Találatok a Jakabos Zsuzsanna címkére

Találatok száma: 314

Rp. úszó Eb: Hosszú Katinka duplázott; Jakabos és Lobanovszkij bronzérmes

2019-12-06 16:33:00

Hosszú Katinka Európa-bajnoki címet szerzett 200 méter pillangón a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság pénteki napján. Ugyanebben a számban Jakabos Zsuzsanna a harmadik helyen végzett. Hosszú nem sokkal később 100 méter vegyesen is első lett, egyúttal megszerezte a magyar úszósport történetének 1000. érmét nagy világversenyeken 1896 óta. Az 50 méter férfi gyors döntőjében aztán Lobanovszkij Maxim új egyéni (és országos) csúcsot úszva bronzérmet nyert.

rövid pályás úszó Eb rövid pályás úszás Lobanovszkij Maxim Kalmár Ákos Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Rp. úszó-Eb: Jakabos visszalépett; Holló és Gyurta előrébb került

2019-12-05 17:31:29

Jakabos Zsuzsanna visszalépett a 100 méter vegyes elődöntőjétől a Glasgow-ban zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokságon csütörtökön.

úszás rövid pályás úszó Eb Jakabos Zsuzsanna Holló Balázs Gyurta Gergely

Rp. úszó Eb: Hosszú Katinka aranyérmes 400 vegyesen

2019-12-04 18:28:29

Hosszú Katinka Európa-bajnoki címet szerzett 400 méteres vegyes úszásban a glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság első napján. Jakabos Zsuzsanna ugyanebben a számban a második helyen csapott a célba, ezzel 2012 után nyert ismét Eb-érmet rövid pályán.

rövid pályás úszó Európa-bajnokság rövid pályás úszó Eb Telegdy Ádám Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Holló Balázs

Rp. úszó Eb: Hosszú és Jakabos nagy fölénnyel döntős

2019-12-04 13:45:54

A glasgow-i rövid pályás úszó Európa-bajnokság első napján Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna óriási fölénnyel jutott döntőbe 400 méter vegyesen, és ugyancsak készülhet az esti finálékra 400 méter gyorson Holló Balázs, 200 méter háton Telegdy Ádám, valamint a férfi 4x50 méteres gyorsváltó.

rövid pályás úszó Eb Telegdy Ádám Késely Ajna Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka Holló Balázs

Úszó-vk: Hosszú arany-, Szabó és Jakabos bronzérmes vasárnap

2019-11-03 18:30:18

Hosszú Katinka egy arany-, Jakabos Zsuzsanna és Szabó Szebasztián pedig egy-egy bronzérmet nyert az úszók oroszországi világkupa-állomásának harmadik, vasárnapi versenynapján.

úszó-vk úszás Szabó Szebasztián Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszás: Hosszú egy aranya, Jakabos két bronza

2019-11-02 18:01:22

Hosszú Katinka egy aranyat, Jakabos Zsuzsanna két bronzot nyert az úszók oroszországi világkupa-állomásának második, szombati versenynapján.

úszás Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszó-vk: Hosszú és Jakabos között öt tized döntött

2019-11-01 18:04:59

Kiemelkedett a mezőnyből kétszáz pillangón Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna, előbbi első, utóbbi második lett ezen a távon az úszók kazanyi világkupa-viadalán. Háromszoros olimpiai bajnokunk a vk-sorozat 2012-es indulása óta kereken a 300. egyéni aranyérmét gyűjtötte be.

úszó-vk úszás Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszó-vk: Hosszúé lett a 9. arany, 29 éremmel zártak a magyarok

2019-10-06 17:28:35

Tizenegy számban kvalifikáltak a magyar úszók a Duna Arénában zajló világkupaverseny vasárnap esti döntőibe, s végül úszóinknak 12 érmet sikerült hozzátenniük az eddigi 17-hez, köztük négy aranyat. Hosszú Katinka 200 vegyesen, Burián Katalin 200 háton, Szabó Szebasztián 50 pillangón, Jakabos Zsuzsanna 100 pillangón nem talált legyőzőre.

