Találatok a Jakabos Zsuzsanna címkére

Találatok száma: 287

Úszó ob: Szabó Szebasztián Milákot és Cseh Lászlót is megverte 100 pillangón

2019-03-30 16:22:37

A debreceni úszó országos bajnokság záró napján Hosszú Katinka két aranyérmet is nyert: 100 méter pillangón lehajrázta Szilágyi Liliánát, majd 200 gyorson is győzött. A férfiaknál Kozma Dominik szerzett aranyérmet utóbbi kategóriában, 50 mellen Szilágyi Csaba új országos csúccsal nyert.

úszó ob úszás Sztankovics Anna Szilágyi Liliána Szilágyi Csaba Németh Nándor

Úszó ob: Hosszú Katinka egy aranyat és egy ezüstöt nyert, Németh Nándor országos csúccsal bajnok

2019-03-29 17:16:29

Hosszú Katinka nagy fölénnyel megnyerte a női 400 méteres vegyes úszást a Debrecenben zajló országos úszóbajnokság pénteki versenynapján, ám a 200 hát későbbi fináléjában megelőzte őt a jó formában lévő, olimpiai A-szintet száguldó Burián Katalin. Ugyancsak ötkarikás A-szinttel győzött férfi 200 háton Telegdy Ádám, férfi 100 gyorson Németh Nándor (48.17) megdöntötte Kozma Dominik országos csúcsát – az eddigi rekorder második lett –, míg férfi 400 vegyesen Verrasztó Dávid, nagy csatában visszaverve Bernek Péter támadását, megvédte a bajnoki címét.

úszó ob úszás Verrasztó Dávid Telegdy Ádám Németh Nándor Kutasi Máté

Rp. úszó ob: Milák duplázott; Gyurta Gergely robbantott

2018-11-07 20:04:55

Milák Kristóf duplázott, Gyurta Gergely a világranglista 4. legjobb idejével nyerte meg az 1500 gyorsot, míg a hölgyeknél Szilágyi Liliána és Jakabos Zsuzsanna úszott világranglista top 10-es időt az országos rövid pályás úszóbajnokság nyitó napján, Százhalombattán.

rövid pályás úszó ob Szilágyi Liliána Milák Kristóf Jakabos Zsuzsanna Gyurta Gergely

Úszó-vk: Chad le Clos akkora tapsot kapott, hogy félig magyarnak számít – Cseh

2018-10-05 20:43:38

A férfiaknál Lakatos Dávid nagyszerű úszással ezüstérmet szerzett 1500 gyorson a Duna Arénában zajló budapesti rövid pályás úszóvilágkupa pénteki, délutáni fináléjában. Cseh László 200 vegyesen ezüstérmes lett, míg Jakabos Zsuzsanna 400 vegyesen a harmadik helyen csapott a célba. Velük beszélgetett az NSO Tv stábja.

úszó-vk úszás videó NSO Tv Lakatos Dávid Jakabos Zsuzsanna

Úszó-vk: Hosszú 100 m vegyesen és 200 m pillangón is aranyérmes

2018-10-04 16:45:43

Hosszú Katinka az első helyen zárt a nőknél 100 méter vegyesen a Duna Arénában zajló budapesti rövid pályás úszóvilágkupa délutáni fináléjában, ezzel begyűjtötte a 400. egyéni vk-érmét! Háromszoros olimpiai bajnokunk nem sokkal később 200 méter pillangón is diadalmaskodott. A férfiaknál 400 méter gyorson Holló Balázs a hatodik, Verrasztó Dávid a hetedik, Bernek Péter a nyolcadik lett, míg 100 méter vegyesen Dudás Dániel a 7., Földházi Dávid pedig a 8. helyen végzett. Férfi 200 méter háton Telegdy Ádám negyedikként, Bernek Péter hetedikként csapott a célba, később Cseh László 5. lett 100 méter pillangón, végül férfi 50 méter gyorson Lobanovszkij Maxim szintén az 5.

