Találatok a Juanfran címkére

Találatok száma: 29

Brazília: Dani Alves után újabb neves védő írt alá – hivatalos

2019-08-03 20:04:58

A Sao Paulo labdarúgócsapata a hivatalos oldalán jelentette be, hogy 2020 decemberéig szóló szerződést kötött az Atlético Madridtól távozó Juanfrannal.

nemzetközi átigazolás brazil átigazolás Sao Paulo Juanfran Brazília

Atlético: nyolc és fél év után elbúcsúzott a válogatott védő

2019-05-23 13:25:29

Nem hosszabbítja meg szerződését az Atlético Madriddal Juanfran, a spanyol klub 34 esztendős labdarúgója.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás La Liga Juanfran Atlético Madrid

Atlético Madrid: nyolc év után távozik a védő – sajtóhír

2019-05-14 20:29:09

A Marca információi szerint Juanfran elutasította az Atlético Madrid szerződéshosszabbítási ajánlatát, így a fővárosi klub újabb fontos labdarúgóját veszíti el.

Juanfran Atlético Madrid

Atlético Madrid: Filipe Luís után újabb kulcsember dőlt ki

2018-03-17 10:53:32

Az Atlético Madrid labdarúgócsapata hivatalos közleményben jelezte, hogy Juanfran megsérült a Lokomotiv Moszkva elleni csütörtöki Európa-liga-mérkőzésen.

Juanfran Filipe Luís Atlético Madrid

Atlético Madrid: a kapitány és Juanfran is hosszabbíthat

2017-12-07 15:44:39

A Cadena SER értesülése szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Atlético Madrid hamarosan hosszabbít két veterán játékosával, Gabival és Juanfrannal.

szerződéshosszabbítás Juanfran Gabi Atlético Madrid

La Liga: öngól fosztotta meg a győzelemtől a Deport

2017-04-30 14:02:28

2–2-es döntetlennel ért véget az Osasuna–Deportivo La Coruna spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzés a liga 35. fordulójában. A Deportivo Alavés – bár hátrányba került a Betis otthonában, utána négyszer is betalált, így végeredményben simán győzött.

Osasuna La Liga Juanfran Deportivo La Coruna

Atlético: csapattársa szerint Griezmann játszhat a madridi derbin

2016-11-17 11:00:40

A La Ligában szereplő Atlético Madrid védője, Juanfran szerint a sérüléssel bajlódó Antoine Griezmann pályára léphet a Real Madrid elleni szombati mérkőzésen.

spanyol labdarúgás La Liga Juanfran Atlético Madrid Antoine Griezmann

Eb 2016: spanyol rekorder lett Iniesta, eközben Juanfran…

2016-06-13 18:37:40

Bár az InStat elemzőrendszer szerint csak a második legmagasabb meccsindex az övé, a győztes gólt előkészítő – és ezzel spanyol rekorderré előlépő – Andrés Iniestát választották meg a Spanyolország–Csehország (1–0) Eb-csoportmeccs legjobb labdarúgójának.

Spanyolország Juanfran Eb 2016 Csehország Andrés Iniesta

Atlético: a kihagyott 11-es után Juanfran népszerűsége az egekben

2016-06-03 12:30:40

Azok után, hogy a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-döntőben tizenegyest hibázott, Juanfran népszerűsége az egekbe szökött az Atlético Madrid szurkolói körében.

Juanfran Bajnokok Ligája BL-döntő BL Atlético Madrid

BL-döntő: szívszaggató – bocsánatért esedezett a 11-est rontó Juanfran

2016-05-29 13:23:19

Felemás emlékeket őrizhet a Bajnokok Ligája döntőjéről Juanfran, az Atlético Madrid jobbhátvédje. A bekk készítette elő Carrasco egyenlítő találatát a második félidőben, ellenben ő hibázott a tizenegyesrúgásoknál, ami a „matracosok” vesztét okozta.

Videó: Suárez brutálisan odarúgott az Atlético védőjének

2016-04-05 22:27:53

A duplázó Luis Suárez lett a Barcelona hőse az Atlético Madrid ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Az uruguayi csatárnak azonban volt egy durva mozdulata: az első félidőben keményen belerúgott a madridiak védőjébe, Juanfranba, de a játékvezető nem látta az esetet.