úszó-vk úszás budapesti úszó-vk Szabó Szebasztián Milák Kristóf Jakabos Zsuzsanna

Úszó-vk: Ezekért a pillanatokért versenyzünk – Hosszú

2019-10-05 20:02:17

A budapesti Duna Arénában zajló úszóvilágkupa-versenyen szombat délután Hosszú Katinka (400 vegyes), Biczó Bence (200 pillangó) és a Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka összetételű 4x100 méteres mix gyorsváltó is aranyérmet szerzett. Jakabos két egyéni ezüstöt gyűjtött mellé, Hosszúnak is összejött még egy bronz, Szentes Bence és Szilágyi Csaba szintén második lett, míg Gyurta Gergely bronzot nyert. Nézze meg az NSO Tv videójában, hogyan élték meg a viadalt a magyar érmesek!

úszó-vk úszás videó Szilágyi Csaba Szentes Bence Németh Nándor

Hosszú, Biczó és a 4x100 méteres mix gyorsváltó is aranyat nyert

2019-10-05 16:50:29

úszó-vk úszás Szilágyi Csaba Szentes Bence Németh Nándor Kapás Boglárka

Úszó-vk: Hosszú és Milák is nyert pillangón a Duna Arénában

2019-10-04 17:16:05

Öt magyar indulója is volt a női 200 méteres pillangóúszás döntőjének a Duna Arénában zajló budapesti úszóvilágkupa-verseny pénteki versenynapján, közülük a papírformának megfelelően Hosszú Katinka csapott elsőként a célba. Férfi 100 pillangón Milák Kristóf győzött, ő korábban 400 gyorson másodikként végzett.

úszó-vk úszás budapesti úszóvilágkupa budapesti úszó-vk Telegdy Ádám Szabó Szebasztián

Vízimentők: 3 érmet nyert az olimpikonokkal tömött válogatott

2019-09-25 10:24:21

A Magyar Élet- és Vízimentő-szakszövetség elnöke Batházi Tamás, a szövetségi kapitány Zubor Attila, a csapat tagja többek között Verrasztó Dávid, Takács Krisztián, Balog Gábor, Keresztes Mátyás, Gyárfás Bence és Jakabos Zsuzsanna.

vízimentő Zubor Attila Verrasztó Dávid Takács Krisztián Keresztes Mátyás Jakabos Zsuzsanna

Ikrek, úszóedzők, eredményesek, karakteresek – ők a Petrov testvérek

2019-09-20 20:26:43

A Petrov fivérek. Iván meg Árpád – bocsánat, Árpád és Iván, merthogy előbbi hat perccel korábban látta meg a napvilágot, és ez a rövidke idő még most is megjelenik a mindennapjaikban. Az „Én vagyok a prototípus!” megjegyzésre rögtön jön a „Rajtam már javítottak!” riposzt. Sok a hasonlóság közöttük, de némi különbséget, különbözőséget is érzékelni lehet a testvérek között. No meg azt, hogy közelükben az ember sok mindent csinálhat, de hogy szomorkodni nem fog, az biztos. A nevükön és a vérükön kívül még egyvalami közös bennük: az úszás, az úszósport szeretete.

Petrov Árpád Petrov Iván NS Hosszabbítás Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszó-vk: Hosszú győzelemmel, Jakabos kettő, Szabó egy ezüsttel zárt

2019-08-17 15:05:16

Hosszú Katinka aranyéremmel fejezte be szereplését az úszók világkupa-sorozatának szingapúri állomásán, emellett a szombati záró napon Jakabos Zsuzsanna két, Szabó Szebasztián egy ezüstöt szerzett.

úszó-vk Úszás Szabó Szebasztián Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszó-vk: öt magyar érem, közte két arany Szingapúrban

2019-08-16 16:22:19

Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna is nyert egy-egy döntőt a pénteki versenynapon az úszók világkupa-sorozatának szingapúri állomásán.

Úszás: Hosszú és Szabó győzelemmel zárt Csinanban

2019-08-10 16:15:55

Hosszú Katinka és Szabó Szebasztián győzelemmel zárta szereplését az úszó világkupa-sorozat csinani állomásának utolsó napján, szombaton.

úszó-vk Szabó Szebasztián Jakabos Zsuzsanna Hosszú Katinka

Úszó-vk: Hosszú 400 vegyesen és 100 háton is nyert Csinanban

2019-08-09 14:07:23

Hosszú Katinka nagy fölénnyel, több mint nyolc másodperces előnnyel nyerte meg a 400 méteres vegyesúszást Jakabos Zsuzsanna előtt az úszó világkupa-sorozat második állomásán Csinanban.

Úszó-vk: Hosszú és Szabó arany-, Jakabos ezüstérmes Csinanban