úszó-vk úszás Verrasztó Dávid Telegdy Ádám Szilágyi Liliána Lobanovszkij Maxim

Úszó-vk: Hosszú egy aranyat és egy bronzot szerzett vasárnap

2018-09-30 17:45:49

Hosszú Katinka egy arany- és egy bronzérmet szerzett vasárnap az úszók világkupájának eindhoveni rövid pályás állomásának zárónapján.

úszó-vk úszás Verrasztó Dávid Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Cseh László

Úszó-vk: Hosszú egy arannyal és egy bronzzal folytatta

2018-09-29 18:08:04

Hosszú Katinka a nyitónapi két elsőség után egy arany- és egy bronzérmet nyert az úszók világkupájának eindhoveni rövid pályás állomásán, a második versenynapon.

úszó-vk Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Cseh László

Úszás: újabb Hosszú-aranyak Dohában, Verrasztó is nyert

2018-09-15 19:50:51

Hosszú Katinka három egyéni számban győzött, egyben harmadik lett és egy váltóbronzot is szerzett az úszók idei világkupa-sorozatának második, dohai állomásán szombaton. A vegyes stafétának tagja volt Verrasztó Dávid is, aki egyéniben a 400 méteres vegyes úszás döntőjében diadalmaskodott.

úszás Verrasztó Dávid Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Dudás Dániel

Úszás: Hosszú két arannyal és egy bronzzal kezdett Dohában

2018-09-13 19:06:14

Hosszú Katinka két arany- és egy bronzérmet nyert az úszók idei világkupa-sorozatának második állomása, a dohai viadal csütörtöki nyitó napján.

úszás Verrasztó Dávid Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszás: Hosszú Katinka 11 éremmel zárt Kazanyban

2018-09-09 19:11:18

Hosszú Katinka négy érmet – két aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot – szerzett vasárnap az úszók idei világkupa-sorozatának nyitó állomásán, a viadal harmadik napján, így összesen 11 medállal zárta a kazanyi versenyt.

Úszó Eb: Hosszú Katinka nyert 200 méter vegyesen

2018-08-08 18:40:08

A címvédő Hosszú Katinka nyerte meg a 200 méteres vegyesúszást a Glasgow-ban zajló Európa-bajnokság utolsó előtti napján. Ugyanebben a számban Jakabos Zsuzsanna a nyolcadik helyen zárt.

úszó Eb úszás Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Hosszú Katinka nyert 200 vegyesen, Cseh László a legjobb idővel döntős

2018-08-08 16:25:24

A Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság utolsó előtti napján a magyar küldöttség tagjai két döntőben szerepeltek: Hosszú Katinka megvédte címét női 200 vegyesen, a mix 4x100-as váltó pedig hatodik lett.  A délután során női 200 háton Burián Katalin a második legjobb idővel, férfi 100 pillangón Cseh László a legjobb, Milák Kristóf a 4. legjobb idővel került a döntőbe. Sztankovics Annának nem sikerült a továbbjutás női 50 mellen, a 11. helyen zárt.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Sztankovics Anna Milák Kristóf Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Késely újabb érme hatalmas egyéni csúccsal, Hosszú negyedik 100 háton

2018-08-07 17:13:30

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság ötödik napján Késely Ajna óriási egyéni csúccsal bronzérmet szerzett 1500 méteres gyorsúszásban. Női 100 háton Hosszú Katinka a 4., Burián Katalin a 7. helyen végzett. Hosszú a második legjobb idővel döntőbe jutott 200 vegyesen, amelyben Jakabos Zsuzsanna is kvalifikálta magát a fináléba. A férfiaknál 200 háton Telegdy Ádámnak nem sikerült bejutnia a döntőbe.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Telegdy Ádám Késely Ajna Jakabos Zsuzsanna

Úszás: Hosszú és Jakabos elődöntős 200 m vegyesen

2018-08-07 09:22:51

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság ötödik napján vízbe szállt a nőknél a 200 méter vegyes előfutamaiban Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Sebestyén Dalma és Verrasztó Evelyn is. Hosszú 2:11.09-cel az előfutamát nyerve, összesítésben is az első helyen jutott tovább az elődöntőbe. Jakabos is továbbment a következő körbe, ő 2:13.37-cel összesítésben a hatodik helyen végzett. Sebestyén Dalma (2:15.53) és Verrasztó Evelyn (2:15.04) nem jutott tovább. Férfi 200 méter háton Telegdy Ádám hatodikként középdöntőzhet, női 4x200 méteren a gyorsváltónk visszalépett. Kövessék figyelemmel folyamatosan frissülő cikkünk segítségével a délelőtt eseményeit!