Luis Suárez Juanfran Barcelona Atlético Madrid

BL: Nem gyakoroljuk a büntetőket, nincs értelme – Simeone

2016-03-16 10:11:21

Az Atlético Madrid tizenegyespárbajt követően búcsúztatta a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a PSV-t. A spanyol együttes szakvezetője, Diego Simeone elárulta: nem gyakorolták a tizenegyeseket, mert szerinte nincs értelme. Ehhez képest a párbajban mind a nyolcat értékesítették, igaz, ehhez segítőjének is köze van.

Phillip Cocu PSV Juanfran Diego Simeone Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő

Spanyolország: a Real védője helyett a Real védője a keretben

2015-11-09 18:10:43

Vicente del Bosque, a spanyol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kényszerű okokból két helyen is változtatott az angolok és a belgák elleni felkészülési mérkőzésre készülő keretén.

spanyol válogatott Vicente del Bosque Spanyolország Sergio Ramos Juanfran

Atlético: Simeone újra klasszist csinál Torresből - Juanfran

2014-12-27 19:01:56

Juanfran, az Atlético Madrid labdarúgócsapatának spanyol védője alig várja, hogy a jelenleg az AC Milanban futballozó Fernando Torres visszatérjen a „matracosokhoz”.

spanyol foci Juanfran Fernando Torres Diego Simeone Atlético Madrid

Videó: kötény után sarkazós gól a spanyoloktól

2014-11-13 13:04:17

Fantasztikus megoldásokkal hozott össze egy gólt Juanfran és Paco Alcácer a spanyol labdarúgó-válogatott edzésén.

videó spanyol labdarúgó-válogatott spanyol labdarúgás sarkazás kötény edzés

BL: Allegri szerint pontot érdemeltek volna, Simeone tudta előre

2014-10-01 23:41:07

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a spanyol Atlético Madridban minimális különbséggel nyert az olasz Juventus ellen. Nézzük, hogyan látták a rangadót a főszereplők!

Massimiliano Allegri Juventus Juanfran Gianluigi Buffon Diego Simeone BL-nyilatkozatok

BL: A Juve az egyik legjobb csapat, de győznünk kell - Juanfran

2014-09-29 19:30:44

Az Atlético Madrid tízszeres spanyol válogatott jobbhátvédje elismerően beszélt csapata szerdai ellenfeléről, de elmondása szerint klubjának csakis a győzelem lehet a célja a Juventus elleni BL-párharcban.

Juventus Juanfran Bajnokok Ligája Atlético Madrid

Atlético Madrid: két spanyol válogatott is hosszabbított

2014-06-25 18:06:42

Két válogatott játékosát is hosszú időre magához kötötte a spanyol labdarúgócsapat, az Atlético Madrid: a középpályás Koke és a védő Juanfran is megtoldotta szerződését.

szerződéshosszabbítás spanyol labdarúgás Koke Juanfran Atlético Madrid

Ramos szerint csupa hős a Real; Simeone: Hiba volt Costát játszatni

2014-05-24 23:55:26

A labdarúgó Bajnokok Ligája idei döntőjében az Atlético Madrid és a Real Madrid csapott össze Lisszabonban. A városi derbin sokáig az Atlético vezetett Diego Godín fejes góljával, de a ráadás harmadik percében Sergio Ramos egyenlített, szintén fejjel. A hoszabbítást sokkal jobban bírta a Real, Gareth Bale, Marcelo és tizenegyesből Cristiano Ronaldo is betalált. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Ángel di María Real Madrid Juanfran Iker Casillas Gareth Bale Gabi

Mourinho: Megcsináltuk, de nem egy nagy eredmény

2014-04-22 23:11:39

Nem született gól az Atlético Madrid és a Chelsea összecsapásán a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásán. Hiába támadott többet a házigazda spanyol együttes, nem tudta gólra váltani mezőnyfölényét, így az angol csapat került lépéselőnybe. Visszavágó a jövő héten Londonban, addig is nézzük, hogyan vélekednek az ütközetről az est főszereplői!