Találatok a John Peers címkére

Találatok száma: 4

Roland Garros: 49 perc alatt kikapott a Babos, Fucsovics duó

2019-06-02 18:26:49

Kiesett a Babos Tímea, Fucsovics Márton vegyes páros a Roland Garroson, mivel a nyolcaddöntőben két szettben kikapott az 5. helyen kiemelt Csang Suaj, John Peers kínai, ausztrál duótól.

tenisz Roland Garros John Peers Fucsovics Márton Csang Suaj Babos Tímea

Roland Garros: a Babos, Fucsovics páros számára vége a tornának

2019-06-02 15:49:47

A francia nemzetközi teniszbajnokság vegyes páros versenyének 2. fordulójában a Babos Tímea, Fucsovics Márton alkotta magyar egység az ötödik kiemelt duóval, a Csang Suaj, John Peers (kínai, ausztrál) duóval találkozott és szenvedett vereséget 49 perc alatt, miután 6:0, 6:4-re elvesztette a mérkőzést.

vegyes páros Roland Garros John Peers Fucsovics Márton Csang Suaj Babos Tímea

ATP-vb: finn, ausztrál duó vitte haza a párosok aranyát

2016-11-20 18:21:41

A finn Henri Kontinen és az ausztrál John Peers nyerte meg az ATP-világbajnokságon a párosok versenyét, a döntőben 2:6, 6:1, 10–8-ra legyőzve a Raven Klaasen, Rajeev Ram dél-afrikai, amerikai kettőst.

tenisz Raven Klaasen Rajeev Ram John Peers Henri Kontinen ATP-vb

Wimbledon: negyedik kísérletre már sikerült a román játékosnak

2015-07-11 20:28:59

Az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi páros versenyének döntőjében a negyedik kiemelt Jean-Julien Rojer, Horia Tecau holland, román kettős 7:6, 6:4, 6:4-re legyőzte a 13.-ként rangsorolt Jamie Murray, John Peers brit, ausztrál duót.