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Verrasztó Evelyn Verrasztó Dávid Telegdy Ádám

Úszó Eb: ezúttal Jakabos jött ki rosszul a magyar harcból

2018-08-05 10:38:39

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság harmadik napján a délelőtti selejtezők során ezúttal a nők 200 méteres pillangó számában alakult ki magyar belharc, amelyből Szilágyi Liliána és Kapás Boglárka jött ki győztesen. Jakabos Zsuzsanna hiába úszta összesítésben az ötödik legjobb időt, nem folytathatja, mivel a szabályok szerint egy nemzetből csak a két leggyorsabb juthat tovább. 200 vegyesen Verrasztó Dávid, 100 háton Bohus Richárd, 200 mellen Horváth Dávid ment tovább a délutáni elődöntőbe. A 4x200-as férfi gyorsváltónknak ugyanakkor nem sikerült a döntőbe jutás.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Verrasztó Dávid Szilágyi Liliána Kapás Boglárka

Úszó Eb: kicsivel maradt le a dobogóról a mix 4x200-as gyorsváltó

2018-08-04 19:40:27

A negyedik helyen végzett a Milák Kristóf, Németh Nándor, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna összetételű mix 4x200-as gyorsváltó a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon. A győzelmet Németország szerezte meg.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb úszás Németh Nándor Milák Kristóf Jakabos Zsuzsanna

Késely ezüstérmes 800 gyorson, negyedik lett a mix gyorsváltónk

2018-08-04 17:48:15

Késely Ajna óriási versenyzéssel ezüstérmet nyert a 800 méteres gyorsúszásban a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon. A győzelmet az olasz Simona Quadarella szerezte meg, Kapás Boglárka az 5. lett. A mix gyorsváltónk óriási csatában lecsúszott a dobogóról, a negyedik helyen zárt. A férfi 200 pillangó elődöntőjében Kenderesi Tamás érte el a legjobb időt, Milák Kristóf a második helyen jutott a döntőbe, férfi 100 gyorson Németh Nándor holtversenyben a harmadikként kvalifikált. A svéd Sarah Sjöström két aranyat nyert, a brit Adam Peaty és az orosz Kliment Kolesznyikov új világcsúcsot állított fel.

úszó Eb úszás Sztankovics Anna Németh Nándor Milák Kristóf Késely Ajna

Úszó Eb: Jakabos Zsuzsanna az 5. lett 400 vegyesen

2018-08-03 18:09:54

Jakabos Zsuzsanna az ötödik helyen végzett 400 vegyesen a glasgow-i úszó Európa-bajnokság nyitó napján.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Jakabos Zsuzsanna

Jakabos az 5., a férfi 4x100-as gyorsváltó a 4. az úszó Eb-n

2018-08-03 12:37:37

A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság első napján négy számban hirdettek Európa-bajnokot, a mieink az első és az utolsó fináléban voltak érdekeltek. A 4. legjobb idővel döntős Jakabos Zsuzsanna női 400 vegyesen az ötödik helyen zárt, a férfi 4x100-as gyorsváltó sokáig érmes helyen haladt, majd a negyedik helyen csapott célba. A délutáni programban szerepelt még Szilágyi Liliána a női 100 méteres pillangóúszás elődöntőjében, ám nem sikerült döntőbe jutnia, a 11. helyen zárt.

úszó Európa-bajnokság úszó Eb Szilágyi Liliána Németh Nándor Kozma Dominik Jakabos Zsuzsanna