 01:05:36

A címvédő Rafael Nadal 4 óra 22 perces mérkőzésen 5:7, 7:5, 7:6, 7:6-ra legyőzte a 27. kiemelt orosz Karen Hacsanovot a US Open harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb tizenhat közé. A női mezőnyben kiesett a kétszeres döntős Viktorija Azarenka, aki a tavalyi győztes Sloane Stephenstől kapott ki.

tenisz Viktorija Azarenka US Open 2018 US Open Sloane Stephens Rafael Nadal

Roland Garros: Djokovics a budapesti győztessel találkozik

2018-06-03 15:09:21

A német Alexander Zverev óriási csatában harcolta ki helyét a Roland Garros negyeddöntőjében, mivel öt szettben legyűrte az orosz Karen Hacsanovot. Ellenfele az osztrák Dominic Thiem lesz a nyolc között. A korábbi világelső Novak Djokovics három szettben legyőzte a spanyol Fernando Verdascót, ő a budapesti tornát megnyerő Marco Cecchinatóval ütközik meg.

tenisz Sloane Stephens Roland Garros Novak Djokovics Nisikori Kei Marco Cecchinato

Tenisz: Nadal tovább menetel, Gasquet-nak megvan az 500.!

2018-04-19 18:08:14

A világelső Rafael Nadal bejutott a monte-carlói férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel két szettben legyőzte az orosz Karen Hacsanovot.

tenisz Richard Gasquet Rafael Nadal Karen Hacsanov

Hopman-kupa: két meccs, két győzelem Federerék mérlege

2018-01-02 17:02:59

Svájc együttese a második mérkőzését is megnyerte a Perth-ben zajló Hopman-kupán, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz Svájc Roger Federer Oroszország Karen Hacsanov Hopman-kupa

Tenisz: Fucsovics Márton után Nadaltól is kikapott az orosz

2017-10-05 12:40:40

Rafael Nadal két játszmában (6:3, 6:3) legyőzte az orosz Karen Hacsanovot a pekingi kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Az első kiemelt spanyol a negyeddöntőben az amerikai John Isnerrel találkozik.

tenisz Rafael Nadal Milos Raonic Karen Hacsanov

Wimbledon: Nadal őrületes szériája tovább folytatódott

2017-07-07 19:14:58

A kétszeres bajnok Rafael Nadal három játszmában (6:1, 6:4, 7:6) megverte az orosz Karen Hacsanovot a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A spanyol kiválóság következő ellenfele a 16. kiemelt luxemburgi Gilles Müller lesz. A japán Nisikori Kei négy szettben kikapott a spanyol Roberto Bautistától, míg a nőknél a korábbi világelső Viktorija Azarenka hátrányból felállva legyőzte a hazai közönség előtt versenyző Heather Watsont.

tenisz Wimbledon Viktorija Azarenka Simona Halep Roberto Bautista-Agut Rafael Nadal

Tenisz: két szettben jutott a döntőbe Roger Federer

2017-06-24 14:52:10

Az első helyen kiemelt Roger Federer tizenegyedszer jutott be a döntőbe a hallei füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Roger Federer Karen Hacsanov Alexander Zverev

Tenisz: a világranglista 101. helyezettje először nyert tornát

2016-10-02 15:01:48

Az első helyen rangsorolt, címvédő cseh Tomás Berdych nyerte meg a kínai Sencsenben rendezett kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a harmadikként kiemelt francia Richard Gasquet-t.