Találatok a Jaume Munar címkére

Találatok száma: 4

Tenisz: Munar leküzdve, újra jöhet a Fucsovics–Baszilasvili

2019-06-11 12:36:15

A világranglista 52. helyére csúszó Fucsovics Márton bejutott a stuttgarti férfi tenisztorna nyolcaddöntőjébe, mivel a nyitó körben két szoros szettben legyőzte a spanyol Jaume Munart (74.).

tenisz Nikoloz Baszilasvili Jaume Munar Fucsovics Márton

Tenisz: Fognini kiesett a Buenos Aires-i nyolcaddöntőben

2019-02-14 07:26:45

A második helyen kiemelt olasz Fabio Fognini kiesett a 673 ezer dollár (190.3 millió forint) összdíjazású Buenos Aires-i salakpályás tenisztorna nyolcaddöntőjében, miután kikapott a spanyol Jaume Munartól.

tenisz John Isner Jaume Munar Fabio Fognini Bernard Tomic

U21-es ATP-vb: öt meccsen öt győzelem – görög világbajnoki cím

2018-11-10 22:43:37

A görög Sztefanosz Cicipasz nyerte meg a milánói U21-es ATP-világbajnokságot, melynek szombati döntőjében négy játszmában, 2:4, 4:1, 4:3, 4:3-ra legyőzte az ausztrál Alex de Minaurt (31.). A 20 esztendős hellén teniszező másodszor diadalmaskodott ATP-tornán.

tenisz U21-es ATP-vb Sztefanosz Cicipasz Jaume Munar Andrej Rubljov Alex De Minaur

Tenisz: Cicipasz–De Minaur álomdöntő az U21-es vb-n

2018-11-09 21:29:59

Alex de Minaur jutott elsőként döntőbe a férfi teniszezők milánói U21-es világbajnokságán. Az ausztrál játékos csaknem kétórás küzdelemben, öt szettben verte meg a spanyol Jaume Munart a pénteki program első mérkőzésén. Ellenfele az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz (világranligsta-15.) lesz, aki szintén öt játszmában diadalmaskodott.